Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

En kolega bo tut dol z rs125 črno, pa njegov fotr s fzr600. .)

Sej z njima grem. S florijanom :D Par dni nazaj je pr teb gumo kupu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo kaj več napiše o tem motorju? -> link

hvala.

Striktno dirkalno. Značilno je, da ga moraš bolj na obratih držat, kot ostale 4 taktne motarde. Za na cesto bo pravi strup...le redne servise delat, mogoče še kakšnega vmes ali kakšnega večjega prej. Deli se dobijo preko ebaya iz italije ( brez problema ).

so se pa menda vitalni deli hitreje obrabljali ravno zaradi tega, ker se šele na večjih obratih pokaže vsa moč.Baba vidla, baba rekla.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, zaenkrat tko še samo gledam :D

ma js sm čist not padu, pa še dost cenej je od ostalih podobnih zadev. sam ko je verjetno preveč servisiranja, pa še za vsak dan čez sezono bi bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, zaenkrat tko še samo gledam :D

ma js sm čist not padu, pa še dost cenej je od ostalih podobnih zadev. sam ko je verjetno preveč servisiranja, pa še za vsak dan čez sezono bi bil.

Vsak motor v temu rangu rabi dost serviseranja, tudi z njemu ne boš delal verjento dolgih fur, ker ima manjši rezervoar.

Če že zdej jokaš glede servisov, kaj bo šele, ko kupiš kaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sej ne mislim delat dolgih tur :D pa ne da jokam, pač zanimalo me je(:

Kupi, sam te opozarjam...dal boš za krog. Ampak šele po novemu letu, ker letos ne grem na motor! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi, sam te opozarjam...dal boš za krog. Ampak šele po novemu letu, ker letos ne grem na motor! :D

Kako to da šele po novem letu? :blink: Posledice nesreče?

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to da šele po novem letu? :blink: Posledice nesreče?

Posledica obljube, ki sem jo dal mami :D Drugače bi že kej roštalo po garaži ^^ ampak jebiga.! Mamica :wub:

Letos avto, drugo leto...kar bo naneslo. Proda kdo GSX-Ra k6 za 500€? :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posledica obljube, ki sem jo dal mami :D Drugače bi že kej roštalo po garaži ^^ ampak jebiga.! Mamica :wub:

Aha, pol pa uredu ;) Sm se že bal da je s tabo kej narobe :whistle: Samo da je s tabo use uredu, pa je use OK ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pol pa uredu ;) Sm se že bal da je s tabo kej narobe :whistle: Samo da je s tabo use uredu, pa je use OK ;)

Živ, zdrav, vesel, nasmejan in poln energije za učenje za maturo v ponedeljek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posledica obljube, ki sem jo dal mami :D Drugače bi že kej roštalo po garaži ^^ ampak jebiga.! Mamica :wub:

Letos avto, drugo leto...kar bo naneslo. Proda kdo GSX-Ra k6 za 500€? :D

eno nulo si pozabu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl dve hondici CBR125 v Lj na šmartinski, sigurno sta bila iz tukaj :)

čisto možno da sva bla s frendom :D a je bla ena črna druga pa rdeča?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posledica obljube, ki sem jo dal mami :D Drugače bi že kej roštalo po garaži ^^ ampak jebiga.! Mamica :wub:

Letos avto, drugo leto...kar bo naneslo. Proda kdo GSX-Ra k6 za 500€? :D

mamin sinko ... raj reč da mtka ne da € in lepo peš honda laufa... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamin sinko ... raj reč da mtka ne da € in lepo peš honda laufa... :D

Spoštovanje staršev se danes šteje kot mamin sinko? :)

Če ti svojih ne spoštuješ, je to tvoj problem. Javno razkazovanje tega pa se mi zdi nizkotno in zahrbtno in uzakonil bi kazen ta to. Nimaš POJMA, koliko so tvoji tastari storili zate. Ni vse v denarju. ;)

In kot sem že 10.000× napisal...za noben motor, razen za prvi ( 800€ RS 50 ) nisem prejel denarja od staršev. :)

Vseh ~15 naslednjih sem kupil SAM, vklučno z vso opremo :) In tudi tankal sem jih SAM :) In servisiral -.-"

Nekateri se pač znajdemo :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamin sinko ... raj reč da mtka ne da € in lepo peš honda laufa... :D

Da še malo foušarije naredim, ko ste tako prijazni :) Peš Honda bo, ko bo garaža prazna, pačeprav trenutno ni. (jok manjka še CR 250, Piaggo ZIP, Gilera Runner 180 )

http://www.shrani.si...Dec/2/garaz.jpg Husqvarna SM 125, Bandit 600, Honda HM 125, Aerox high-end /mhr, Baotian <3

http://www.shrani.si...tw/dsc02785.jpg Bandit, RS 125 06, YZF-R 125, Aerox mid race

http://www.shrani.si...ZM6/foto265.jpg GSX-R 600 k6

http://www.shrani.si...wM/dsc02952.jpg RS 125 08

http://www.shrani.si/?1U/13d/4lOmZEoQ/dsc02554.jpg Honda HM 125, Husqvarna SM 125 07

:) :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal fotk & videou iz racelanda :) Blo je fajn, predvsem pa ekstremno vroče. Sem pa uspel krstit motor :P Za prvič je blo uredu, lahko bi edin malo lepše polagov. Eno neumno vprašanje: pri "supermoto stilu" ko greš npr. v desni ovinek preneseš čim več teže na levo nogo ane?

post-24231-0-48785600-1314813065_thumb.jpg

post-24231-0-45772600-1314813686_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!