Skoči na vsebino

Hyosung GV250 Aquila + GT250 R


HHV

Priporočene objave

Loterija je le novega kupit, ker kakšen se pa le pokvari in potlej so pa stroški in problemi. Ko sešteješ sicer ugodno nabavno ceno in dodaš vse stroške, vidiš, da bi za ta denar lahko tudi kaj drugega kupil.

Kljub vsemu sem primerjal Orlico in Drag Starja, pa mi je lepše sedeti na Orlici, le sedež bi malo dvignil. Na tvojem sedlu sediš kaj višje?

Kaj pa homologacija sedla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub vsemu sem primerjal Orlico in Drag Starja, pa mi je lepše sedeti na Orlici, le sedež bi malo dvignil. Na tvojem sedlu sediš kaj višje?

Kaj pa homologacija sedla?

Tudi meni je Orlica bolj "pod rit padla" kot Drag Star. Tudi vožnja se mi zdi boljša in več si upam z Orlico kot z Drag Starom. Skratka po mojem mnenju je zasnova motorja v celoti boljša! Samo te napake, ki so se pri meni pojavljale so mi pa čisto moralo zbile! Pa bi še vse šlo, samo, da še do danes nisem dobil odgovora uvoznika, se mi pa zelo za malo zdi.

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV napisal si, da sta bla dva zadovoljna s tem motorjem, zdej si me pa ti tako ustrasil, da ne vem, ce cem kupila ta motor al ne. Dej mi povej, ce je v letniku 2002, kej boljs al pa slabš kuker prehodnem!!! Hyosung 250 je lusen motor, bulj zgleda kot Yamaha 250, od teh tamlih choperjev.

Kaj pa vem! Motor sam po sebi je OK. Če pa boš imela tako smolo kot jaz, se pa kar pripravi za težave z uvoznikom. Se jim še odgovoriti ne ljubi. So mi na servisu povedali, da komlicirajo ko hudič, pa pridejo vse poslikat, pa traja, ti pa ta čas pešačiš. A zato kupujemo mopede, da bomo peš hodili??

Mogoče pa se splača ta motor kupiti rabljen, takega, ki je svoje hibe verjetno že pokazal in je moral lastnik poštimat, če mu je kaj nagajal. Okvare ki so se meni dogajale so bile sicer zoprne, ne pa usodne in mislim, da se morajo v cca 10 - 20Kkm vse pokazati.

Sam agregat in ciklistika se mi pa zdita zelo v redu napram ostali primerljivi konkurenci. Pa še cene rabljenih so nizke, ker je po spremembi zakona Aquila manj zanimiv motor. Vsi raje kupijo velike čoperske krave, kar pa meni ne paše.

OK, napisal sem svoje mnenje, odloči se pa sama!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sem govoril direktno z uvoznikom. Ko bodo prišli v Ljubljano, bodo poklicali in jim pokažem tačko in kos, ki je odletel od nje. Sicer pa pravi, da si ljudje izmišljujejo in izsiljujejo, ker padejo, pa hočejo nov del, itd, itd. Ja motoristi ste pa res barabe, bi kar vse zastonj hotel imet, pa najraje se po tleh mečete!

OK, bomo videli kakšen bo njihov odgovor po ogledu. Hmm, le zakaj nimam dobrega občutka??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sm prvic vidla motor od blizu in se mi je še bolj dopadu. En tip ga je letos kupu pri Barboricu - Zuzemberk in nima še nobenih problemov. HHV imas pa res ti tako smolo, da glih tebe smola hvata. Dons k sm se iz LJ peljala, sm sla tud do Barborica pogledat in se pozanimat. Rekel mi je, da z uvoznikom nima nobenih problemov, da sta v dobrih odnosih, da dobi takoj kaksne dele. Povedal mi je tud, da je veriga v ku***. Tip se mi je zdel full fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dubi, drž se Barboriča, če ti le ni preveč od rok. Ga vsi hvalijo, pa še motor je v bistvu Susukijev. Pa reč mu, da naj pri benz pumpi odvije pokrovček, ki pokriva električni del in malo prečekira. Meni je tam notri vse dobesedno segnilo. Mislim, da je bil vzrok kondenz ali kaj vem kaj. Pa še to mi prosim napiši, kakšno olje on priporoča za Aquilo.

