Skoči na vsebino

D(i)rkanje


Pivoljub

Priporočene objave

kumi cakam da bom vidla v casopisu k bo pisal 23 letni mladicen predkratkim naredil izpit in se ubil...

no dober tejcy kej takega pa ni prov da mu želiš, ker jaz to nobenmu ne privoščim :(

No čeprov mi je na to temo dost smešen odgovarjat,ker to je vsaj men očitna zajebancija :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je zajebancija ampak takih na cesti jaz nočem. Mam sebe preveč rad, tako da kar se mene tiče se lahko razbije. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubitelj piva jst ti predlagam da na računalnik naložiš Moto GP 2 in zadevo obrneš(večkrat) na težavnosti Legend. Ko ti bo to ratalo, potem sigurno obladaš motor, in se ti bo zdelo 300 čez ovinke mala malca, tko da hitro na delo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pivoljubček je pa kr neki omolknil  :hmm:

Mogoče je pa že na kakšnem drevesu naliman  :o

:grrr

mama mu je za kazen, ker ni naredil domače naloge, prepovedala uporabo pc-ja

:grim

množicenategapotrebnihMSovcev/kpaševednoupajopress

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ga je "obmolknil" sem najbrz kriv jaz. :blush:

......sem to temo premaknil iz motociklizma v kr´neki, pa je pjebcek sedaj ne najde. :devil:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ga je "obmolknil" sem najbrz kriv jaz. :blush:

......sem to temo premaknil iz motociklizma v kr´neki, pa je pjebcek sedaj ne najde. :devil:

:lol1:

hudooba

;)

tkole grdo delat z otroci .... tctctctctccccc

:grrr

zdej dete sigurno joka v kakem koteku

:cry:

daj pošlji mu en tolažilni PM

:004

pa mu povej, da ko bo velik,

se bo smejal celemu Motomarsu,

ko bo ob pivu pripovedoval zgodbo

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudooba

tkole grdo delat z otroci .... tctctctctccccc 

zdej dete sigurno joka v kakem koteku

daj pošlji mu en tolažilni PM

pa mu povej, da ko bo velik,

se bo smejal celemu Motomarsu,

ko bo ob pivu pripovedoval  zgodbo

Od kje vama ideja da gre za otroka? Cloveku je uspel v zelo kratkem casu razburit duhove, poglejta samo koliko ljudi je v obeh temah napisalo poste v smislu: "Sej vem da je hec, ampak ce pa ni hec ti bom pa takoj mal moralizirou".

Meni se se vedno zdi to cudovita provokacija, po drugi strani pa se mi zdi tale citiran post zelo primitivna provokacija. No ja, vsakomur svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no dobr resn ne mors bit da bos pisal da si zelis da bi v snegu do kolen tiscal svojega "samo" 1000 suzukija ker 600 in 250 je za penzioniste pa samo bicikel je prej vozu... mam jest vec izkusenj pa sem mlajsi in mi nikakor ne pride kej tazga na misel..Pr nas pa takim recemo LETEČA TRUGA(no mogoce je žara)-brez izkusenj..jao pol smo pa motoristi norci PoL bo pa joj bomo spet statistike umrlih gledal... :wacko: <_<

Popravljeno . Popravil Demolitionman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...poglejta samo koliko ljudi je v obeh temah napisalo poste v smislu: "Sej vem da je hec, ampak ce pa ni hec ti bom pa takoj mal moralizirou"....

Dragi psihoDavitelj, kako drobno, čisto človeško hibico si pa motomarsowci in ostali žužki menda ja lahko privoščimo, ane?

Konec koncev si celo ti v gornjem postu malce "pomoralizirou". Seveda na primernem nivoju, ex cathedra, bi rekel. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pivoljub, vabim te na dve-tri beerce. B)  B)  :OK:  :OK:

mislim, da kake tri dni ne bo mogel prebrati povabila... :devil: :lol1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw vsem tistim ki že mogoče malo pretirano reagirate na Pivoljubove poste priporočam opcijo ki jo tale forum podpira: IGNORE USER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi psihoDavitelj, kako drobno, čisto človeško hibico si pa motomarsowci in ostali žužki menda ja lahko privoščimo, ane?

Konec koncev si celo ti v gornjem postu malce "pomoralizirou". Seveda na primernem nivoju, ex cathedra, bi rekel.  ;)

:D

In ne pozabi, ce psihodavitelj naredi natancno isto stvar kot pacient, potem je on to naredil ker obvlada, pacient pa zato ker je moten. :) (samoironija press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!