Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred 5 minutami, Bakka pravi:

Sicer iščem letnik 2011+ v drugi barvi, ampak v kolikor ne najdem nič pametnega do zgodnje pomladi, se mogoče še slišimo :) Z motorjem sem seznanjen in vem, da se že nekaj časa prodaja, ampak ni točno to kar si želim, zato ne bom skočil na prvo žogo ;) S svojim postom prej sem sicer bolj ciljal na specifične probleme, s katerimi si seznanjen o cb600f, oz na kaj naj bom pozoren ob nakupu le-te - o tem pozivam tudi vse forumaše, da napišete lastne izkušnje oz stvari vredne omembe.

Je pa hecno, da v enem postu grajaš honde sodeč po izkušnjah tvojih kolegov, v drugem pa promoviraš prodajo motocikla teh istih kolegov in znamke ;) Brez skrbi, zlata barva in starejši letnik mi tako ali tako ni prva izbira, če pa že, bi pa za primerno spogajano ceno in transparenten pogovor tudi to spregledal :) Hvala za priporočilo, in kot sem rekel, mogoče se še slišimo!

jest ne grajam in ne promoviram, kupi si kaj hočeš, tvoj gnar in tvoja odločitev, jaz osebno nikoli nisem gledal motorja in se ubadal z barvo, celo letnik mi ni najbolj pomemben, lahko je motor star 3 mesece in ga je strokovnjak spravil v stanje, kakršno je slabše od starejšega, ko kupuješ nov motor, je pomembna barva:kva2:, pri rabljenem je pomembno drugo, ličar vzame najmanj:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, builder pravi:

jest ne grajam in ne promoviram, kupi si kaj hočeš, tvoj gnar in tvoja odločitev, jaz osebno nikoli nisem gledal motorja in se ubadal z barvo, celo letnik mi ni najbolj pomemben, lahko je motor star 3 mesece in ga je strokovnjak spravil v stanje, kakršno je slabše od starejšega, ko kupuješ nov motor, je pomembna barva:kva2:, pri rabljenem je pomembno drugo, ličar vzame najmanj:whistle:

Točno tako, vsak ima svoje preference, in meni se okus ne spreminja glede na to, ali je motor rabljen ali nov. Vsekakor si enako želim določenih karakterstik in dizajna, na 2011+ modele ciljam predvsem zaradi facelifta serije, starejši mi ne delujejo tako privlačni, čeprav razlika za kakšno drugo oko mogoče ni tako očitna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, to je odličen motor za začetnika. Vizualno naj sicer vsak sam oceni, meni je bil najlepši v tem razredu/segmentu, zato sem ga tudi kupil. Ampak saj videz je pri motorju le postranska stvar. bolj sem zaupal znamki, saj od prijateljev in znancev ni imel nihče težav s hondo, vedno le pohvale.

pred nakupom sem prechekiral še par testov ki so bili v večini na strani hornete (07-10) pred konkurenco, kjer so predvsem hvalili precizen menjalnik in okretnost/lahkotnost motorja. Ter da ima dva karakterja - za začetnike predvsem pomemben ta prvi, da se do 6k obratov motor obnaša res nezahtevno, odličen za lahkotno kruzanje po ovinkih, uživanje v normalno vožnji... drug karakter pa se začne pri odpiranju nad 9-10k obratov - tukaj se motorju dobesedno strga in postane pravi mali dirkalnik, če ga seveda obvladaš - kar je logično, saj je agregat iz cbr 600 rr, le malce zaprt/socializiran.

Torej dejansko imaš dva motorja v enem, oz kot začetnik odličen vodljiv motor, ki ima še precej rezerve da se ga naučiš in pelješ bolje ko boš zrel za take manevre.

Minus tega motorja kot prav vseh nakedov je veter pri 140kmh+ ki je moteč, torej odpadejo razne avtoceste na dolge razdalje. Se da pa prav lepo zleknit na tank za kakšno krajšo ravnino tudi pri 200 kmh+. Drugi minus je kot pri večino navitih 600 kubikov navor v nizkih obratih - kot sem pisal prej, se začne dogajati šele na 7-8k obratov, pri 5-6 se še komaj da prehiteti, kar je pod temi obrati je lenoba..pač moraš konstantno delati z menjalnikom, tudi po dve na dol in po gasu, kar je na trenutke zabavno, včasih pa malo preseda, in bi raje imel litraša ki potegne takoj. Nekaj takih litrašov že imam ogledanih, in v primeru da najdem pravega, bom horneto tudi prodal. Čeprav mi bo hudo ker je zelo zabaven in nezahteven motor.

