Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Kot bi napisal, da te je v trgovini nategnil prodajalec, ker imajo artikli visoko ceno. 

V trgovini se jaz odločim :OK: pri vas se odločate vi :whistle: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

aha in ti si "pospeševalec prodaje" pr vaši firmi?

A rabatov pa popustov za stalne stranke pa ne dajete?

Kartica zvestobe?

ps. vsaka "previsoka" cena je nateg

 

Prodajalec in policist ne odločata o višini cene artikla. Ampak že sedaj vem, da bo marsikdo to razumel po svoje. Spet. 

pred 24 minutami, solorider pravi:

V trgovini se jaz odločim :OK: pri vas se odločate vi :whistle: 

Narobe si se izrazil. Ti se odločiš, če boš vstopil v trgovino. Enako je s cesto. Štekaš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Prodajalec in policist ne odločata o višini cene artikla. Ampak že sedaj vem, da bo marsikdo to razumel po svoje. Spet. 

Narobe si se izrazil. Ti se odločiš, če boš vstopil v trgovino. Enako je s cesto. Štekaš ?

Štekam! Samo s ceno se ne! Štekaš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Borutt pravi:

 

Narobe si se izrazil. Ti se odločiš, če boš vstopil v trgovino. Enako je s cesto. Štekaš ?

Ampak jaz nočm nč kupit, sam mal firbcam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, DL650 pravi:

Šele zdaj, ko sem videl naslov te teme, sem se spomnil, da moram staje za konje bolje zaščitit, da mi jih kdo nea nategne. :P

Use žvali posprau.....:P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

Ampak jaz nočm nč kupit, sam mal firbcam :P

 

Tako trgovina, kot cesta imata svoj kodeks obnašanja. Štekaš ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Tako trgovina, kot cesta imata svoj kodeks obnašanja. Štekaš ? 

a pol ne smem firbcat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Do sedaj si še vedno stisnil rep med noge oziroma mešal meglo z nekimi odgovori totalno mimo vprašanja, ko je bilo treba nekaj zagovarjati. 

ti tudi kakor ti ob danem trenutku paše .. brez konkretnega kmečkega odgovora na točno specificirano vprašanje..  zdej mi je ratal jasno zakaj ne znaš po kmečk napisat... :slap:

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Vsakokrat ko plačam kazen, me nategnejo kot konja :(

če bi se rodil kot ženska bi te pa kot kobilo.. isti k***c drugo pakovanje..

pred 48 minutami, Borutt pravi:

Prodajalec in policist ne odločata o višini cene artikla. Ampak že sedaj vem, da bo marsikdo to razumel po svoje. Spet. 

Narobe si se izrazil. Ti se odločiš, če boš vstopil v trgovino. Enako je s cesto. Štekaš ?

ceste so zgrajene iz našega skupnega denarja.. naj mi dajo denar nazaj pa se bom z javnimi prevoznimi sredstvi vozil in jih plačeval..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper

ti tudi kakor ti ob danem trenutku paše .. brez konkretnega kmečkega odgovora na točno specificirano vprašanje..  zdej mi je ratal jasno zakaj ne znaš po kmečk napisat..

:OK: točno tako !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎17‎.‎10‎.‎2016 at 22:03, thumper pravi:

Lej s tabo se mi res ne da pregovarjat ker se ti v teh parih 100.000 km toliko situacij pripeti da sem vesel da si sploh še živ :lol1:

Pa o pnevmatikah bi se ti pogovarjal ................ ker drugih ni za tvoj poseben motor :P

Prosim obnašaj se kot jaz do tebe .............kot da te ni ......štekaš?

Hvala. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, thumper pravi:

ti tudi kakor ti ob danem trenutku paše .. brez konkretnega kmečkega odgovora na točno specificirano vprašanje..  zdej mi je ratal jasno zakaj ne znaš po kmečk napisat... :slap:

če bi se rodil kot ženska bi te pa kot kobilo.. isti k***c drugo pakovanje..

ceste so zgrajene iz našega skupnega denarja.. naj mi dajo denar nazaj pa se bom z javnimi prevoznimi sredstvi vozil in jih plačeval..

