Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Pobi prosil bi vas za mal pomoči :) . Pozna mogoče kdo kakega prijatla ali pa kolega od prijatla ali pa kakega drugega znanca itd :D ... da ima v lasti Toyoto Celico od letnika 2000 do 2005 oz. 7 generacija. No če kdo pozna koga bi lepo prosil če bi se pozanimal če bi jo prodal ali če bo v kratkem prodajal. Avto naj bo čim lepše ohranjen, po možnosti nekaramboliran, tudi mašina more bit v odličnem stanju :D , pa kilometri naj bodo tam nekje do 200 000. Za njo sem pripravljen odšteti do 6000 eur. Če se bo najdo kdo pa naj kar na PM kontaktira.

Hvala

Jz sicer poznam enega,ki si lasti takšen avtomobilček.Ne vem,če ga prodaja.

Osebno sicer ne bi kupil ta avto.Razen,če bi ga imel namen predelat v F430.Sam ta tvoja ponujena cena se mi vidi zelo nizka že za slabše ohranjen avtek...No pa velik sreče pri iskanju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sicer poznam enega,ki si lasti takšen avtomobilček.Ne vem,če ga prodaja.

Osebno sicer ne bi kupil ta avto.Razen,če bi ga imel namen predelat v F430.Sam ta tvoja ponujena cena se mi vidi zelo nizka že za slabše ohranjen avtek...No pa velik sreče pri iskanju...

Mogoče ti misliš toyoto mr 2. Tiste so v neke ferari replike predelovali :D . Sj je blo kar nekaj celic na netu do 6000 nekaj časa nazaj sam takrat še ni blo denarja zdaj pa ni več nič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ti misliš toyoto mr 2. Tiste so v neke ferari replike predelovali :D . Sj je blo kar nekaj celic na netu do 6000 nekaj časa nazaj sam takrat še ni blo denarja zdaj pa ni več nič :D

mr2 se predeluje v f360spider.peugeot 406coupe v f360 in f430 toyota celica pa v f430. za 6000sem jih vidu.same boge.lepe pa kr 7500dalje.Sam bi si raje mini kupo kot celico za 6k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No men pa bote povedal ker SM se splača kupit? Zdej ne glih neke čungalunge firme, ampak kokr tok poznane. Gledam pa tam nek do 2000-3000€, več nimam :D. Zdej blo bi fajn da ima vsaj 400ccm mogoče tam do 600 kej več pa res ne rabim, kvečjem manj sam ne 125 :D. Aja pa, da je 4t, ker ni dnarja za vzdrževanje 2t rakete :evilgrin:.

Drgač mi se ful dopade wr250, sam kaj ko se samo ena prodaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No men pa bote povedal ker SM se splača kupit? Zdej ne glih neke čungalunge firme, ampak kokr tok poznane. Gledam pa tam nek do 2000-3000€, več nimam :D. Zdej blo bi fajn da ima vsaj 400ccm mogoče tam do 600 kej več pa res ne rabim, kvečjem manj sam ne 125 :D. Aja pa, da je 4t, ker ni dnarja za vzdrževanje 2t rakete :evilgrin:.

Drgač mi se ful dopade wr250, sam kaj ko se samo ena prodaja.

Kwa pa CBR ŠECTO pa to :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.

A ne to pa ne :).

Yamaha XTX 660, Honda FMX 650, Aprilia Pegaso? Najcenejše, ni drago vzdrževanje in zavarovanje in pa...no ja za uvod v supermoto bo supersko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Je biu kdo od vs učer (ponedeljek) na Črnem kalu? Eni dirkači na 125ccm so se gor pa dol fural pa snemal/slikal na ovinku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha XTX 660, Honda FMX 650, Aprilia Pegaso? Najcenejše, ni drago vzdrževanje in zavarovanje in pa...no ja za uvod v supermoto bo supersko smile.gif

Za uvod v SM ni potrebno da kupiš najšvohnejše iz ponudbe.

Xtx660-vzdrževanja je res malo, torej majhni stroški. Za potovanje je dosti udobna, vibracij ni veliko, sedež komforten ter velik (tudi za v dveh). Žal pa nima ravno neke moči glede na njeno maso (180kg suha)

Honda FMX-peljal jo še nisem, baje dost vzdržljiva ampak tudi dost švoh

Aprilia pegaso - za moje pojme sploh ni SM, ampak nekaka turing zdeva...kar se tiče mašine ti nevem veliko povedat

Nevem pa zakaj ni omenjenih pravih SM petard? :D KTM, HUSQVARNA, HUSABERG, TM...

Od vsake marke imaš SMR in SM modele. Pač servise moreš delat redno, pa nimaš problemov. Sam sem lastnik Huse 610, ki že ima IE. Praktično nima vibracij za supermoto, če gledam nasproti Ktm-u....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za uvod v SM ni potrebno da kupiš najšvohnejše iz ponudbe.

