Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
maus

Črni Kal

Recommended Posts

maus

Ker so me fantje, ki se radi zbirajo na Črnem Kalu nafehtali, odpiram temo o dogajanju na teh prelepih ovinkih.

FOČK :P

Guest kala

Hvala maus zdej pa treba še fočke opss to je besed copy right za ride bo treba kak drugo besedo dat ali pa če odstopijo avtorske pravice :)

fočk gor pa dol moped.gifpa kufe

Edited by kala

Sanda7

ja madona sam FOČK nam pa res ne morte kr tko ukrast,...sicer pa mam eno dobro nadomestno idejo :naughty: sam bo koštala najmn kofe na kalu oziroma :beer1:

in sicer PO-Črnemu Kalu oziroma POČK

taku da sm šla učeri sam čez fočk brez počk :winkiss:

kaj pravste majstori

maus

Hvala maus zdej pa treba še fočke opss to je besed copy right za ride bo treba kak drugo besedo dat ali pa če odstopijo avtorske pravice :)

fočk gor pa dol moped.gifpa kufe

Kar sem rekel, sem naredil :P . Lahko je FOČK ali POČK al pa MAUČK :D

V soboto je bila presenetljivo čista in suha. Peska skoraj nič, edino v smeri proti LJ v klanc, je na prehitevalnem pasu pesek po cesti. Previdno .)

maus

Je kdo že najdu mojo tačko tm? :D

aha... ti si pa TAČK tm naredu :P

Guest kala

kj dogaja na Kalu :?

nič mraz je in vsi se tiščijo doma :)

Je kdo že najdu mojo tačko tm? :D

Na katerem ovinku ?:)

Irencko

anja, sj jih tut jst pogrešam :P

ovinek mišlen pa leu in desn :) ane...

nejcracing

Anja kako dva ovinka :nono:

od rižane do vrha jih je kaj več : 16 pa jih bo :yes:

hahha so te mal nategnle

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Primctom
      Japnr1, čestitke in veliko srečnih kilometrov!!! Lep je, pa tudi dober, saj je V-strom!
    • nemo
      Tu nekje bi moral biti kapitan Kljuka
    • marincspeedshop
      Gas polne bombe v vseh prestavah do blokade pa bos zacutil. Ponavadi najrajsi v 3prestavi zadrsi.
    • nemo
      Gremo na ribolov...
    • Borutt
      Ker že omenjaš tisti zakon, si verjetno prebral, kakšne naloge so napisane. In so, na tvojo in še na čigavo žalost, poleg varovanja živega in neživega, predvsem takšne, ki vam ne pašejo. Poleg tega je tisto varovanje živega in neživega povezano z nalogami, ki se vam zdijo nepotrebne in odvečne, saj se pri tem varovanju zgodi, da povzročitelj gorja ali česarkoli drugega dobi kazen. In smo spet na začetku, kjer boš spet zahteval od mene, da naredim red pri neprilagojenih. Hkrati pa ne boš sprejel dejstvo, da je zelo malo potrebno, da se to sranje na cestah zmanjša, ker odpravilo se ne bo. In to potrebno je nekaj, kar ne more nihče dati neprilagojenim v njihove trde glave. Vsak pri sebi mora razčistiti, če je res potrebno ogrožati vse in vsakogar za vsako ceno. Zdaj je bilo na par straneh ugotovljeno, da je vozniška kultura na ničli. In? Naj to pomeni, da ni pameti? Imaš odgovor, kje naj jo ti neprilagojeni dobijo? Ker edino nova pamet za neprilagojene bi rešila zadevo, saj so kljub sankcijam še vedno neprilagojeni. Jih boš ti operiral in vsadil novo pamet? Ali mogoče misliš, da je vožnja v rdečo, vožnja kontra, pijani vozniki, prehitevanje v škarje, ..., pametno dejanje in ni potrebna nova pamet? Kazni so in so visoke, ampak je na cestah še vedno sranje. Si že ugotovil, da neprilagojeni nimajo čuta za druge, da jih boli q... za vse, da so najbolj sebični, da ...?  Kako takšne paciente ozdraviš? S kaznijo? In, ko jo plačajo, gredo še bolj sebični in ubijalski na ceste. Se ti res ne zdi, da je nekaj narobe s temi neprilagojenimi? Da potrebujejo pomoč na podstrešju v obliki  totalne adaptacije. Sedaj pa v tem istem zakonu, ki ga omenjaš, poišči adaptiranje podstrešja za neprilagojene. Ni, kajne. In kako potem ti od mene zahtevaš delanje reda, če pa po tem zakonu ne morem nekomu utrgati glavo, pogledati vanjo in zmetati ven tiste glupe možgane, ki ukažejo vožnjo v rdečo, sekanje ovinkov, prehitevanje v škarje, povoženje otrok na pločniku, ...? 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!