Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Rad bi vidu dvoboj Rossi-Marquez v Mugelu pa da sta zadnjih pet krogov k Rossi-Lorenzo v Barceloni al pa Rossi-Stoner v Laguni seci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima Bradl isti motor kot Marquez in Pedrosa? In ali imata Spies in Ianone isti motor kot Hayden/Dovi?

To pa še te fantje k te motorje vozjo ne vejo !! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da so današnja testiranja že kar dobro pokazala, kako stojijo moči v 2013. Ne verjamem, da je kdo danes na veliko taktiziral. Te priprave so že del dirkalne sezone in čeprav ni točk za prvenstvo, se delijo "psihološke točke". Pedrosa ostaja hiter, Marquez je pričakovano presenetil. Honda in Yamaha sta si verjerno bližje, kot prejšnji sezoni. Očutek imam, da se prvak 2013 skriva med Marquezom, Lorenzom in Rossijem. Če bo že od začetka Marquez konstanten zna načet tudi Lorenzovo samozavest. Rossi mislim da bo poskusil z taktiko nabiranja točk skozi sezono in v upanju, da se Lorenzo in Marquez med seboj onesposobita :) . Pedrosa ne bo zdržal celo sezono med levi. Dvomim, da je toliko hitrejši, da bi se odpeljal naprej večino dirk. Seveda je to špekuliranje in mogoče samo en možen scenarij, je pa dejstvo, da je Ducati je ostal tam kot lani. Čeprav ga Rossi v večini ni vozil na "polno", sploh ni bil tako slab. Vse kritike o tem, kako je že prestar in počasen so bile mimo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nima veze vrstni red al pa firma raufnka .... sam de bo čimvečja klavnca!! To de se tam dva, trije neki frejerišu je beda čista ...tko kt CRT znotraj GP!

 

Upam de Wsbk-ja nebo dorna sjebala

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da so današnja testiranja že kar dobro pokazala, kako stojijo moči v 2013. Ne verjamem, da je kdo danes na veliko taktiziral. Te priprave so že del dirkalne sezone in čeprav ni točk za prvenstvo, se delijo "psihološke točke". Pedrosa ostaja hiter, Marquez je pričakovano presenetil. Honda in Yamaha sta si verjerno bližje, kot prejšnji sezoni. Očutek imam, da se prvak 2013 skriva med Marquezom, Lorenzom in Rossijem. Če bo že od začetka Marquez konstanten zna načet tudi Lorenzovo samozavest. Rossi mislim da bo poskusil z taktiko nabiranja točk skozi sezono in v upanju, da se Lorenzo in Marquez med seboj onesposobita :) . Pedrosa ne bo zdržal celo sezono med levi. Dvomim, da je toliko hitrejši, da bi se odpeljal naprej večino dirk. Seveda je to špekuliranje in mogoče samo en možen scenarij, je pa dejstvo, da je Ducati je ostal tam kot lani. Čeprav ga Rossi v večini ni vozil na "polno", sploh ni bil tako slab. Vse kritike o tem, kako je že prestar in počasen so bile mimo.

:hmm: a ti lani nis nc gledal dirk? Moje mnenje je namrec cist drugacno. Danijevi rezultati zadnjih 8 dirk: enkat so ga zbili, 6krat je zmagal, in enkat padel, ker ni imel nobenga namena popustit Stonerju na Philip Islandu. Zadnji krog v Brnu je pac epski. Res je bil ze dostkat blizu, in res je porcelanast, ce pade je razbit. To je po moje edino kar ga lahko zjebe. Kar nas prnese do Marqueza. Na njegovi zadnji dirki smo vidli, da se decko ni nic navadil. Da ga kazni ne obremenjujejo. Tud poskodba v sepangu 11 ga ni nit malo streznila. In zdaj pod ritjo nima 140 konj, ampak 250. Ko bo slo tu pa tam narobe (in bo slo, to sm preprican) zna zivljenje zagrenit vsem okrog njega. V prvih dveh treh krogih bodo okrog njega tovarniski piloti Honde in Yamahe. Jez si res zelim da Dani letos ne bi bil kolateralna skoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: a ti lani nis nc gledal dirk? Moje mnenje je namrec cist drugacno. Danijevi rezultati zadnjih 8 dirk: enkat so ga zbili, 6krat je zmagal, in enkat padel, ker ni imel nobenga namena popustit Stonerju na Philip Islandu. Zadnji krog v Brnu je pac epski. Res je bil ze dostkat blizu, in res je porcelanast, ce pade je razbit. To je po moje edino kar ga lahko zjebe. Kar nas prnese do Marqueza. Na njegovi zadnji dirki smo vidli, da se decko ni nic navadil. Da ga kazni ne obremenjujejo. Tud poskodba v sepangu 11 ga ni nit malo streznila. In zdaj pod ritjo nima 140 konj, ampak 250. Ko bo slo tu pa tam narobe (in bo slo, to sm preprican) zna zivljenje zagrenit vsem okrog njega. V prvih dveh treh krogih bodo okrog njega tovarniski piloti Honde in Yamahe. Jez si res zelim da Dani letos ne bi bil kolateralna skoda.

