Skoči na vsebino

Hyosung GV250 Aquila + GT250 R


HHV

Priporočene objave

Airoh ma Comet GT125 -->čisti naked

Comet GT125 r--->bi pa bil cestak (sam mislem de ga še ni-nism 100)

Zastopnik se mi zdi pa da je Saplex d.o.o.

Popravljeno . Popravil zmek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Airoh ma Comet GT125 -->čisti naked

Comet GT125 r--->bi pa bil cestak (sam mislem de ga še ni-nism 100)

Zastopnik se mi zdi pa da je Saplex d.o.o.

ce si s tem mislu rect da ne obstaja, se motis klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm, khm, js bom izpit dobu pr 21 lezih, zle sm js str ŠELE 17 in bom kupu drug let pa blokado not uštemow

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zastopnik je Saplex d.o.o v mariboru, drugače ga lahko kupiš v LJ , Kopru , in še drugje !

za leto 2006 obstajo modeli GT125R in GT250R k so ista na izgledu pač 250tka ima več konjev.

Cena je uredu za use hyosung motorje ampak kvaliteta malo jebe! mogoče bojo kaj popravli ...useno jst z mojim nisem mel ogromnih problemov od zdej ( 7600 km naredu ). Gume so kar so ampak držijo.

Hitrost do 2000km je max 110 km/h enkrat ko se motor obdela lahko pride tudi do 130km/h

125tka kot 250 sta isto težka enih 160 kill z polnim tankom suha teža pa je 150 na začetku se čuti pol se itaq navadi kot se navadiš na velik tank cirka 1 dan :D usaj jst.

Ne pije skorja nič in za pol tank daš okoli 3600 če tankaš super 100! to sem govoru za 125tko

za 250tko pa hitrost je enih 140 - 150 poraba je malo večja ampak ne grozna!

Sicer športaka 4T 125 je tako malo glupo uzet ker ne gre dosti in je samo za izgled k nisi prav komot k na nakedu. 250tko maybe ampak še vedno sem za nakeda ker ne pride do ogromne hitrosti mogoče kaj več od nakede glede na to da ima plastike in to ! :D

aja še neki za cene to je čista glupost k ima hyosung 250tka je zdje bol poceni kot 125tka WTF jst za mojga sme dal 819k zdej pa neki serejo z 250tko 700 in za 200 k razlike čista glupost! 650tka je za 300k več od 125tke in 650R in 650 semi naked sta 100k več do 650tke cirka miljon 100 ..... naj dajo za ve modele iste cene pa je :D al pa naj dvignejo kvaliteto motorja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem zaradi nečitljive pisave! thundercat, hvala za opozorilo! moje vprašanje je, če se rezervni deli za hyosunga dobijo v sloveniji, ker mi je znamka teh motorjev še dokaj neznana. (zanimam pa se drugače za hyosunga comet 125, ki bi biu moj prvi motor in mi je všeč, ker je 4-takten in ne bi imel rad veliko stroškov z vzdrževanjem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem zaradi nečitljive pisave! thundercat, hvala za opozorilo! moje vprašanje je, če se rezervni deli za hyosunga dobijo v sloveniji, ker mi je znamka teh motorjev še dokaj neznana. (zanimam pa se drugače za hyosunga comet 125, ki bi biu moj prvi motor in mi je všeč, ker je 4-takten in ne bi imel rad veliko stroškov z vzdrževanjem)

in kdaj ga misliš kupit??? Drugače k sem šou menajt en del za moj hyosung v kopru je rablo cirka 3 dni montaža in dobava dela.Hmmm Motor če češ ga probat lahko prideš dol v izolo pa ti dam en krog da vidiš kako je pa ti znam več povedat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdaj ga misliš kupit??? Drugače k sem šou menajt en del za moj hyosung v kopru je rablo cirka 3 dni montaža in dobava dela.Hmmm Motor če češ ga probat lahko prideš dol v izolo pa ti dam en krog da vidiš kako je pa ti znam več povedat ;)

ja kokr js wem če kupiš nowo prdo di ga morjo dat tm za probo do enga tedna... sam mal plačaš pol k ga nazaj prguraš, tko sm jest obwečen o nakupih :huh: :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pr men je to zgledal tko da sm prsu dam iz sihta pa je biu motor doma u garazi :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pr men je to zgledal tko da sm prsu dam iz sihta pa je biu motor doma u garazi :huh:

oooo kb saj pr men tut :unsure: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdaj ga misliš kupit??? Drugače k sem šou menajt en del za moj hyosung v kopru je rablo cirka 3 dni montaža in dobava dela.Hmmm Motor če češ ga probat lahko prideš dol v izolo pa ti dam en krog da vidiš kako je pa ti znam več povedat ;)

rablen mutor imam namen kupt. ravnokar sm klical za enga hyosunga letnik 2003 pa ima 9400 km je pa iz otočca. tko da ga bom šel ta teden najverjetneje pogledat. zanga hoče imet pa 620 tisoč, sam je reku d se glede cene da še kaj zmenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rablen mutor imam namen kupt. ravnokar sm klical za enga hyosunga letnik 2003 pa ima 9400 km je pa iz otočca. tko da ga bom šel ta teden najverjetneje pogledat. zanga hoče imet pa 620 tisoč, sam je reku d se glede cene da še kaj zmenit.

odwisn w kašnmu stanju je, aja pa kubi? men se tko zdi ene 50 k sit mal preweč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja men se pa tale GT125R zdi super, izgled je zame ena a to da je 4t je pomoje v prednost zarad storškov, hitrost... no priznajte tud 125 2t ni ne vem koliko hiter, ali se pa motim ? ne vem...

tako se samo meni zdi...

