Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred eno uro, GeeSXer pravi:

ubogi. padel in z nosom poškodoval policaju koleno!

 

ostržek.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kršitelj se je policistom upiral, zaradi česar je tudi padel s klopce in pri tem sebi poškodoval nos, policistu pa koleno."

klopca je ponavadi vsaj v višini kolena..če ni nižja .. kvečjemu bi lohka poškodoval polcaju gležn al a nart..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, thumper pravi:

Kršitelj se je policistom upiral, zaradi česar je tudi padel s klopce in pri tem sebi poškodoval nos, policistu pa koleno."

klopca je ponavadi vsaj v višini kolena..če ni nižja .. kvečjemu bi lohka poškodoval polcaju gležn al a nart..

Nagel krožni gib...

ostržek.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

V resnici je še večji idiot, kot piše. 

zakaj pa so nadlegovali občana, ki si je privoščil pivce v parku? :) 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Snecer pravi:

zakaj pa so nadlegovali občana, ki si je privoščil pivce v parku? :) 

Saj nisem nikjer napisal, kdo je idiot :lol1::jezik:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, tako je ko lublančani na obalo pridejo, preveč ozona verjetno v zraku :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj so policaji bolje plačani od učiteljev?

Ker je lažje tepst otroke kot pa odrasle :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh...nabijanje......ni dokazov :)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policisti so lovili voznika v črnem osebnem vozilu .. je trčil v pred njim vozeče kombinirano vozilo rdeče barve z nemškimi registrskimi oznakami. Kombi je nato trčil v osebno vozilo slovenskih registrskih oznak, ta pa še v policijsko vozilo,..

poudarek na lovili .. pa 2 avta sta bila vmes pred njim in pred njima še polcaj.. oz.en kombi poln švedou..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, thumper pravi:

Policisti so lovili voznika v črnem osebnem vozilu .. je trčil v pred njim vozeče kombinirano vozilo rdeče barve z nemškimi registrskimi oznakami. Kombi je nato trčil v osebno vozilo slovenskih registrskih oznak, ta pa še v policijsko vozilo,..

poudarek na lovili .. pa 2 avta sta bila vmes pred njim in pred njima še polcaj.. oz.en kombi poln švedou..

Lovili ga od Hrvaške meje.... skoraj jim je v Avstrijo pobegni.....če ne bi imel nesreče bi ga Polizei polovila  

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
pred 2 urami, maus pravi:

Tale nasa policija je samo se ena velika birokracija. Statistike in akcije brez rezultata. Bom podal primer. Trenutno prenavljajo vpadnico v MB iz smeri LJ. V kriziscih je drugacen rezim, prepoved zavijanja in zaprti razvrstilni pasovi. Oznaceno z talnimi oznacbami, z prometnim znakom in na razvrstilnih tablah. Kljub temu doloceni pacienti krsijo. Posledicno ostanejo v kriziscu in nato jemljejo prednost skozi RDECO ! Meni je v kriziscu v Hocah zaprl pot z tovornjakom, v rdeco in seveda v prepoved zavijanja. To se dagaja vsak dan, non stop. Takrat mi je prekipelo in sem poklical pp Tezno kjer je prometna. Rezultat? Nula, je rekel da vejo a ne morejo biti vsepovsod. Saj ne krivim teh revezev. A sefi v LJ so res butli. Raje prirejajo neke neumne akcije brez haska kot da bi dovolili policajem, da sami lokalno postavljajo prioritete. Pa se potem vecji del casa  pisejo porocila za birokrate. Policijo so naredili popolnoma neucinkovito. Mislim, da nam je vsem v interesu, da se izlocijo pacienti ne pa da se uprizarja lov na carovnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, IZTOK said:

. Oznaceno z talnimi oznacbami, z prometnim znakom in na razvrstilnih tablah. Kljub temu doloceni pacienti krsijo. Posledicno ostanejo v kriziscu in nato jemljejo prednost skozi RDECO ! 