Tut mene zanima kako bojo odgovoril stari mački ( predvsem Lorenzo in Rossi ) k jih bo Marquez prehitevu na bremzanju v njegovem stilu ( po notranji strani zadnji moment in brezkompromisno pred motor zapret "maneverski prostor" za še varen vstop v ovinek, ker na tak način jih je že kar nekaj ob njegovih prehitevanjih odpeljalo naravnost iz ovinka )

 

naprimer kej takega:

 

http://www.youtube.com/watch?v=DoR2ksnN1zY

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hrc_sepang-5_slideshow.jpg

 

sam kva je pa honda velik motocikel :D hahah :D jst s svojimi 182 nebi mel kam it, tale pa komi do balance doseže :D

zdej končno vem, zakva je bencin maximiran na 21L :D ker dani drugače nebi dosegu balance zarad prevelike posode :P

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto2 je en tak šnelkurz glede vožnje na nož od blizu in tega se je MM precej dobro priučil, tako da mislm da ne bo imel težav s starejšimi.

Je pa tak, da je čisto miren ko je v civilu, ko da pa čelado gor pa pade mrak na oči in samo še ful gas.

 

Rossi o njemu: ''But I like his attitude a lot because in his mind, looking at him today,
it looks like he wants to win the championship at the first try. This is
good''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima Bradl isti motor kot Marquez in Pedrosa? In ali imata Spies in Ianone isti motor kot Hayden/Dovi?

 

Spies in Ianone bosta imela na začetku sezone identičen motor kot tovarnička ekipa. S tem hočejo povečat količino feedbacka in s tem pohitriti razvoj.

http://www.motorcyclenews.com/MCN/sport/sportresults/MotoGP/2013/January/jan3113-spies-backs-new-ducati-strategy/

 

Za yamaho pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: a ti lani nis nc gledal dirk? Moje mnenje je namrec cist drugacno. Danijevi rezultati zadnjih 8 dirk: enkat so ga zbili, 6krat je zmagal, in enkat padel, ker ni imel nobenga namena popustit Stonerju na Philip Islandu. Zadnji krog v Brnu je pac epski. Res je bil ze dostkat blizu, in res je porcelanast, ce pade je razbit. To je po moje edino kar ga lahko zjebe. Kar nas prnese do Marqueza. Na njegovi zadnji dirki smo vidli, da se decko ni nic navadil. Da ga kazni ne obremenjujejo. Tud poskodba v sepangu 11 ga ni nit malo streznila. In zdaj pod ritjo nima 140 konj, ampak 250. Ko bo slo tu pa tam narobe (in bo slo, to sm preprican) zna zivljenje zagrenit vsem okrog njega. V prvih dveh treh krogih bodo okrog njega tovarniski piloti Honde in Yamahe. Jez si res zelim da Dani letos ne bi bil kolateralna skoda.

Ja saj to je Pedrosim problem, ni kos velikim fantom ;) . Malo za šalo veliko je pa tudi res. Zadnji del lanske sezone je bil Stoner poškodovan in je izpadel iz tekme za prvaka, Lorenzo pa je odkril novo veščino - taktiko. Pedrosa je videl priložnost in jo zagrabil. Vse je naredil odlično, le takrat ko se je odločalo je naredil napako ali dve. Nihče ne oporeka njegovemu talentu, še manj hitrosti ampak žal ni iz pravega testa. Me nič ne moti če jih nabriše, toda med Rossijem, Marquezom in Lorenzom ena na ena nima kaj iskat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa zadnji dan testiranj ze v cetrtem krogu 2.00.100... Precej hitro... Ocitno bodo casi zadni dan padli pod dve minuti :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani je odpelal testni program in koncuje zabavo. Marquez pa je naredu prvo razbitino. Ker se je pista segrela in bodo verjetno vozili na trdih gumah, je tole najbrz koncni vrstni red.

post-1354-0-26205200-1360223116_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, Rossi samo desetinko za Lorenzom? :hmm:Še dobro da ni poslušal tistih ki so 2 leti govorili da je že za v staro šaro in naj gre v penzijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, Rossi samo desetinko za Lorenzom? :hmm:Še dobro da ni poslušal tistih ki so 2 leti govorili da je že za v staro šaro in naj gre v penzijo :P

Rossi je itak najbolši v moto gp..kralj MotoGpja :P,..10destink to ni nič..letos bo spet zmagoval :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je itak najbolši v moto gp..kralj MotoGpja :P,..10destink to ni nič..letos bo spet zmagoval :P

 

10 desetink sekunde je že cela sekunda, se ti ne zdi? :P 1 desetinka sekunde pa res ni nič ;)

 

Če bo celotno sezono tako blizu Lorenzu kot je bil danes ko je za njim zaostal samo desetinko potem ima res še kakšo možnost da po kakšnem srečnem spletu okoliščin osvoji naslov :) Sicer pa pomembno je to, da vsem dokaže da kljub dvema katastrofalnima sezonama pri Ducatiju stari ata še vedno zna vozit ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 desetink sekunde je že cela sekunda, se ti ne zdi? :P 1 desetinka sekunde pa res ni nič ;)

 

Če bo celotno sezono tako blizu Lorenzu kot je bil danes ko je za njim zaostal samo desetinko potem ima res še kakšo možnost da po kakšnem srečnem spletu okoliščin osvoji naslov :) Sicer pa pomembno je to, da vsem dokaže da kljub dvema katastrofalnima sezonama pri Ducatiju stari ata še vedno zna vozit ;)

no ja maš prav ja :D

oja..upejmo na najbolše ane =),...mah če pa drek pumpa ni šla nikamor :D

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!