Skoči na vsebino

Hyosung GV250 Aquila + GT250 R


HHV

Priporočene objave

imej 125tko dokler ne dobiš neomejno ali pejdi delat za 250 izpit čez par let.........drugače razlika med 125tko in 250tko je v dimenziji batov vse ostalo je isto.

če kupiš rabljenga hyosota ti povme da so vsi različni hitrost, pospeški.........ker vsak k ga ima drugače vozi se z njim če recimo ( kolega ) ima letnik 2003 in ima komaj 4k km njegov motor proti mojmu je hudo slabši moj pa ima samo v 6 mescev 7k km..........razlog je da se mašina uleni......tako da pazi če kupuješ rabljnga ker niso vsi enaki!

Ja sej rablen motor kupovat je res riziko, sploh pa je nov hyuso tok pocen, da je rablen v bistvu zlo drag.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, najlepša hvala za info! :OK:

Sem pa še mal brskal in našel nekaj iz dalnje Avstralije..

http://www.hyosungmotors.com.au/GT250R.html

In pa še članek iz te strani..

http://www.hyosungmotors.com.au/AMCN_DEC_05_GT250R.HTML

Ni mi jasn kako je bremzo zadi zakuru?! :huh:

Glede na to da je GT250 vaš za nekje 900k sit bo treba verjetno prišteti za GTR še kako malenkost, ker so ponavadi zarad plastike dražji. :glare:

S tem da ima boljšo opremo od prejšnjih modelov.. Hja, bomo vidli ko jih dobavijo.

Popravljeno . Popravil Silver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me kdaj bo v Sloveniji dobavljiv motocikel Hyosung GT250R, ter če je mogoče že znana okvirna cena.

Informativno pa bi me zanimali tudi podatki za GT650RL, ki ima agregat zaprt na 25KW.

Že vnaprej se zahvaljujem za vaš trud!

LP, Anže

-------------------------------------------------------------

Pozdravljeni!

Zaenkrat ne načrtujemo uvoza omenjenega motornega kolesa.

Pri modelu GT650R(25kw) so vsi podatki razen moči enaki kot pri GT650R.

Tehnične podatke si lahko ogledate na naši spletni strani www.saplex.si,

ki je trenutno v pripravi.

Lep pozdrav,

Saplex d.o.o.

Jožica Roj

Jz pa u jok pa na luster!! :BUA: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me kdaj bo v Sloveniji dobavljiv motocikel Hyosung GT250R, ter če je mogoče že znana okvirna cena.

Informativno pa bi me zanimali tudi podatki za GT650RL, ki ima agregat zaprt na 25KW.

Že vnaprej se zahvaljujem za vaš trud!

LP, Anže

-------------------------------------------------------------

Pozdravljeni!

Zaenkrat ne načrtujemo uvoza omenjenega motornega kolesa.

Pri modelu GT650R(25kw) so vsi podatki razen moči enaki kot pri GT650R.

Tehnične podatke si lahko ogledate na naši spletni strani www.saplex.si,

ki je trenutno v pripravi.

Lep pozdrav,

Saplex d.o.o.

Jožica Roj

___________________________________________

Cenjena gospodična Jožica ( :wub: )

Trdno sem prepričan, da mi tako topla in razumevajoča oseba, kot očitno

ste, ne bo odrekla naslednjih odgovorov:

- iz kakšnih razlogov zaenkrat ne načrtujete uvoza GT 250R ?

- kaj natanko bi lahko pomenila besedica "zaenkrat" ?

Povsem zaupno Vam moram povedati, da gre za pomembno zadevo. S

svojimi štiridesetimi prijatelji, ki bi tudi od srca radi kupili omenjeni moped,

sem namreč sklenil stavo. Oni trdijo, da bi se bilo bolje obrniti na italijanskega zastopnika,

jaz pa neomajno verjamem prav v Vas in Vam na tem mestu prisegam:

če mi skomandirate moped, Vas bom zapeljal.

Željno pričakujem Vaš odgovor, Vaš wdani,

Anže Silver

(in štirideset razbojnikow)

Pa da vidimo, koliko je Jožica ( :wub: ) dovzetna za namige. Če bo še naprej furala imiđ trdosrčnice, se pa še vedno lahko uresniči grožnjo fantomskih štiridesetih razbojnikow in se pokuka čez meje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, Pepe res si CAR, tole pa nikol noben nebi mogu bolš povedat :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

lp grega

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship:

Pepe legenda..

Ampak tudi italjanski uvoznik ni videti da bi imel modela GT650RL in GT250R. :huh:

Recimo da bo pol boljše ker je spletna stran v pripravi. Če temu ni res bo treba pa poklicat mal jih.

Popravljeno . Popravil Silver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship:

Pepe legenda..

Ampak tudi italjanski uvoznik ni videti da bi imel modela GT650RL in GT250R. :huh:

Recimo da bo pol boljše ker je spletna stran v pripravi. Če temu ni res bo treba pa poklicat mal jih.

Znaš kaj italjansko ?

Ker Italjani se včasih radi nardijo neumne in kar naenkrat ne znajo drugih jezikov razen materinega :D

Jz znam malo, ampak še to bolj razumem, se še učim, in bi se zelo težko kaj zmenil.