Si ostal brez odgovora na vprašanje ali brez odgovora na retorično vprašanje ?

Hm.

Kaj ima plačevanje cest skupnega s tvojim obnašanjem v prometu in posledično s kaznovalno politiko ?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Si ostal brez odgovora na vprašanje ali brez odgovora na retorično vprašanje ?

Hm.

Kaj ima plačevanje cest skupnega s tvojim obnašanjem v prometu in posledično s kaznovalno politiko ?  

to je enako kot da kupim avto pa bi moral nekomu kilometrino plačevat..

saj ni problem v kaznovanju..Problem je v politiki in njenih biričih , ki goljufajo , kradejo in kršijo zakone za katere so prisegli , da jih bodo ščitili.. 

pred 1 uro, Borutt pravi:

Prodajalec in policist ne odločata o višini cene artikla. Ampak že sedaj vem, da bo marsikdo to razumel po svoje. Spet. 

cene niso fiksne ..in tudi kazni imajo razpon za isti prekršek.. in oba še kako odločata kakšna bo končna prodajna cena .. sam to o ponudbi in povpraševanju ter razmerah na trgu razložiti enemu inkasantu je sizifovo delo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, thumper pravi:

to je enako kot da kupim avto pa bi moral nekomu kilometrino plačevat..

saj ni problem v kaznovanju..Problem je v politiki in njenih biričih , ki goljufajo , kradejo in kršijo zakone za katere so prisegli , da jih bodo ščitili.. 

Brez katerega odgovora si ostal ? 

Saj veš, da bom želel vedeti, kako boš zagovarjal trditev v drugem odstavku. Razen, če smo najnižji izvzeti iz tvoje trditve. 

Ti bom pa še nekaj napisal. V zvezi kaznovanja in postopkov imam veliko pripomb in bi bilo treba veliko stvari rešiti, popraviti, zavreči in na novo napisati. Po eni strani bi bilo najbolj pravično kaznovanje s kazenskimi točkami in nekimi bolj primernimi denarnimi kaznimi. Kajti, pri kaznovanju s kazenskimi točkami smo vsi enako kaznovani, saj le-te, ob zadostnem številu, prispevajo k pešačenju ali uporabi javnega prevoza in sicer ne glede na premoženjsko stanje posameznika. V primeru visokih denarnih kazni se bogataš ne sekira preveč, siromak pa že išče vrv in dovolj visoko vejo. Torej, kazenske točke z nekaj nakazila v blagajno, nato pometanje cest, pomoč pomoči potrebnim, Goli otok in kladivo, ... Ampak jaz sem na dnu, kamor ne seže pogled z višine. Čeprav še tako velikega in močnega zaboli, ko stopi na nekaj ostrega. Prej ali slej. Če ne tukaj, pa drugje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Borutt pravi:

Brez katerega odgovora si ostal ? 

Saj veš, da bom želel vedeti, kako boš zagovarjal trditev v drugem odstavku. Razen, če smo najnižji izvzeti iz tvoje trditve. 

Ti bom pa še nekaj napisal. V zvezi kaznovanja in postopkov imam veliko pripomb in bi bilo treba veliko stvari rešiti, popraviti, zavreči in na novo napisati. Po eni strani bi bilo najbolj pravično kaznovanje s kazenskimi točkami in nekimi bolj primernimi denarnimi kaznimi. Kajti, pri kaznovanju s kazenskimi točkami smo vsi enako kaznovani, saj le-te, ob zadostnem številu, prispevajo k pešačenju ali uporabi javnega prevoza in sicer ne glede na premoženjsko stanje posameznika. V primeru visokih denarnih kazni se bogataš ne sekira preveč, siromak pa že išče vrv in dovolj visoko vejo. Torej, kazenske točke z nekaj nakazila v blagajno, nato pometanje cest, pomoč pomoči potrebnim, Goli otok in kladivo, ... Ampak jaz sem na dnu, kamor ne seže pogled z višine. Čeprav še tako velikega in močnega zaboli, ko stopi na nekaj ostrega. Prej ali slej. Če ne tukaj, pa drugje. 

