Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 2 urami, Borutt pravi:

Niti se ne trudi razumeti. Pač nisi dovolj sposoben. 

 

pred 1 uro, Borutt pravi:

Vodstvo policije je lutka v rokah politike. To sem že večkrat napisal. 

po domače loleki..še bolj kot jaz ..branite se z napadom preden vam kdo kaj hoče.. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, ukica pravi:

Nevem o cem tece tema, niti nima veze z motorizmom pa vseeno.. 'vozniska kultura'

http://m.24ur.com/novice/crna-kronika/v-trcenju-dveh-vozil-pri-sentilju-avto-zagorel-dve-osebi-sta-umrli.html

Ampak se zmeraj imamo maratore merjenja hitrosti..

 

 

Saj v tem je problem, ker vedno stojijo na napačnih lokacijo in je***o občana, ki prekoračijo omejitev za recimo 3km/h . Ponoči se pa mladina okrog vozi od lokala do lokala, amortus pijana in zadrogirana. 

Koliko krat sem že javno kje napisal, da bi bilo pametno policijsko patruljo ponoči postaviti v okolico Yucatana, ker tam se dogajajo pijanke, kurjenje gum ... in tudi udeleženci v tej nesreči so se peljali ravno od tam. 

Popravljeno . Popravil NumLock
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, NumLock pravi:

 

Saj v tem je problem, ker vedno stojijo na napačnih lokacijo in je***o občana, ki prekoračijo omejitev za recimo 3km/h . Ponoči se pa mladina okrog vozi od lokala do lokala, amortus pijana in zadrogirana. 

Koliko krat sem že javno kje napisal, da bi bilo pametno policijsko patruljo ponoči postaviti v okolico Yucatana, ker tam se dogajajo pijanke, kurjenje gum ... in tudi udeleženci v tej nesreči so se peljali ravno od tam. 

Tiste trditve iz prvega odstavka boš verjetno z lahkoto dokazal, kajne.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 4. 2017 ob 18:51, thumper pravi:

jst ti čist vrjamem da nisi ozdravljen .. :OK:

ne razumem te, se ti pa neki dogaja, k si vesu :P

še malci al snifi tisto stvar, zgleda, da ti pomaga :P

kaj smo zdj ugotovili .. kdo je kriu za vso to anarhijo na cesti :?

... u soboto, sem bil izsiljen vsaj 5 x ... v petek je blo pa še slabš ... 

:ninja: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Tiste trditve iz prvega odstavka boš verjetno z lahkoto dokazal, kajne.  

Žal ne, ker se meni to ne dogaja, saj sem vzoren voznik, občan, državljan .....:ras:  Saj te razumem, normalno, da boš zagovarjal vse, kar je povezano z policijo.

 

pred 6 minutami, jskrablin pravi:

In za to je krivo pomanjkanje policijskih kontrol? Nah, za to je kriva opica za volanom. Ki gre, se napije in zadane, povzroči prometno nesrečo v kateri živi zgorita dve punci.


Ne obračat besed! Kdo je okrivil policiste za vse nesreče!?

Pravim, da skozi statistike, policija v določenem okolišu točno ve, kje se lokalci napijejo in kje se povzroči največ prometnih nesreč. In zato pravim, skoraj trdim, da so patrulje na napačnih krajih. Živ primer je ta nesreča pri Šentilju.
Policisti bi morali stati nekje v bližini teh diskotek, saj bi le tako lahko potencialne morilce, kar pijan voznik vsekakor je, pravočasno odstranila iz prometa. Ne vem, kaj tukaj ni jasno. Normalno, pa da je vsak sam kriv za svoja nespametna dejanja.

Res ne morem verjet, kako je na tem MS, tako težko sprejet mnenje drugega. :slap: Vedno neko negiranje, obsojanje in vsiljevanje mnenj.

 ..::: KEEP CALM :::...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

... u soboto, sem bil izsiljen vsaj 5 x ... v petek je blo pa še slabš ... 

:ninja: 

Jest u soboto sam enkrat ampak to fejst..............................................:lol1:

20160925095938.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, NumLock pravi:

Žal ne, ker se meni to ne dogaja, saj sem vzoren voznik, občan, državljan .....:ras:  Saj te razumem, normalno, da boš zagovarjal vse, kar je povezano z policijo.