Pismo. Ja. Tud jez sm ze to naredu. Pa ne zato, ker sm hotel palamudit, ampak, ker sm zafukal. In ko tako zafukas, si u bistvu zadnji ki to zve. Zakaj ostanes v kriziscu? Ceprav je vecini ki te gleda jasno, kaj je narobe, nihce nit pomisli ne, da bi te spustil, in cakas zadnjega, ki je po pravilu ze mal u rdeco zapelal....men se zdi, da smo v SLO sibki v predvidevnju. Sibki v oznacevanju in branju oznak. In se to, ce se problem ponavlja zelo pogosto, niso krivi krsitelji, ampak je narobe narejeno. Recimo zapora na primorski ac mi pride na pamet, ko je blo tako slabo oznaceno, da je nekaj deset ljudi peljalo na gradbisce. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, IZTOK pravi:

Tale nasa policija je samo se ena velika birokracija. Statistike in akcije brez rezultata. Bom podal primer. Trenutno prenavljajo vpadnico v MB iz smeri LJ. V kriziscih je drugacen rezim, prepoved zavijanja in zaprti razvrstilni pasovi. Oznaceno z talnimi oznacbami, z prometnim znakom in na razvrstilnih tablah. Kljub temu doloceni pacienti krsijo. Posledicno ostanejo v kriziscu in nato jemljejo prednost skozi RDECO ! Meni je v kriziscu v Hocah zaprl pot z tovornjakom, v rdeco in seveda v prepoved zavijanja. To se dagaja vsak dan, non stop. Takrat mi je prekipelo in sem poklical pp Tezno kjer je prometna. Rezultat? Nula, je rekel da vejo a ne morejo biti vsepovsod. Saj ne krivim teh revezev. A sefi v LJ so res butli. Raje prirejajo neke neumne akcije brez haska kot da bi dovolili policajem, da sami lokalno postavljajo prioritete. Pa se potem vecji del casa  pisejo porocila za birokrate. Policijo so naredili popolnoma neucinkovito. Mislim, da nam je vsem v interesu, da se izlocijo pacienti ne pa da se uprizarja lov na carovnice.

Policija je sama sebi namen in z veliko preveč fikusi. In ti fikusi sploh ne vedo, da na cesti ni nobenega policista več. Zaradi njih je tako. In jaz jim to povem v obraz. 

Kdor ostane v križišču, ne gre skozi rdečo, ker je že mimo semaforja. So pa pacienti, ki stojijo pred semaforjem in gredo skozi rdečo. Takšne potem civilni opazovalec, kateri je ponavadi policist v penziji, zatoži tistemu, ki še ni v penziji (Fatin primer :jezik:). 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, franc pravi:

 

Seveda obstaja tudi "legalna pozicija" (nekakšen podaljšek) .  Problem je, da je neuporabna, ker se nosilec zvija in ti zadnje kolo udari v tablico in si potem brez nje (pa ni treba ravno skakat za kaj takega, tudi na malo bolj luknjasti cesti odleti tablica) . Tega se očitno zavedajo tudi pri Ktm-u (ne naredijo sicer nič, razen da nosilec za "svoje potrebe" odstranijo, kar potem naredi tudi večina uporabnikov) .

lp

Kupiš takšnega, da zadovolji paragrafe. Enako je bilo z mojim. Dokler mi ni vojska našla tablico. Potem je bil, kot iz reklame. Ampak kot je bil ustrezen. Še en motosvetovec se je prepričal v to. 

pred 17 minutami, Kugelschreiber pravi:

Pismo. Ja. Tud jez sm ze to naredu. Pa ne zato, ker sm hotel palamudit, ampak, ker sm zafukal. In ko tako zafukas, si u bistvu zadnji ki to zve. Zakaj ostanes v kriziscu? Ceprav je vecini ki te gleda jasno, kaj je narobe, nihce nit pomisli ne, da bi te spustil, in cakas zadnjega, ki je po pravilu ze mal u rdeco zapelal....men se zdi, da smo v SLO sibki v predvidevnju. Sibki v oznacevanju in branju oznak. In se to, ce se problem ponavlja zelo pogosto, niso krivi krsitelji, ampak je narobe narejeno. Recimo zapora na primorski ac mi pride na pamet, ko je blo tako slabo oznaceno, da je nekaj deset ljudi peljalo na gradbisce. 

Lahko greš v križišče. In lahko tam ostaneš. In potem ti morajo pustiti zapustiti križišče. In tam ostaneš zaradi pravila srečanja. Ampak se to izkorišča in vozi skozi rdečo. Pač kultura. 

