Skoči na vsebino

Priporočene objave

lucif3rka    2856
lucif3rka

Se kdo tukaj ubada z zadevami kot so Bitcoin, Ethereum ipd.? Kaj pa Iconomi, sveže odprt za javnost od prvega avgusta?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
XTR    642
XTR

Prav posebno se ne ubadam s tem, spremljam pa po malem nihanja zadnje mesece, ker sem nekaj vložil v te valute. Če imaš čas spremljati zadeve lahko pri trenutnih nihanjih hitro ujameš kakšen €. Sicer pa je to čista loterija. Eth naj bi bil na dolgi rok dobra naložba, sploh pri cenah pod 200. Iconomi,... trenutno imaš dve neodvisni zadevi, ICN in ICNX. Ne vem koliko se spoznaš na te zadeve...

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
lucif3rka    2856
lucif3rka

Ma sej jaz sem nekje na istem, s tem da zdej nekaj časa ni blo nč odvečnega za vložit, zdej bi pa počasi začela nazaj, pa se morm malo bolj poglobit, s tem da se mi zaenkrat zdi Iconomi fajn platforma. ICN pa ICNX razliko poznam, trenutno se grem samo ICNX, ker je dejansko bistveno bolj simpl k pa open trading :blush:

Kje pa ETH in podobno kupuješ?

Popravljeno . Popravil lucif3rka

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
XTR    642
XTR

Eth sem kar na Iconomi strani zamenjal. Kupil Bitcoin na Bitstampu, preložil na Iconomi, pretopil v Icnx, nato pa del teh menjal kar za ETH (na Iconomi platformi). Icn kupil pa pri Kitajcih (liqui.io), potem pa prenesel nazaj na Iconomi (kitajčkom ne zaupam).

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
NejcZ    409
NejcZ

Jaz. Odkrito se ne spoznam veliko, imam nekaj mining rigov bolj tako za veselje, kar je pa denarja pa vse v Bitcoin. Po mojem je dejnaski zaslužek v trejdanju, ampak nimam časa, niti znanja :)

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
NejcZ    409
NejcZ

Če boka zanima, prodam zadnji mining RIG, ki se ni nikoli dopolnil do kraja.. 3x GTC 1060 Gigabyte Extreme Gaming, Asus Z270-A,.. 

Če koga zanima za kaj več kot hobi, pa je na voljo še kakšen rig z 8x GTX 1070 (2 komada).

Popravljeno . Popravil NejcZ

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se