Dobro in varno vozi in LP by HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se odločam me nakupom Hyosunga Aguile 250 in Yamahe Drag star 250, bi rad slišal še kakšno vaše mnenje. Odpru sem že novo temo na to, vendar mi skoraj vsi svetujete Yamaho. Jaz pa se zelo nagibam k nakupu Hyosunga, saj je cena novega Hyosunga samo 800k dosti nižja kot pa za Yamaho. Prečital sem vaša mnenja in ugotovil da je motor kr ok. Ima ga tudi en prijatelj, ki je zelo zadovoljen z njim. Malo me pa skrbi, če se bi lahko res zgodilo z motorjem to kot se je pri HHVju. po drugi strani pa tudi ne vem, če je vse res kaj je povedal HHV. On enkrat motor hvali enkrat pa kritizira, zato nevem kaj si naj mislim. Ra bi slišal vaše mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misli si tako kot ti povem! Motor je dobro zasnovan, agregat je zelo v redu, ciklistika za čoperja tudi ok. Kot povsod se ti pa lahko zgodi, da naletiš na tisti kos, kjer so bili od riževga žganja nabasani tako tisti, ki so kable skup sestavljal in tisti, ki je benz pumpo delal.

Ketna je pa itak za en k..ac!

Ker sem te napake odpravil, pričakujem naslednjo sezono brez težav.

Je pa tudi res, da večina mopedistov ne naredi 15Kkm/leto in da jaz Orlice nisem nikoli šparal! Nisem iz cukra, ona pa tudi ne! Torej si misli, da je šla čez en tak super test!

OK, to sem tud že stokrat napisal! Uporabi iskalnik! Adijo, pa dobro kupi!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vendar mi skoraj vsi svetujete Yamaho. Jaz pa se zelo nagibam k nakupu Hyosunga ... rad bi slišal vaše mnenje.

... takole je ... kolikor ljudi boš vprašal, toliko različnih odgovorov in pojasnil boš dobil ...

... kupi si predvsem tisto, kar:

1. ti je všeč

2. česar si želiš

3. za kar imaš denar

... tudi jaz ti lahko svetujem, da si kupi tako Hyosunga kot tudi Yamaho ... meni je konec koncev vseeno ... plačal ju boš itak ti ...

... glede okvar na motorjih je pa takole ... tudi BMW-ji, Honde, Yamahe, ... in vsi ostali se kvarijo ... včasih je kakšna malenkost, katere ne morejo locirati in odpraviti, kdaj drugič pa motor na servisu takoj popravijo ... če boš gledal samo na ta vidik, potem je bolje, da motorja ne kupuješ, saj je pri vsaki znamki in modelu teoretično možno, da bo kaj narobe ...

... ne glede na tvojo odločitev pa upam, da se kdaj v naslednjem letu srečamo in da nam boš s ponosom pokazal motorin, za katerega se boš odločil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easyrider popolnoma se strinjam s tabo. Kot sem že povedal ima en kolega tud Aguilo 250 in res nobenih problemov, Dvakrat je že padu z njo in vedno je dobu dele takoj. Prvič ko je blo malo huje jih je dobu čez dva dni, ko jih je pa drugič naroču pa takoj naslednji dan. Poznam pa tudi take ki imajo Yamahe in se jim problemei kar vrstijo. Pa tudi pri delih je tako, koliko sem seznanjen da pri jamahi dobiš hitro le potrošni material vse kar je pa ostalega pa čakaš najmanj dva tedna ali več. Slišal sem tudi da so nekateri pri Yamahi čakali na dele več kot dva meseca in da se to niti ne zgodi tako redko. Ali je kdo imel podobno izkušnjo?

DUBI tebe bi pa vprašal če bi se lahko pri tem tvojem prodajalcu pozanimala, če bi nama dal kaj popusta če bi oba istočasno motor kupla. Tako da bi mu kar dva odpeljala. seveda če se boš odločla za nakup. Jaz sem že skoraj odločen da ga vzamem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marko to bi blo fajn, se en popust, ze tako je pocen. Kupila ga bom pri Barboricu, sm se ze zmenila z njim, sm financ ne premore zdej. Bo pa v zacetku decembra nakup motorja, takrat bom mela glih prov dnarja. Aja, pa se na dom ti ga prpelja zastonj,po celi Sloveniji ima relacijo. Glede popusta se bom pa pozanimala, ce bi se kej dalo uredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ha, pa sm docakala ta dan, ko sm motor nabavla. Koncno. Mater sm bla nervozna do Zuzemberka, potem se je pa vse dober isteklo. Vsi veseli. Domu bo prsu cez 2-3 dni. Zdej pa sm se pomlad pocakat in zakurbat. Kumej cakam. :lol: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

