Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Torej mehkejša guma ima večji koeficient trenja s podlago. Večja sila, ki deluje na gume ... -> hitreje se segrejejo. Podobno kot če bi imel bolj grobo podlago. Bolj bi poslušal Peternelja, kaj pametnega nauči :P

Ja...samo je šlo za segrevanje do optimalne temperature...prej boš eno sport tuouring gumo pripeljal do optimalne temperature, kot GP Racer al pa celo GP :)

Za cesto uporabo torej...

Če se motim, se posipam s pepelom, samo tako so mene učili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...samo je šlo za segrevanje do optimalne temperature...prej boš eno sport tuouring gumo pripeljal do optimalne temperature, kot GP Racer al pa celo GP :)

Za cesto uporabo torej...

Če se motim, se posipam s pepelom, samo tako so mene učili :)

D211 Gp Racer tut na cesti neboš zagrel na čisto optimalno temperaturo oz se da ob precej športni vožnji, ampak dobro drži tut pri malo nižjih T od optimalne in če gledamo Dunlop konkretno, D211 Gp Racer sigurno hitreje zagreješ kot q2. Ker je guma precej precej mehkejša. Preprosto večje trenje hitreje proizvede toploto. Vzemi trdo in mehko radirko pa potegni in probaj. Ena prednosti športnih gum je tudi ta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe dobr ste zamenjal debate. mi smo se kregal al je hitrejsi Mito al RSka haha :D

nc ne brini... ko bos prisu do prvih fletnih ovinkov bo guma ze ogreta

Bahahahaha :) glavn, da ti, Pero pa Gizmo še vedno strašite v tej temi! :) Sam res, Mito je bil hitrejši... pa tud na servis je šu hitrejš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kaj vse je lahko narobe če ti 2t motor brez kakeršengakoli opozorila crkne? To se mi je zgodilo danes :( Normalna vožnja, srednji obrati, nič posebnega, kar naenkrt izguba moči, kot, da ne bi dobilo bencina in nato je ugasnilo. Gre pa za Cagivo Raptor 2007 letnik. Aja, bencin je bil prižgan(na ON).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kaj vse je lahko narobe če ti 2t motor brez kakeršengakoli opozorila crkne? To se mi je zgodilo danes :( Normalna vožnja, srednji obrati, nič posebnega, kar naenkrt izguba moči, kot, da ne bi dobilo bencina in nato je ugasnilo. Gre pa za Cagivo Raptor 2007 letnik. Aja, bencin je bil prižgan(na ON).

Lahko je elektrika, lahko je fergazer, lahko je pa zaribala. To je bol ko ne vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je elektrika, lahko je fergazer, lahko je pa zaribala. To je bol ko ne vse.

Ja lahko je tudi kakšna čist simpl stvar, mogoče kill switch-kakšen kratek stik, ali pa tam pri tački kakšen stik. Mal na glas razmišljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko je tudi kakšna čist simpl stvar, mogoče kill switch-kakšen kratek stik, ali pa tam pri tački kakšen stik. Mal na glas razmišljam.

Hah, maš prav. Jaz sem takoj pomislil na worst case.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bahahahaha :) glavn, da ti, Pero pa Gizmo še vedno strašite v tej temi! :) Sam res, Mito je bil hitrejši... pa tud na servis je šu hitrejš :D

Mau pošnofamo usake tok cajta tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti je stopilo svečko. Zdaj ju3 bo servis pokazal kaj se je v resnici zgodilo. Glede zaribanja sem skeptičen, ker ni bilo slišat nič kovinskega glasa, ali pa da bi kaj zmlelo, nič se ni kadilo iz auspuha...bomo videli. Upam da ni zaribal ker če ne €€€€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti je stopilo svečko. Zdaj ju3 bo servis pokazal kaj se je v resnici zgodilo. Glede zaribanja sem skeptičen, ker ni bilo slišat nič kovinskega glasa, ali pa da bi kaj zmlelo, nič se ni kadilo iz auspuha...bomo videli. Upam da ni zaribal ker če ne €€€€...

Če ti je stopilo svečko...je bila sigurno napačne vrednosti :) Že v osnovi delaš napako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje...

V kilerju (hladilniku) mam eno lepo luknjico (surrender.gif) in kar v velikih količinah voda ven curlja.

A se da to popravit (zalotat / zašvasat) ? blush.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje...

V kilerju (hladilniku) mam eno lepo luknjico (surrender.gif) in kar v velikih količinah voda ven curlja.

A se da to popravit (zalotat / zašvasat) ? blush.gif

Ti je kamenček prletu? Pol se da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti je kamenček prletu? Pol se da...

če je luknjica pri strani se da, če pa je nekje na rebru bo pa zelo zelo težko oz. nemogoče, ker je kiler tako tenak da se bo pri švasanju vse stopilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bahahahaha :) glavn, da ti, Pero pa Gizmo še vedno strašite v tej temi! :) Sam res, Mito je bil hitrejši... pa tud na servis je šu hitrejš :D

ahha, moj ne :D jest sm delou samo redne servise :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WAW :kva2: :kva2: :kva2:

Nigga pls...s tem se ti hvališ? Res škoda, ker se mogoče ne bova nikoli videla v resničnem življenju, ker takemu kraŁju bi mi bilo v čast čestitat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je luknjica pri strani se da, če pa je nekje na rebru bo pa zelo zelo težko oz. nemogoče, ker je kiler tako tenak da se bo pri švasanju vse stopilo

A s tekočo kovino bi se dalo popravit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WAW :kva2: :kva2: :kva2:

Nigga pls...s tem se ti hvališ? Res škoda, ker se mogoče ne bova nikoli videla v resničnem življenju, ker takemu kraŁju bi mi bilo v čast čestitat...

res ste nekateri čudni na tem forumu... človek da posnetek na forum pol pa ga vsi neke šimfate.. vbistvu pa je blo križišče prazno, ni prehiteval v škarje, niti po črti pač se je malo hitreje peljal, saj pa to je del vsake divje vožnje z rs-ko

sicer pa kdo bo pa gledal posnetek da se en z športnim motorjem pelje po omejitvah :D

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober film :)

Sicer pa najboljše, da vsak posname vožnjo skozi križišče in prilma sem gor :) Ker meni je vožnja skozi križišče nekaj najboljšega v življenju. Ne popravljam se...GLEDANJE drugih kako peljejo skozi križišče mi je nekaj najboljšega v življenju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!