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da boš zelo težko našel, kar si si zamislil ... pri vsakem te bo kaj motilo - nove in izbor barv imajo pa samo v trgovini; je pa zagotovo največja ponudba in posledično bolj sprejemljive cene ob koncu sezone pa tja nekje do novega leta.

PS: in ja, oba ki si ju snel iz A.neta sta po moje precenjena: Honda bo drugo leto stara 10 let ?!? Bolj kot barvo ali pa obliko luči bi jaz preferiral, da ima namesto uplinjačev vbrizg in ABS ...

Ampak kakorkoli: dober nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, builder said:

hja, ko jest zamenjam motor in ga imam zase, naredim vse to kar je zate strošek, ne glede na to, kaj mi glumi prodajalec, razen če nima podkrepljenih dokazov:P

mogoče mi zato nobeden od motorjev ni umrl in me pustu na cesti, opažam pa tudi da nekateri z foruma enako naredijo, "pa šta košta da košta":whistle:

kar se tiče Honde, je zame najslabša izbira od vseh Japončkov, govorim iz izkušenj, da imajo ljudje s katerimi se družim in preživim veliko časa, saj se gibljem v družbi motoristov in semv klubu, vglavnem, kjer je Honda, tam je problem, je pa zanimivo to, da je vedno s štromom in ne z mehaniko:O

No to kot strosek, pac ni nujno da vse zamenjas. Verizni set je res ena zadeva k se vidi ze na uc, ali je ok ali ne. Isto je z gumo. Svecke in olje pa res niso hud strosek in se strinjam da se splaca zamenjati preventivno. 

Kar se pa honde in stroma tice - ja jih tudi jaz poznam nekaj kjer je sel regler rakom žvižgat. Sicer ima ta problem tudi gsxr, bmw ma problematicen kardan, aprilia pa ducati je kr cel motor problematicen, pri ktm pa prej nastejes neproblematicne dele kot problematicne :P Razen tomos, ta nima problemov ;) 

 

nazaj na temo - kaj pa kawasaki er6f? Ali pa fazer 600 s2? Mt07/tracer? Konec koncev je res hud motor(meni) bmw f800s/st ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ukica pravi:

 

bmw ma problematicen kardan, aprilia pa ducati je kr cel motor problematicen,  Razen tomos, ta nima problemov ;) 

lastil sm si vse zgoraj naštete, prav nič od tega, kar si napisal, se mi ni zgodilo, tomos je pa mel slab menjalnik:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, builder said:

lastil sm si vse zgoraj naštete, prav nič od tega, kar si napisal, se mi ni zgodilo, tomos je pa mel slab menjalnik:kva2:

Jaz imam aprilijo se zmeraj v lasti:ras::ras: za tistih 3,4k km k sm jih naredu ta let se mi niti ne splaca prodajat...k mam pa cajt se pa se zmeri pelm po tirnicah in velik bols kokr ksn pol mlajsi japonc:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Marre13 pravi:

res je, to je odličen motor za začetnika. Vizualno naj sicer vsak sam oceni, meni je bil najlepši v tem razredu/segmentu, zato sem ga tudi kupil. Ampak saj videz je pri motorju le postranska stvar. bolj sem zaupal znamki, saj od prijateljev in znancev ni imel nihče težav s hondo, vedno le pohvale.

pred nakupom sem prechekiral še par testov ki so bili v večini na strani hornete (07-10) pred konkurenco, kjer so predvsem hvalili precizen menjalnik in okretnost/lahkotnost motorja. Ter da ima dva karakterja - za začetnike predvsem pomemben ta prvi, da se do 6k obratov motor obnaša res nezahtevno, odličen za lahkotno kruzanje po ovinkih, uživanje v normalno vožnji... drug karakter pa se začne pri odpiranju nad 9-10k obratov - tukaj se motorju dobesedno strga in postane pravi mali dirkalnik, če ga seveda obvladaš - kar je logično, saj je agregat iz cbr 600 rr, le malce zaprt/socializiran.

Torej dejansko imaš dva motorja v enem, oz kot začetnik odličen vodljiv motor, ki ima še precej rezerve da se ga naučiš in pelješ bolje ko boš zrel za take manevre.