alfonso

Član

Član od: ponedeljek, 28.05.2001 10:55

Objav: 231

Kraj: Greenland

Objavljeno: 28 maj 2001 11:24 Zadeva: Hyosung Aquila GV250

--------------------------------------------------------------------------------

Zanimam se za nakup tega motorja.Zato me zanimajo vaše izkušne z njim.Je vreden nov 860000 SIT.Ali priporocate kakšen drug motor 125 ali 250 (chooper ali cruiser varjanta)!TNX

Nazaj na vrh

Brrrm

Moderator

Član od: ponedeljek, 14.05.2001 12:50

Objav: 4315

Kraj: Celje

Objavljeno: 28 maj 2001 11:33 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Odvisno od polozaja, v katerem si.

Ce si novopeceni A-350 kategornik in ne mislis 2 leti slin cediti in drugih gledati, ko se na motorjih mimo vozijo, ga kupi, se bos lepo pocasi privadil na motocikliranje.

Imel bos nov motor, z garancijo in tisti dve leti bo delal, ce ga ne bos preforsiral.

Ko ga bos pred preskokom v visje sfere prodajal, pa zanj ne bos ne vem koliko dobil, ampak to pac vstej v ceno novega (vecjega) motocikla, pa bo.

Ce si lastnik dovoljenja z neomejeno kategorijo A pa verjetno ni smiselno kupovati tega. Njegovih omejenih sposobnosti se bos verjetno prevec hitro navelical, prodal pa ga bos za malo denarja.

Brrrm

Nazaj na vrh

Brrrm

Moderator

Član od: ponedeljek, 14.05.2001 12:50

Objav: 4315

Kraj: Celje

Objavljeno: 28 maj 2001 11:45 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

O Aquili 250 in podobnih motorinih smo razglabljali v sosednjem topicu 1Motocikli/"Kateri motor mi priporocate?".

Preberi

Brrrm

Nazaj na vrh

alfonso

Član

Član od: ponedeljek, 28.05.2001 10:55

Objav: 231

Kraj: Greenland

Objavljeno: 28 maj 2001 11:53 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Sem novopeceni A-350 kategornik.Zato se še odlocam ali bi dal toliko denarja za Aquilo za dve leti,ko se bom privajal.Ali pa bom kupil Daelima 125 cruiser in ga cez dve leti zamenjal za nekaj mocnejšega.Verjetno bi pri Daelimu manj izgubil??? Kje so pa servisi za Aguilo? Ali mogoce veš kakšna je razlika pri ceni za registracijo med 125 in 250? Hvala

Nazaj na vrh

easyrider

Car

Član od: torek, 22.05.2001 18:11

Objav: 2781

Kraj: Celje

Objavljeno: 28 maj 2001 12:09 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Procentualno (%) bos verjetno izgubil pri obeh enako. Kako pa je s servisi za Hyosunga, je pa vprasanje. Daelima verjetno servisirajo pri zastopniku (Panadria), zato bos imel po moje tam manj problemov. Vsekakor pa je kvaliteta storitev odvisna od posameznih mehanikov. Se glede registracije: mislim, da bos za oba (125 ali 250 ccm) placal enako (ce se ne motim, je naslednji razred sele pri 500 ccm.

lp Easyrider

Nazaj na vrh

Brrrm

Moderator

Član od: ponedeljek, 14.05.2001 12:50

Objav: 4315

Kraj: Celje

Objavljeno: 28 maj 2001 12:12 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Jaz sem tudi tak zacetnik. Dobrodosel na cesti.

O zavarovanju poglej v Nasvete (levi navpicni menu na zaslonu)v Zakon & zavarovanje. Odpri stran na dnu zavarovanje, potem pa imas cisto zgoraj desno opcijo za izracune nekaterih zavarovanj.

Jaz sem tudi sel na 125 ccm, ker ga bom po dveh letih predal otroku, ki bo ravno star 16 let.

