Skoči na vsebino

Vtisi iz prve vožnje


Pivoljub

Priporočene objave

Sam 220?

Kolikor se spomnem te curi nese s svojo 650ko b.p. :D

(asebospettatemaodprlapress)

P.S. Ma se mi je zdelo da sem se danes na avtocesti v nekaj skoraj pri miru stoječega zaletel. Dej drugič prosim pri takšni hitrosti vse štiri žmigovce vklopi da te ne bo kdo od zadaj nabasal.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra provokacija :D

SAm če je pa na temu res kej ja madona je pa tud cela žalost da se ti pri 220 začnejo gate trest, sej tolk gre še moja endurca (in to brez tresočih gat :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor se spomnem te curi nese s svojo 650ko b.p.  :D

600tko, ne 650.. :D ...pa sploh ne gre za supersportnika! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

dej, spust se na zemljo, pa ne bit reva

220 :? a tja in nazaj?

Puuuuuuuuuusssssssssssyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da klimbri res dogaja.

Hm pivoljub ponavadi objavlja nekaj po poldnevu, nestrpno pičakujem novih izjav. Le kaj bo danes. Aja pa še to: umikam svojo izjavo o zabavi ko se pivoljub skreša, ker se prav enkratno nasmejim ob njegovih postih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je nalezljivo

AAAAAAAAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..tip ma jajca.....on zna - vi pa ne ...vljudno vas je zaprosil da se mu umaknete..vi pa ga tako napadete...ni lepo od vas....puste ga mim...zmanjšajte gas in puste ga ...naj bo car....spomlad bo pa itak car ko bo brez čelade....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne vem zakaj tako žalite človeka z jajcu :angry: !

Pohvalno fant od tebe kaj si upaš, pokropit te bomo pa že še prišli sam ne se slučajn men prlepit, ker ne rad pučem mušice :kva2: !!

Drgač pa sam gasa bulaj, sam še večji as si če se boš z zavezanimi očmi tok pelal sam na kakem dirkališču!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki čaki pri 220km/h se bo moral on umaknat on, pa kot sem rekel za vsak slučaj še vse 4 žmigavce pržat da ga en bo kdo z vetrobranskega pucal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez sem pa slišal, da se je tip danes zjutraj, ker je bil lep dan seveda, peljal 210 mimo Bistrice po zadnjem kolesu. Pol pa se je moped spet zacel nekaj trest. In je raje presaltal na sprednje kolo in z 210 po sprednjem kolesu zmanjsal na 80 mimo cestne zapore. Bejbe so dol padale. Pa policajev se tudi ne boji, ker je stric policaj. Oci pa v vojski tanka vozi. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  Pri Slovenski Bistrici popravljajo avtocesto in je zradi tega zelooo oviran promet. Verjetno te to ni motilo.

pa kje imate vi pri bistrici delo na cesti? :hmm: zdaj pa nevem če sem jaz prehiter da ga ne opazim al kaj?

samo ne verjamem da je tip pivoljub. če bi pil pivo nebi bil tak pussy, da bi se vsral pri 220. pomoje je on bol na gostem jagodnem soku pa smetani, to pa vemo da ni dobro za prebavo. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kje imate vi pri bistrici delo na cesti?  :hmm:  zdaj pa nevem če sem jaz prehiter da ga ne opazim al kaj?

Verjetno si prehiter. V torek je ziher še bilo. Je izgledalo, kot, da se je del avtoceste ugreznil. :?

Drugače je pa tule.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 ... če si nor, ne rabiš izkušenj...

2 ... na drkanje, spomladi ni problema

3 ... od kod je bil zdaj toti veter.

1 točno

2 :wacko:

3 smer bomo določili po smradu,

ker je to edini veter, katerega lahko povzročiš

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si prehiter. V torek je ziher še bilo. Je izgledalo, kot, da se je del avtoceste ugreznil. :?

Drugače je pa tule.

ccccc to NI bisterca, to je pri tepanju! :kva2: drugače se pa hitrostni rekordi postavljajo od izvoza bistrica sever do izvoza fram.

PS: danes se je še vedno vidla pivoljubova rjava špura :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!