Katero gradbišče in kdaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Policija je sama sebi namen in z veliko preveč fikusi. In ti fikusi sploh ne vedo, da na cesti ni nobenega policista več. Zaradi njih je tako. In jaz jim to povem v obraz. 

Kdor ostane v križišču, ne gre skozi rdečo, ker je že mimo semaforja. So pa pacienti, ki stojijo pred semaforjem in gredo skozi rdečo. Takšne potem civilni opazovalec, kateri je ponavadi policist v penziji, zatoži tistemu, ki še ni v penziji (Fatin primer :jezik:). 

Ne bo držalo, Fata je čez rumeno šla v križišče. Sicer pa, Fata se ne sekira, pač še en Point za kasiranje. Žal to pretočnosti v jutranji gneči prav nič ne koristi, bolje bi bilo, če bi stal v križišču opazovalec z loparčkom, pa mahal tisti liniji, kjer je največja gneča. Sam...od takega dejanja ni dobička, a ne :D

pa še nekaj, trije policaji so bili na inkasu, nihče na usmerjanju. Žalostno.pa se tablico mi je narobe napisal na kazen. A za to ni kazni? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Ne bo držalo, Fata je čez rumeno šla v križišče. Sicer pa, Fata se ne sekira, pač še en Point za kasiranje. Žal to pretočnosti v jutranji gneči prav nič ne koristi, bolje bi bilo, če bi stal v križišču opazovalec z loparčkom, pa mahal tisti liniji, kjer je največja gneča. Sam...od takega dejanja ni dobička, a ne :D

pa še nekaj, trije policaji so bili na inkasu, nihče na usmerjanju. Žalostno.pa se tablico mi je narobe napisal na kazen. A za to ni kazni? :P

 

Mahanje ne pomaga, ker je preveč ozkih grl in veliko preveč prometa. 

Za to ni kazni. Glavno, da si plačal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Mahanje ne pomaga, ker je preveč ozkih grl in veliko preveč prometa. 

Za to ni kazni. Glavno, da si plačal :P

za božičnico je bilo.   :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, franc pravi:

To je pri Ktm-u malo dvoumno. Če gledaš "promocijski material" (proizvajalca) je pri Ktm-ih (vseh ki so malo bolj "terensko" usmerjeni) tablica pritrjena pod zavorno/pozicijsko luč in dejansko so tam v plastiko "vtisnjena" pritrditvena mesta (ležišča za matice) . Na vseh predstavitvah, testnih vožnjah in reklamah je tako. Torej je to mesto (eno od njih) , ki ga je predvidel proizvajalec. Dejstvo pa je, da to "mesto" ne izpolnjuje zahtev osvetlitve in naklona (čeprav je tablica dobro vidna in čitljiva) .

lp

 

pred 6 urami, thumper pravi:

nov nima tablice .. če pritrdilno mesto obstaja tovarniško jim prineseš tablico in ti jo "strokovno montirajo" z računom .. ker ni aftermarket nosilca je vse bp . 

je pa res , da bo treba vsakič dokazovati , da je vse tovarniško..

 

pred 5 urami, Borutt pravi:

Vprašanje je bilo v zvezi predvidenega mesta za registrsko tablico. 

kaj se ti zdej delaš neuman ? tovarniška pritrdilna mesta je napisal... vidva se zmenta.

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Ne bo držalo, Fata je čez rumeno šla v križišče. Sicer pa, Fata se ne sekira, pač še en Point za kasiranje. Žal to pretočnosti v jutranji gneči prav nič ne koristi, bolje bi bilo, če bi stal v križišču opazovalec z loparčkom, pa mahal tisti liniji, kjer je največja gneča. Sam...od takega dejanja ni dobička, a ne :D

pa še nekaj, trije policaji so bili na inkasu, nihče na usmerjanju. Žalostno.pa se tablico mi je narobe napisal na kazen. A za to ni kazni? :P

 

ko je meni na nalog narobe napisal emšo sem napisal prekrškovnemu organu , da to nisem jaz.. urejeno.

ti bi napisal , da se nisi peljal z motorjem s to reg.tablico..napača v postopku..urejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kraja je kraja, 5 centov al pa miljon, oboje se ne sme. Kar ima prav, je to da je narobe da se ne kaznuje vseh. Nikakor pa nebi bilo ok, da se male, kao brezpredmetne kraje spregledajo. Iz malih, nastanejo veliki lopovi ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!