Xtx660-vzdrževanja je res malo, torej majhni stroški. Za potovanje je dosti udobna, vibracij ni veliko, sedež komforten ter velik (tudi za v dveh). Žal pa nima ravno neke moči glede na njeno maso (180kg suha)

Honda FMX-peljal jo še nisem, baje dost vzdržljiva ampak tudi dost švoh

Aprilia pegaso - za moje pojme sploh ni SM, ampak nekaka turing zdeva...kar se tiče mašine ti nevem veliko povedat

Nevem pa zakaj ni omenjenih pravih

SM petard? :D KTM, HUSQVARNA, HUSABERG, TM...

Od vsake marke imaš SMR in SM modele. Pač servise moreš delat redno, pa nimaš problemov. Sam sem lastnik Huse 610, ki že ima IE. Praktično nima vibracij za supermoto, če gledam nasproti Ktm-u....

Ker je že na SXV stokal. SMRi so itq strup, sam vseeno ne rabš lagat...zadeve tresejo za popizdit :D Vsedi se na dobrega 4 cilindrskega linijca pa boš vidu/občutu kako zadeva prede :P

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je že na SXV stokal. SMRi so itq strup, sam vseeno ne rabš lagat...zadeve tresejo za popizdit :D Vsedi se na dobrega 4 cilindrskega linijca pa boš vidu/občutu kako zadeva prede :P

Sorry, na aprilio sxv 4.5/5.5 sem čisto pozabil. Peljal jo ŽAL še nisem, ampak si jo želim. Baje da je to strup od strupa. Brutalna moč z popizdiT. Res pa je da je dvocilindrc, kar je lahko velika prednost pred ostalimi naštetimi...je pa malo drugače z vzdrževanjem :D Prebral sem veliko tem na supermotojunkie.com, kjer menjujejo celotne mašine, saj se delov preprosto ne splača (govorim o tisith ki jo uporabljajo za dirke). Kar odprite youtube in si predvajajte zvok ko je moped v akciji....res neverjeten zvok :D

No kakor sm že napisal od vibracij...moja husqvarna jih praktično nima. Če ne verjameš, boš probal ;) minimum (1700-1800rpm) pa na mestu stoji ko zalimana. Če pa na tačko postaviš kakega smc625, boš p prekleto gledal da nebo zletel dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, na aprilio sxv 4.5/5.5 sem čisto pozabil. Peljal jo ŽAL še nisem, ampak si jo želim. Baje da je to strup od strupa. Brutalna moč z popizdiT. Res pa je da je dvocilindrc, kar je lahko velika prednost pred ostalimi naštetimi...je pa malo drugače z vzdrževanjem :D Prebral sem veliko tem na supermotojunkie.com, kjer menjujejo celotne mašine, saj se delov preprosto ne splača (govorim o tisith ki jo uporabljajo za dirke). Kar odprite youtube in si predvajajte zvok ko je moped v akciji....res neverjeten zvok :D

No kakor sm že napisal od vibracij...moja husqvarna jih praktično nima. Če ne verjameš, boš probal ;) minimum (1700-1800rpm) pa na mestu stoji ko zalimana. Če pa na tačko postaviš kakega smc625, boš p prekleto gledal da nebo zletel dol :D

@_luke_: a si ti svoj stroj kupil v Sloveniji, ker kolikor gledam na avto.netu sploh ni nekega pametnga SM-a za pametno ceno (beri: do 4500€), kako pa je kaj z uvozom iz tujine ima kdo kaj izkušenj :D

Ter še to, kako pogosti so servisni intervali na raznih SMC-jih in SM610, sepravi na street-legal zadevah, ter koliko prbibližno stanejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom odgovoril v Husqvarna sm 610 temi, da ne smetamo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom odgovoril v Husqvarna sm 610 temi, da ne smetamo ;)

Ta tema je tudi namenjena smetenju :D

Dejansko LC4 mašine pri KTMu sploh za vozit niso. IE (electronic intake? ) ima mogoče nekoliko milejšo obliko.

Kot pa si že rekel...SXV...nenormalno. Deli so dragi tam, ja...vendar za na cesto pa ja ne rabiš menjat mašine. :P Je pa tudi fora, da so starejši modeli imeli neke probleme z zaganjačem pa nekimi ležaji...ampak je na 08 že vse poštimano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF!!! http://bit.ly/rU9PZR bljek

Je ta gilerin izdelek ušel kaki NASI? :D Star-trek? Sam res wtf :D Zadek bi še nekako bil, medtem ko prednji konec :D Faaak. Dost podobna pa ji je Cagiva Freccia. Ko že misliš da obstaja kaj gršega od te Cagive, pa nov udarec :D

Cagiva%20125%20Freccia%2088.jpg

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!