Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

pred 3 urami, Borutt pravi:

Mogoče tečaj?

ja .. pletilni tečaj na Igu si je zaslužla .. tak .. za pol leta :P

pred 3 urami, Snecer pravi:

pati vidiš da b... vozi po kontra pasu? :)

@Borutt ni dojel, da pelje po kontra pasu .. jaz sem opazil, ko si prišel do križišča, prej sem tudi sam mislil, da je dvopasovnica :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Črte niso njena stvar :lol1:

Sem se peljal za žensko, katera je na vrhu Črnega Kala zapeljala na kontra stran in po levem pasu za gor peljala dol. Do avtobusne, kjer je bilo potrebno skoraj blokado narediti, da je ustavila. Pol ure ji ni bilo nič jasno, potem pa so klikerji začeli migati. 

ti pravim, da niso za tečaj... no, ne vsak :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj pregledno bi bilo , če bi se ti podatki vezali na skupno število udeležencev , ki so prevozili to območje. 

8% pregledanih  motoristov pod vplivom alkohola nad dovoljeno mejo?  ccc... zdej če je tist k je bil pozitiven na test mamil tud napihal se to skrije v statistiki.. drugače je pa to dodatnih 4% ..

jaz se najbolj bojim , da bodo začel merit holesterol ..:P

nikjer nobenega podatka , s kakšno hitrostjo in na kakšno omejitev so vozili tisti , ki so bili prehiteni s strani motoristov prek polne črte..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, thumper pravi:

nikjer nobenega podatka , s kakšno hitrostjo in na kakšno omejitev so vozili tisti , ki so bili prehiteni s strani motoristov prek polne črte..

Veš zakaj? Ker nalašč vozijo počasi in kaznujejo prvega motorista, ki gre mimo. Videno 2×!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 22 minutami, Gaunar Jokl pravi:

Gorenjci mamo najbl prjazne polcaje na svetu :OK:

Klikni me nežno

prijazni že, inteligentni pa bolj malo :D

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol k se ga napiješ, in ti zaplenjo avto, si ga kr pr njim sposodiš in se damov adpeleš :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

a pol k se ga napiješ, in ti zaplenjo avto, si ga kr pr njim sposodiš in se damov adpeleš :huh: 

ne, sej majo šoferko, ona te udpele :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ne, sej majo šoferko, ona te udpele :)

ja valda .. da me mladoletnica brez izpita spraula u nevarnost :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje so se skregali med sabo, ker nihče noče podpisat očetovstva. 

Komaj čakam komentar policaja...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi so krvavi pod kožo, ga radi cuknejo in podležejo ženskim čarom...policisti niso nobena izjema, samo mislijo, da imajo več pooblastil :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, vandrovec pravi:

vsi so krvavi pod kožo, ga radi cuknejo in podležejo ženskim čarom...policisti niso nobena izjema, samo mislijo, da imajo več pooblastil :smoke:

Nč ne mislijo, imajo jih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji imajo več pooblastil. Sam tale zgodba je pa tudi ojoj. Na ravni ene izpred kakih dveh desetletij... ko je hčerka lokalnega policijskega komandirja naredila žurko doma. In sta se dva udeleženca (primerno alkoholno navdahnjena) preoblekla v policaja in šla malo 'kontrolirat promet' :slap:

Tale trojček lokalnih pištoljerov je marsikaj. Brihten pa niti malo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ta tipicna fora plavcev, da loh delajo kar hocejo, ker oni majo znacko in bo tko k so oni rekl, cetudi ni res.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

Ma ne, naš pa ni tak.... naš je fajn pobč......

kter pa je vaš? :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policista in pripravnik so bili zavedeni s strani mladoletnice, jih je prisilila v vse!!!!

Ampak roko na srce, taki res ne zaslužijo policijsko značko in pooblastila. Tako po obnašanju kot inteligenci. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, krucymucy pravi:

borutt

klevete :ras:

pred 9 minutami, Kaldu pravi:

Policista in pripravnik so bili zavedeni s strani mladoletnice, jih je prisilila v vse!!!!

Ampak roko na srce, taki res ne zaslužijo policijsko značko in pooblastila. Tako po obnašanju kot inteligenci. 

 

razmišljam, da je človek (policaj v avtu) res težko tok butast, da pusti objavljat bedarije.

Po mojem so bili tok nažgani, da so kr žrebali kdo bo vozil :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kaldu pravi:

Policista in pripravnik so bili zavedeni s strani mladoletnice, jih je prisilila v vse!!!!

Ampak roko na srce, taki res ne zaslužijo policijsko značko in pooblastila. Tako po obnašanju kot inteligenci. 

 

Policisti so najšibkejši člen v prometu ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednic k me ustavi je najboljs da kr wiski na havbo butnem, da ga lepo zdremo, pol se pa kr z njihovim avtom dam odpelm. Supr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!