Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Če bi tudi vi videli in slišali našega Bila tako kakor mi domači, bi sigurno mislili, da mu prav nič ne manjka, zato upamo, da bojo tudi jutrišnje preiskave pokazale, da se tumor ni razširil naprej po telesu in bo Bil lahko še nekaj let z nami, tudi če se bo vrnil nazaj domov brez "polovice uhlja".   :blush:

Danes zjutraj v spalnici, seveda v Bilovi in Tačkini družbi :worship: , sva z mojo drago ugotovila, da je najina hčerka že kar nekaj let odrasla in sta zaradi tega Bil in Tača sedaj najina otročička.   :inlove: , :inlove:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 1. 2017 at 17:54, BIF pravi:

Dobra klinika. Je v dobrih rokah.

Ko smo tja vozili še našo pokojno Ruti :blush: je bila "klinika" še v pritličju njihova hiše, sedaj so se pa "vsestransko razširili", kar jim je sigurno omogočila kvaliteta njihovih storitev. :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar me je poklicala moja draga in mi povedala, da so Bila že sprejeli v operacijsko sobo in da bo morala okrog petnajste ure poklicati za informacijo o njem in če bo vse potekalo v redu, ga potem med osemnajsto in devetnajsto uro prevzeti ali pa mogoče tudi šele jutri, če bo Bil takrat še preveč nemočen za vožnjo domov ... :blush::inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma ne lepim nesvojih slik, ampak tale je pa že za sladkorno fasat dobra :D

16265567_204214536713239_6633344053544040604_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, RobiRoberto pravi:

Pravkar me je poklicala moja draga in mi povedala, da so Bila že sprejeli v operacijsko sobo in da bo morala okrog petnajste ure poklicati za informacijo o njem in če bo vse potekalo v redu, ga potem med osemnajsto in devetnajsto uro prevzeti ali pa mogoče tudi šele jutri, če bo Bil takrat še preveč nemočen za vožnjo domov ... :blush::inlove:

Nisem spremljala te teme, upam, da je z njim vse ok.

Je bula rakava?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar me je poklicala hčerka, katera je pred tem poklicala "veterinarko" (?), ki ji je povedala, da je Bilova dodatna krvna preiskava pokazala, da se rak ni razširil naprej po telesu :worship: in da so mu oboleli del uhlja ustrezno in uspešno odstranili in se Bil sedaj počasi že prebuja iz narkoze ... :worship:

Odločitev o današnjem prihodu Bila domov :inlove: , bo znana okrog 18-te ure, ko bosta moja draga ali najina hčerka še enkrat poklicali na kliniko. :worship:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Arzen pravi:

@RobiRoberto  a Tačka se kej drugače obnaša odkar ni Billa? :)   Super novičke, samo da se ni razširil. ;) 

Ne vem če boste verjeli, toda danes dopoldne je Tačka ležala ne predpražniku pred balkonskimi vrati in "po pasje jokala", oziroma prizvajala glasove, ki jih drugače nikoli ne. Tudi če kdaj zapusti stanovanje samo eden od njiju, so "težave" z drugim. Očitno so tudi kužki lahko zeeelo navezani eden na drugega.   :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, RobiRoberto pravi:

Ne vem če boste verjeli, toda danes dopoldne je Tačka ležala ne predpražniku pred balkonskimi vrati in "po pasje jokala", oziroma prizvajala glasove, ki jih drugače nikoli ne. Tudi če kdaj zapusti stanovanje samo eden od njiju, so "težave" z drugim. Očitno so tudi kužki lahko zeeelo navezani eden na drugega.   :inlove:

Itak, da so.....bi mogu naše dve vidt, če gre kakšna posebi km:P

20150208133241.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako opremljen se bo danes ali jutri vrnil Bil nazaj domov ... :worship:

Ker ga je že uporabljal se še vedno spomnim, kako ga je živciral ... :blush:

Obroc-za-psa_5659bc0980f14.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne! Nimamo medvedov na Štajerskem. Zadnjega izgubljenega je na Pohorju pred leti lokalni lovski brat položil z kroglo in od takrat se medvedje izogibajo Pohorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bosta moja draga in najina hčerka jutri videli, koliko ušesa so Bilu odrezali.   :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!