Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Včeraj popoldne so iz Klinike za male živali v Škofji Loki telefonirali najini hčerki, ki je našega Bila tja peljala na pregled prejšnji teden in ji povedali, da so preizkave pokazale, da se mu je na njegovem "sprednjem levem ramenu" razvil tumor in naj ga zopet pripejemo danes ob osemnajsti uri ... :blush:

:cry:

IMG_1545.JPG.a2ffb8605972fca58425bd068ca9f99f.JPG

IMG_1546.JPG.2ea497b2de3bde713f7734f2a423ba43.JPG

IMG_1547.JPG.de9175f4c317b896cfc12ea5751dc597.JPG

IMG_1548.JPG.33c88bdefa77eb8982dba87f9724628e.JPG

IMG_1549.JPG.b770bdec4c4c14f55f645b475409b294.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne, nekaj minut po osemnajsti uri, nas je na kliniki za male živali v Škofji Loki, po 12 letih 9 mesecih in 4 dnevih življenja, zapustil naš družinski član Bil, zaradi raka ne levem uhlju, ki se mu je kljub operaciji razširil naprej po telesu ...

Zdravnik nama je povedal, da je za operacijo že prepozno in tudi vprašanje če bi jo Bil preživel in da obstajao tudi nove tablete, s katerim bi pa le podaljšali njegovo in naše trpljenje za mesec ali največ dva ...

Z mojo drago sva bila z njim dokler ni začelo učinkovati uspavalno sredstvo, po katerem je sledila samo še injekcija s sredstvom za ustavitev delovanja srca.

Danes, karkoli storim ali kamorkoli pogledam, nekoga zeeeeelo pogrešam ...

NAJ POČIVA V MIRU.

:cry:

IMG_1556.JPG.26c8df9f91d0c6cc989b4d082f5b927c.JPG

IMG_1554_2.JPG.0e58c873eabf3cfe4d9288d162fa4233.JPG

IMG_1557.JPG.3b556368fae506cc5b39b1b3e96b402f.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi , izguba dolgoletnega spremljevalca je hud šok , bojim se dneva ko bo naša Biba  ................. Drži se !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred zadnjo zgornjo včerajšnjo fotogradijo sem pozabil napisati, da tudi Tačka zeeelo pogreša Bila, ker ga je včeraj zvečer ves čas iskala po celem stanovanju, vendar neuspešno, zato sta jo k sebi v njuno spalnico vzela najina hčerka in njen fant, da sta jo v drugem okolju vsaj malo pomirila ... :cry:

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našega že 7 let ni in še vedno se spomnim nanj in niti malo se ne zdi, da je že toliko minilo. Če bi še živel, bi imel 21 let.  Take stvari me spomnijo in še vedno zna boleti. :(

Bolje je tako, da ne trpi zaradi bolečin. Iskreno sožalje.

Popravljeno . Popravil Arzen
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj moram napisati o včerajšnji Škofji Loki. Našega Bila je najprej še enkrat pregledal zdravnik in ko smo skupaj sprejeli najboljšo možno odločitev, ja Bila v drugem prostoru sprejel najbrž medicinski tehnik, ki je Bilu na operacijski mizi najprej v njegovo žilo na sprednji desni tački vstavil nastavek za injekcijo, skozi katerega mu je v žilo najprej vbrizgal fiziološko raztopino in nekaj minut za tem še uspavalno sredstvo in po tem sem ga kar sam prenesel na tla na zato pripravljeno "blazino", na katero sva se z mojo drago posedla zraven Bila in ga božala, dokler uspavalno sredstvo ni začelo delovati, kar je bil tudi maksimalno možen čas, ki sva ga bila z mojo drago, zaradi najine žalosti, še zmožna preživeti ob Bilu, in preden sva zapustila operacijsko sobo, nama je medicinski tehnik izrekel iskreno sožalje ...  :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Franc, nam je še vedno ostala Tačka in moja draga mi je včeraj rekla, da ko bo morala oditi tudi ona, jo bo nasledila nova bela višavska terijerka ... :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja draga je najin hčerki telefonirala takoj po najinem včerajšnjem odhodu iz operacijske sobe in doma je tudi takoj zagorela svečka za našega Bila ... :cry:

IMG_1558.JPG.ae609938fb6ab771f689930b35ca3b56.JPG

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi, moje sožalje:sleep2:...

Verjemi vsi živaloljubci smo doživeli ali šli skozi podobne situacije in poznamo ta občutek praznine. Čez mesec dni bo eno leto kar sta umrli moji-naši basetka Pupa in v službi najdena muca Mimi.

R.I.P. Bil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi, moje sožalje :cry:

Vaju z ženo pa je potrebno izredno pohvaliti, da sta dala svoja čustva na stran in poskrbela za Bila, da ni trpel po nepotrebnem! :worship: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, RobiRoberto pravi:

 

NAJ POČIVA V MIRU.

:cry:

IMG_1556.JPG.26c8df9f91d0c6cc989b4d082f5b927c.JPG

IMG_1554_2.JPG.0e58c873eabf3cfe4d9288d162fa4233.JPG

IMG_1557.JPG.3b556368fae506cc5b39b1b3e96b402f.JPG

.

... Robi ... res se opravičujem ... ker sem pomotoma pritisnil gumb na like namesto na ... :(:(:(

 

.... moje soželje ...

... tudi jaz sem vedno spremljal tvojega Bila ... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi med današnjo vožnjo s kolesom me je ves čas "spremljal" naš Bil :cry: in spomnil sem se tudi besed, ki nama jih je izrekel v četrtek v Škofji Loki veterinar, ko je Bil že zaspal, in sicer, da se Bilu vidi, da je imel v naši družbi lepo življenje.

Doma v stanovanju je moje počutje zaradi Bilove izgube še slabše, ker sem prej zmeraj, kadar sem se kam premaknem ali usmeril svoj pogled, najprej zagledal Bila in  njegov "otožen" pogled, ki je pričakoval, da bo dobil kakšen priboljšek, ali da ga bom vsaj pobožal ...

Tudi sedaj ga pogrešam, ker mi je vedno delal družbo na kavču, ko sem jaz imel uklopljen računalnik ...

Pogrešam ga tudi zvečer v postelji v spalnici, ko mi je delal družbo in grel moje desno koleno med mojim reševanjem križank ...

Pogrešam ga ponoči, ko se vrnem iz WC-ja ...

Pogrešam ga ves čas zeeeelooo ... :cry:

Seveda ga pogreša tudi Tačka, katera me sedaj spremlja pri vsakem mojem premiku po stanovanju. Danes zjutraj je za menoj prišla tudi na WC, kar se do sedaj ni zgodilo še nikoli.

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj mi je včeraj zaupala najina hčerka. Ko ji je moja draga v četrtek telefonirala iz Škofje Loke, da je naš Bil že odšel :cry: ,  je to takoj povedala svojemu fantu in ga kmalu za tem, prvič v desetih letih, od kar sta skupaj, videla, da se je zjokal ... :cry:

Pasme, primerne za družino.

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!