Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Pravkar, GoBobi pravi:

Ne pa ni :rtfm:...

Ajd!

Ja pa je!!!  Kr zameni kdaj, pa ti ne met ustopa u bivalne dele.....taki kužke pa te zadeve rajš kr drugim prepuste!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Sej vrjamem ,da kužku iz stališča udobja ,prehrane itd nič ne manjka , toda pozimi je pač npr. zaprt v kurilnici , kužki so zelo družabni in vrjemi , da trpi sam v prostoru kljub vsemu komfortu . Ti si kužku v njegovih očeh bog , da ti nepokvarjeno in nedolžno ljubezen , praktično cel njegov  lajf  se vrti okrog tebe ............vpraši se koliko tvojega lajfa se vrti okrog kužka ...........sej veš ,treba skuhat, majhen otrok , pospravt itd  .......kuža lažje prenaša lakoto kot samoto :) 

Se pa nič ne zgražam, sem bolj načela živi in pusti živeti ......

P.S. So pa to moja predvidevanja in si mogoče večji del dneva s kužkom v kurilnici :P

Pa ne me resno jemat , namreč ko smo se odločali oz. se je žena odločla :sleep2: za psičko sem seveda nasprotoval kolikor sem mogel , z besedami ti imaš polno garažo motorjev jaz pa ne bi smela imeti psičke me je navkotirala v prvi rundi  in deseti sekundi , če ni bla še kakšnA SEK.   prej  .....:) 

Pred tem sem se zgražal , ko se je kdo pogovarjal s cuckom kot z otrokom (sam pri sebi si mislim , keri debili ) , prepričan tudi, da pes sodi v posteljico v kot sobe in nema zofe itd .........no danes sem še večji debil kot vsi ki, sem jih sodil ,da ne govorim ,da večkrat z nama spi pod kovtrom , zato ji pravim Avtohtoni Murgeljski podekar  :lol1:

Mal mi je dolgčas .....:P

Evo Cika pri nas je pa takšen režim , pa se zgražej po mili volji :P

 

 

1658_1557297654593193_6436936252920769333_n.jpg

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo spat gre, drugace je pa cele dneve s svojim "kardelom". za lovskega psa se mislim da se ima kar fajn, glede na to da jih ponavadi imajo po pesjakih. za v postlo al pa na kavc pa res ni, razn ce je komu vsec vonj crkovine, al kurjencev al kar je pac aktualna disava dneva. pa ne napisat da se ga skopa, ker ne mara vonja sampona in se gre takoj v kako packarijo valjat. 

sej vem da ne zivi po pasjeljubskih standardih, ampak mogoce je kakemu blokevskemu psu, ki cel dan ne vidi svojega lastnika se huje. 

me pa nic ne moti da imajo ljudje pse po kavcih in posteljah za se crkljat. sicer meni so ljubsi macke, ker nimajo tega pasjega vonja (sorry).

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Cika!

Lovski pes z vsemi najboljšimi ocenami iz tekmovanj ter ocenjevanj! Po vsem tem, kar je storil in naredil v svoji delovno lovski karieri si zasluži lepo jesen življenja. Pes je družinski član in ne hišni privesek-tak je!  Pa ne me sedaj kregat!  Kmet je že vse povedal in lahko dodam le to, da poizkusi zapreti ženo in psa v prtljažnik avtomobila.

Čez pol ure mi povej, kdo te bo bolj vesel, ko boš odprl prtljažnik:twak:

IMG_0817.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

...

pikaš ga ker si neobrit ... mućitelj :mad:

a mene bi tut tok stiskou :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, cikadina said:

samo spat gre, drugace je pa cele dneve s svojim "kardelom". za lovskega psa se mislim da se ima kar fajn, glede na to da jih ponavadi imajo po pesjakih. za v postlo al pa na kavc pa res ni, razn ce je komu vsec vonj crkovine, al kurjencev al kar je pac aktualna disava dneva. pa ne napisat da se ga skopa, ker ne mara vonja sampona in se gre takoj v kako packarijo valjat. 

sej vem da ne zivi po pasjeljubskih standardih, ampak mogoce je kakemu blokevskemu psu, ki cel dan ne vidi svojega lastnika se huje. 

me pa nic ne moti da imajo ljudje pse po kavcih in posteljah za se crkljat. sicer meni so ljubsi macke, ker nimajo tega pasjega vonja (sorry).

