Skoči na vsebino

Hyosung GV250 Aquila + GT250 R


HHV

Priporočene objave

emm... pa je to znana firma? k jest prvic slism zanjo :blink:

o je kr zlo znana firma pa dobra tut :grim sam se pa skrije pred akrapovičom :OK: GR4 ga je furov lih učeri sm ga gledu :OK:

sm opazu da ma sam lonc pa zadnjo krivino od johismure(al kva je že :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

res je malo predrag, mogoce pa je zato bol kvaliteten(nea se kvari ) :?

lp

Nebi si upal nič rečt, samo pomoje je kvaliteta boljša kot prej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je všeč še kaj druzga, ampak se strinjam glede designa, ker tu so pa res zadeli v POLNO :OK: :OK: :OK:

se strinjam...res so dobr to pošmekal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Lep pozdrav! Jst mam pa spet mal uprašan za tole orlico! a je že kdo imel probleme da bi mu motor cukov pr okol 30000km sam še ne vem kk to zgleda ker ga grem u prihodnih dneh šele pogledat ampak ma pač neki dodatne opreme naslonal torbe neke druge tačke, cena je pa tm okol 550 000 sit pa me zanima če je cena primerna??? men se kar zdi glede na to d je letnik 2001 pa če primerjam z viragoti pa drga starji je to poštena cena! Kwa pravte?? hvala za odgovore :D

Lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kja pol s temu GT 250 R ne bo nič :? pa tko fajn bi biu za pol čez en let, k bo izpit do 25 kw..... mi je ša najlepši od konkurence.... čeprov prave konkurence sploh nima.... neki sm gledu kawo ZZR 250 pa mi najbl všečn motor, pa en prijatu ga je meu in mu je skoz neki crkval... pa tud slišu sm že d zlo rada gre glava motorja u 3pm.... tale GT 250 R se mi pa kar dopade, če bo pa cena pod mio SIT pol pa sploh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kja pol s temu GT 250 R ne bo nič :? pa tko fajn bi biu za pol čez en let, k bo izpit do 25 kw..... mi je ša najlepši od konkurence.... čeprov prave konkurence sploh nima.... neki sm gledu kawo ZZR 250 pa mi najbl všečn motor, pa en prijatu ga je meu in mu je skoz neki crkval... pa tud slišu sm že d zlo rada gre glava motorja u 3pm.... tale GT 250 R se mi pa kar dopade, če bo pa cena pod mio SIT pol pa sploh :D

V Italiji ga prodajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Italiji ga prodajajo.

A si lahko malo bol specifičn kje točno, ker nisem še zasledil, kje bi se ga dalo dobiti v EU. Klical sem tudi na Saplex in niso zainteresirani uvažat ta model ( gt250r ). Bi pa v lastni režiji probal zadevo uvozit...mi je všeč...pa najbolje, nisem še slišal nič slabega o nakedu, torej mora tale bit še boljši...

GR650R je zelo lep...gt250 dobra alternativna rešitev za tiste ki se malo vozimo...torej je kombinacija uspela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si lahko malo bol specifičn kje točno, ...

Na www.hyosung.it je model GT 250, modela GT 250R pa tudi tam ni. Imaš pa spisek prodajalcev in se lahko malo pozanimaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! Jst mam pa spet mal uprašan za tole orlico! a je že kdo imel probleme da bi mu motor cukov pr okol 30000km sam še ne vem kk to zgleda ker ga grem u prihodnih dneh šele pogledat ampak ma pač neki dodatne opreme naslonal torbe neke druge tačke, cena je pa tm okol 550 000 sit pa me zanima če je cena primerna??? men se kar zdi glede na to d je letnik 2001 pa če primerjam z viragoti pa drga starji je to poštena cena! Kwa pravte?? hvala za odgovore :D

Lp miha

Če ne deluje brezhibno, ne kupuj!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! Jst mam pa spet mal uprašan za tole orlico! a je že kdo imel probleme da bi mu motor cukov pr okol 30000km sam še ne vem kk to zgleda ker ga grem u prihodnih dneh šele pogledat ampak ma pač neki dodatne opreme naslonal torbe neke druge tačke, cena je pa tm okol 550 000 sit pa me zanima če je cena primerna??? men se kar zdi glede na to d je letnik 2001 pa če primerjam z viragoti pa drga starji je to poštena cena! Kwa pravte?? hvala za odgovore :D

Lp miha

Ja vozim takav motor, ali slabo si opisao o čemu se radi? Trza na 3.000 okretaja? Moguće je da kad otpustiš gas a mašina je još hladna, u vožnji na niskim okretajima ne primi gas od prve, nego malo trzne. Tako je barem kod mene. Nakon zagrijavanja to sasvim isčezne i baš skače na dodavanje gasa..

