Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 3 urami, Darko3g pravi:

Da, razen če pišeš drugače kot misliš.

Domišljija?

pred 3 urami, ukica pravi:

Aha se mi zdi da vem kje je bil ja.. imam tudi v spominu en rdec avto. 

Borutt, mogoce ti ves ce slikajo v obe smeri? 

Priznam pa tudi da radarja v skodi karavan se nisem videl, razen provide pa raznih kriminalistov.. 

Meri in slika v obe smeri. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Borutt pravi:

Domišljija?

Policijska. Vsi smo prekrškarji,  Dokler ne dokažemo drugač.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno se bojim pošte iz Maribora. V kaksnem roku morajo poslat položnico? Mimo radarja sem peljal pred tremi tedni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Tvoj prvi stavek je pač tvoje mišljenje. Je pa zelo enostavno pisati takšne neumnosti, kot je to tvoje mišljenje. Še enkrat preberi, kaj si napisal, če ne razumeš mojih dveh stavkov.

Omenjaš lokacijo, ne znaš pa pokazati tega. Ti ne gre računalništvo ? Prosi nekoga za pomoč. Ker drugače so te tvoje lokacije tvoja domišljija.

V zadnjem odstavku pač zopet neko tvoje mišljenje. Pač ga imaš. Ampak zopet nekaj nabijaš o policijskem delu, katerega ne poznaš. Tako, kot ne poznaš tistih lokacij meritev hitrosti. Veš, tvoje nabijanje je tvoje razmišljanje. Poskusi razmisliti, da bi nam vsem pokazal tiste lokacije, da ne bo tvoje pisanje videti, kot nabijanje, kar vsekakor je.

Glej oprosti Borutt ampak ti moram reč da si res >butelj< in sicer zaradi lokacije katere ti noče razkrit čisto enostavno če ti jo razkrije to poveš kolegom, ti se prestavijo na drugo lokacijo in preseneti en kup <prekškarjev>

simpl ko pasulj pa tudi ne rabiš doktorata kaj šele osnovne zaključene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teorija zarote, ne :lol1:... Te bo povedu drugim, pa te bojo :photo:... Lumpi oportunistični miličarski :twak:...

Ajd!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, exclan pravi:

Glej oprosti Borutt ampak ti moram reč da si res >butelj< in sicer zaradi lokacije katere ti noče razkrit čisto enostavno če ti jo razkrije to poveš kolegom, ti se prestavijo na drugo lokacijo in preseneti en kup <prekškarjev>

simpl ko pasulj pa tudi ne rabiš doktorata kaj šele osnovne zaključene.

Hvala za butlja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

Omenjaš lokacijo, ne znaš pa pokazati tega. Ti ne gre računalništvo ? Prosi nekoga za pomoč. Ker drugače so te tvoje lokacije tvoja domišljija.

V zadnjem odstavku pač zopet neko tvoje mišljenje. Pač ga imaš. Ampak zopet nekaj nabijaš o policijskem delu, katerega ne poznaš. Tako, kot ne poznaš tistih lokacij meritev hitrosti. Veš, tvoje nabijanje je tvoje razmišljanje. Poskusi razmisliti, da bi nam vsem pokazal tiste lokacije, da ne bo tvoje pisanje videti, kot nabijanje, kar vsekakor je.

jaz sem ti napisal lokacijo , kjer jih v zdnjih 20 letih - in nikoli prej - nisem videl meriti hitrosti. omejitev 30 , šola , dva prehoda za pešce ..

in potem vse tiho je bilo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Hvala za butlja. 

Pa ne da si se uzalil bilo je v navednicah nic zlonamernega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, thumper pravi:

jaz sem ti napisal lokacijo , kjer jih v zdnjih 20 letih - in nikoli prej - nisem videl meriti hitrosti. omejitev 30 , šola , dva prehoda za pešce ..

in potem vse tiho je bilo ..

Pošlji zahtevek pristojni policijski postaji. Če si sposoben tega, seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, exclan pravi:

Pa ne da si se uzalil bilo je v navednicah nic zlonamernega.

Saj vem, da nisi razumel, da hočem komu dopovedati, da tisto njegovo pisanje o meritvi hitrosti pri tabli konec naselja ni preveč resnično. Pač nabijanje. 