Saj pravim, po odprtih cestah drvim z 80 do 85 km/h, ampak je lustno.

Pa se "iron but" pocasi pridobivam. Vceraj, za 220 km sem porabil 4,5 ure.

Vse je odvisno od tvojega financnega ozadja. Edino, kar je jasno meni in tebi je, da bos, ko bos dozorel, nabavil nekaj mocnejsega. Zato cim manjse in cim bolj smiselne stroske za prehodno obdobje.

Pa se to, 125 ccm dveh ne bo zmogel prevazati okoli. Razen v mesto na banko ali na pivo. Dlje pa ne.

Brrrm

Nazaj na vrh

alfonso

Član

Član od: ponedeljek, 28.05.2001 10:55

Objav: 231

Kraj: Greenland

Objavljeno: 28 maj 2001 12:54 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Hvala,ampak bom raje kupil novega ali pa vsaj takega,da bo še v garanciji! Klinc pri 125 se nikoli ne ve!

BTW: Brrrm dobr razmišljaš.Kolk ima konjev tvoja Gilera in kolk pride nova?

LP

Nazaj na vrh

Brrrm

Moderator

Član od: ponedeljek, 14.05.2001 12:50

Objav: 4315

Kraj: Celje

Objavljeno: 28 maj 2001 13:03 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

@ Fonza

Gilerca stane se dandanes 699000 tolarjev. Jaz sem jo uspel zglihati na 670000 tolarjev.

Konjev ima menda 11, ker ima 8 kW.

Ni ne vem kaj, ampak na 100 km porabi le 2,5 do 3 l neosvincene 95tke.

Meni je bilo glavno , da je 4taktno in evropsko in seveda v nadaljevanju otrokoma primerno.

Brrrm

Nazaj na vrh

badfreek

Član

Član od: ponedeljek, 21.05.2001 14:24

Objav: 244

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 28 maj 2001 13:28 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ti priporocam nakup mocnejsega motorja Yamaha XT 600 ali Aprilia 65o

Pegaso. Jebi zakone, se bodo itak spremenili konec leta. Ce kljub temu hoces sibkejsi motor, ti predlagam Kawasaki EL252 Eliminator.

LP badfreek

Nazaj na vrh

Rok

Vseved

Član od: torek, 15.05.2001 7:27

Objav: 1298

Kraj: Revirski kraji

Objavljeno: 28 maj 2001 14:05 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Sicer o kvaliteti hyosunga ne vem prav nic ima pa dalec najugodnejšo ceno, saj sta kawasaki el 252(koncna hitrost podobna kot pri 1100cc choperjih), ki je najmocnejši in virago 250, ki je za nekatere najlepši v tem razredu odlocno predraga potem je še gz250 marauder, ki pa je tudi predrag.

Ce se misliš voziti še kje drugje kot po sloveniji oziram v dvoje si moraš omisliti 250 ccm, saj bi mora 125 prevec tišat in to ne bi bilo zdravo.

Malo se pozanimaj glede garancije in servisov za GV250, ki je po mojem mnenju trenutno najugodnejši, sicer pa za kaj vec info. povprašaj PERVYja, ki ga trenutno testira.

Pozdravljen

Nazaj na vrh

PERVY

Vseved

Član od: ponedeljek, 07.05.2001 15:07

Objav: 2189

Kraj: Thailand

Objavljeno: 28 maj 2001 14:40 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

ja aquilo sem testiral 14 dni in to so moji zakljucki (gre izkljucno za lastno mnenje):

motor je po moci nekje enak ali malo mocnejsi kot virago 250 in obcutno sibkejsi kot kawa 252 ali ZZR 250. ceprav se motor vrti do 10.000 vrt/min. je nad 7000 vrt. glasen, vibrira in ne vlece vec. se pa z priblj. 6500 vrt. da lepo peljat 120 km/h kar je cisto OK za tak motor.

vozi se cisto OK, da se ga nagnit do stopalke, lezi OK, ampak imam malo pomisleke glede izbire sprednje gume ker ima po sredini obliko v spic. zdi se mi da vcasih malo drsi ko ga dobro polozis pri veliki hitrosti (100-120 km/h).vglavnem se vozi kot vsak coper in ni v tem nic slabsi ali boljsi kot konkurenca.

osebno mislim da je razmerje cena/motor dobro in bi na tvojem mestu razmislil o tej varianti.

