Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

pred 4 minutami, jany pravi:

Nas je kar nekaj rednih ja :OK: pol pa imaš še malo več tistih sezonskih :hmm:

K pa nimaš doma :jezik:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, jany pravi:

kako da ne ? Viki moj doma :ras:

pr men doma se zbirate :O .... zgrožen sem :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

pr men doma se zbirate :O .... zgrožen sem :ras: 

Moremo malo pomest parking za motorje, ti hodiš z avtom :dry: pa mašino za kavo da ne zarusta :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne spomnim se, da si se upisal kdaj v mojo knjigo in mi kavo plaču :ras:

Že dve leti je ni več, ker jo je nekdo ukradu :cry: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, tebe pa toliko časa ni, da boš izgubil parkirni plac (za motor mislim) B).

Si bil že dvakrat pri frizerki :winkiss:?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, KARMEN1 pravi:

Maus, tebe pa toliko časa ni, da boš izgubil parkirni plac (za motor mislim) B).

Si bil že dvakrat pri frizerki :winkiss:?

še enkrat moram :P

prvič. ko mi bodo laski zaplapolali v vetru, grem na šišanje in pol šišnem na motorćka :010

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, jany said:

Nas je kar nekaj rednih ja :OK: pol pa imaš še malo več tistih sezonskih :hmm:

 

@Greencaj

Nisem lih sezonski sem pa dokaj redko tam. Obveznosti, itd ali pa čisto druga smer. Kava ni za prehvalit, hrane še nisem poskusil (menda kar spodobno) pa vikendov se izogibam saj sem videl kar nekaj zvrnjenih motorjev najbrž povsem brezveze pa se ne izpostavljam. Ni mi do srečanja s kakim moto mlečkotom ki se je v ovinku uštel ker je videl nekoga prej ki gre ko raketa. "Profiji" se ne usuvajo redno... menda... le teh se niti ne bojim preveč saj morajo met do ene meje poštelano v glavi da jih ni matilda že vzela za svoje.

Karmen pa jany-ja že poznam (komaj čakam kak skupni sprostilni prepih), kmalu bom ulovil še eno miš in Cikota. No sej drugih se tudi ne branim. :D

Pridi, bolj pisano druščino težko najdeš, pa še ne ukvarjamo se z zadevemi ki pestijo navadne slovenske smrtnike (naj sosedu k(r)awa crkne).

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ben hvala, sem mimo skoraj na dnevnem redu, pa še nisem videl nobenega motorčka parkiranega. Vsekakor se bom ustavil, saj Viki je najbližja družabna točka za motoriste, ki bi bila meni znana. Ker sem pa nov v moto svetu, bi z veseljem z kom kej počakolav.

PS.: Hrana je bil nekoč zelo, zelo dobra. Dan danes, pa se da pojesti na obali tak Hamburger, da se Viki skrije :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

še enkrat moram :P

prvič. ko mi bodo laski zaplapolali v vetru, grem na šišanje in pol šišnem na motorćka :010

 

Jst bi tut rad kako o laskih in plapolanju v vetru napisal....sam...pol moram it v temo "znanstvena fantastika :(

 

P.s. a kdo ve kje je ta viki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

Jst bi tut rad kako o laskih in plapolanju v vetru napisal....sam...pol moram it v temo "znanstvena fantastika :(

 

P.s. a kdo ve kje je ta viki?

Viki Burger: https://www.google.si/maps/@45.5508239,13.875321,664m/data=!3m1!1e3?hl=en

Tista bela stavba po prvi serpentini.

Popravljeno . Popravil Greencaj
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Greencaj pravi:

Viki Burger: https://www.google.si/maps/@45.5508239,13.875321,664m/data=!3m1!1e3?hl=en

Tista bela stavba po prvi serpentini.

Tenx. Enkrat pridem dol, da vidm če je vse res kar pišejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Jst bi tut rad kako o laskih in plapolanju v vetru napisal....sam...pol moram it v temo "znanstvena fantastika :(

 

P.s. a kdo ve kje je ta viki?

V Paklenici :P

pred eno uro, Greencaj pravi:

Viki Burger: https://www.google.si/maps/@45.5508239,13.875321,664m/data=!3m1!1e3?hl=en

Tista bela stavba po prvi serpentini.

Ma ne razlagaj mu ,k itak ne ve ,še dobr da ma mene drugače bi sam okrog Ajdovščine krožu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

P.s. a kdo ve kje je ta viki?

Viki je šel na dopust enkrat do marca-aprila zato je nas zaposlil da čuvamo, potem pride on spet v polnem zagonu :yea2:

 

Pol pa drzimo pesti da boš še ti prišel pokazat novi torque monster samo da preverimo asvalt če bo zdržal vseh 140Nm da ga neboš nagubal ker potem bomo jezni :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jany pravi:

Viki je šel na dopust enkrat do marca-aprila zato je nas zaposlil da čuvamo, potem pride on spet v polnem zagonu :yea2:

 

Pol pa drzimo pesti da boš še ti prišel pokazat novi torque monster samo da preverimo asvalt če bo zdržal vseh 140Nm da ga neboš nagubal ker potem bomo jezni :twak:

Asvalt bo zdržal ,bolj problematične so ograje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, jany pravi:

Viki je šel na dopust enkrat do marca-aprila zato je nas zaposlil da čuvamo, potem pride on spet v polnem zagonu :yea2:

 

Pol pa drzimo pesti da boš še ti prišel pokazat novi torque monster samo da preverimo asvalt če bo zdržal vseh 140Nm da ga neboš nagubal ker potem bomo jezni :twak:

144nm prosm in 173 kojnu in 1 wosu ...sevede če bom najdu vikija...

Če nr bom, bom pa Kmeta al pa Pika povprašal. Sej bi tut Mausa, sam on bi mi itak narobe povedu

pred 55 minutami, sebar pravi:

Kam češ lepš :D

Vrtovinu se mislim nekaj časa izogibat :P

20151218_143908.jpg.3af0f0248d19e46b9839

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, sebar pravi:

Predaleč si se peljal :D Do Ceste in nazaj maš zadosti, mogoče kdaj do Vipave na sladoled :P 

Sj do Vikija itak ne znam :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

Sj do Vikija itak ne znam :(

Stara cesta, k ose spustiš iz Kozine proti obali, je na levi strani kamnolom, nato sledi en hud ovinek v desno. E, po unem ovinku, na levi strani boš videl Viki burger. Easy za ga najt :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Greencaj pravi:

Stara cesta, k ose spustiš iz Kozine proti obali, je na levi strani kamnolom, nato sledi en hud ovinek v desno. E, po unem ovinku, na levi strani boš videl Viki burger. Easy za ga najt :)

Aha, a tuki?

FB_IMG_1455195045185.thumb.jpg.98cf5748f

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!