 

Lahko da se motim, ampak imam občutek, da se jim opravičuješ :) . Nehaj! Ne opravičuje se, ker vsaj jaz vseeno verjamem, da odlično in lepo skrbiš za psa.

Psu, ki je zunaj do nekih "humanih" temperatur okrog nule in ki ima dlako, da to prenaša, ni tam nič hudega. Ograjena parcela ali dovolj velik pesjak s kanelom z zastorom in ustrezno izolacijo je prostor, kjer se pes lahko ravno tako dobro počuti. Pes trpi, če lastnik in/ali domači nimajo dovolj časa zanj podnevi, ker so prezaposleni ali se jim s psom zaradi tisoč izgovorov ne da ukvarjat (ker je prevroče, premrzlo, predeževno, se ne splača ga samo vznemirit, ker imam samo pol urce časa do službe/treninga/it na randi/it po tamalga/it po mamo/it v šoping/it na motor/...).

So pasme (oz. če posplošim, velikosti psov), kjer res "ne izgleda", da imate psa zunaj in taki radi posplošujete (tole leti nate Kmet2, ampak tkole s smajlijem :jezik:) in označujete druge lastnike psov z "manjšo" ljubeznijo, kar ni prav. Vsakemu pač svoje, ne?!

Še eno pametno bom navrgel malo povprek, da ne bo kdo užaljen:

Ne, pes ni otrok in dokler otrok ne boste imeli (ali jih ŠE imeli doma -> velja za starejše z odraslimi otroci :P), tega ne boste razumeli.

 

Ajd!

 

Popravljeno . Popravil GoBobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

pikaš ga ker si neobrit ... mućitelj :mad:

a mene bi tut tok stiskou :blush:

Če te on tko stisne, ti nauš več dihou :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, GoBobi pravi:

Lahko da se motim, ampak imam občutek, da se jim opravičuješ :) . Nehaj! Ne opravičuje se, ker vsaj jaz vseeno verjamem, da odlično in lepo skrbiš za psa.

Psu, ki je zunaj do nekih "humanih" temperatur okrog nule in ki ima dlako, da to prenaša, ni tam nič hudega. Ograjena parcela ali dovolj velik pesjak s kanelom z zastorom in ustrezno izolacijo je prostor, kjer se pes lahko ravno tako dobro počuti. Pes trpi, če lastnik in/ali domači nimajo dovolj časa zanj podnevi, ker so prezaposleni ali se jim s psom zaradi tisoč izgovorov ne da ukvarjat (ker je prevroče, premrzlo, predeževno, se ne splača ga samo vznemirit, ker imam samo pol urce časa do službe/treninga/it na randi/it po tamalga/it po mamo/it v šoping/it na motor/...).

So pasme (oz. če posplošim, velikosti psov), kjer res "ne izgleda", da imate psa zunaj in taki radi posplošujete (tole leti nate Kmet2, ampak tkole s smajlijem :jezik:) in označujete druge lastnike psov z "manjšo" ljubeznijo, kar ni prav. Vsakemu pač svoje, ne?!

Še eno pametno bom navrgel malo povprek, da ne bo kdo užaljen:

Ne, pes ni otrok in dokler otrok ne boste imeli (ali jih ŠE imeli doma -> velja za starejše z odraslimi otroci :P), tega ne boste razumeli.

 

Ajd!

 

Ne vmešavaj otrok še v to debato, ker s tem nimajo prav nobene veze.

Za to je odprta druga tema :cool:.

Govorimo o hišnih ljubljenčkih :winkiss:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GoBobi se strinjam ,razen moj pes je pes in ne otrok , čeprav se kdaj debilno 0obnašam kot da je :P in pesa sm mogel met , otrok si nisem želel nikoli , da se razumemo , sva oba zelo plodna in je preverjeno . Nisem eden tistih , ki jim je pes nadomestek za neiživete sanje z otroci ......