Inače, pozdrav HHV-u kao iskusnom bivšem vlasniku Aquile, i odmah jedno pitanje za njega.. Koje ulje najviše preporučaš staviti u Aquilu 250?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

jst sm se namenla tale motorcek kupit.

po izkusnjah v avtosoli sm se pravi cas ugotovila, da je 125ccm malo premalo, 250 pa za zacetnico dovolj.

tak da me zdej zanima kako se je predvsem zenski del tuki vozu s tem motorckom.

pa a un model u Zuzemberku se dela?

pa seveda, ce kdo misli prodajat?

lp

s.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Inače, pozdrav HHV-u kao iskusnom bivšem vlasniku Aquile, i odmah jedno pitanje za njega.. Koje ulje najviše preporučaš staviti u Aquilu 250?

Se opravičujem, mesece nisem pogledal v to temo in medtem si olje verjetno že davno zamenjal. Seveda.

Jaz sem uporabljal Motulovo polsintetiko 5100. Agregat se le vrti zelo visoko, za čoperje celo nenavadno visoko, tako da bo polsintetika kar pravilna izbira.

jst sm se namenla tale motorcek kupit.

...

Kljub lepim spominom na vožnjo z Orlico, ti toplo svetujem premislek. Sem videl preveč Aquil z razsutimi agregati. Enostavno njihova trpežnost ni dorasla navitosti agregata!

Priporočam kakšno Yamaho najsi bo Virago ali Dragstar. Zanimivi bi morali biti tudi Beta Jonathani, saj jih poganjajo agregati iz Suzukijevih DR350, kar je znano trpežen agregat. A je teh motorjev tako malo pri nas in izkušnje lastnikov neznane.

Tudi Kawasaki ima zanimiv 250 choper. Sicer ni V zasnove a vseeno. Preizkušen agregat!

Po drugi strani, se pa nekaj lastnikov z Aquilami še kar vozi. Mogoče pa nežna roka na ročici plina kaj pomaga... A težave z postavljanjem menjalnika v prosti tek imajo pa menda vsi. Vsaj kar jih jaz poznam in sploh, če je bil agregat kdaj podrt. Živ bog ne ujame tega več skupaj kot je treba. Izgleda slabost Hyosungov, saj je to pogost pojav tudi pri večji 650 kubični žlahti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Zanimivi bi morali biti tudi Beta Jonathani, saj jih poganjajo agregati iz Suzukijevih DR350, kar je znano trpežen agregat. A je teh motorjev tako malo pri nas in izkušnje lastnikov neznane...

Poleg tega znabiti, da Beta ne dela več Jonathanov in Eurotov 350. Vsaj v tistih katalogih, ki jih občasno prelistam, jih ni več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, mesece nisem pogledal v to temo in medtem si olje verjetno že davno zamenjal. Seveda.

Jaz sem uporabljal Motulovo polsintetiko 5100. Agregat se le vrti zelo visoko, za čoperje celo nenavadno visoko, tako da bo polsintetika kar pravilna izbira.

Kljub lepim spominom na vožnjo z Orlico, ti toplo svetujem premislek. Sem videl preveč Aquil z razsutimi agregati. Enostavno njihova trpežnost ni dorasla navitosti agregata!

...................

Po drugi strani, se pa nekaj lastnikov z Aquilami še kar vozi. Mogoče pa nežna roka na ročici plina kaj pomaga... A težave z postavljanjem menjalnika v prosti tek imajo pa menda vsi. Vsaj kar jih jaz poznam in sploh, če je bil agregat kdaj podrt. Živ bog ne ujame tega več skupaj kot je treba. Izgleda slabost Hyosungov, saj je to pogost pojav tudi pri večji 650 kubični žlahti.

Hvala ti na odgovoru, iako me nisi baš previše utješio.. :slap:

Čitao sam o tvojim iskustvima, želio bih vjerovat da su razlog bili neodgovarajući ili nekvalitetni filteri za ulje! Možda bi upotreba ful sintetičkog ulja produžila vijek trajanja agregata?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV, vidim da te je cist razocarala tale orlica?

tak bom kupla novo in cez 2 leti vrjetn prodala tk da se naucim mal furat. glede na tvoj komentar se mi zdi to smiselno.

kolk casa si jo ti fural? pr kolk km pa lhk prcakujes, da ti razbije agregat?

viragota furam v avtosoli pa je tk... mi ni tok kul no. drgac pa ene zenske, ceprov bomo motoristke, smo nezne. :)

smonca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!