Skoči na vsebino

Hyosung GV250 Aquila + GT250 R


HHV

Priporočene objave

4T je biv avto :P :P :P

pa sej če mal končne pogledaš

- kokr tok zrihtan frči--->70km/h

- 4T 125cc --------------->120km/h

- 2T125cc----------------->170km/h

ja to je mal bols ... ma une trditve gor sm mislu da mi jajca nabreknejo ko sm precitu :D loool :D

se hyosung 4t 125 endurc pelje cist kul res .... pa sm pelju ze dost 4 t stvari ...... in dost 2t ......

P. S. ko smo ze pr tomosu dans ruknu gor 60ccm od colna kej dela po snegu moooooo :D hard :D 1 kar na zadno mece :D 1 - 2 - 3 -4 kople po sengu in spodnasa zadno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4T je biv avto :P :P :P

pa sej če mal končne pogledaš

- kokr tok zrihtan frči--->70km/h

- 4T 125cc --------------->120km/h

- 2T125cc----------------->170km/h

2t125cc------------>170km/h ej pop pop niso vsi cestaki :slap: .Endurota,supermoto al pa naked ne boš spravu čez 140.Govorim za odptre.

Original grejo vsi več al manj 120km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetn je mislu najbl navite B)

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah 4t je prešvoh(za 125 mislm)...res je da je ful bl varčen glede servisov in bencina sploh pa OLJA!!! drugač pa usak ma svoj okus glede motorja eni se rajš furajo hitrej za več denarja drugi pa počasnej za mal mn keša tko da... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah 4t je prešvoh(za 125 mislm)...res je da je ful bl varčen glede servisov in bencina sploh pa OLJA!!! drugač pa usak ma svoj okus glede motorja eni se rajš furajo hitrej za več denarja drugi pa počasnej za mal mn keša tko da... :P

Jah sam kokr prebiram po forumu, imajo lastniki 4t 125 lažji spanec, kot pa lastniki 2t 125 :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sam kokr prebiram po forumu, imajo lastniki 4t 125 lažji spanec, kot pa lastniki 2t 125 :whistle: :whistle: :whistle:

dobr občutek si dobiu :D lej: če bi rad motor, s katerim se boš brez kakšnih problemov peljal na daljše vožnje in ˝brez˝ skrbi, kup 4T mašino, če pa bi rad motor, s katerim bi ˝divjal˝ pa kup 2T mašino!

pri 4T mašini maš manj skrbi glede olja, generalne obnove... sam gre bolj počas

pri 2T mašini pa moraš vedno skrbeti za olje (dodaten strošek), na vsake 15.000 kilometrov moraš naredit generalno... gre pa mal hitrej

sicer odločt se moraš sam, ampak jaz ti priporočam 4T mašino.

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na pospeških pihne vse 2t 125ke

:lol1: O:-)

okej, resno.

so kje kake stevilke o ACC 0-100 & top speed? kk kej cornering? verjetn ne nevemka, glede na maso, a?

...k 250 4T gledam nekok kot konkurenco 124 2T, ceprav se glede moci in mase nekok (khm, frizirane verzije) ne more primerjat - razen 4cyl 16V, a la Honda CBR 250 RR & Co... ;)

pa sej če mal končne pogledaš

- kokr tok zrihtan frči--->70km/h

- 4T 125cc --------------->120km/h

- 2T125cc----------------->170km/h

...ka pa ce pogledas pospeske 0-50?

- kokr tok zrihtan frci -----------> 15 sekund?

- 4T 125cc------------------------> 4-5 sekund?

- 2T 125cc------------------------> 2,5 sekunde (uradn podatek za stock aprilio AF1 Futuro '91, verzija 34 HP?)

...eeee, konkurenca, ja. :devil: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razen 4cyl 16V, a la Honda CBR 250 RR & Co... ;)

tale honda me ful zanima kje bi jo človek dobil, saj ima cca 50 konjev in se zasuče na vrtoglavih 21500 obratov. na ebayu sem videl eno samo je starejši model. te tanove so ful lepe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ka pa ce pogledas pospeske 0-50?

- kokr tok zrihtan frci -----------> 15 sekund?

- 4T 125cc------------------------> 4-5 sekund?

- 2T 125cc------------------------> 2,5 sekunde (uradn podatek za stock aprilio AF1 Futuro '91, verzija 34 HP?)