Drugače pa Ciki nisem očital ne ljubezni , ne malomarnosti , temveč sem samo predvideval da je kužek bolj sam kot ne kar je ovrgla , zato se zase brigej :P S Ciko ni nič narobe in če bi prebral post bi videl ,da imam "problem " jaz  ne Cika :)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, KARMEN1 said:

Ne vmešavaj otrok še v to debato, ker s tem nimajo prav nobene veze.

Za to je odprta druga tema :cool:.

Govorimo o hišnih ljubljenčkih :winkiss:.

Đe ba problem :huh:?!?

Kdaj sem pa že omenjal otroke tle na MS :mad:?!?

...in ja, v obeh mojih postih tukaj je bilo govora o domačih ljubljenčkih iz teme o domačih ljubljenčkih :ras:!

Ajd!

 

P.S.: in, ko ni dovolj časa za psa, je alternativa kaj takega:

Lukec.jpg

...je od tamauga, ki ima malce drugačne fascinacije okrog živali nasplošno. Dobra stvar tega pa je, da sta ata in mama izgubila iracionalni strah do (nestrupenih) gmizavih živali :blush:.

 

Ajd!

 

Popravljeno . Popravil GoBobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, GoBobi pravi:

Đe ba problem :huh:?!?

Kdaj sem pa že omenjal otroke tle na MS :mad:?!?

...in ja, v obeh mojih postih tukaj je bilo govora o domačih ljubljenčkih iz teme o domačih ljubljenčkih :ras:!

Ajd!

 

P.S.: in, ko ni dovolj časa za psa, je alternativa kaj takega:

Lukec.jpg

...je od tamauga, ki ima malce drugačne fascinacije okrog živali nasplošno. Dobra stvar tega pa je, da sta ata in mama izgubila iracionalni strah do (nestrupenih) gmizavih živali :blush:.

 

Ajd!

 

tole mate v bajti:eek: ? mene kar kap......:blush:

a se je levila al je take barve? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take barve je :D. Ameriški gož v strawberry snow barvno-vzorčni variaciji. Na tejle slikci je star par mesecev in je še tak kot ena glista od cca 30 cm in debeline enga malce debelejšega deževnika. Zdaj, ko je star dve leti in pol je pa že malo večji (okrog 130 cm) in miroljuben firbec. Če bi me tri leta nazaj vprašala, če bo pri nas kdajkoli kača v hiši bi dobila tole :twak: in tole :fyou:. No, ker pa moramo ljudje včasih sklepati kompromise in, ker pri nas dana beseda nekaj pomeni, je sin dobil svojo prvo živalco. In kot sem že napisal zgoraj, dobra stvar vse te kolobocije okrog sinove večletne želje je bila, da sva z mojo predrago izgubila občutek nelagodja okrog (nestrupenih) plazilcev.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se kač ne bojim, ampak mi kljub temu niso všeč.

Glavno, da imate vi radi to vaš Hello Kitty kačo in da ji je pri vas dobro :winkiss:.

P.s.: ali je lahko na kavču :whistle:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P, lahko, lahko... Pa tudi zmrznjene klončke našga Mausa imamo za kačona v skrinji tik poleg svinjskih rebrc, vratovine, krač in ostalih slastnih kosov mesa za nas. Večina znancev se tudi nad tem zgraža. Ni da ni :).

Ajd!

Popravljeno . Popravil GoBobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, GoBobi pravi:

:P, lahko, lahko... Pa tudi zmrznjene klončke našga Mausa imamo za kačona v skrinji tik poleg svinjskih rebrc, vratovine, krač in ostalih slastnih kosov mesa za nas. Večina znancev se tudi nad tem zgraža. Ni da ni :).

Ajd!

jebo vas vaši ljubljenćki mene kloniranga jedo :ras: 

sicer je bolje da žvećjo moje klone kt mene :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, GoBobi pravi:

:P, lahko, lahko... Pa tudi zmrznjene klončke našga Mausa imamo za kačona v skrinji tik poleg svinjskih rebrc, vratovine, krač in ostalih slastnih kosov mesa za nas. Večina znancev se tudi nad tem zgraža. Ni da ni :).

Ajd!

Jest pa te klončke od mausa u živolouko lovim,naša jih pa pol k sosed na vrt nos:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!