Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 31 minutami, thumper pravi:

 

ker krivca za razlitje ne bodo našli mu bodo obesili neprilagojeno hitrost..

Izvoli, oder je tvoj.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Izvoli, oder je tvoj.  

inkaso pa vaš..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, thumper pravi:

inkaso pa vaš..

Saj več, kot nabijanja, zavajanja in laganja nisi zmožen napisati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Saj več, kot nabijanja, zavajanja in laganja nisi zmožen napisati. 

laganja nisi dokazal .. ali boš trdil , da je letno poročilo o delu policije neresnično ? kot neprilagojena hitrost ki je zapisana v letnem poročilu? kot podatki o notranjih preiskvah? 

boš ščitil skorumpirane zaposlene na policiji ? kar .. nič novega ..vrana vrani ne izkljuje oči.. porine ji pa včasih prst v rit.. še premalkrat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, thumper pravi:

laganja nisi dokazal .. ali boš trdil , da je letno poročilo o delu policije neresnično ? kot neprilagojena hitrost ki je zapisana v letnem poročilu? kot podatki o notranjih preiskvah? 

boš ščitil skorumpirane zaposlene na policiji ? kar .. nič novega ..vrana vrani ne izkljuje oči.. porine ji pa včasih prst v rit.. še premalkrat..

So tablete popustile?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi vedel..obnašaš se tako kot da niso..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno, da ste ravno policisti tisti, ki naredite več prometnih prekrškov kot povprečni voznik. Pa še pri kaznih drug drugemu gledate čez tišlarske prste.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni  mogoce,  da bi  bili kaj boljsi, kot  gazde.  Vsi isti  lopovi. Nam  pa pravljice,  ne delat  prekrskov,  pa  vas ne bojo dobil, medtem  ko se  sami  sproscajo na sluzbenih  vozilih  pod pretvezo  lovljenja  nas..... :lol1: Ja,  obcutek  omejenosti  je  vrhunski.  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni se v tej temi spuščate na tako primitiven nivo, da je škoda vsakega (zlorabljenega) bita, ki ga porabite za dokazovanje prej omenjenega talenta. Beda. :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov teme bi moral  biti Sam proti vsem :yawn:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so what.. sem navajen ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"""""""""""""

https://www.google.si/maps/@45.8798022,13.967633,3a,75y,33.51h,87.14t/data=!3m6!1e1!3m4!1spp-WOeTZ3oePyOcbuyt6ww!2e0!7i13312!8i6656?hl=en

tle je z avtom zaviju levo, ona dva pa mimo, po tej ravnini pa itak vsi prehitavajo, neglede na polno crto """""

1.čez polno črto se po predpisih ne sme prehitevat. ja, tudi jaz sem parkrat kakšnega , ki se je cijazil - nelagoden občutek ..ponavadi pa me malo čakajo  ..

2.pri prehitevanju z motorjem so hitrosti visoke-višje kot pri avtomobilih.manevriranje ob zaviranju ? minimalno.

3.tudi če prehitevaš prek polne črte nisi varen pred tem , da ti bo prehitevani zavil levo..

4. posploševanje v smislu "tam pa itak vsi prehitevajo" ni v redu ..

5. skeniranje avtomobila in gibov rok in glave voznika avta - in sopotnikov - neprecenljivo za predvidevanje .. vsemu navkljub je ob kakršnem koli gibanju oseb v avtu bolje opustiti manever prehitevanja - četudi se odpelje naravnost ..zato me ponavadi malo čakajo..in upam , da me bo presoja ugodno služila še dolgo časa in me bodo dočakali še v prihodnje.. enako želim vsem na cesti..

tudi policistom .tudi ko so v civilu..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš verjel, ampak ti dam prav. Predvidevanje rešuje. 

Pa je ravno zadnjič nekdo pravil, da je tam prekinjena črta in, da je avtomobilist naredil vse narobe. Iz te slike je videti nekoliko drugačno črto. Razen, če jo niso popravili, od kar je bil narejen ta posnetek. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cool:Aha....ne bo propadla ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 4. 2017 ob 7:29, thumper pravi:

so what.. sem navajen ..

Ajde mešaj, miška mala ....

Ta tema me spominja na serijo: allein gegen die mafia!

Popravljeno . Popravil NumLock
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

:cool:Aha....ne bo propadla ...

Ne bo ne, čez praznike smo uvedli dežurstvo :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Ne boš verjel, ampak ti dam prav. Predvidevanje rešuje. 

Pa je ravno zadnjič nekdo pravil, da je tam prekinjena črta in, da je avtomobilist naredil vse narobe. Iz te slike je videti nekoliko drugačno črto. Razen, če jo niso popravili, od kar je bil narejen ta posnetek. 

Rad bi videl vas Vidovite Milane, da na tistem delu predidevaš zavijanje levo. Kar mam v glavi , na odcepu Vrhpolje pa 200m naprej proti Colu ni nobenega parkirišča. Kar vem , mogoce se motim, je bil karambol na tem delu. Včasih je bila črtkana črta, mogoče je sedaj polna, mi pa dol visi, tam je edino mesto kjet lahko avti stisnejo kamion na colski cesti.

