Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

pred 5 minutami, Quest pravi:

Naš nov podnajemnik

received_1865338590452825.thumb.jpeg.e0e3400158b9e251759e34d4b1b9239e.jpeg

Najbolj me fascinira, da se lahk po očesu polizne. Pa pleza po šipi z glavo navzdol. Pa skače in to skor pol metra. Nam je že podurhal za omaro. Pol ga pa najd. Kličeš po imenu pa ne sliš(ko jaz ponavad) ponujaš papico pa nič ...

Men sam šnicel al pa beer pokaž sem prec za stvar. Tale pa kr neki čaka.

Od reptila ne mores pricakovati, da bo razumel ime. Odzivajo se zgolj nagonsko. Osebno sem proti temu, da se te vrste tretirajo, kot domaci ljubljencki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, dr.looney pravi:

Od reptila ne mores pricakovati, da bo razumel ime. Odzivajo se zgolj nagonsko. 

Saj vem seveda. 

pred 7 minutami, dr.looney pravi:

Osebno sem proti temu, da se te vrste tretirajo, kot domaci ljubljencki. 

Hm. Dobil v Slo. Naj ga v naravo spustim zdaj ko sem ga rešil ujetništva???:? Bo preživel zimo? 

Se pa strinjam, da nobena žival ne bi smela biti v ujetništvu, ker jim je v naravi lepše.

Mislim pa da mu bo pri nas zelo lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....aja...'drgač pa imajo tudi "reptilčki" čustva....:ras:....

Popravljeno . Popravil Akito
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Akito pravi:

...večerja :)...

20170714_194846.jpg

Ja pa iiiiiiiii.....kaki šikiji pikiji......:wub:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 7. 2017 ob 20:50, dr.looney pravi:

Ja pa iiiiiiiii.....kaki šikiji pikiji......:wub:

...mami je res ime Pika:)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/16/2017 at 10:55 AM, RobiRoberto said:

Še nekaj moram napisati o včerajšnji Škofji Loki. Našega Bila je najprej še enkrat pregledal zdravnik in ko smo skupaj sprejeli najboljšo možno odločitev, ja Bila v drugem prostoru sprejel najbrž medicinski tehnik, ki je Bilu na operacijski mizi najprej v njegovo žilo na sprednji desni tački vstavil nastavek za injekcijo, skozi katerega mu je v žilo najprej vbrizgal fiziološko raztopino in nekaj minut za tem še uspavalno sredstvo in po tem sem ga kar sam prenesel na tla na zato pripravljeno "blazino", na katero sva se z mojo drago posedla zraven Bila in ga božala, dokler uspavalno sredstvo ni začelo delovati, kar je bil tudi maksimalno možen čas, ki sva ga bila z mojo drago, zaradi najine žalosti, še zmožna preživeti ob Bilu, in preden sva zapustila operacijsko sobo, nama je medicinski tehnik izrekel iskreno sožalje ...  :cry:

Žalostna sem, da berem po dolgem času takšne novice. Sedaj Billa nič več ne boli. Zagotovo se zgoraj igra z mojim Nalom, ki mi ga je pred dobrim letom povozil avto. Takšna baraba lepa kot je bil, jim zgoraj zagotovo ni dolgčas. 

Sožalje in prilagam recept, ki zdravi. Thai, zelo podoben Nalu in zelo drugačen. Eno jima je pa skupno: Ljubezen :) 

IMG_4319.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, RSTDRIVER pravi:

ta je pa naša :)

 

Kobi.jpg

...saj, ko te žužke od blizu in podrobno pogledaš, ti kmalu postane jasno od kje se lahko črpa ideje za zf pošastke :D...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po skoraj 8 letih nas je zapustil naš ljubljenček. Hišni kunec MUNI. Slava mu, dal nam je veliko kot družini. Iščemo novega ljubljenčka. Bo pes, mops ali shih tzu.

IMG_0037.JPG

IMG_0086.JPG

IMG_0419.JPG

IMG_5042.jpg

IMG_0505.JPG

Popravljeno . Popravil Big Py
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje!

Zelo lepe brke je imel :blush:

pred 2 urami, Big Py pravi:

Iščemo novega ljubljenčka. Bo pes, mops ali shih tzu.

Da naredim malo reklame za klub za tibetanske pasme. Navijam za či čuja, valjda :blush: Predvsem zaradi karakterja, neizpadanja dlake, vsestranskosti (tudi na poligonu se odlično izkažejo!)

Marija Zavrl

Alja Sitar

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

če boš nabavil mopsa, te bo on posvojil, pa veliko nege in pozornosti rabi. Gubice, tačke, redno čiščenje...ne prenaša vročine, pa zlo težek karakter zna bit, to ni pes za pesjak, to je hišni član :D

moj, ko je bil še mali

 

Sebe opisuješ? :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Arzen pravi:

Sebe opisuješ? :lol1: 

gubic mi ni potrebno čistit, pa dlaka mi ne izpada, pa bolj se sveti, pa zase se brigi :ras:

 

https://www.facebook.com/damijan.bajec/videos/160716683997892/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/18/2017 at 4:54 PM, 3nity said:

Sožalje!

Zelo lepe brke je imel :blush:

Da naredim malo reklame za klub za tibetanske pasme. Navijam za či čuja, valjda :blush: Predvsem zaradi karakterja, neizpadanja dlake, vsestranskosti (tudi na poligonu se odlično izkažejo!)

Marija Zavrl

Alja Sitar

Jaz sem predana pudlom. Brihtni, nagajivci, nikjer dlakice in nobenega pasjega vonja :) 

Ce bi imela moznost, bi imela kraljevega, ta najvecjega :) pa ni placa, sem srecna tudi s srednjim :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Frenk 67 pravi:

A kdo ve kaj je to zaena kača, že neki časa je na našem vrtu in kar noče stran :eek:

Fotografija osebe LOLWOT.

 

zadeta mamba :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Frenk 67 pravi:

A kdo ve kaj je to zaena kača, že neki časa je na našem vrtu in kar noče stran :eek:

Fotografija osebe LOLWOT.

 

Po vsej verjetnosti gre za smokuljo....in po njeni obilnosti sodeč, bo kmalu imela male kačke (je živorodka)...zato tudi noče stran:P...aja...smokulje niso strupene ....je pa na pravem mestu malo za strah...kot čuvaj :cool: nepovabljenim gostom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Akito pravi:

Po vsej verjetnosti gre za smokuljo....in po njeni obilnosti sodeč, bo kmalu imela male kačke (je živorodka)...zato tudi noče stran:P...aja...smokulje niso strupene ....je pa na pravem mestu malo za strah...kot čuvaj :cool: nepovabljenim gostom....

Si ziher. A ni malo presvetla pa vzorec mi tut ne deluje da bi to bila smokulja. 

A nas @Frenk67 mal heca :hmm:.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dr.looney pravi:

Si ziher. A ni malo presvetla pa vzorec mi tut ne deluje da bi to bila smokulja. 

A nas @Frenk67 mal heca :hmm:.

 

:smoke:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!