Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 15 minutami, sesir pravi:

Tako bilo l95 ko smo prišli v Goriška brda na moto zbor...na vhodu na zemljišče gradu so nas pričeli "ubijati" z muko postavili šotore...potem se sami ubili...

Seveda,da ni bil ne kvazi žegen za nekaj ur pač pa moto zbor,ki je cel vikend...

briško vino je bilo, al je bil sam pir? :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

briško vino je bilo, al je bil sam pir? :P

 

Smo vedno imeli poleg tudi nogo pršuta :cool:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Igi Pop pravi:

Pred 37 leti verjetno do 125 ccm?

 

Res je ... ampak leta 1982 avtomatično neomejeno :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Res je ... ampak leta 1982 avtomatično neomejeno :P

 

In tako iz MZ 125 na krawasaki 1000 rr...

Je bla pa finta...en dan prej sem imel motor in ga lahko vozil 175kmh drugi dan ž3 265kmh :smoke:

Za neomejeno od 97...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

In tako iz MZ 125 na krawasaki 1000 rr

ja :P

 

pred 3 minutami, Quest pravi:

s0403.gif

 1984 neomejeno b0217.gif

zmagu sm te :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jskrablin pravi:

Sami stari fotri naokoli :P 

:twak: izkušeni se reče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jskrablin pravi:

Sami stari fotri naokoli :P 

zreli se reće :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, GoBobi pravi:

@NumLock, a policija naj kar prepove točenje na eni veselici, ki jo organizira nekdo drug? Samo zato, ker se tebi zdi neprimerno, da zdrav človek spije eno pivo in se potem vsede na motor? A je problem ta velik pir, al ta mau. Kaj pa jaz, ki sem zelo gost, a lahko spijem vsaj italijančka. Kaj pa peš obiskovalec? Kaj pa un, ki pride mopede pogledat z avtom, pa bi spil enega? Ne gre to tako, ker je to svobodna država, v kateri naj bi vsak bil odgovoren in, če vprašaš tlele voznike motorjev, še posebej pa prave motoriste :jezik:, ti bodo v 90+% rekli, da se brigaj zase in da se za to že niso boril leta 91.

Jaz vem, da je to nemogoče, ampak pravim, da se mi zdi neumno, da na takšni prireditvi se pač toči alkohol, glede na to, da nam na vsakem koraku "tulijo" v glavo o varnosti, ne pitju alkota med vožnjo, posledice alkoholiziranih voznikov (primeri Maček ... itd. Razumem, da so med njimi motoristi, ki ima mejo, pa obiskovalci .... itd. Ampak to je isto, kot da bi naredili druženje ozdravljenih narkomanov, na sredini pa bi jim postavili stojnico z heroinom po akcijski ceni. :slap:

Zaradi mene se lahko posamezniki nalijejo do konca in gredo na motor, avto, tovornjak ... itd, ampak naj mene in vnuke ne ogrožajo. Simpl! Sem bil že žrtev alkoholiziranega voznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na eno dnevnih zadevah točijo alkohol le zaradi denarja in jim je malo mar za mopediste!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, NumLock pravi:

Jaz vem, da je to nemogoče, ampak pravim, da se mi zdi neumno, da na takšni prireditvi se pač toči alkohol, glede na to, da nam na vsakem koraku "tulijo" v glavo o varnosti, ne pitju alkota med vožnjo, posledice alkoholiziranih voznikov (primeri Maček ... itd. Razumem, da so med njimi motoristi, ki ima mejo, pa obiskovalci .... itd. Ampak to je isto, kot da bi naredili druženje ozdravljenih narkomanov, na sredini pa bi jim postavili stojnico z heroinom po akcijski ceni. :slap:

Zaradi mene se lahko posamezniki nalijejo do konca in gredo na motor, avto, tovornjak ... itd, ampak naj mene in vnuke ne ogrožajo. Simpl! Sem bil že žrtev alkoholiziranega voznika.

Heroin je prepovedan, alkohol pač ne. Najdi kakšno boljšo primerjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Heroin je prepovedan, alkohol pač ne. Najdi kakšno boljšo primerjavo.

Dormikum tablete...evo te so dovoljene!Se bi pa dzankijem nastavit štant tablet na sredo!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Borutt pravi:

Heroin je prepovedan, alkohol pač ne. Najdi kakšno boljšo primerjavo.

Nisem si mislil, da ti bom moral iskat primerjavo. Zadevo sem navedel kot primer.

No, če se pa spustim v tvoj odgovor, pa bi rekel sledeče: DA, alkohol ni prepovedan, DA pa je prepovedan v kombinaciji z uporabo motornih vozil. In ciljna skupina na tem srečanju, pa so bili ravno uporabniki le teh.

 

pred 40 minutami, sesir pravi:

Dormikum tablete...evo te so dovoljene!Se bi pa dzankijem nastavit štant tablet na sredo!

 

pred 40 minutami, Frenk 67 pravi:

da prodajaš sladkorno peno na srečanju otrok z diabetesom :kva2:

Hvala fanta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz vaših primerjav se da razbrati, da so vsi motoristi ozdravljeni alkoholiki ... :OK: ... pravi ste ...

... najboljše bi bilo prepovedati vse, motorje, žegnje, alkohol ... :lol1:... pa bi bilo 0,0 smrtnih žrtev ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak :P

a pol lahko prevažam popolnoma trezn 1 litr šnopsa v kufru? :P

 

pred 1 minuto, boych pravi:

Iz vaših primerjav se da razbrati, da so vsi motoristi ozdravljeni alkoholiki ... :OK: ... pravi ste ...

... najboljše bi bilo prepovedati vse, motorje, žegnje, alkohol ... :lol1:... pa bi bilo 0,0 smrtnih žrtev ...

motorje prepovedat, k je moja svakinja rekla da so vsi prehitri in se vedno zdrzne ko gre kak mimo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Ampak :P

a pol lahko prevažam popolnoma trezn 1 litr šnopsa v kufru? :P

 

Seveda lahko.
Ustaviš se pred policijsko patruljo (ker med vožnjo ne smeš, no saj itak ne moreš kufra med vožnjo odpirat), narediš par šljukov in greš naprej, saj ni prepovedano. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, NumLock pravi:

Seveda lahko.
Ustaviš se pred policijsko patruljo (ker med vožnjo ne smeš, no saj itak ne moreš kufra med vožnjo odpirat), narediš par šljukov in greš naprej, saj ni prepovedano. :P

šljukat ni prepovedano :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

 

 

motorje prepovedat, k je moja svakinja rekla da so vsi prehitri in se vedno zdrzne ko gre kak mimo :P

 

Mogoče pa ima srečo,da naleti na objestneža ko snecer...tebe ne bi zdrznilo,če bi ti motorist v škarje,na polni črti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Mogoče pa ima srečo,da naleti na objestneža ko snecer...tebe ne bi zdrznilo,če bi ti motorist v škarje,na polni črti...

ne...vedno težje se zdrznem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, NumLock pravi:

Seveda, če si skoz nažgan! :ras:

no, sm vedu da je nek pozitivnega v alkoholu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

no, sm vedu da je nek pozitivnega v alkoholu :P

 

Na križišču se malo vležeš, dokler čakaš na zeleno .... skozi naselja si hitrejši, kot ponavadi. Tudi domov prideš hitreje, seveda če imaš srečo. :P
 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!