 


Ne obračat besed! Kdo je okrivil policiste za vse nesreče!?

Pravim, da skozi statistike, policija v določenem okolišu točno ve, kje se lokalci napijejo in kje se povzroči največ prometnih nesreč. In zato pravim, skoraj trdim, da so patrulje na napačnih krajih. Živ primer je ta nesreča pri Šentilju.
Policisti bi morali stati nekje v bližini teh diskotek, saj bi le tako lahko potencialne morilce, kar pijan voznik vsekakor je, pravočasno odstranila iz prometa. Ne vem, kaj tukaj ni jasno. Normalno, pa da je vsak sam kriv za svoja nespametna dejanja.

Res ne morem verjet, kako je na tem MS, tako težko sprejet mnenje drugega. :slap: Vedno neko negiranje, obsojanje in vsiljevanje mnenj.

 ..::: KEEP CALM :::...

Ti bom napisal, da o delu policije nimaš najmanjšega pojma. Zato sem ti pa napisal, da boš verjetno tiste tvoje trditve z lahkoto dokazal. Kajti, jaz vem, da si napisal kar nekaj na pamet. Ker pač ne poznaš zadeve. Sploh pa me ne razumeš, ker jaz ne zagovarjam vsega, kar je v zvezi policije. Samo takšnega nabijanja in zavajanja nočem. Saj veš, jaz ti lahko iz prve roke razložim zadevo.

Tisto iz tvojega drugega odstavka je pač mnenje nekoga, ki ne pozna zadeve. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Ti bom napisal, da o delu policije nimaš najmanjšega pojma.

A bi moral poznat delo policije? Vem, kaj je njihovo osnovno delo v podrobnosti pa se ne spuščam, prav tako me pe ne zanima. Drugače pa hvala za vse informacije in požrtvovalnost.

Ok, ti maš vse prav, jaz pa mir.

Popravljeno . Popravil NumLock
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, NumLock pravi:

A bi moral poznat delo policije? Vem, kaj je njihovo osnovno delo v podrobnosti pa se ne spuščam, prav tako me pe ne zanima.

Ok, ti maš vse prav, jaz pa mir.

Veš gostinci so zelo hudi če je policija blizu lokala...klicarijo tja,sitnarijo,ker jim zbijajo promet....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, NumLock pravi:

Res ne morem verjet, kako je na tem MS, tako težko sprejet mnenje drugega. :slap: Vedno neko negiranje, obsojanje in vsiljevanje mnenj.

 ..::: KEEP CALM :::...

Mah, jaz čisto razumem kaj hočeš povedat. Ni pa lih praktično. Konec koncev če gremo na to da je gajžla edina opcija... pol je stvar simpl. Dajmo mal pretiravat.

Ob današnji tehnologiji je mala malca na avto nabit GPS, al pa dva (da imaš kontrolni signal). Pol pa dodaš še en printer, pa mobilno povezavo. In ko boš naredil prekršek, ti bo lepo printer kr izpljunil račun. Pa magari za vožnjo naredimo še obvezno kreditno kartico, ki se bremeni takoj ko narediš prekršek. Če ni kritja, se avto prestavi v 'limp mode' (kot da ti je npr odpovedala turbina) - bo dovolj da se privlečeš do prvega parkplaca. Pol pa dokler ni kritja, se vozil ne boš več. Grem stavit da bi taka ureditev zelo učinkovito umirila promet.

Če ti fašistične distopije niso pri srcu, bo pa treba delat nekako tako, kot delamo danes. Zaupati, da so ostali udeleženci v prometu vsaj za silo seznanjeni s pravili CPP in so jih pripravljeni upoštevati. Občasna gajžla je še vedno potrebna, ker smo ljudje pač ljudje, v večini primerov pa stvari kr lavfajo. Nikakor pa to ne gre brez zavestne odločitve velikega % voznikov da ravnajo pravilno veliko večino časa. In ne gre brez rednega osveščanja in obveščanja. Ljudje smo pozabljive živali.

Razmišljaj o tem nekako tako, ko se razmišlja o skupinski imunosti v primeru cepljenja. 90%+ in imaš zelo malo težav. Pod 80%... pa je grdo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  pred 1 uro, NumLock pravi:

Saj v tem je problem, ker vedno stojijo na napačnih lokacijo in je***o občana, ki prekoračijo omejitev za recimo 3km/h . Ponoči se pa mladina okrog vozi od lokala do lokala, amortus pijana in zadrogirana. 