Dobro bi blo če bi se kdo ki obvlada jezik pozanimal za ta motorček, recimo kak primorec?

lp grega

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE :kva2: :kva2: :kva2: :D tipo totaln CAR :D hm ma nea rabs znat ne vem kok italjansko vazn je da gres ti v trgovino pa se ze nekako zmenis s trgovcem .... ne da klics po telefonu ko pow besed teh tuljotov niti zastopis ne ko tok trobencljajo v telefon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte, hotel sem vam predvsem namignit, da se ne pustite odgnat z enostavnim:

...Zaenkrat ne načrtujemo uvoza omenjenega motornega kolesa...

če vas zadeva res zanima. Naj se Jožica malo potrudi, konec koncev je v zastopnikovem interesu, da se potrudi za potencialne stranke.

In res tudi Italijani še nimajo modela v svojem net-katalogu. Mogoče je ipaq preveč frišen, vi pa seveda neučakani. V tem primeru bo treba pač počakat. Ne verjamem, da bo kdo letel po moped direkt v Korejo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej mislu sm poklicat na Saplex. Italjanov ne razumem pet posto! Sam brbljajo neki. :huh: :hmm: :surrender: Jz pravim da se nikamor še ne mudi, če že bi bila želja da bi kdo kupu bo že najdu uvoznika, pa četud sam en komad prpelejo. :closedeyes: Kjer je želja je pot! :grim

Glede na to kokr je zadeva frišna je dobr da sploh majo že GT650R-a notr! :lol:

Nekako me je prav ta GTR spravil do tega da sm začel gledat še obične GT250.. Cenovno so zelo ugodni. In potem je Silver dobil idejo da bi mogoče se dal plastike dokupit al pa dat naredit iz poliestra.. Pa maš wannabe GT250R :whistle: Sam se itaq ne splača.. usej na 250 ne.

Me pa prov zanima če so že kej odpravili serijske napake.. Meni znane so težave na menjalniku in zavorah. Komi čakam prve teste! :naughty: :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo,

jz sm ravno govoru z eno žensko v saplexu glede uvoza Hyosunga gt125r in pa gt250r, je rekla da oni teh dveh motorjev najbrž ne bodo uvažali... :( samo je rekla da se še nekaj odločajo tako da ... upanje umira zadnje.

Jz resnično upam da se bodo spametovali in uvozili ta dva modela. Jutri mi je rekla naj pokličem in mi bo lahko kaj več povedala... Sicer pa kolikor poznam te trgovce vem, da najbrž iz te moke ne bo kruha. Jebiga. Bomo šli po motor pač čez mejo :D

lp grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce si ful zainteresiran za ta motor jim rec, nej sam zate enga prpelejo... tko sm jest mito dobu... u nemcijo sm mejl pisu pa se mi je en slovenc oglasu in ga pol tud zrihtu... :OK:

ce so tapravi trgovci ti ga bojo zrihtal... s popustom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce si ful zainteresiran za ta motor jim rec, nej sam zate enga prpelejo... tko sm jest mito dobu... u nemcijo sm mejl pisu pa se mi je en slovenc oglasu in ga pol tud zrihtu... :OK:

ce so tapravi trgovci ti ga bojo zrihtal... s popustom :P

Aja in kok si dal za mitota?

Kje boš pa serviseru motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GIL motosport menges... drgac tip (gregor zupan :OK: ) husqvarne rihta pa ful amortizerje obvlada... uglavnem, sam k sta cagiva pa husqvarna hcerinski firmi od MV avguste so mu se mojo prosno posredval, pa mi je pac pol zrihtu... in zdj je on moj uradni serviser.... bomo vidl spomlad... do zdej kar sm slisu okol njega pa kokr sm meu stikou morm rect da se da z njim use zment... tko da :yea1:

za ceno pa mojga fotra upras :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sem klical saplex in so mi rekli da, letos z hyosungom gt125r in pa gt250r ne bo nič!!!

:BUA: :BUA: :BUA:

Rekla je tam ena gospa da je pač uvoz tega motorja predrag???? :angry: :angry: :angry:

Predrag???

No tko da pri nas ne bo nič, morda kdo ve kje je kak uvoznik-zastopnik v italiji?

lp grega

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tko da pri nas ne bo nič, morda kdo ve kje je kak uvoznik-zastopnik v italiji?

lp grega

ja ta naš saplex je en svinjak

pooblaščen serviser in prodajalec je v trstu ..BERTOCCHI RACING MOTOR .. zelo poznan je za kawasakije.... in tudi svoje dirkaško moštvo imajo ... bertocchi.motoracing@libero.it

in v lignianu je tudi .... www.dragcenter.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta naš saplex je en svinjak

pooblaščen serviser in prodajalec je v trstu ..BERTOCCHI RACING MOTOR .. zelo poznan je za kawasakije.... in tudi svoje dirkaško moštvo imajo ... bertocchi.motoracing@libero.it

in v lignianu je tudi .... www.dragcenter.com

Ej hvala ti za info. .

lp grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!