Skoči na vsebino

Kaj me prizadene, pošten razkuri in jezi


HHV

Priporočene objave

še enkrat delat vse od začetka ..in to sam zato ker nekdo v šatrtu ni znal povedat TOČNO kaj če met...... :fight2:  :fight2:  :fight2:

...

Wellcome to the club!

Kaj čmo, če pa s polpismenimi delamo. S tem mislim predvsem tiste "zgoraj na položajih". Za :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2: ...vedno in povsod se najde četica kekcev, ki ne znajo povedat kaj bi radi.....in potem so vsi ostali krivi za to, da niso dobili tistega kar hočejo.......

.... :fight2: ....predvsem pa nimam pri celi zadevi popolnoma nobenega zadoščenja tudi če človeka prepričam, da nisem jest kriva ampak on, ker ne zna poveda kaj če met...ker bo končni rezultat vedno isti...JEST bom mogla delat vse ŠE ENKRAT :angry: :angry: :angry: .........

go suck shit through a tube!!!!!!!!!!!!! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi..a :fight2: :fight2: :fight2: ..če rečemo da bomo neki nardil pol se to nardi..... :fight2: :fight2: .......prokleti hvatači krivin :fight2: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jel me netko zvao?  :lol1:  :yea2:  :topic:

Da greš na prostorsko konferenco, kjer naj bi debata tekla o pomembni zadevi pa se pojavi starejši kreten ki to izkoristi za nabijanje v tri dni in pizdenje vse povprek o stvareh ki nimajo najmanjše povezave z temo konference.

Zvedel vse od tega kako se je gradil Rim, kako mu sosed ob 3h zjutraj splejuje z tovornjakom, kako je on udarniško delal, kako so svinje vse pokradle ....

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

Mislim eni živijo zgleda samo za to da drugim grenijo življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje, ki zamujajo,počasneži,neodločneži.Ovce, ki delajo določeno stvar samo zato ker tako delajo ostali(npr. pitje alkohola,kajenje). Tisti, ki se silijo,hvalijo v resnici pa ni nič od njih. Lenobe.

Kraja itak! Vandalizem, nasilje brez razloga!

Popravljeno . Popravil BlazS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene raskuri če me kdo zbudi. Ampak to res fulll popizdim, pol so pa tečni. Pa ne maram ludi k se delajo da so neki, al pa ludi k se ful nosjo so pa eni krteni, to bi blo to :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovce, ki delajo določeno stvar samo zato ker tako delajo ostali(npr. pitje alkohola,kajenje).

Tko je blo v puberteti. :grim

Zdej jst to delam iz užitka, sploh pijem veselo. B) Pa še bom. :grim :grim :grim

Velik in močno, dokler bojo jetrca prosila za pivce.

"Pivo, pivo!" se derejo. No, pa jim ustrežem. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni gre pa najbolj na zivce egoizem... Ko ljudi zanima samo lastna rit in ne vidijo niti centimetra dlje....

Se vidi ze po malenkostih. Recimo tisti gumbi na prehodih za pesce... Pritisnejo, potem pa je cesta prazna in grejo cez....Pocaki na zeleno al pa ne pritiskat... Ali pa recimo vklapljanje zmigovcev takrat, ko zacne volan obracati... Pa p...a ti m....a, a zaradi sebe vklapljas? Sej ti ze ves, da bos zavil, moras se drugim pokazat, kaj mislis narest...

Potem pa taksni ljudje pridejo do denarja ali pa oblasti... In jih vidis, kako se preseravajo, delavci v firmu mu pa delajo cele dneve za minimalca...

Uni na oblasti so pa se najslabsi... se delajo postene, delajo pa samo tisto, kar njim pase, za vse ostalo se jim pa j..e; in se igrajo s tujimi zivljenji, samo da bi dobili svojo porcijo denarja...

Zato pa gre cel svet expresno k hudicu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo me je razkuril Film na pop t,v ki je začel okrog 15.00 popoldne...od ene študentke in njenega prfoksa....matr me je razkurila tista.... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ljudje, ki te te tako provozirajo, da stojijo zraven tebe in te šimfajo drugemu tako, da bi ti to le slišal namesto, da bi ti povedali v obraz to kar jim leži na srcu oz. jeziku ... jaaaaaaaooooooo :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje, ki te te tako provozirajo, da stojijo zraven tebe in te šimfajo drugemu tako, da bi ti to le slišal namesto, da bi ti povedali v obraz to kar jim leži na srcu oz. jeziku ... jaaaaaaaooooooo  :angry:  :angry:  :angry:

Bučka.... pa to je normalno v " odraslem" življenju. :004 :004 :004

Itak sem pa huda na IKE-a , da ti ni tega razložil. :fight2:

:) :OK: :notworthy:

Baući :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu, si šur da je to normalno? :blink: ne ti bauce krive vere ucit!! <_<

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cincarji v prometu ... in drugje ...  :SS

:BUA: Ne morš vrjet , na dvesto metrov , da vem , da je baba za volanom pa je sploh ne vidm - kako počas zavija , pa kdaj da žmigavc , pa kolk cinca , pol k pa zravn pridem je pa še stara k zemlja z debelm špeglm :SS

Tak pa res niso za na cesto :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: Ne morš vrjet , na dvesto metrov , da vem , da je baba za volanom pa je sploh ne vidm - kako počas zavija , pa kdaj da žmigavc , pa kolk cinca , pol k pa zravn pridem je pa še stara k zemlja z debelm špeglm  :SS

Tak pa res niso za na cesto :hmm:

:cry: takle pa tud ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: Ne morš vrjet , na dvesto metrov , da vem , da je baba za volanom pa je sploh ne vidm - kako počas zavija , pa kdaj da žmigavc , pa kolk cinca , pol k pa zravn pridem je pa še stara k zemlja z debelm špeglm  :SS

Tak pa res niso za na cesto :hmm:

:cry: takle pa tud ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: Ne morš vrjet , na dvesto metrov , da vem , da je baba za volanom pa je sploh ne vidm - kako počas zavija , pa kdaj da žmigavc , pa kolk cinca , pol k pa zravn pridem je pa še stara k zemlja z debelm špeglm  :SS

Tak pa res niso za na cesto :hmm:

:cry: takle pa tud ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa razpizdi ker imamo sedaj zaradi enega verskega nepotešenca forum Ljubezen, ki ni več vreden pol k.... oz. če malo posplošim kar cel forum je malo tako....kako se temu reče... malo bolj čudn no če se milo izrazim :oTo je bil najboljši kotiček MS-a in tudi vsa Wobewtova prizadevanja so šla v nič :ph34r: To ni fer :cry: :cry: :cry: :P

Popravljeno . Popravil lightning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa razpizdi ker imamo sedaj zaradi enega verskega nepotešenca forum Ljubezen, ki ni več vreden pol k.... oz. če malo posplošim kar cel forum je malo tako....kako se temu reče... malo bolj čudn no če se milo izrazim :oTo je bil najboljši kotiček MS-a in tudi vsa Wobewtova prizadevanja so šla v nič :ph34r: To ni fer :cry:  :cry:  :cry:  :P

aaa zdej sm ugotovu zakaj sm ze skor cell dan jezn............grrrrrrrrrrrrrr :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!