Minus tega motorja kot prav vseh nakedov je veter pri 140kmh+ ki je moteč, torej odpadejo razne avtoceste na dolge razdalje. Se da pa prav lepo zleknit na tank za kakšno krajšo ravnino tudi pri 200 kmh+. Drugi minus je kot pri večino navitih 600 kubikov navor v nizkih obratih - kot sem pisal prej, se začne dogajati šele na 7-8k obratov, pri 5-6 se še komaj da prehiteti, kar je pod temi obrati je lenoba..pač moraš konstantno delati z menjalnikom, tudi po dve na dol in po gasu, kar je na trenutke zabavno, včasih pa malo preseda, in bi raje imel litraša ki potegne takoj. Nekaj takih litrašov že imam ogledanih, in v primeru da najdem pravega, bom horneto tudi prodal. Čeprav mi bo hudo ker je zelo zabaven in nezahteven motor.

 

 

 

 

Hvala za izčrpen post, potrdi vsa moja pričakovanja o motorju :) 

 

pred 58 minutami, Fazer03 pravi:

Jaz pa mislim, da boš zelo težko našel, kar si si zamislil ... pri vsakem te bo kaj motilo - nove in izbor barv imajo pa samo v trgovini; je pa zagotovo največja ponudba in posledično bolj sprejemljive cene ob koncu sezone pa tja nekje do novega leta.

PS: in ja, oba ki si ju snel iz A.neta sta po moje precenjena: Honda bo drugo leto stara 10 let ?!? Bolj kot barvo ali pa obliko luči bi jaz preferiral, da ima namesto uplinjačev vbrizg in ABS ...

Ampak kakorkoli: dober nakup.

Tudi sam imam neštete dvome, imam pa zato dovolj časa, da se kaj pametnega pojavi do pomladi. Vsekakor se pred dejanskim nakupom spet oglasim v temi za poslednje mnenje :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Marre13 said:

Nekaj takih litrašov že imam ogledanih, in v primeru da najdem pravega, bom horneto tudi prodal. Čeprav mi bo hudo ker je zelo zabaven in nezahteven motor.

Kupi CB1000R pa ne boš pogrešal Hornet-ke. Dovolj navora, boljše vzmetenje, občutek pa kot da sediš na malem motorju. Zelo enostaven za peljat, pa ne preveč divji. Prava igrača, piha pa res... :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 9. 2016 at 19:53, Bakka pravi:

Imam ogledana:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11353884&display=Honda CB 600F Hornet

in 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11352143&display=Kawasaki Z750 R

 

Hondi bi sicer snel vizir dol drugače je ne bi mogel pogledat, kawasakija pa bi vseeno poskusil odpeljat za celih 5000. Zdej, sem še zelenec iz avtošole ampak se mi 500cc vseeno zdijo slaba naložba, mikata me edino fz07 in nova cb500r, slednje še nisem probal.

Kaj me sploh zanima? Vaše mnenje o ceni zgoraj navedenih motociklov, cb600f so mi nekako dobra izbira glede na cene na avto net in ustrezajo mojemu okusu, zanima pa me tudi, zakaj se toliko ceneje prodajajo napram drugim konkurenčnim motociklom iste kategorije, morda kakšna znana težava oz nadloga na motociklu? Zadnja verzija Z750 se mi zdi zelo privlačna in tolaži me, da bo dobro držal vrednost skozi leta.

 

Sam sem bil v enaki situaciji eno leto nazaj.... prvi motor in začetnik v "težki" kategoriji.

V ožjem izboru sem imel hondo hornet, kawo z750 in suzukija gsr750, ki je bil kasneje tudi srečni izbranec :cool:

Probal vse tri in najbolje sem se počutil na suzukiju. Honda se mi je zdela malo lena napram 750 kubičnim mašinam. Pri 750ki je super ker ima več navora tudi v nizkih obratih in v višji prestavi potegne bolje od hornetke. tako je honda kmalu odpadla.

Kar pa se tiče kawasakija in suzukija pa sta za moje pojme zelo zelo podobna. Drža skoraj identična, moč prav tako. 
Sem pa dobil občutek, da je suzuki boljše vodljiv in bolj okreten. Pomojem da ima malo nižje težišče?

V glavnem... prva sezona je skoraj že za mano in sem zelo zadovoljen s Suziko :winkiss:
Glede poraba bencina... V 5000 kilometrih povprečna poraba 4,5l s tem da nisem ravno len voznik. Se je velikrat tudi v rdeče polje vrtelo :blush: Me preseneča kakšen šparovc je.

Upam da kaj pomaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Suzuki GSR750 pravi:

Sam sem bil v enaki situaciji eno leto nazaj.... prvi motor in začetnik v "težki" kategoriji.

