Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

24 minutes ago, Borutt said:

Za merjenje glasnosti izpuha na cesti sem že napisal.

Na katerem motorju si pa meril glasnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj vedno kažeš na druge in sicer na policista z nezapeto čelado. Kakšno vzročno zvezo ima njegov prekršek s tvojimi?

Pa bi navedel priče, če nisi bil sposoben za postopek, potem bi se "počakalo", kr nekaj na pamet spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

Zakaj vedno kažeš na druge in sicer na policista z nezapeto čelado. Kakšno vzročno zvezo ima njegov prekršek s tvojimi?

Pa bi navedel priče, če nisi bil sposoben za postopek, potem bi se "počakalo", kr nekaj na pamet spet.

Nisem v pritožbi niti omenil policista!Aja sem ja,da sem ga videl a vseeno avte obvozil saj jih po zakonu lahko!

In kako navedeš priče,če v komi ležiš v šok sobi oz si hospitaliziran na neurologiji?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, sesir pravi:

Nisem v pritožbi niti omenil policista!Aja sem ja,da sem ga videl a vseeno avte obvozil saj jih po zakonu lahko!

In kako navedeš priče,če v komi ležiš v šok sobi oz si hospitaliziran na neurologiji?

Navedeš jih takrat, ko si sposoben za zagovor, imaš celo možnost za vrnitev v prejšnje stanje (si imel, ker si že zamudil) itd.

Skratka kar veliko "prostora".

Vse to bi lahko tudi v pritožbi navajal, vse te priče ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

Navedeš jih takrat, ko si sposoben za zagovor, imaš celo možnost za vrnitev v prejšnje stanje (si imel, ker si že zamudil) itd.

Skratka kar veliko "prostora".

Vse to bi lahko tudi v pritožbi navajal, vse te priče ipd.

Ker ko si hrom in se ukvarjaš kako shoditi,kako čim bolj življenje vrniti v prejšnje stanje mi lahko verjameš,da ti izvžba za 250eu ali položnica,ki prišla ni pomembna...

Al meniš,da je nekdo,ki je zelo poškodovan željan hoditi po sodiščih?Ma glej jz ti raje v rit porinem 250eu kot...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Marcel-F pravi:

Na katerem motorju si pa meril glasnost?

Na cesti se ne meri glasnost izpuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Snecer pravi:

Zato si "nekoga" omisliš, samo ne jamrat zdaj, kak se je zgodila velika "krivica".

Saj ne in nočem jamrat..samo povedal,da ni nujno dovoljeno!.pri vsej kilometrini,ki sem jo naredil dva slučaja ali trije slučaji,da naletiš na policista,ki je vstal na levo nogo ni neke omembe vredno...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Borutt said:

Na cesti se ne meri glasnost izpuha.

Sprašujem zato,ker me zanima po kakšnem principu to izvajate.Večinoma  imamo probleme tisti,ki imamo SS motorje,ampak vsaka "drek pumpa "bolj ropota kot SS motorji,pa nisem še zasledil,da bi se kdo od njih pritožil.

Drgač pa bolj sem glasen,bolj varno se počutim ob takih butlih na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Borutt pravi:

Na cesti se ne meri glasnost izpuha.

 

pred 1 minuto, Marcel-F pravi:

Sprašujem zato,ker me zanima po kakšnem principu to izvajate

Na Golici doživel merjenje...Kot je napisal borut se v slo ne meri na cestah...Lahko se odredi izredni tehnični in izmerijo na tehničnem ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, sesir said:

 

Na Golici doživel merjenje...Kot je napisal borut se v slo ne meri na cestah...Lahko se odredi izredni tehnični in izmerijo na tehničnem ??

A ja? In s čim bo meril?

A z metrom?  ....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, C eagle pravi:

A ja? In s čim bo meril?

A z metrom?  ....:lol1:

Mi smo ga včasih z pivom,ko smo ga vlivali v izpuhe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je kdo vozil po LJ obvoznici? Nekam sumljive zadeva so zaceli postavljati..

ta je slikana med bezigradom ter celovsko. Podobno sem videl vceraj med izvozom rudnik ter ig. 