Koliko krat sem že javno kje napisal, da bi bilo pametno policijsko patruljo ponoči postaviti v okolico Yucatana, ker tam se dogajajo pijanke, kurjenje gum ... in tudi udeleženci v tej nesreči so se peljali ravno od tam. 

Tiste trditve iz prvega odstavka boš verjetno z lahkoto dokazal, kajne.  

Borut poglej: Kakšni dokazi so zate dovolj prepričljivi? (skeniran dokument, kjer šef pisno ukaže policajem: dajte jebat občane na napačnih lokacijah) ali je dovolj trezno razmišljanje. Ko ob pol dvanajstih zvečer pri minus 6 lovijo voznike na popolnoma prazni cesti, ki ima z drevoredom ločen del za pešce in kolesarje in to v križišču tik pred tablo za konec naselja je to zame jebanje občanov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Darko3g pravi:
  pred 1 uro, NumLock pravi:

Saj v tem je problem, ker vedno stojijo na napačnih lokacijo in je***o občana, ki prekoračijo omejitev za recimo 3km/h . Ponoči se pa mladina okrog vozi od lokala do lokala, amortus pijana in zadrogirana. 

Koliko krat sem že javno kje napisal, da bi bilo pametno policijsko patruljo ponoči postaviti v okolico Yucatana, ker tam se dogajajo pijanke, kurjenje gum ... in tudi udeleženci v tej nesreči so se peljali ravno od tam. 

Tiste trditve iz prvega odstavka boš verjetno z lahkoto dokazal, kajne.  

Borut poglej: Kakšni dokazi so zate dovolj prepričljivi? (skeniran dokument, kjer šef pisno ukaže policajem: dajte jebat občane na napačnih lokacijah) ali je dovolj trezno razmišljanje. Ko ob pol dvanajstih zvečer pri minus 6 lovijo voznike na popolnoma prazni cesti, ki ima z drevoredom ločen del za pešce in kolesarje in to v križišču tik pred tablo za konec naselja je to zame jebanje občanov.

Njegovo pisanje je bilo pisanje na pamet brez poznavanja zakonodaje in postopkov. Jaz opravljam to delo in vem, kje se lahko nekdo postavi, da opravlja določeno delo in, kakšne so varnostne razlike. Enaka stvar je glede pijanih in zadrogiranih. Ampak, ker ne pozna zadeve, piše kar pač piše. Naj raje prej vpraša, preden piše nekaj na pamet.

Dokaz ? So te ujeli pri prehitri vožnji ? Če je odgovor da, prilepi lokacijo prekrška, da bomo vsi vedeli, kje jeb... občane. V primeru, da niso tebe ujeli, se pozanimaj za to lokacijo. Da bomo vsi vedeli, če gre za lokacijo tik pred tablo konec naselja. Vidiš, to bo dokaz. Vse drugo je nabijanje in zavajanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tut ni nuben povedu, da so v soboto nabiral gnar, v rdečem škodilaku, na ravnem delu iz Kozine proti Divači, na ravnem delu, kjer se da pelat 300 ... ampak .. jas sem ga sa oći uoćio in se ukoćio na 89 km/h ... brembo na ninđi RR dela ćudeže :huh: 

:jezik: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, maus said:

men tut ni nuben povedu, da so v soboto nabiral gnar, v rdečem škodilaku, na ravnem delu iz Kozine proti Divači, na ravnem delu, kjer se da pelat 300 ... ampak .. jas sem ga sa oći uoćio in se ukoćio na 89 km/h ... brembo na ninđi RR dela ćudeže :huh: 

:jezik: 

 

Offtopic; a ko si se vracal?(sem te videl na vrhu kala :)), ker jaz ga nisem videl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Darko3g pravi:

Ko ob pol dvanajstih zvečer pri minus 6 lovijo voznike na popolnoma prazni cesti, ki ima z drevoredom ločen del za pešce in kolesarje in to v križišču tik pred tablo za konec naselja je to zame jebanje občanov.