noben ni izvzet.. Firma je firma in če en zafrkne  postavi firmo na slab glas.. če ga firma in sodelavci ne poštima držijo z njim.. torej so enaki..

kar se tiče poskusa goljufije in posledično kraje s strani "najnižjih" sem že napisal  - najdi si objave ..

nikoli nisem imel nobenega problema z drugimi , ko sem ( si ) bil sam kriv.. imel sem problem kvečjemu sam s sabo ..

kar se tiče točk se strinjam - ampak to je že sedaj za vse enako kajne - ali pa so vseeno bogataši priviligirani ( drugače ti nebi tako zapisal) .. če ni enako potem so zaposleni , ki bogato osebo obravnavajo milejše kot povprečno revno zaradi istega prekrška navadne pičkice..

denarna kazen bi morala udariti po žepu vse enako - v procentih..kaj in kako si poglej v zakonodajah švice ali skandinavskih držav..

bogataš se tudi pri pometanju cest ne bo sekiral ker bodo za njega služili drugi ta čas ... spet bo nekdo majhen, ki je v stalnem strahu za službo iskal vrv ker bo Moral biti odsoten z delovnega mesta .. ..

pa še to - kazni za prekrške uniformirani "varuhov" zakonov : če stori prekršek izven delovnega časa - x2 .. če ga stori v delovnem času - x5 ..

do sedaj - pa imam kako leto več od tebe - sem slišal samo za enega , katerega se bojijo vsi sodelavci vključno z njegovim komandirjem postaje - in to ne samo ko so v civilu temveč tudi v uniformi.. vsi poskusi njegove diskreditacije in iskanje ene same napake pri njem so jim spodleteli - tako ko je bil v uniformi kot ko je bil v civilu....

zase si pa tukaj na forumu že javno priznal , da nisi v njegovi skupini .. saj veš - kteri pek pa kupi kruh? kteri polcaj pa plača prometni prekršek ....

kar pišeš tukaj je navadna hinavščina ..jasno mi je , da si pod vplivom tvojega delodajalca - navsezadnje kdo od nas, ki smo nekje zaposleni pa ni .. Sem ti že enkrat predlagal pa ti bom še enkrat - odpri si še en "nick" za dobrega človeka v tebi.. ali pa obdrži tega in odpri novega nekaj kot "mnz" ali "anonimni policist" ... boš videl - lažje bo vsem..

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

cene niso fiksne ..in tudi kazni imajo razpon za isti prekršek.. in oba še kako odločata kakšna bo končna prodajna cena .. sam to o ponudbi in povpraševanju ter razmerah na trgu razložiti enemu inkasantu je sizifovo delo..

Višina kazni je predpisana in fiksna. Samo tebi to dopovedati je ... 

Pravzaprav pa imaš možnost dokazati svojo trditev. 

pred 43 minutami, thumper pravi:

noben ni izvzet.. Firma je firma in če en zafrkne  postavi firmo na slab glas.. če ga firma in sodelavci ne poštima držijo z njim.. torej so enaki..

kar se tiče poskusa goljufije in posledično kraje s strani "najnižjih" sem že napisal  - najdi si objave ..

nikoli nisem imel nobenega problema z drugimi , ko sem ( si ) bil sam kriv.. imel sem problem kvečjemu sam s sabo ..

kar se tiče točk se strinjam - ampak to je že sedaj za vse enako kajne - ali pa so vseeno bogataši priviligirani ( drugače ti nebi tako zapisal) .. če ni enako potem so zaposleni , ki bogato osebo obravnavajo milejše kot povprečno revno zaradi istega prekrška navadne pičkice..

denarna kazen bi morala udariti po žepu vse enako - v procentih..kaj in kako si poglej v zakonodajah švice ali skandinavskih držav..