Zato sem se ti pa zahvalil, ker si pisal takšne neumnosti o izdajanju lokacij in tako naprej. Ti je že GoBobi napisal, da ta tvoja teorija zarote kaže na tvoje razumevanje mojega pisanja. Kajti, vse tukaj nabrane informacije gredo takoj naprej. Pa verjemi, če želiš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje sem zgresil temo je to za nabijanje ali kaj drugega ???

Ocitno pa je da se ne razumemo ampak tudi to je ok kaj bi bilo sele ce bi se .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Borutt pravi:

Pošlji zahtevek pristojni policijski postaji. Če si sposoben tega, seveda.

si preveril in opustil debato ? ker pogovor ni tekel o merjenjih v 30 conah temveč o tem , da se tam nikoli še ni merilo hitrosti , na inkasantskih točkah pa vseskozi. in tako je bilo tudi pri napovedani akciji .

kdo mora bit sposoben za katero stvar?? mi državljani ali policija ?? kdo je zadolžen za opravljanje katerega dela? najbolje da kupim radar in naredim tisti tečaj pa podelamo sami ali kako ?ja sam potem ne gre denarček k vam .. 

po tvojih besedah smo si sami krivi za vse in vse bi morali urejati sami .. zakaj potem sploh rabimo policijo? 

praviš , da je vodstvo policije lutka v rokah politike? e ne bo šlo tako z zgovarjanjem na vodstvo ..vsi delate v isti firmi zato ste vsi lutke v rokah politike ..ne prelagaj svojih obveznosti in odgovornosti na nas . sprijazni se s tem ali pa si najdi drugo službo če se ne moreš strinjat z delovanjem firme . če si sposoben delati kaj drugega , seveda.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, thumper pravi:

kdo mora bit sposoben za katero stvar?? mi državljani ali policija ?? kdo je zadolžen za opravljanje katerega dela?

Ena izmed dolžnosti/opcij državljanov je, da prijavimo (potencialna) kazniva dejanja, prekrške in podobno Policiji. Pri nas smo na tak način zagotovili dokaj redne radarske kontrole na ravnini v naselju. S tem se je promet skoz naselje vidno umiril. Zdaj ko se je uredilo križišče direkt s Trzaško se to še bolj pozna ker imamo precej več prometa po cesti kot prej.

Je bilo pa potrebno parkrat malo pojamrat pristojni policijski postaji. Pa ker smo mladi pa moderni smo težili tudi na uradni račun Policije na Twitterju. Policija vsega ne more vedet. In če veš za cono 30 po kateri par cepcev redno navija, to prijaviš. In pol jih bo (cepce) en dan pričakala nagrada v obliki radarja na njihovi 'dirkalni stezi'.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi Policijo olastnilili .. mislite, da bi privatni lastnik opustil kasiranje denarja :?

ne tult name .. sam sprašujem :huh: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, maus pravi:

kaj pa če bi Policijo olastnilili .. mislite, da bi privatni lastnik opustil kasiranje denarja :?

ne tult name .. sam sprašujem :huh: 

Na kanarskih otokih Gran canario ko sem bil tam ko dete je bila privat policija tam kako je zdaj ne vem...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep primer, kako policija lahko dela v korist ljudi oz. pozabi na kasiranje je, ko ne kaznujejo voznikov, ki so na odstavnem pasu, ko na avtocesti delajo prostor za reševalni pas morebitnim reševalnim vozilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

si preveril in opustil debato ? ker pogovor ni tekel o merjenjih v 30 conah temveč o tem , da se tam nikoli še ni merilo hitrosti , na inkasantskih točkah pa vseskozi. in tako je bilo tudi pri napovedani akciji .

kdo mora bit sposoben za katero stvar?? mi državljani ali policija ?? kdo je zadolžen za opravljanje katerega dela? najbolje da kupim radar in naredim tisti tečaj pa podelamo sami ali kako ?ja sam potem ne gre denarček k vam .. 

po tvojih besedah smo si sami krivi za vse in vse bi morali urejati sami .. zakaj potem sploh rabimo policijo? 

praviš , da je vodstvo policije lutka v rokah politike? e ne bo šlo tako z zgovarjanjem na vodstvo ..vsi delate v isti firmi zato ste vsi lutke v rokah politike ..ne prelagaj svojih obveznosti in odgovornosti na nas . sprijazni se s tem ali pa si najdi drugo službo če se ne moreš strinjat z delovanjem firme . če si sposoben delati kaj drugega , seveda.. 

