Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ob 19. 4. 2017 ob 13:21, maus pravi:

k sm js o tem pisal, so me vsi spluval in me imeli za nestrpneža in clo za ozdravljenega alkoholika ... un lažnic še ni dokazu teh trditev, ampak ... tko je blo :P

jst ti čist vrjamem da nisi ozdravljen .. :OK:

Ob 19. 4. 2017 ob 13:30, sesir pravi:

Pol sem bil že prej bolan?

Namreč "vedno" ko smo se šli vozit sva si dva skupaj naročila eno pivo in kokakolo in spila dizel....

stari kak ti je p dizel smrdel iz ust.. 

Ob 19. 4. 2017 ob 13:52, Borutt pravi:

Če ti še ni jasno, policija ni organizator teh vaških žegnanj in ostalih moto veselic. 

In ja, voznik je sam kriv, da se je pijan razbil. 

je pa sodelujoča na prireditvenem prostoru .ne iz varnostnega temveč iz preventivnega vzgiba - no tako naj bi bilo.. 

policija se torej s svojo prisotnostjo ob točenju alkohola na takih srečanjih avtomatsko strinja s tem .. in daje slab zgled že s samim strinjanjem..

zakaj na izhodu s prireditvenega prostora ne napovejo obveznega testiranja z alkotestom in brez kazni prepovejo vožnjo s prostora? zarad mene komot.. 

a nekoga bi to zelo motilo..

Ob 19. 4. 2017 ob 14:05, Borutt pravi:

Jaz sem pa napisal, da policija ni organizator teh veselic. Ti je sedaj kaj bolj jasno? 

ne naredijo pa nič .. čeprav so tam v službenem času ..

Ob 20. 4. 2017 ob 11:25, NumLock pravi:

 DA pa je prepovedan v kombinaciji z uporabo motornih vozil. In ciljna skupina na tem srečanju, pa so bili ravno uporabniki le teh.

to ne drži .. 0.24 je zgornja dovoljena meja .. se nas pa večina tukaj strinja , da alkohol in motor ne gresta skupaj...

Ob 20. 4. 2017 ob 12:40, Borutt pravi:

Pa nam pokaži te točke z omejitvijo 30 km/h, kjer je poleg šola ali vrtec, da bomo skupaj pljuvali.

oš venclja perka domžale ..tudi prehitevali so me že in potem zavili na desno k šoli ...

Ob 20. 4. 2017 ob 12:44, Borutt pravi:

0,24 je čisto navadna potuha pijancem in gre na roko dobičkom povezanih s proizvodnjo in prodajo alkohola. 

0,10 promila alkohola se razgradi v eni uri. Kako pa naj nekdo ve, koliko ima v krvi ? Razumeš, kaj želim povedati s tistim 0,00 ?

tak je zakon ane..in dokler se držimo zakonov je vse v najlepšem redu .. baje..

malo pivo - 45min.. samo če po pol ure užiješ drugega to nisi po 1,5 ure na nuli..traja dalj.

pred 22 urami, RobiRoberto pravi:

Cestno črno sivo nabijanje by Roberto ... :blush:

accident-moto-1024x650.jpg.a16b4134f4aab524dbbdd0332e220e34.jpg

od kdaj in od kje imaš tole ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 4. 2017 ob 12:39, Borutt pravi:

Ima ludih i ... 

Merilnik ima shranjeno sliko. Štekaš?