Kljub polni crti je avtomobilist povzročitelj in je naredil vse narobe, motoristu kvečjemu lahko napišeš kazen za vožnjo preko polne črte. 

In za vse ki ste 110% uspešni pri predvidevanjih, budal , ki počnejo nerazumljive stvari na cesti ne moreš predvidevati, sploh pa nekih impulzivnih odločitev. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bil ti tisti, ki je rekel, da je črta tam prekinjena? 

Fizika je prasica, predvidevanje pa nekaj brezveznega, kajne.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz, je pa res da je od sanacije plazu polna. Ni pa zid :ras:

Fizika je prasica, hvaliti se z nezmotljivim predvidevanjem pa utvara.

Mislim da vsi ki letno naklobasamo kar nekaj kmjev v različnih vozilih še kako dobro znamo predvidevat in vemo kaj pomeni le to, hočem povedati, da nihče ni nezmotljiv in nedotakljiv, pa naj še tako predvideva. Ima pa mogoce kanček več sreče. In v bistvu vsem želim, da tako dobro predvidevajo, da jih nihče ne sklati.

Colska nesreča je pa kar groza zaradi velike malomarnosti in popolne neodgovornosti voznika avtomobila. Zal z zelo hudimi posledicami. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu je bilo predvidevanje vzrok za nesrečo.. voznik avta je predvideval, da ga motorist ne bo prehiteval čez polno črto , motorist pa je predvideval , da avto ne bo zavijal prek polne črte ..  načeloma sta oba naredila isto .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Ja jaz, je pa res da je od sanacije plazu polna. Ni pa zid :ras:

Fizika je prasica, hvaliti se z nezmotljivim predvidevanjem pa utvara.

Mislim da vsi ki letno naklobasamo kar nekaj kmjev v različnih vozilih še kako dobro znamo predvidevat in vemo kaj pomeni le to, hočem povedati, da nihče ni nezmotljiv in nedotakljiv, pa naj še tako predvideva. Ima pa mogoce kanček več sreče. In v bistvu vsem želim, da tako dobro predvidevajo, da jih nihče ne sklati.

Colska nesreča je pa kar groza zaradi velike malomarnosti in popolne neodgovornosti voznika avtomobila. Zal z zelo hudimi posledicami. :(

Polna črta ni zid. Je pa 160 €.

Predvidevanje veliko rešuje. Kdor to zanika, je v veliki zmoti. 

Kakšna velika malomarnost in neodgovornost voznika avtomobila ? Hočeš povedati, da je motorist popolnoma brez greha ? Motorist mora misliti za dva in skrbeti za sopotnico. Tukaj pa je samo konje spustil, kot je velikokrat v navadi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

v bistvu je bilo predvidevanje vzrok za nesrečo.. voznik avta je predvideval, da ga motorist ne bo prehiteval čez polno črto , motorist pa je predvideval , da avto ne bo zavijal prek polne črte ..  načeloma sta oba naredila isto .. 

Jp, le kaj je voznik avta predvideval pri Whiskiju...bolj mal a ne. Voznik svta je bil osu, ki je zavil ko kreten, na mestu kjer ni variante zavijat in bi lahko vsaj ogledalo pogledal, ter vklopil smernik...a ni, ker eni sanjajo po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Polna črta ni zid. Je pa 160 €.

Predvidevanje veliko rešuje. Kdor to zanika, je v veliki zmoti. 

Kakšna velika malomarnost in neodgovornost voznika avtomobila ? Hočeš povedati, da je motorist popolnoma brez greha ? Motorist mora misliti za dva in skrbeti za sopotnico. Tukaj pa je samo konje spustil, kot je velikokrat v navadi. 

Klobasaš, motorist faše vse na koncu. Torej njegov greh v vrednosti 160€ ni povzročil ničesar, kar bi avtomobilista vzpodbudilo da ga zbije. Če je motorist kriv in ne bi smel čez črto potem tudi avto ne bi smel čez črto. Se pravi se ne morata ogrozit. Polna črta naj bi ločevala nasprotivozeče, da si ne skačejo v zelje.

Sploh pa na mestu kjer je bil karambol, bi lahko bila črtkana vsaj navzgor. Navzdol je logično, al pa tut ne, da je ni, ker je nižje križišče.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne se kregat, vedno je kriv motorist:cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Ah ne se kregat, vedno je kriv motorist:cool:

Maš prav, za vse so si sami krivi. V bistvu majo avtomobilisti sploh taki ki ne morejo glave obrniti in taki, ki tezko pogledajo v ogledala vso pravico zbiti motorista. :smoke:

Itak si je sam kriv, ker je prehitr, da bi ga debil sploh zaznal.

1x letno, bi lahko organizirali tudi akcijo pod naslovom:

Želve zbijajo motoriste :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!