Skoči na vsebino

STOP policija (vse kar ni v zvezi z motorizmom, zdravljenje frustracij, ter nabijanje do nezavesti)


Borutt

Priporočene objave

za minimalca še slabega trgovca ne dobiš več, zakaj bi dobil dobrega policaja. sicer pa v tem trenutku ne bi rad bil na njunem mestu. tudi sam sem v mladih letih kakšno žaltavo razdrl, na srečo brez posledic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Igi Pop pravi:

za minimalca še slabega trgovca ne dobiš več, zakaj bi dobil dobrega policaja. sicer pa v tem trenutku ne bi rad bil na njunem mestu. tudi sam sem v mladih letih kakšno žaltavo razdrl, na srečo brez posledic.

Ker policaj ma minimalca ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, Primosio said:

Vožnja vrez veljavnega VD je hujši prekršek in je obligatoren zaseg motornega vozila. Je bila kibla zasežena?

Seveda .. trije modri so se lastnoritno naselili v njo in skrbno skrbeli, da je do (njihove) streznitve bila v 'zasegu' .. 'deklica' pa je verjetno krožila ..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Primosio pravi:

Vožnja vrez veljavnega VD je hujši prekršek in je obligatoren zaseg motornega vozila. Je bila kibla zasežena?

Menda je mladoletnica vozila tisto kiblo. Jo je kdo videl voziti ali je to samo njena izjava? Ali je video posnetek te njene vožnje? Kje ga najdem? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Menda je mladoletnica vozila tisto kiblo. Jo je kdo videl voziti ali je to samo njena izjava? Ali je video posnetek te njene vožnje? Kje ga najdem? 

Kar potrudi se, ga boš našel, pop tv ga je objavil. A se javiš, da boš šel zaseči kiblo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še tole, glede na to, da sta policista osumljena kaznivega dejanja in da je eden od njiju post festum preko telefona z SMS-si poskušal vplivati na mladoletnico, ali je sodišče odredilo pripor policistu? Mislim, da ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Primosio said:

Pa še tole, glede na to, da sta policista osumljena kaznivega dejanja in da je eden od njiju post festum preko telefona z SMS-si poskušal vplivati na mladoletnico, ali je sodišče odredilo pripor policistu? Mislim, da ne.

Ne prehitevaj, postopek se tece.

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Borutt pravi:

Menda je mladoletnica vozila tisto kiblo. Jo je kdo videl voziti ali je to samo njena izjava? Ali je video posnetek te njene vožnje? Kje ga najdem? 

Ali so zavarovali sledove v kibli, na podlagi katerih bi se dokazalo, kdo je vozil? Verjetno ne. Ne pozabit, da gre za sum storitve kaznivega dejanja.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden nadaljujes biti bolj papezki od papeza, se spomni, da je do prijave prislo dosti kasneje od dejanja - ko je neki drugi policist nasel objave dekleta na instagramu.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zok pravi:

Preden nadaljujes biti bolj papezki od papeza, se spomni, da je do prijave prislo dosti kasneje od dejanja - ko je neki drugi policist nasel objave dekleta na instagramu.

Ja, in? Kaj to spremeni? Veliko pa pove o delu nadrejenih, ki so zadolženi za izvajanje nadzora nad zaposlenimi policisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje, da gres za policaja. Ti bos pol policije zaprl, majkemi. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Zok pravi:

Najbolje, da gres za policaja. Ti bos pol policije zaprl, majkemi. :lol1:

Ni to moje delo, to je delo za tiste, ki sem jih zgoraj omenil, majkemi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Igi Pop pravi:

za minimalca še slabega trgovca ne dobiš več, zakaj bi dobil dobrega policaja. sicer pa v tem trenutku ne bi rad bil na njunem mestu. tudi sam sem v mladih letih kakšno žaltavo razdrl, na srečo brez posledic.

Čakaj malo igipop..se pravi po tem kaj si napisal se lahko policija tak obnasa ker ima minimalno placo.ejejej kaj si star 13let.Jaz imam minimalca pa moram v sluzbi narest isto po pravilniku kot ostali p.lizci ki imajo 1500 al pa se vec.Noben mi ne pogleda cez prste pa z svojim cnc-jem ne ogrozam nikogar.ti asi ki so se veselo zabavali pa mislim da ogrozajo cloveska zivljenja pa se mi zdi butasto da varuh reda in miru al kak se temu rece si sploh dovoli kaj takega..pa tu nima nobene vloge placa.ti si zaposlen in placan da opravis svoje delo pa basta.js vem da ce bi pihal na sihtu pa da nebi blo 0.0 vrjamem da jutri nimam vec kaj tam iskat ker bi me po hitrem postopku spokali cez vrata.z sluzbenim vozilom vozit frflce pa pit zraven pa bog si ga vedi kaj vse so se delali pol te pa taki zajebavljejo na cesti.ejejej lepo vas prosim.... pa z tem da je se frflca vozla brez vozniskega dovoljenja..vprasanje ce ima sploh izkusnje z voznjo...isto kot ce bi se igral rusko ruleto z nabito pistolo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem jih je ugrabila in niso nič krivi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Primosio said:

Ni to moje delo, to je delo za tiste, ki sem jih zgoraj omenil, majkemi

Potem pa jim to v fris povej! :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Primosio pravi:

Kar potrudi se, ga boš našel, pop tv ga je objavil. A se javiš, da boš šel zaseči kiblo?

Je na posnetku med vožnjo mladoletnica za volanom? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Je na posnetku med vožnjo mladoletnica za volanom? 

da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Primosio pravi:

Pa še tole, glede na to, da sta policista osumljena kaznivega dejanja in da je eden od njiju post festum preko telefona z SMS-si poskušal vplivati na mladoletnico, ali je sodišče odredilo pripor policistu? Mislim, da ne.

Očitno je praksa sodišča takšna; pa naj še naprej takšna ostane. 

 

pred 2 urami, Primosio pravi:

Pripor se odredi ravno zato, da se prepreči vplivanje na priče ali pa v primeru begosumnosti...

Saj imajo video posnetek. Menda je cela orgija posneta. In še menda mladoletnica vozi marico na posnetku. Boljšega dokaza si ne moreš želeti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Primosio pravi:

Ali so zavarovali sledove v kibli, na podlagi katerih bi se dokazalo, kdo je vozil? Verjetno ne. Ne pozabit, da gre za sum storitve kaznivega dejanja.

Kaj nimajo posnetka mladoletnice za volanom? To je najboljši dokaz. 

pred 1 uro, Primosio pravi:

Ja, in? Kaj to spremeni? Veliko pa pove o delu nadrejenih, ki so zadolženi za izvajanje nadzora nad zaposlenimi policisti.

Saj je bil z njimi. Ga nisi našel na posnetku? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Primosio pravi:

Ni to moje delo, to je delo za tiste, ki sem jih zgoraj omenil, majkemi

Nisi ti snemal? Vsaj takrat, ko je bila mladoletnica za volanom in ni mogla držati telefon. Saj veš; volan, menjalnik pa menjalnik. 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

po mojem jih je ugrabila in niso nič krivi :kva2:

Z jezika si mi vzel. Ker se je že zgodilo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Rabm špegle, majke mi. 

no sej pravim, na koncu boš ugotovil, da jih je ugrabila pa za tiče držala...ps. si mogoče prebral zakaj so jih dobili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Miha1985 pravi:

Čakaj malo igipop..se pravi po tem kaj si napisal se lahko policija tak obnasa ker ima minimalno placo.ejejej kaj si star 13let.Jaz imam minimalca pa moram v sluzbi narest isto po pravilniku kot ostali p.lizci ki imajo 1500 al pa se vec.Noben mi ne pogleda cez prste pa z svojim cnc-jem ne ogrozam nikogar.ti asi ki so se veselo zabavali pa mislim da ogrozajo cloveska zivljenja pa se mi zdi butasto da varuh reda in miru al kak se temu rece si sploh dovoli kaj takega..pa tu nima nobene vloge placa.ti si zaposlen in placan da opravis svoje delo pa basta.js vem da ce bi pihal na sihtu pa da nebi blo 0.0 vrjamem da jutri nimam vec kaj tam iskat ker bi me po hitrem postopku spokali cez vrata.z sluzbenim vozilom vozit frflce pa pit zraven pa bog si ga vedi kaj vse so se delali pol te pa taki zajebavljejo na cesti.ejejej lepo vas prosim.... pa z tem da je se frflca vozla brez vozniskega dovoljenja..vprasanje ce ima sploh izkusnje z voznjo...isto kot ce bi se igral rusko ruleto z nabito pistolo...

Pred leti je Luj Šprohar (slepi pisatelj in politik) pisal, kako je v srednji šoli vozil šolski kombi (kolega mu je pokazal prestave in volan, pa je malo vozil levo, desno po cesti. Ko ju je ustavil miličnik in ga vprašal, kaj mu je, da se slep vozi z avtom, mu je Luj rekel: Tega vi z vašo triletno šolo ne bi razumeli.

Tako, da se da, če je volja.

Pa še pregovor: Quod licet Iovi, non licet bovi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!