Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 10 urami, XTR pravi:

Poznam to oznako. V oglasu je že oznaka modela narobe napisana, NC namesto NT.

Imam v spominu to, nisem se pa nikoli resno zanimal za ta model. Samo zbiram informacije za znanca in je vsaka informacija dobrodošla. Nekako je bilo rečeno, da je precej boljših motorjev na voljo za ta denar, po drugi strani pa nima konkurence. Verjetno ni tako slab motor. Zamenjal bi namreč 650ccm čoperja za nekaj bolj touring.

Barva je pa tako lepa bela, da bi ji kakšne modre nalepke prav lepo pasale, pa mogoče še kakšna majhna modra lučka. :D

 

Zavedaj se da je to zelo majhen motor in če si višji kot 180 cm ni zate. Visok sem 184 cm in mi je motor zelo premajhen, tako, da sem ga težko vozil že na majhnih razdaljah, še dobro da je bil sosedov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, notranc said:

Zavedaj se da je to zelo majhen motor in če si višji kot 180 cm ni zate. Visok sem 184 cm in mi je motor zelo premajhen, tako, da sem ga težko vozil že na majhnih razdaljah, še dobro da je bil sosedov.

Se zavedam. Motor ni zame, voznik pa išče nizek motor, kar sem že omenil v prejšnji objavi. Ta pri TC Motoshopu je že rezerviran, iščemo naprej...

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, XTR pravi:

Poznam to oznako. V oglasu je že oznaka modela narobe napisana, NC namesto NT.

Imam v spominu to, nisem se pa nikoli resno zanimal za ta model. Samo zbiram informacije za znanca in je vsaka informacija dobrodošla. Nekako je bilo rečeno, da je precej boljših motorjev na voljo za ta denar, po drugi strani pa nima konkurence. Verjetno ni tako slab motor. Zamenjal bi namreč 650ccm čoperja za nekaj bolj touring.

Barva je pa tako lepa bela, da bi ji kakšne modre nalepke prav lepo pasale, pa mogoče še kakšna majhna modra lučka. :D

 

Preden sem kupil vstroma 650 sem se zapeljal z devilko 700. Še sreča, ker mi je bila prva izbira. Nisem je kupil. Najbolj so me motile vibracije motorja. Spomnem se, da ko sem jo malo poteral, asfalta nisem več videl ostro. Tudi zvok kardana mi ni bil všeč ampak to je že bolj subjektivno.

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/17/2017 at 10:38 AM, dAlencc87 said:

Zgleda da ne bova skup prisla tukaj!!!!Prvic..Ne pljuvam po motorju,kot sem napisal,z njim ni nič narobe (preberi si se enkrat).. Drugic..Z objavo hocem samo opozoriti potencialne kupce na prekupcevalca z motorji..Kaj jaz vem kaj on počne doma z motorji,ki jih ima namen prodati..Motor je šel od mene z 58000 km..In ne,nisem ga klical če jih je zbil,samo ker jih je tolk napisano in ker se mi zdi sumljiva oseba,pač povem tukaj gor..In nič zato če je bil na pisti,in enkrat paden..Zrihtan je bil tip top,njemu sem to povedal (aja a misliš da ti bo on to povedal če ga poklices?!)..O verigi in zobnikih nisva nič debatirala.. mozakar se sploh ne spozna na motorje..Edino kar zna je,da navija gas pri mrzlem motorju,kar je počel ob ogledu pri meni in sem mu to tudi povedal..Videl je poceno plastiko na levi strani,kar je posledica trka z avtodomom,ki je parkiran zraven v garazi..Upam da nisem komu naredil zdaj krivice s tem,ker ne maram dilerjev..S to debato sem zdaj jaz zakljucil,ker iz muhe delava slona..Spotaknil si se ob mene cist neupraviceno..Lep dan se naprej!!

Glej, ne se sekirat zaradi takih ljudi. Žal je tako, da po forumu največ pišejo ravno taki ljudje in potem izpade, da je to stanje družbe. Pa ni, ker vsak pameten in zrel človek se niti pod razno ne spušča v kakršnekoli debate in je modro tiho. 

Internet 20 let nazaj je bil drugačen, takrat si moral imeti kaj v glavi, da si ga uporabljal in je bila tudi temu primerna komunikacija. Se ti pa jaz zahvalim za dobronamerno opozorilo.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo to Tuono APRC 2011?

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11824026&display=Aprilia

Dobre 14 dni nazaj se je oglasevala z drugo tel. st, nato jo je imel TC motoshop kratek cas v oglasevanju - nekje par dni. Sedaj se spet oglasuje privat z drugo telefonsko st.