Jaz ne bi meril takšnih stvari. In jih ne. Zato pa je prvi stavek. 

a se ta slika premika ? se ne .. torej po tvojih zahtevah ne velja.. ko bo imel ta merilnik video zapis kot provida in se bo lahko pogledalo sam potek situacije v nekem časovnem okviru - potem se pa strinjam s kaznovanjem .. seveda če se prvo vozilo na prehitevalnem pasu premika nad 80% dovoljene hitrosti ..

pri vključevanju na vozni ali prehitevalni pas pa je tako merjenje blesavo - vozilo , ki bi se želelo vključiti mora imeti prostora 4s + dolžina tega vozila in še kak meter fore .. čisto nerealno ... 

kdor ima pa premajhno varnostno razdaljo z motorjem ni ravno biser inteligence ..  s sopotnikom toliko bolj ..priznam - se mi zgodi .. pa se zmeraj bolj prepričujem v pravilno stvar teh 2 sekund.. ni tolk slabo če mal odzad ostaneš ..lohk vsaj na lepih preglednih ovinkih  končno prekoračiš 90 na uro ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

jst ti čist vrjamem da nisi ozdravljen .. :OK:

stari kak ti je p dizel smrdel iz ust.. 

je pa sodelujoča na prireditvenem prostoru .ne iz varnostnega temveč iz preventivnega vzgiba - no tako naj bi bilo.. 

policija se torej s svojo prisotnostjo ob točenju alkohola na takih srečanjih avtomatsko strinja s tem .. in daje slab zgled že s samim strinjanjem..

zakaj na izhodu s prireditvenega prostora ne napovejo obveznega testiranja z alkotestom in brez kazni prepovejo vožnjo s prostora? zarad mene komot.. 

a nekoga bi to zelo motilo..

ne naredijo pa nič .. čeprav so tam v službenem času ..

to ne drži .. 0.24 je zgornja dovoljena meja .. se nas pa večina tukaj strinja , da alkohol in motor ne gresta skupaj...

oš venclja perka domžale ..tudi prehitevali so me že in potem zavili na desno k šoli ...

tak je zakon ane..in dokler se držimo zakonov je vse v najlepšem redu .. baje..

malo pivo - 45min.. samo če po pol ure užiješ drugega to nisi po 1,5 ure na nuli..traja dalj.

od kdaj in od kje imaš tole ????

 

pred 1 uro, thumper pravi:

a se ta slika premika ? se ne .. torej po tvojih zahtevah ne velja.. ko bo imel ta merilnik video zapis kot provida in se bo lahko pogledalo sam potek situacije v nekem časovnem okviru - potem se pa strinjam s kaznovanjem .. seveda če se prvo vozilo na prehitevalnem pasu premika nad 80% dovoljene hitrosti ..

pri vključevanju na vozni ali prehitevalni pas pa je tako merjenje blesavo - vozilo , ki bi se želelo vključiti mora imeti prostora 4s + dolžina tega vozila in še kak meter fore .. čisto nerealno ... 

kdor ima pa premajhno varnostno razdaljo z motorjem ni ravno biser inteligence ..  s sopotnikom toliko bolj ..priznam - se mi zgodi .. pa se zmeraj bolj prepričujem v pravilno stvar teh 2 sekund.. ni tolk slabo če mal odzad ostaneš ..lohk vsaj na lepih preglednih ovinkih  končno prekoračiš 90 na uro ..

Kot vedno pameten za nabijanje. Ampak samo za nabijanje. 

Merilnik varnostne razdalje naredi video posnetek.  Ker si pameten samo za nabijanje, tega ne boš zmogel procesirati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, thumper pravi:

od kdaj in od kje imaš tole ????

Glede na sliko in toliko vprašajev se mi zdi, da si malce zakrbljen. A si se spoznal na tej sliki ... no, mislim motor? :P:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi  mel mi  puscavo, bi  garant  radar  fasal ,  sred  nicesar. Tok pa so sposobni  taplavi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, thumper pravi:

od kdaj in od kje imaš tole ????

Od  21. 4. 2017 ob 11:24, RobiRoberto pravi: oziroma kakšno minuto prej s pomočjo Googla ..

 

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

 

Kot vedno pameten za nabijanje. Ampak samo za nabijanje. 