Ob pol dvanajstih zvečer pri minus 6 CPP ne velja? Ob pol dvanajstih zvečer ga lahko pribijaš skoz naselje, ker itak ni nobenega na cesti?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, ukica pravi:

Offtopic; a ko si se vracal?(sem te videl na vrhu kala :)), ker jaz ga nisem videl

https://www.google.si/maps/@45.6481924,13.9636649,3a,75y,14.06h,66.27t/data=!3m6!1e1!3m4!1sePPsQ4w8kD8yuWx03fbuVg!2e0!7i13312!8i6656

tlele je stal .. rdeč škodilak karavan .. v smeri proti LJ ... ne vem kam je meriu ... ampak biu je tam .. in tam je pogosto :P

 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

men tut ni nuben povedu, da so v soboto nabiral gnar, v rdečem škodilaku, na ravnem delu iz Kozine proti Divači, na ravnem delu, kjer se da pelat 300 ... ampak .. jas sem ga sa oći uoćio in se ukoćio na 89 km/h ... brembo na ninđi RR dela ćudeže :huh: 

:jezik: 

 

js sm ga tut uočio, pa podabu bremzat, ene 105 sm letu, noro :P meril je v rit - se prav prot KP

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ukica pravi:

Ce je meril proti KP bo se ok.. upam:mad:

mene je meril, saj meri tudi odhajajoče :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

mene je meril, saj meri tudi odhajajoče :(

 

kdaj je meru, in kera smer je bla nevarna na motorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Borutt pravi:

Njegovo pisanje je bilo pisanje na pamet brez poznavanja zakonodaje in postopkov. Jaz opravljam to delo in vem, kje se lahko nekdo postavi, da opravlja določeno delo in, kakšne so varnostne razlike.

Ok Borutt, če nas imaš vse za butle, slepi pa nismo. Saj pa te vidimo, kje patrulje stojijo z radarji!
8 let že stojijo v naselju (da ne boš narobe razumel - pridejo 2x na teden), kjer se vsak dan vozim skozi. Na tej lokaciji ni bilo že 30 let prometne nesreče. Pa ne samo to, v zadnjih 8ih letih niti kure (kura=kokoš) ni bilo povožene. Torej? Se ti zdi smiselno postavljat patruljo na ena in isto mesto že 8let? Pa ne samo, da tam ni nesreč, ni ne šole, ne kolesarjev , ne peščev .....

Pa ne rabim ti pisat lokacije, ker je teh po sloveniji kar nekaj.  Naj se naredi letno poročilo v policiji glede prihodka na določeno lokacijo, pa se bo takrat videlo, kje je nesmiselno postavljat zasede.

Zakaj takoj obramba z besedami: " če smo dobili kazen za prehitro vožnjo" ?
Aja, šele takrat je človek jezen lahko na policista? Zakaj bi bil, pač povem svoje mnenje in to je to.
Vsekakor ne želim, da bi bili represivna država (smo že bili), ker to ne vodi nikamor, lahko pa bi takšne voznike, predvsem povratnike lepo elegantno spravli iz naših cest, ter obvarovali svoje otroke, da jih takšni ne ubijejo. Samo to in tukaj nima veze moje znanje o delu policije in postranskih dejavnosti. Potem takem, če naredim povzetek med vrsticami je organizacija v ku*cu.
No, saj to je pa več kje, sploh v državnih institucijah , to jest javni upravi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Frenk 67 pravi:

kdaj je meru, in kera smer je bla nevarna na motorju?

okl 14 ure, rit je mel obrnjeno proti Kopru. Po moji logiki, je lahko meril samo tiste ki so šli proti Kalu, saj v nasprotnem te meri spredaj, kjer nimaš tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, maus said:

https://www.google.si/maps/@45.6481924,13.9636649,3a,75y,14.06h,66.27t/data=!3m6!1e1!3m4!1sePPsQ4w8kD8yuWx03fbuVg!2e0!7i13312!8i6656

tlele je stal .. rdeč škodilak karavan .. v smeri proti LJ ... ne vem kam je meriu ... ampak biu je tam .. in tam je pogosto :P

 

 

 

22 minutes ago, DAMI34 said:

mene je meril, saj meri tudi odhajajoče :(

 

Hm to je tist del, ki ga sedaj nekaj prenavljajo(en del odstavnega je se popolnoma makedamski)?Se mi zdi da so tudi ene smesne omejitve bile zraven.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!