bogataš se tudi pri pometanju cest ne bo sekiral ker bodo za njega služili drugi ta čas ... spet bo nekdo majhen, ki je v stalnem strahu za službo iskal vrv ker bo Moral biti odsoten z delovnega mesta .. ..

pa še to - kazni za prekrške uniformirani "varuhov" zakonov : če stori prekršek izven delovnega časa - x2 .. če ga stori v delovnem času - x5 ..

do sedaj - pa imam kako leto več od tebe - sem slišal samo za enega , katerega se bojijo vsi sodelavci vključno z njegovim komandirjem postaje - in to ne samo ko so v civilu temveč tudi v uniformi.. vsi poskusi njegove diskreditacije in iskanje ene same napake pri njem so jim spodleteli - tako ko je bil v uniformi kot ko je bil v civilu....

zase si pa tukaj na forumu že javno priznal , da nisi v njegovi skupini .. saj veš - kteri pek pa kupi kruh? kteri polcaj pa plača prometni prekršek ....

kar pišeš tukaj je navadna hinavščina ..jasno mi je , da si pod vplivom tvojega delodajalca - navsezadnje kdo od nas, ki smo nekje zaposleni pa ni .. Sem ti že enkrat predlagal pa ti bom še enkrat - odpri si še en "nick" za dobrega človeka v tebi.. ali pa obdrži tega in odpri novega nekaj kot "mnz" ali "anonimni policist" ... boš videl - lažje bo vsem..

 

 

Nekdo bere, drugi igra igrice, tretji hodi v naravo, četrti se vozi z motorjem, peti ... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Višina kazni je predpisana in fiksna. Samo tebi to dopovedati je ... 

Pravzaprav pa imaš možnost dokazati svojo trditev. 

Nekdo bere, drugi igra igrice, tretji hodi v naravo, četrti se vozi z motorjem, peti pa kasira... :lol1:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, thumper pravi:

 

Otrok , kot da si star 16 let zamerljivček :ras: prilimaj tvoje pametovanje , zakaj si dobil ta post ...sej veš, ne znamo predvidevat , vozimo v smrt itd ........

Pa še simbole si poglej in ne jemlji vsega tako resno .........rad te mam :winkiss:

P.S. Pa jaz sem se tukaj strinjal s teboj in te nisem šimfal ;)

 

14713527_10206926121257206_4926378013055577149_n.jpg

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

V skladu s kodeksom. 

sevede, dokler bote mel tako navite cene ne pridem več v vašo trgovino :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

sevede, dokler bote mel tako navite cene ne pridem več v vašo trgovino :ras:

Sej maš zmeri možnost 50% popusta. In to 8 dni! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Sej maš zmeri možnost 50% popusta. In to 8 dni! :lol1:

ja ja, predhodno pa majo 400% marže v primerjavi z Avstrijo :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

ja ja, predhodno pa majo 400% marže v primerjavi z Avstrijo :P

 

Kvaliteta se plača :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

sevede, dokler bote mel tako navite cene ne pridem več v vašo trgovino :ras:

in zdaj nas že hodi hrčekom špijunirat!  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

sevede, dokler bote mel tako navite cene ne pridem več v vašo trgovino :ras:

Nisi razumel, da prodajalec ne določa cen ? 

pred eno uro, skalar36 pravi:

Sej maš zmeri možnost 50% popusta. In to 8 dni! :lol1:

16. 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

ja ja, predhodno pa majo 400% marže v primerjavi z Avstrijo :P

 

Na marže se spoznaš. :jezik:

pred eno uro, skalar36 pravi:

Kvaliteta se plača :lol1:

Glavno, da ti je prišlo :lol1:.

pred eno uro, solorider pravi:

in zdaj nas že hodi hrčekom špijunirat!  :lol1:

Ta črna sporoča. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa s tem, da policaji nimajo za srajce, pol si pa kupijo dva najdražja kanadska čolna za drsanje po našem malem morju. In zdaj bojo spet štrajkal, da nimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!