Vsaka info zelo dobrodosla. Lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

Tale ima pošteno napisane kilometre, pa se usi držijo za glavo ... :P

Nimajo se kaj držati za glavo. Če pa že, jim zraven motorja dodaj še škatlo aspirinov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, builder pravi:

jest sm enkrat imel tudi kupca, ki je rekel, naj mu zbijem kilometre, pa bo kupil motor, kolk je folk obremenjem s tem, kaj bo rekel sosed:D

Jz sem mogu l.09 na kawasaki z1000 črnem z leovincijima,če ga kdo ima nabiti kilometre...Pač kupo motor od enega Italijana,ki je naredil okoli 5000km v 4 oz 5 sezonah...folk ni čisto jasen!Pri hiši ( cbr 1100xx l.98 z 12000km in moja ninja kuplena 2006 ima 22000...pri kilometrih na motorju pač obstaja vse....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, builder pravi:

jest sm enkrat imel tudi kupca, ki je rekel, naj mu zbijem kilometre, pa bo kupil motor, kolk je folk obremenjem s tem, kaj bo rekel sosed:D

To ti je rekel take sorte "kupec", ki bi tvoj motor, z zbitimi kilometri, takoj preprodal naprej. Dosti folka motorje očitno kupuje samo zaradi preprodaje, in ne za to, da bi se z njim vozakali naokoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, izibajker pravi:

To ti je rekel take sorte "kupec", ki bi tvoj motor, z zbitimi kilometri, takoj preprodal naprej. Dosti folka motorje očitno kupuje samo zaradi preprodaje, in ne za to, da bi se z njim vozakali naokoli...

ne, imel ga je še en čas, sva se videvala na srečanjih:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

Tale ima pošteno napisane kilometre, pa se usi držijo za glavo ... :P

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11433644&show=1

 

tega sm vidu v petek prejšnji tedn. Kapo dol, zgleda kot nov!!!! Svaka čast lastniku, se vidi da je mel skoraj erotičen odnos do svoje lubice!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

tega sm vidu v petek prejšnji tedn. Kapo dol, zgleda kot nov!!!! Svaka čast lastniku, se vidi da je mel skoraj erotičen odnos do svoje lubice!!!!

Eh...pač lastnik ne ve,da moraš kobili jesti dati,da leti...pač ta lastnik ima SS mopi za kroženja po kavah...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Eh...pač lastnik ne ve,da moraš kobili jesti dati,da leti...pač ta lastnik ima SS mopi za kroženja po kavah...hehe

od tega lastnika vedno kupim moped, brez pregleda, ker točno vem kaj kupim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

od tega lastnika vedno kupim moped, brez pregleda, ker točno vem kaj kupim.

Če od koga pol od njega !!!!

Še ko imel fazerja...njegovi mopedi res ko iz trgovine+dodatna oprema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, builder pravi:

jest sm enkrat imel tudi kupca, ki je rekel, naj mu zbijem kilometre, pa bo kupil motor, kolk je folk obremenjem s tem, kaj bo rekel sosed:D

A to si potem samo njemu zbil, a še komu drugmu, ki te tega ni prosil...:whistle::jezik::lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, skalar36 pravi:

A to si potem samo njemu zbil, a še komu drugmu, ki te tega ni prosil...:whistle::jezik::lol1:

Mogoče se je navleku. Mogoče je to kot droga, pa te ne spusti :jezik:...

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

tega sm vidu v petek prejšnji tedn. Kapo dol, zgleda kot nov!!!! Svaka čast lastniku, se vidi da je mel skoraj erotičen odnos do svoje lubice!!!!

Motor z dokumentirano zgodovino, kot je tale od mausa, bi jaz veliko raje nabavil kot pa od nekih vikend moto-hendlerjev. Le tem se zelo pogosto v očeh (kot tudi na števcih) cifre rolajo kot na slot mašinah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 2. 2017 ob 20:55, raceaprilia pravi:

Pozna kdo to Tuono APRC 2011?

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11824026&display=Aprilia

Dobre 14 dni nazaj se je oglasevala z drugo tel. st, nato jo je imel TC motoshop kratek cas v oglasevanju - nekje par dni. Sedaj se spet oglasuje privat z drugo telefonsko st.

Vsaka info zelo dobrodosla. Lp

 

Prav kolega,da je tale stric na sliki od števca te tuonov4, kšefter,da prodaja še yamaho mt9... 

Mogoče pa motor ni slab, pejd pogledat an ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri temu mopedu pa sigurno ne začneš pogovora z: Gospod, a je tole original barva, al je bil kej štrihan?

:lol1:

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 2. 2017 ob 17:41, ELO pravi:

s kakim namenom?

da je oglas bolj privlačen?

da se cena zdi primernejša?

ker ve, da tako kupca lažje zvabi k ogledu in osebno seanso?

ko se v glavi cifre zaokrožijo nastane iz 52 50 , iz 58 pa 60 ..psihični vpliv da razliko dvajsetih %

Ob 16. 2. 2017 ob 20:51, builder pravi:

sestre mi:D

ne vlačit familije v debato.. sploh brez slike in letnice..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!