Skoči na vsebino

Vtisi iz prve vožnje


Pivoljub

Priporočene objave

Včeraj sem, kot sem obljubil, šel spobat kolko mi motor leti, vendar pa mislim da mi ni uspelo, saj sem na avtocesti proti Bistrici prišel samo do kakih 220 km/h, potem pa me je malo stisnilo, ker je začelo malo motor trest, pa sem spusto gas.Samo pa kaj si nor, do 200 takoj potegne, ne pa tisti moped kaj sem ga za izpit vozo.No, pol sem pa v Bistrici v Gamsu spil 2 pira, pa šel nazaj po stari cesti.Pa je tudi letelo skozi 180-200 km/h.Pa saj to sploh ne morš s ceste zletet, motor se drži ceste kot klop.Pa to ja morš bit kripl na vse okončine, največji pa v glavo da se lahko z motorom prevržeš.Tak da zdaj pa 100% vem da ste tu same pičke, se opravičujem da vse mečem v isti koš, ker so verjetno tu tudi taki ko komaj čakajo da jim adrenalim požene po žilah.Edino kar me je motlo, da me je ful po vratu napihalo, morem nekaj nabavit.Pa sploh ne vem kako lahko uživam pogledu, če iz kurčeve čelade skoraj nič ne vidim, tak da komaj čakam na poletje, ko se bom lahko brez vozo, samo ne vem kak je potem z očmi.Danes spet kaže zelo lepo, bom videl do kolko bom dans prišo.

Pa še nekaj za vse, če si nor, ne rabiš izkušenj, ker pogumne spremlja sreča.

Pa vsi tisti ko me kao vabite na dirkanje, spomladi ni problema, samo ne na nekem dirkališču, ampak na pravi cesti s prometom, na dirkališču pa naj vozijo penzionisti.

Pa našo sem en tuj forum, ko so isti friki gor, pa se bom raje tja preselil,ker če bi vaše nasvete poslušal, bi verjetno bil star 50 let, pa največ kaj bi pelal blo 120 km/h.

Upam samo da bo še jutri lepo, da grem malo sprobat šentiljsko obvoznico.

Saj bi napisal da se vidmo kaj na cesti, samo vse kar boste vidli od mene je sivo liso, ko bo švignila mimo vas, vi pa se boste čudili od kod je bil zdaj toti veter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D :D

ooooooooo dio mio...... :grrr

kaj ni škoda odpirat takih tem

lahko bi se zmuslu kaj bolj izvirnega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem, kot sem obljubil, šel spobat kolko mi motor leti, vendar pa mislim da mi ni uspelo, saj sem na avtocesti proti Bistrici prišel samo do kakih 220 km/h, potem pa me je malo stisnilo, ker je začelo malo

[bull shit and crap deleted]

Upam samo da bo še jutri lepo, da grem malo sprobat šentiljsko obvoznico.

Saj bi napisal da se vidmo kaj na cesti, samo vse kar boste vidli od mene je sivo liso, ko bo švignila mimo vas, vi pa se boste čudili od kod je bil zdaj toti veter.

Cakam na tvoj vpis na www.darwinawards.com. Cimprej, to bolje, ce si res tak kreten potem si predvsem nevaren drugim na cesti, zate me tko al tko boli kurac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo 220? :hmm: , a ne gre ta motor mal več?

pri tej hitrosti avti mim tebe padajo

da se niso gate tresle, ne motor

normalnemu motoristu se adrenalin začne od 270 gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, ne se spet (in spet in spet in spet) pustit sprovocirat <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še pivoljubu.. malce bontona, če ne, se ne bo dobro končalo za tebe.. še za nobenega se ni..

podpis: Sprovocirani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puuuuuuuuuuuuuussssssssssssyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

220......ja polne halčke..........trese.......navadn puuuuuusssssyyyyyyyyyyyy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a ste se vozili včeraj z metrojem v ljubljani... nekaj se je kadilo iz podzemne...???

RES BREZ HECA NO :afro1:

čista resnica!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za se ubit lahko greš na grobnik, pa te kar tam upepeljijo in po pošti prideš priporočeno domov...

Bo pa treba čez 220 da se vredu razbiješ. Še mal potrenirat pa bo šlo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuussssssssyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Puuuuuuuuuuuuuussssssssssssssssssssssyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Puuuuuuussssssssssssssssyyyyyyyyyyyy

SAM 220 :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pivoljub, ne provociraj. pa ne zali folka. pa ne odpiraj brezveznih tem v resnih kategorijah. da ne bojo zacel warningi letet - vecina takih primerkov je blo bananih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kdo rekel, da je pussy :hmm:

če ni, naj reče..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojoj 180-220, tolk avto leti, ne pa motor. :grrr

Pa ko praviš, da ga je začelo šejkat, ti sam gas do daske, če maš kej jajc pa se bo motor sam umiril, ali pa se boš razlepil ko čigumi, kakor želiš.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi si leče ali pa dobra sončna očala, pa ne bo nič z očmi ko boš poleti brez čelade 300 gonil po avtocesti ;) Ti sam gasa stari, itak si nesmrten :OK:

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa res totalno budalo :kva2: Kaj bi zaj rad zato se priznanje? Evo, tu ga maš: :SS

P.S.: Ice, take teme bi se lahko brezpogojno brisale, ne samo zaklepale.

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puuuuuuuuuusssssssssssyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Puussssyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

220 :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem, kot sem obljubil, šel spobat kolko mi motor leti, vendar pa mislim da mi ni uspelo, saj sem na avtocesti proti Bistrici prišel samo do kakih 220 km/h, potem pa me je malo stisnilo, ker je začelo malo motor trest, pa sem spusto gas.

.

.

.

.

.

Saj bi napisal da se vidmo kaj na cesti, samo vse kar boste vidli od mene je sivo liso, ko bo švignila mimo vas, vi pa se boste čudili od kod je bil zdaj toti veter.

samo 220 - :lol1: , ccc kako je že rekel prijatelj klimbra - PUSSSSSSYYYYYYYY :grim

daj ne se več mimo bistrice vozit, nam delaš sramoto pa še oviraš promet :P

hmmm z 220 boš težko kje švignil mimo, kvečemu kak bistriški kamionar ti bo blendal da se umakni na tapočasni pas :D

PS: aja, to ne trese motor pri 220, to samo tebi prpa dela, ko boš si upal bo motor sigurno šel več :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!