V ožjem izboru sem imel hondo hornet, kawo z750 in suzukija gsr750, ki je bil kasneje tudi srečni izbranec :cool:

Probal vse tri in najbolje sem se počutil na suzukiju. Honda se mi je zdela malo lena napram 750 kubičnim mašinam. Pri 750ki je super ker ima več navora tudi v nizkih obratih in v višji prestavi potegne bolje od hornetke. tako je honda kmalu odpadla.

Kar pa se tiče kawasakija in suzukija pa sta za moje pojme zelo zelo podobna. Drža skoraj identična, moč prav tako. 
Sem pa dobil občutek, da je suzuki boljše vodljiv in bolj okreten. Pomojem da ima malo nižje težišče?

V glavnem... prva sezona je skoraj že za mano in sem zelo zadovoljen s Suziko :winkiss:
Glede poraba bencina... V 5000 kilometrih povprečna poraba 4,5l s tem da nisem ravno len voznik. Se je velikrat tudi v rdeče polje vrtelo :blush: Me preseneča kakšen šparovc je.

Upam da kaj pomaga

Tudi suzuki je v ožjem izboru, ampak se jih veliko manj prodaja rabljenih :) Hvala za prispevek, sam imam ogledane iste tipe motorjev v tej kategoriji, zato tvoje mnenje precej pomaga ;) GSR 750 je načeloma malo dražji, in tudi v živo ga redko vidim, ostale 2 pa sta veliko bolj dostopna, bi pa vsekakor rad vse 3 sprobal preden se dokončno odločim :)

Zanima me kje si motorje takrat testiral oz. kako je to potekalo, ker sem tudi sam razmišljal o podobnem scenariju. 

Popravljeno . Popravil Bakka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, XTR pravi:

Kupi CB1000R pa ne boš pogrešal Hornet-ke. Dovolj navora, boljše vzmetenje, občutek pa kot da sediš na malem motorju. Zelo enostaven za peljat, pa ne preveč divji. Prava igrača, piha pa res... :D 

tudi ga imam nagledanega, čeprav mi na prvi pogled izgleda res majhen motor :) bo treba kakšno testno vožnjo odpeljat da vidim kako se počutim na njemu. čeprav me nekaj bolj vleče v ss vode...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Bakka pravi:

Tudi suzuki je v ožjem izboru, ampak se jih veliko manj prodaja rabljenih :) Hvala za prispevek, sam imam ogledane iste tipe motorjev v tej kategoriji, zato tvoje mnenje precej pomaga ;) GSR 750 je načeloma malo dražji, in tudi v živo ga redko vidim, ostale 2 pa sta veliko bolj dostopna, bi pa vsekakor rad vse 3 sprobal preden se dokončno odločim :)

Zanima me kje si motorje takrat testiral oz. kako je to potekalo, ker sem tudi sam razmišljal o podobnem scenariju. 

Ja dejansko tudi sam opazim zelo malo suzukijev na cesti...

Motorje sem testiral pri prodajalcih rabljenih motorjev.. sem se zmenil za malo testne vožnje ampak po dolgem prepričevanju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Prijavi naj ga. 

Kaj ste resili??oglasa ni vec..pa a ni bla njegova modra??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je oglas izginil pol ure potem, ko je Karmen postala tukaj, potem ga je verjetno oddal nekdo z Motosveta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, dAlencc87 pravi:

Kaj ste resili??oglasa ni vec..pa a ni bla njegova modra??

bila bila...sej ce bi tip menjal avspuh,noznike,zav cevi,rocke ,utezi krmila,zobnik in verigo in odstranil nalepko sidi nebi takoj opazil...

WP_20160617_19_12_15_Pro.jpg

WP_20160702_14_09_59_Pro.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

Ker je nad 500 EUR, gre za pregon po uradni dolžnosti. Ko boš v službi, še enkrat poglej to temo ...

Uufff kaj sovrazim take..pri dveh motorjih ko sem jih prodal je bilo podobno..cez en teden na a-netu s precej manj km,postrihani in cist drugi podatki kot je bilo realno..tako da je res treba biti zzeeelooo previden pri nakupu rablenga motorja!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Ciko86 pravi:

bila bila...sej ce bi tip menjal avspuh,noznike,zav cevi,rocke ,utezi krmila,zobnik in verigo in odstranil nalepko sidi nebi takoj opazil...

WP_20160617_19_12_15_Pro.jpg

WP_20160702_14_09_59_Pro.jpg

Torej je dejansko tvoj tisti zeleni, prefarban, prevrten?

Je bla kaka kontaktna cifra itd.?

Dajmo to prijavit, lahko kdorkoli prijavi.

Lahko tudi anonimna ovadba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!