Seveda si ti 24/7 na tisti točki in veš vse. A dojameš nesmisel svojega pisanja ?

Nabijanje ti kar gre. Nadaljuj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Arzen pravi:

Lep primer, kako policija lahko dela v korist ljudi oz. pozabi na kasiranje je, ko ne kaznujejo voznikov, ki so na odstavnem pasu, ko na avtocesti delajo prostor za reševalni pas morebitnim reševalnim vozilom.

Za ta primer sem že napisal, da poteka borba za spremembo zakonodaje. 

Po drugi strani pa ni nikjer nobenega, da bi kogarkoli kaznoval za oviranje reševalcev ali za kaj drugega, saj se tistih par policistov ubada z vzrokom za nastali zastoj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Za ta primer sem že napisal, da poteka borba za spremembo zakonodaje. 

pa ja se naute tepl :eek: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, exclan pravi:

Pa ne da si se uzalil bilo je v navednicah nic zlonamernega.

js sm namest "butelj" prebral "buhtelj" :P

zgolj slučaj? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, jskrablin pravi:

Ena izmed dolžnosti/opcij državljanov je, da prijavimo (potencialna) kazniva dejanja, prekrške in podobno Policiji. Pri nas smo na tak način zagotovili dokaj redne radarske kontrole na ravnini v naselju. S tem se je promet skoz naselje vidno umiril. Zdaj ko se je uredilo križišče direkt s Trzaško se to še bolj pozna ker imamo precej več prometa po cesti kot prej.

Je bilo pa potrebno parkrat malo pojamrat pristojni policijski postaji. Pa ker smo mladi pa moderni smo težili tudi na uradni račun Policije na Twitterju. Policija vsega ne more vedet. In če veš za cono 30 po kateri par cepcev redno navija, to prijaviš. In pol jih bo (cepce) en dan pričakala nagrada v obliki radarja na njihovi 'dirkalni stezi'.

2 ležeča policaja, pa maš umirjen promet....sampovem....sam ležeči ne kasirajo :(

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

2 ležeča policaja, pa maš umirjen promet....sampovem....sam ležeči ne kasirajo :(

 

Ni opcija na vseh cestah. Morem pa preverit kako je s tem pri nas - osebno bi raje vidal ležečega policaja (fiksna ovira, ne onih za šrafvat v cesto) preko katerega ne gre več kot 40, kot pa občasno radariziranje. Ležeči policaj je tam 24/7...

Se mi pa še vedno zdi vse tole precej žalostno. Sploh oni, ki pol tule mimo prehitevajo 'prepočasne'. Pol pa na semaforju 500m naprej čakajo kot vsi ostali. Jaka jim je logika... v mestu od semaforja do semaforja profitiraš 0. Če hočeš profitirat kako minuto, je treba biti nezdravo agresiven. Al pa iti z biciklom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

2 ležeča policaja, pa maš umirjen promet....sampovem....sam ležeči ne kasirajo :(

 

Pa še poščiješ jih lahko,če misliš,da ti bo lažje :smoke:

pred 1 minuto, jskrablin pravi:

 Če hočeš profitirat kako minuto, je treba biti nezdravo agresiven. Al pa iti z biciklom.

Aha zato so policaji dobili električne bicikle? Če?

Jz sem predvideval,da ker so za njih vsaj res usposobljeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Šišam, brijem, vadim zube :lol1:.

Policijsko nasilje :ras: 

 

pred eno uro, Borutt pravi:

Za ta primer sem že napisal, da poteka borba za spremembo zakonodaje. 

Po drugi strani pa ni nikjer nobenega, da bi kogarkoli kaznoval za oviranje reševalcev ali za kaj drugega, saj se tistih par policistov ubada z vzrokom za nastali zastoj. 

Vem, sem videl. Samo hočem povedati, da tudi policisti znajo kdaj pa kdaj s svojo glavo razmišljat, pa ne gredo kaznovat. Ker če bi bila volja, bi enega motorista policista tvegal, da lepo kaznuje take, ker da zarad bedaka, ki se ne razvrsti pravilno, izgubi življenje nekdo od nas. Potem pa izvoli, vadi zube.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!