Merilnik varnostne razdalje naredi video posnetek.  Ker si pameten samo za nabijanje, tega ne boš zmogel procesirati. 

nehaj s tem "nabijanjem" .

video posnetek ?  napisal si "ima shranjeno sliko" .. torej naprava lahko razloči  pospeševanje tistega , ki se vključuje na pas kot pojemek tistega , za katerega se vključi ?

pred eno uro, NumLock pravi:

Glede na sliko in toliko vprašajev se mi zdi, da si malce zakrbljen. A si se spoznal na tej sliki ... no, mislim motor? :P:eek:

khmm.. ne ? zakaj? vidiš ti kakšno podobnost razen značk na tanku?

pred 4 minutami, RobiRoberto pravi:

Od  21. 4. 2017 ob 11:24, RobiRoberto pravi: oziroma kakšno minuto prej s pomočjo Googla ..

 

kje in kdaj si to fotkal? registrska je slovenska  ali italjanska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj naj vozim 72 metrov za nekom pred menoj, ki se nikakor ne umakne s prehitevalnega na vozni pas? In kako naj on sklepa, da mi je napoti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot še pravijo, meritev načeloma ne bodo opravljali tam, kjer je promet pogosto zgoščen in počasen. 

torej bodo na nadvozu pred brdom lj-obvoznica v petek ob 14h kot so bili zadnjič......

naj mi nekdo objasni , kako se lahko z vključevalnega pasu nemoteno za vse pravilno vključim na obvoznico ali AC med dve vozili , ki imata pravilno varnostno razdaljo brez da bi bila jaz in tisti za mano v prekršku ..

24com - 23.04.2017 :"Policija je za zdaj kupila le eno napravo,"

zurnal24si - 23.04.2017 :"Slovenski policisti imajo trenutno devet takšnih naprav. "

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, Zok said:

A zdaj naj vozim 72 metrov za nekom pred menoj, ki se nikakor ne umakne s prehitevalnega na vozni pas? In kako naj on sklepa, da mi je napoti?

ali imaš v/na vozilu vgrajeno napravo(tako kot merilnik hitrosti), ki ti nedvoumno in v realnem času pokaže 72m razdaljo do tistega pred teboj? je ta naprava predpisana(obvezna oprema?) s strani zakonodajalca? če ni.... kako naj povprečni voznik (policaji to zgleda niso) vseskozi šteje: dvaindvajset, dvaindvajset in pri tem ugiba a je to ustrezno ali ne za merilca z nadvoza?

(bolj je to vprašanje za @borutt kot zate pa vendar.... ti si omenu 72m :) )

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, thumper pravi:

 

24com - 23.04.2017 :"Policija je za zdaj kupila le eno napravo,"

zurnal24si - 23.04.2017 :"Slovenski policisti imajo trenutno devet takšnih naprav. "

 

 

Glede na različnost vseh novic se človek vpraša ali je sploh kdaj prebral kje kaj resničnega!!!!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, RSTDRIVER pravi:

dvaindvajset, dvaindvajset

ena indvajset , dva indvajset .. :P

če boš štel po tvoje je to ista sekunda pa si avtomatsko v prekršku .. :P

pred 5 minutami, sesir pravi:

Glede na različnost vseh novic se človek vpraša ali jemsploh kdaj prebral kje kaj resničnega!!!!

nikjer.. nikoli.. razen tisto kar piše v zakonih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, thumper pravi:

Kot še pravijo, meritev načeloma ne bodo opravljali tam, kjer je promet pogosto zgoščen in počasen. 

torej bodo na nadvozu pred brdom lj-obvoznica v petek ob 14h kot so bili zadnjič......

naj mi nekdo objasni , kako se lahko z vključevalnega pasu nemoteno za vse pravilno vključim na obvoznico ali AC med dve vozili , ki imata pravilno varnostno razdaljo brez da bi bila jaz in tisti za mano v prekršku ..