...eeee, konkurenca, ja. :devil: :xx:

ja no sej če bi hotl pospeške tako stopnjevat bi frči rabu več moči

tale honda me ful zanima kje bi jo človek dobil, saj ima cca 50 konjev in se zasuče na vrtoglavih 21500 obratov. na ebayu sem videl eno samo je starejši model. te tanove so ful lepe.

ja vežde 21500rpm :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr občutek si dobiu :D lej: če bi rad motor, s katerim se boš brez kakšnih problemov peljal na daljše vožnje in ˝brez˝ skrbi, kup 4T mašino, če pa bi rad motor, s katerim bi ˝divjal˝ pa kup 2T mašino!

pri 4T mašini maš manj skrbi glede olja, generalne obnove... sam gre bolj počas

pri 2T mašini pa moraš vedno skrbeti za olje (dodaten strošek), na vsake 15.000 kilometrov moraš naredit generalno... gre pa mal hitrej

sicer odločt se moraš sam, ampak jaz ti priporočam 4T mašino.

lp, GrCaR

Grčar morm rečt da se s tabo čist strinjam, ker pomoje tud 125 2t ne nudi toooooooolk velzga užitka kokr kak bolj konkreten motor(PO KUBIKAŽI) če bo vse po sreči (JOJ SPET TA ČE :D) bo spomladi v garaži že kak Hyosung stal po možnosti gt125r :worship: :worship: :worship: . Res pa je če bi mel neomejen proračun :kva2: bi se pa 100 % odloču za novo RS-ko, no ampak to je že druga zgodba...

tale honda me ful zanima kje bi jo človek dobil, saj ima cca 50 konjev in se zasuče na vrtoglavih 21500 obratov. na ebayu sem videl eno samo je starejši model. te tanove so ful lepe.

Si mislil na 12500 rpm???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: O:-)

okej, resno.

so kje kake stevilke o ACC 0-100 & top speed? kk kej cornering? verjetn ne nevemka, glede na maso, a?

Ja probov sem motor, do ene 80 potegne sigurno bolš koker 125ka( sploh 2ga brzina povleče), končno ma pa manjšo.

Lahko si pa to vzameš tud kot subjektivno mnenje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah sej ma tut nova r6 do 20k rpm

Aja??? :blink: :blink: :blink:

ne ne 21500 tak sem vsaj jaz slišal

evo eno sliko obratomerja:

http://www.bikepics.com/pictures/077369/

Uf ne morš verjet,

a je možno da je photoshop?

:blush: Zdej sm mal pogledu na internetu in ma res tok obratov.

Da se do tok zavrti??? Sam to zih ni dobr za motor... ok :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja??? :blink: :blink: :blink:

Uf ne morš verjet,

a je možno da je photoshop?

:blush: Zdej sm mal pogledu na internetu in ma res tok obratov.

Da se do tok zavrti??? Sam to zih ni dobr za motor... ok :topic:

ja tud tanova r6se zvrti na 20k obratov ... mhm ka naj ti recem .... inziniri ze vedo kaj delajo ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tud tanova r6se zvrti na 20k obratov ... mhm ka naj ti recem .... inziniri ze vedo kaj delajo ... :)

o ja vedo sam pol tut servisne intervale bol "zgostijo" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce, to je tema o omenjenem motorju(H Gt 250R) in ne o tem kolikšen pospešek ima frćo.....

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce, to je tema o omenjenem motorju(H Gt 250R) in ne o tem kolikšen pospešek ima frćo.....

.)

:D ok bomo to naprej nabijal v za to namenjeni temi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje jz sm zdele klicu na carplus tle na letališki za tega husota in mi je reku da ga sploh ni da je samo 650-ka

in da 125 in 250 cestni sploh ne obstaja????

A se je on zmotu da ne obstaja???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje jz sm zdele klicu na carplus tle na letališki za tega husota in mi je reku da ga sploh ni da je samo 650-ka

in da 125 in 250 cestni sploh ne obstaja????

A se je on zmotu da ne obstaja???

:lol1:

ja itak da obstaja, ti lahko jst potrdim, ker sm ga že vidu (na EICMA v Milanu)! mogoče informacija še ni pršla do uvoznika :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sam res, tle na carplusu so čist nekoristni in kako se obnašajo arogantno, pol sm klicu v Mursko soboto in mi je reku da prihaja okoli marca v Slovenijo, ampak naj pokličem konec meseca ko bo vedel več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sam res, tle na carplusu so čist nekoristni in kako se obnašajo arogantno, pol sm klicu v Mursko soboto in mi je reku da prihaja okoli marca v Slovenijo, ampak naj pokličem konec meseca ko bo vedel več.

sam res ku so kiri prodajlaci prow pizde ... doro sej pustma stat eni res ne vejo ... sam naletis kdaj na kirga prodajalca k zgleda kot da sploh ne bi hotu prodat stvari k jih prodaja !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!