Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 8 urami, maus pravi:

razumem in vem kaj vpišejo ... recimo lansko leto je bilo na števcu 50.000 ... in preden grem na tehničnega se števec zavrti nazaj ... ker sem v enem letu naredu 20.000 bi moral na letošnjem imeti 70.000 in ker zavrtim nazaj za 15.000 preden odpeljem na tehničnega in tam pogleda števec in vpiše, da je novo stanje števca 55.000 ... štekaš ...

tko sm slišu, da se dela ... ne samo na avtomobilih, tudi na motorjih in pol je kao vse uradno :P

p.s.

osebno zelo obsojam to vrtenje števcev nazaj :mad: 

avto kupljen v belgiji .. kupec že tam odkril zbite kilometre iz 179 na 88 tkm..  finta - poštempljana servisna od uradnega serviserja pri 2 leti starosti na nekih 50 000 .. drugi lastnik je delal enako kot sedanji cca 60tkm/ leto... pa je znesla računica - servisiranje pri navadnem mehaniku 3x , četrti letni pa na uradnem servisu  in štempelj.. jeba je bila , ker prodajalec (dejanski lastnik , ki ja naredil veliko km) ni odstranil papirnatih listkov od servisov , ki jih je vestni "garažni" mehanik vseeno izpolnjeval :lol1::lol1:seveda je bila temu primerna nižja cena :P ..

avto dela okoli 60000 na leto , servis na 15000km ... enkrat letno na uradni servis s 15000km več kot prejšnje leto - enaka cifra na tehničnem.. 6 let x 15tkm je 90tkm + 88tkm = 178 000 km na števcu za dobrih 10 let star avto.. 

v resnici ima avto koliko dejanskih prevoženih km?  539 000 km .... ... lep , nekadilski , lepo vzdrževan in tehnično izpraven v nulo...

pa še ena cvetka.. enih 7km iz celja en prodaja 4 leta  starega pasata z dobrih 19000km.. prvi lastnik.. kupec vpraša kako to ? ja veste pasata je vozila žena samo na šiht v celje pa nazaj - je to 15km na dan..pa na dopust smo šli z njim ... kupec - kje pa vi delate ? eh v ljubljani... mamo zlo mal placa za parkirat pa sm kr navadnga polota vzel.. o a polota ? u to bi pa moja imela a ga lahko pogledam ? ja seveda izvolte.. ključi so bli not - a ga lahko vžgem ? ja itak! kupec za pasata vžge polota in glej zlomka - isti letnik kot pasat pa ima dobrih 19000km ..  jp - pasat je imel dejanskih več kot 140 000 km .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, 215709 said:

hm....kot vsi iz uvoza sumljivi km,tudi sam sem kupil motor iz italije(km malo),zaenkrat je vredu

glede oglasa nimaš druge kot da greš in ga vidiš v živo ter se še zapelješ

srečno

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, alpi80 pravi:

hm....kot vsi iz uvoza sumljivi km,tudi sam sem kupil motor iz italije(km malo),zaenkrat je vredu

glede oglasa nimaš druge kot da greš in ga vidiš v živo ter se še zapelješ

srečno

l.p.

Problem SS je jih je večina z poliestri in so kot novi na pogled ko pa detaljno pregledaš pa vidiš vse matice že šravfane,križi šravfani..sem si pa lastil tudi nekaj lepih Italijanskih   

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, alpi80 said:

hm....kot vsi iz uvoza sumljivi km,tudi sam sem kupil motor iz italije(km malo),zaenkrat je vredu

glede oglasa nimaš druge kot da greš in ga vidiš v živo ter se še zapelješ

srečno

l.p.

Pise da je slovenski..1 lastnik. 

Kot je omenil sesir, preveri detajle ker ima sumljivo malo km. Bi morala biti se prva ketna.. 

cena pa tudi kar visoka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, ukica pravi:

Pise da je slovenski..1 lastnik. 

Kot je omenil sesir, preveri detajle ker ima sumljivo malo km. Bi morala biti se prva ketna.. 

cena pa tudi kar visoka..

saj pomojem ve da je slo..... samo pravi da mu je tako kot pri ostalih ki so uvozeni zelo sumljivo da ima tak letnik toliko km.... al je pa res spregledal...

drgac pa jurja na let... hmmmm tezk vrjamem, al je pa skoz stal...

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav, moram nov akumulator letos kupt. Enostavno se ne splača prodajat, motorju pa nič ne manjka, na njem je opreme za 2.5-3k€ za katero noben ne bi najraje nč dal in pol ga naj za 5k€ prodam :twak:. Če pa že prodam, bom hotel novga, pa tud če 200km/leto naredim :D. Za novga je treba odštet 15k€, peljal se bom pa isto.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, vandrovec pravi:

...motor za gledat mora biti lep :P

Zato imam kar dva :D. Ko se enga naveličam, se čudim drugemu kako je lep :lol1:.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, GHOST RIDER 46 pravi:

@bikez ko treba konje na sprehod pelat povej, bom ti pomagu jih preluftaf hihihihihi

Še mal, da se snega losamo, pa olje zamenjamo. Nov akumulator je že na poti :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš keš,pokliči in če boš po telefonu dobil pravi občutek kupi in uživaj

l.p. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Buschi pravi:

Pozna kateri? Črna Xt 660 r.

Hvala.

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12864061

Sicer ne poznam. Ampak cena glede na ostalo ponudbo, tudi iz prejsnih let je zelo dobra. Ponavadi cene xtr kotirajo med 3100 do 3300 ce je vsaj malo ohranjena. S tem motorjem ne more bit veliko narobe, ce je bilo olje v masini. Vse ostalo se vidi na uč.

Jest jo trenutno vozim, cist ok za okoli doma pa kak mal daljsi izlet. Poklici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XT-tejko sem hotel že kupiti leta 13, pa sem se potem razmontiral in ni bilo nič.

Malo me je strah (pre)velike teže...do sedaj sem fural 120 kilsko  2T 125-tko.

Vozim pa, pa vse, asfalt, makedam, traktorske vlake, širše planinske poti. Ne vozim po progi in prosto po hosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, glej. XT-R . Ni odlična na brezpotjih, ampak se lahko pelješ tud po progi. Ni neki posebnega na affaltu, lahko pa se pelješ tud po AC. En tak pocen vsestranski motor je. Vse lohk z njo voziš, pa nikjer ni ne blesti, prevozi pa vse. Na asfaltu ob malo bolj ostri vožnji jo zvija, Na terenu je težka, če te mal odnese jo je kr težko ujet. Sem pa z njo prevozil v enem dnevu 400 km asfalta BP, pa tud kakšen bolj zahteven teren sem odpeljal. Vse se začne pri zahtevah voznika, konča pa pri €. Maš na trgu 2. (kar je pri nas pač v ponudbi rabljenih\novih) precej boljša motorja v tej kategoriji sam sta tud precej dražja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Fantje, NAWALI, če je tako sanjsko, kaj še čakate? Če cinglja v žepu, takoj na dež, aro na mizo, pa je to to... Med tem, ko se bo prvi še en mesec čudil, kako sanjska cena je to, se bo drugi že vozil... :bike:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Kawl pravi:

Je kdo gledal tole... zdi se mi nekam pocen glede na druge na avto.net....

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12913022

Motor je bil ribnjen .....vsaj tako so se pogovarjali v neki fb skupini .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!