24com - 23.04.2017 :"Policija je za zdaj kupila le eno napravo,"

zurnal24si - 23.04.2017 :"Slovenski policisti imajo trenutno devet takšnih naprav. "

 

 

ti bom jaz pojasnil:

to je kasiranje in kraja denarja ljudstvu pod izgovorom, da se gre za varnost. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, ukica said:

 'vozniska kultura'

"naravna selekcija".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, thumper pravi:

nehaj s tem "nabijanjem" .

video posnetek ?  napisal si "ima shranjeno sliko" .. torej naprava lahko razloči  pospeševanje tistega , ki se vključuje na pas kot pojemek tistega , za katerega se vključi ?

...

Niti se ne trudi razumeti. Pač nisi dovolj sposoben. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, ukica pravi:

Nevem o cem tece tema, niti nima veze z motorizmom pa vseeno.. 'vozniska kultura'

http://m.24ur.com/novice/crna-kronika/v-trcenju-dveh-vozil-pri-sentilju-avto-zagorel-dve-osebi-sta-umrli.html

Ampak se zmeraj imamo maratore merjenja hitrosti..

 

Se kaj spomniš pisanja o sekanju ovinkov? Ta prometna nesreča je odraz vozniškega znanja, kulture in upoštevanja predpisov. 

Kdo je odgovoren za varnost v prometu? Vsak udeleženec v prometu. Zato si tisto merjenje hitrosti lahko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi tukaj grozno da sta umrli sopotnici na zadnjih sedežih, torej en šmrkauc se je malce bahal in zdej?

Prav tako ta teden je nek (se ne spomnem baje 19 letni) izzival vlak, umrla sopotnica, voznik ostal živ.

Seveda se potem začne kazati s prstom in obtoževati, politiki hočejo biti pametni, vsa živa jajca, kdo nudi pomoč staršem ki so izgubili otroke? Ali kdo pomisli na družinske tragedije? Ampak seveda bodo v kratkem v medijih vlekli statistike in kako se lahko poveča varnost bla bla bla... zagrenili življenje tisočim voznikom. Ali kdo kdaj pove v avtošoli ko se učijo čisto po domače " ne delaj pizdarij, ker boš druge ubil in  boš morilec"

všeč mi je ta nov slogan: Motorist za vedno, ne prehitevaj živlejnja, kakšen kanček slabe vesti bi jim lahko ucepili v šoli vožnje, ne samo da naredijo tisti izpit pol pa gasa, tudi če je miljon tečajev kolko slik nesreč vidijo na CPP tečaju?

 

ps: po drugi strani pa vidimo da v naši državi se vse da, mislim da je bil ne Maček, tisit ki je z Amarokom prehiteval in ubil 4, in potem šel iz zapora zaradi neke "tehnične napake v postopku" :SS

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, Borutt said:

Se kaj spomniš pisanja o sekanju ovinkov? Ta prometna nesreča je odraz vozniškega znanja, kulture in upoštevanja predpisov. 

Kdo je odgovoren za varnost v prometu? Vsak udeleženec v prometu. Zato si tisto merjenje hitrosti lahko ...

Se absolutno strinjam.. zelel sam povedati, da zganjati represijo na celotni narod zaradi dolocenih oseb je smesno in predvsem neumno. Loviti nekoga, da je vozil 57, namesto 50 ter ga tudi kaznovati. 

Potem pa seveda najhujse krsitelje javno izpostaviti, povdariti da na ta dan ni bilo smrtnih zrtev je popolnoma smesno. Statistiko se lahko obrne kot si zelis..prikaze pa tudi :)

Zalostno res..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, ukica pravi:

Se absolutno strinjam.. zelel sam povedati, da zganjati represijo na celotni narod zaradi dolocenih oseb je smesno in predvsem neumno. Loviti nekoga, da je vozil 57, namesto 50 ter ga tudi kaznovati. 

Potem pa seveda najhujse krsitelje javno izpostaviti, povdariti da na ta dan ni bilo smrtnih zrtev je popolnoma smesno. Statistiko se lahko obrne kot si zelis..prikaze pa tudi :)

Zalostno res..

Vodstvo policije je lutka v rokah politike. To sem že večkrat napisal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!