vozil sem tudi daelim in kymco, ki sta neprimerno sibkejsa (ja se pozna 125 ali 250 motor). pomoje se ti splaca doplacati par jurjev in kupit 250.

glede kvalitete je tezko recti ce je dober ali ne ker na zunaj vse zgleda OK, kaj vec pa se bo videlo ob koncu sezone ko bojo imeli par 1000 km. mislim da ni nic boljsi ali slabsi izdelan od daelima in kymcota.

ce se bo manj kvaril je to lahko posledica tega da ima vecji motor in ga bos manj obremenjeval.

glede cene pa jo bo verjetno boljse drzal kot 125-ice, razen ce se bo zakon spremenil in bodo ukinili omejitev 350 ter uvedli omejitev glede na razmerje teza/moc. takrat lahko vsem 250 pade cena.

odlocitev je tvoja ampak kot je rekel brrrm, z 125 ne mores voziti sopotnika pa tudi pri voznji z 100 ali vec jo bos "zaklal".

kubatura je pac kubatura.

Nazaj na vrh

easyrider

Car

Član od: torek, 22.05.2001 18:11

Objav: 2781

Kraj: Celje

Objavljeno: 29 maj 2001 06:01 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Poglej topic Kymco 125 in Aprilia 125 - tezave! Tam sem dal naslove dveh serviserjev. Vomberger (Kranj) je tudi uradni serviser za Hyosunga (+Mg, +Honda, +...) zato ga poklici, pojdi k njemu, pogoovori se, ... Kolikor ga poznam, zi bo rad in posteno pomagal pri izbiri.

lp Easyrider

Nazaj na vrh

Brrrm

Moderator

Član od: ponedeljek, 14.05.2001 12:50

Objav: 4315

Kraj: Celje

Objavljeno: 29 maj 2001 06:48 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

@ Alfonz

Ne da bi delal reklamo ali kaj takega, zgolj kot informacija vec:

Gilero uvaza in prodaja Trgoavto Koper, ki je del skupine Mercator, zato lahko motorin z nihovo kartico kupis na obroke, brez dodatnih obresti ali stroskov.

Brrrm

Nazaj na vrh

alfonso

Član

Član od: ponedeljek, 28.05.2001 10:55

Objav: 231

Kraj: Greenland

Objavljeno: 29 maj 2001 09:31 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Sem se šel zanimat za Daelima na Panadrijo,pa mi je prodajalec rekel,da je potovalna hitrost chooperjev 90km/h,drugace je prevelik upor zraka (ker je drža na chooperju zelo odprta)in te to zelo utrudi.Pravi da Daelim s 13KM zmore 90km/h tudi s sopotnikom brez problema.

Ker še nimam motoristicnih izkušenj me zanima, kakšno mnenje imate vi o tej njegovi izjavi(upor zraka)?

Hvala, LP

Nazaj na vrh

PERVY

Vseved

Član od: ponedeljek, 07.05.2001 15:07

Objav: 2189

Kraj: Thailand

Objavljeno: 29 maj 2001 09:37 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

quote:

Sem se šel zanimat za Daelima na Panadrijo,pa mi je prodajalec rekel,da je potovalna hitrost chooperjev 90km/h,drugace je prevelik upor zraka (ker je drža na chooperju zelo odprta)in te to zelo utrudi.Pravi da Daelim s 13KM zmore 90km/h tudi s sopotnikom brez problema.

Ker še nimam motoristicnih izkušenj me zanima, kakšno mnenje imate vi o tej njegovi izjavi(upor zraka)?

Hvala, LP

HA, HA. JA TO JE PRODAJALEC REKEL, KI TI HOCE TO PRODAT. NA COPERJU JE RES UPOR AMPAK SE LAHKO BREZ PROBLEMOV 120 VOZIS IN TO JE TUDI TISTA OK POTOVALNA HITROST. SAJ NI FORA V KONCNI HITROSTI, Z MOTORJEM KI GRE 90 ALI 100 PRI 70 NE MORES VEC NOBENEGA PREHITET KER TRAJA DO 90 MINUTO ALI VEC. Z TAKIM MOTORJEM SI NA CESTI OGROZEN KER VSAK TOVORNJAK VOZI 80 ALI VEC IN TE BODO PREHITEVALI. NE VERJAMI PRODAJALCEM. TAK MOTOR JE ZA STRANSKE CESTE IN Z ENO OSEBO, NE PA ZA KAJ RESNEJSEGA. SE BOS NE MORJE PRIPELJAL BOLJ ZMUCEN OD UMIKANJA IN GLEDANJA V OGLEDALO, PA TESNIH PREHITEVANJ, KOT OD VOZNJE. DRUGACE PA JE RESEN UPOR SELE NAD 160 KM/H TAKO DA BREZ PANIKE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice

Moderator

Član od: četrtek, 10.05.2001 11:19

Objav: 8753

Kraj: Graz,A

Objavljeno: 29 maj 2001 10:50 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

ta izjava je tipicna za prodajalca,ki o motorjih bere samo iz casopisov (in to slabih).res je,da se prvih par tednov navajas na hitrosti in zracni upor,ampak to ni trajni problem.vecji problem je,kot je omenil pervy,promet,za katerega si ti ovira na cesti s takimi motorcki.

raje 250 ali 350,ce mislis dalj casa ostati na istem.ce pa po dveh letih zamenjas,pa preberi se druge poste na to temo (stroski,cene itd.).

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

jupi jej, konco docakala ta dan. v nedeljo smo akomulator noter spravl, v ponedeljek sm ga registrirala, v torek pa prvic peljala motor. Kumej cakam lepo vreme, pa da se pozdravim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jupi jej, konco docakala ta dan. v nedeljo smo akomulator noter spravl, v ponedeljek sm ga registrirala, v torek pa prvic peljala motor. Kumej cakam lepo vreme, pa da se pozdravim.

Bravo, Dubi. Potlej se pa nekje dobimo in naredimo zbor Aquilistov, pa magari samo midva! :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Drži se navodil v servisni knjižici. Drugače je pa priporočeno na 4000 - 5000 km.

V kilometrini sem zaradi nezgode pristala na slabih 14 kkm in dobrih 3 kkm na zadnjem zicu.

Pri don acu je servisna ura cca 4.200,00, če si član imaš pa še popust. Za dele pa itaq ni problem, so hitro dobavljivi in ne pretirano dragi.

No pa imamo še enega orliča več pri življenju. Moj je že popravljen in pripravljen za napad na kokoško. Ko bom zaključila bolniško jasno. Do takrat bo pa na varnem v garaži :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima če ima kdo izkušnje z aquilo 125,dobre slabe lastnosti itd.Imam v načrtu nakup in bi bil hvaležen za vašo oceno 125ke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst bi pa kr pohvalila aquilo. Res, da mi je ne vem zakaj, cca. 1000 km akumolator se spraznu, tko da sm garancijo uveljavla in mam novga. S novimi nimam problema. Zdej sm bla na Hrvaškem in v Italiji z njim, cca. 1500 km in nobenih problemov. Največ k mi gre je 140km/h. Vse je cool, edino kar me mot je zvok, sm to mislim mal zrihtat, sm ne se zdej k je se vedno pod garancijo. :rolleyes:

HHV - fak!! :(

Kdaj gremo na aquila-voznjo?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi pa malo reklame naredo..kolega prodaja to zadevo 125 ccm...motor je zlo dobro ohranjen.. kr nekaj dodatne opreme..sam je z njim zelo zadovoljen..prodaja ga pa ker kupuje nekaj mocnejsega..motor je biv redno servisiran..in sam z njim ni imel nobenih probelmov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Kdaj gremo na aquila-voznjo?????

Sam povej, pa letimo kamorkol. Bomo skupaj iskal ler.....

Jaz sem mislil, da se bom pač malo sam po mestu vozil, je pa izpadlo da znosno zmore dva, prtljago in še vsaj 120 na uro. Prav prijeten stroj za manj kot nulatri.

Od daleč dobro zgleda, pa do 3,5 porabi ne glede na to kaj z njim delaš.

Ja, 10 cm in 10 konj več bi bilo fajn....

Tistim, ki Aquilo iščete okrog : v ZDA je to Alpha Sports, v Koreji Mirage, na poljskem JUNAK, drugje pa zgleda Aquila.

Pejmo pol že na tisto Aquila vožnjo poprdevat (npr. v Pulo na Twin Horn?)

(a ma kdo kakšno pocen Magno za prodat?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!