Stange so postavljene se med btc in fuzinami ter se na parih lokacijah na obvoznici sam se ni ter kamer gor. Se nam obeta sekcijsko merjenje? :) 

 

IMG_1751.JPG

IMG_1755.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, C eagle pravi:

A ja? In s čim bo meril?

A z metrom?  ....:lol1:

Jaz imam napravo in ti lahko zmerim decibele.Je velikosti kot unimer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Marcel-F pravi:

Sprašujem zato,ker me zanima po kakšnem principu to izvajate.Večinoma  imamo probleme tisti,ki imamo SS motorje,ampak vsaka "drek pumpa "bolj ropota kot SS motorji,pa nisem še zasledil,da bi se kdo od njih pritožil.

Drgač pa bolj sem glasen,bolj varno se počutim ob takih butlih na cesti.

Izvajajo tisti, ki imajo napravo. Bo treba njih vprašati, kako lahko to izvajajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, C eagle pravi:

A ja? In s čim bo meril?

A z metrom?  ....:lol1:

Rezultat iskanja slik za naprave za merjenje glasnosti oziroma hrupa......tole je naprava za merjenje hrupa......:whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, dr.looney pravi:

Rezultat iskanja slik za naprave za merjenje glasnosti oziroma hrupa......tole je naprava za merjenje hrupa......:whistle:

V Sloveniji je naprava bolj  takšna...

 

AUDIO BM slusni aparati - Zgradba usesa - zunanje srednje in notranje uho - uhelj sluhovod bobnic kladivce nakovalce stremence polz ravnotezni organ slusni zivec-web.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor mora bit hrupen,tako je bolj varno za vse,se ga mora čut v krogu vsaj 500m,da ostali udeleženci v prometu in tisti zraven(gozdne živali v bližini cest),imajo čas se pripravit in zbežat stran!:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ukica pravi:

Ce bi bila trditev da loud pipes saves lives, bi izpuhe imeli spredaj, ane? :) 

jaoooo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, exclan said:

jaoooo!

Kaj jao? Dej nehi, glasne izpuhe se slisi samo v mestu, kjer opizoris pesce ter kolesarje, ki hodijo kot mravlje po cesti.

Na avtocesti/regionalki pa verjemi da bom prej opazil motorista kokr ga pa slisu. Radio na cca 40-50% volume, debata v avtu.. 

Ubistvu se sploh nemaram vozit z nekom k ma odprte izpuhe, prvic zato kr smo kot skupina magnet za policaje, drugic pa zato ker mi gre to bobnenje po 30min na ziuce. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, ukica said:

 

Na avtocesti/regionalki pa verjemi da bom prej opazil motorista kokr ga pa slisu. Radio na cca 40-50% volume, debata v avtu.. 

 

 

A si ti motorist?????  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, ukica pravi:

Ubistvu se sploh nemaram vozit z nekom k ma odprte izpuhe, prvic zato kr smo kot skupina magnet za policaje, drugic pa zato ker mi gre to bobnenje po 30min na ziuce. 

 

Ma res! Maš take, ko so ga na Rakitni sliši že ko pri prvi postaji štarta, pol pa čudn gledajo, ko kermu od domačinov dopiz*i in kličejo policijo, enako tudi na Ridah.

Sem lih en pogovor v skupini motoristi na FBju bral, kjer večina pametuje, da se vozi lepo brez Db killerja, ker drugač se nima smilsla vozit?

No sej vsak zase ve kaj mu paše, sam se mi razni odprti GP rori res ne zdijo za na cesto.

Popravljeno . Popravil blazzarss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, ukica pravi:

prvic zato kr smo kot skupina magnet za policaje,...

 

Zato sem po večini imel original ali zmerno glasen izpuh....

Rad slišim res lepo glasen motor,zelo rad...imet pa ga nisem hotu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!