Zastopnik je Saplex d.o.o v mariboru, drugače ga lahko kupiš v LJ , Kopru , in še drugje !

za leto 2006 obstajo modeli GT125R in GT250R k so ista na izgledu pač 250tka ima več konjev.

Cena je uredu za use hyosung motorje ampak kvaliteta malo jebe! mogoče bojo kaj popravli ...useno jst z mojim nisem mel ogromnih problemov od zdej ( 7600 km naredu ). Gume so kar so ampak držijo.

Hitrost do 2000km je max 110 km/h enkrat ko se motor obdela lahko pride tudi do 130km/h

125tka kot 250 sta isto težka enih 160 kill z polnim tankom suha teža pa je 150 na začetku se čuti pol se itaq navadi kot se navadiš na velik tank cirka 1 dan :D usaj jst.

Ne pije skorja nič in za pol tank daš okoli 3600 če tankaš super 100! to sem govoru za 125tko

za 250tko pa hitrost je enih 140 - 150 poraba je malo večja ampak ne grozna!

Sicer športaka 4T 125 je tako malo glupo uzet ker ne gre dosti in je samo za izgled k nisi prav komot k na nakedu. 250tko maybe ampak še vedno sem za nakeda ker ne pride do ogromne hitrosti mogoče kaj več od nakede glede na to da ima plastike in to ! :D

aja še neki za cene to je čista glupost k ima hyosung 250tka je zdje bol poceni kot 125tka WTF jst za mojga sme dal 819k zdej pa neki serejo z 250tko 700 in za 200 k razlike čista glupost! 650tka je za 300k več od 125tke in 650R in 650 semi naked sta 100k več do 650tke cirka miljon 100 ..... naj dajo za ve modele iste cene pa je :D al pa naj dvignejo kvaliteto motorja!

Aja a pa mogoče veš majo kakšno spletno stran, ker jo iščem ampak neuspešno.

Kok je pa cena gt125r?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma končna je tam tam,so pa pospeški pri 2T opazno boljši...

Če te luna ne nosi pa nimaš želje po dirkanju oz. hitrem pospeševanju iz ovinka je pomojem 4T odlična izbira (pije skoraj nič,stroški vzdrževanja pa so res minimalni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma končna je tam tam,so pa pospeški pri 2T opazno boljši...

Če te luna ne nosi pa nimaš želje po dirkanju oz. hitrem pospeševanju iz ovinka je pomojem 4T odlična izbira (pije skoraj nič,stroški vzdrževanja pa so res minimalni)

Ja sej to ker bi bil to moj prvi motor in ga najbrž nebi mel dolgo.

Drgač pa sploh nimam predstave kakšna je razlika med 2t in 4t 125 ccm

kej močnejšga od frčka sploh še nism nikol vozu... .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol niti izpita še nimaš :?

Ma lej,če se misleš vozt relacisko vzem 4T,če pa boš tut kdaj hotu kaj adrenalina pustit na planinskih ovinkih pa mal po zadnji pa po sprednji pa 2T.Sam se zavedaj,da boš mev dost več strošku.

Jst mam 2T,sej če se lepo voziš tut z njim nimaš nevem kšnih stroškov.Jst ko se večino relacisko vozm imam porabo tam od 5-6l/100,ko pa kdaj prtisnem pa 7 al pa še kaj več.

Skratka razlika:2T je bolj živahen,bolj skoč,maš večje stroške ma če mal paziš ni nobene panike

4T pa so umirjeni motorji,majo mal slabš pospeške,bolj enakomerno vlečjejo,manjša poraba,manj stroškov,kar je razumljivo

Odločotev je pa na koncu tvoja za kaj se boš odloču

Popravljeno . Popravil zmek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol niti izpita še nimaš :?

Ma lej,če se misleš vozt relacisko vzem 4T,če pa boš tut kdaj hotu kaj adrenalina pustit na planinskih ovinkih pa mal po zadnji pa po sprednji pa 2T.Sam se zavedaj,da boš mev dost več strošku.

Jst mam 2T,sej če se lepo voziš tut z njim nimaš nevem kšnih stroškov.Jst ko se večino relacisko vozm imam porabo tam od 5-6l/100,ko pa kdaj prtisnem pa 7 al pa še kaj več.

Skratka razlika:2T je bolj živahen,bolj skoč,maš večje stroške ma če mal paziš ni nobene panike

4T pa so umirjeni motorji,majo mal slabš pospeške,bolj enakomerno vlečjejo,manjša poraba,manj stroškov,kar je razumljivo

Odločotev je pa na koncu tvoja za kaj se boš odloču

Ma ja sej to vem kakšne so razlike na papirju, ker sem prebral že vse mogoče stvari, ampak pravm, da v praksi nimam pojma kako stvari tečejo, ker se dosti stvari v teoriji zdijo takšne v praksi se pa izkaže da so popolnoma drugačne.

Ne, žal še nimam izpita. Ampak pride na vrsto že pomladi :D :D :D

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika med 4T 125 in 2T 125 je kot med zrihtanim frčijem in 4T 125 :P

če si kje vidu frčija, k gre 120, mi ga pa pokaž!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si kje vidu frčija, k gre 120, mi ga pa pokaž!

ja sej sm vedu da eni ne bojo kaperal :slap:

hotu sm rečt da je razlika med 2T 125 in 4T 125 ista kot med 4T 125 in zrihtanim frčijem, če pa še zdy ne kaperaš, ti bom pa narisu :D

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci, najbrš te ne rabem uprašat kolk 2t in 4t si že vozu :P

4T je biv avto :P :P :P

pa sej če mal končne pogledaš

- kokr tok zrihtan frči--->70km/h

- 4T 125cc --------------->120km/h

- 2T125cc----------------->170km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!