Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 3 urami, boych pravi:

Štirivaljne boxer motorje so si privoščili?!?! Neverjetno ... :D

Saj piše, da je posebna izvedenka z oznako SF. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

240 konjskega 2.0 dizla za provido? :lol1: ja zdaj Bodo lahko začeli preganjati traktorje , ki nanesejo blato na cesto.. :OK: .not..

Sem že napisal, da so izbrali dražjega in manj primernega passata namesto boljše, cenejše in primernejše octavie RS. Ker gre nekaj odstotkov od vsakega vozila nekomu v žep, je dobiček večji pri dražjih vozilih. Verjetno. 

pred 1 uro, Frenk 67 pravi:

a bojo dal na motorje tud zimske gume? :kva2: So pa res dobr tempiral nabavo.:twak:

Piše v pravilniku, če motorno kolo potrebuje zimsko opremo :jezik:

pred 1 uro, thumper pravi:

za motorje so prav posebej napisal da izpolnjujejo normo EURO4 .. za pasate pa sploh ne upajo omenjati.. :lol1:

Če pa sodijo med goljufe :P . Mogoče so pa čipirani :lol1:

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Novi obrazec policije za rajo .......

 

14502689_1307381592619951_6784414388485249446_n.jpg

Samo za neprilagojene :jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Božičnico bo potrebno nabrat. :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Saj piše, da je posebna izvedenka z oznako SF. :P

skuderia fekalis? :eek:

pred 3 urami, Borutt pravi:

Sem že napisal, da so izbrali dražjega in manj primernega passata namesto boljše, cenejše in primernejše octavie RS. Ker gre nekaj odstotkov od vsakega vozila nekomu v žep, je dobiček večji pri dražjih vozilih. Verjetno. 

Če pa sodijo med goljufe :P . Mogoče so pa čipirani :lol1:

nimaš kakšnega dokaza kjer bi se slikce premikale ..verjetno . 

če niso čipirani so pa mogoče čarapani ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DinDiin pravi:

Pa kaj bo policiji tok provid? Bolano.:fyou:

Ne jezi se, izpolni zgornji obrazec :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, gusar pravi:

A si ti polcaj???:eek: obrazec izpolni občan ne polcaj.:lol1:

Bognedaj, drugače pa mi občani nobenega ne jebemo, jebejo samo policaji, zato mi takih obrazcev ne rabimo. To kmet spet krivo vero uči. Tule je stop policija, ne stop občani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Saj piše, da je posebna izvedenka z oznako SF. :P

SF = Silinder Fier :P ... tako si je verjetno novinar razlagal oznako :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sf je najbrž ozneka za super fast :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno obstaja pravilnik, kjer piše, da morajo imeti policaji najboljše motorje, avtomobile in čolne. In skladno s pravilnikom so verjetno tudi zato tako učinkoviti. Samo, da imamo mi dober represivni aparat in da se malha polni. Itak pa pol policaji za svoje igrače vse zapravijo. In seveda gre se za red in disciplino. Če verjameš v Baltazarja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, tomash pravi:

Sigurno obstaja pravilnik, kjer piše, da morajo imeti policaji najboljše motorje, avtomobile in čolne. In skladno s pravilnikom so verjetno tudi zato tako učinkoviti. Samo, da imamo mi dober represivni aparat in da se malha polni. Itak pa pol policaji za svoje igrače vse zapravijo. In seveda gre se za red in disciplino. Če verjameš v Baltazarja. 

Nekdo je fouš :jezik:.

Sicer si pa s tem nabijanjem totalno nezanimiv, predvsem pa kažeš zamerljivost, katero nihče tukaj ne razume. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 15/11/2016 at 3:43 PM, thumper said:

240 konjskega 2.0 dizla za provido? :lol1: ja zdaj Bodo lahko začeli preganjati traktorje , ki nanesejo blato na cesto.. :OK: .not..

Misliš, da je prepočasen za snemanje od zadaj? 240 konjski dizel s pogonom na vse štiri gre hudo dobro. 

23 hours ago, DinDiin said:

Pa kaj bo policiji tok provid? Bolano.:fyou:

Na ac naj gredo z njimi in najprej porihtajo vse tiste Romune in Ukrajince, ki s kombiji s prikolicami vozijo 130km/h.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Nekdo je fouš :jezik:.

Sicer si pa s tem nabijanjem totalno nezanimiv, predvsem pa kažeš zamerljivost, katero nihče tukaj ne razume. 

Imaš prav, sklonim glavo in se umaknem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Nekdo je fouš :jezik:.

 

Za Bmflne vam nkol ne bom fouš :P

Sm pa vesel, ker mate nove zadeve, kajti tiste šajtrge stare, so edin še za okol stožcev :P

 

pred 24 minutami, motolover pravi:

Misliš, da je prepočasen za snemanje od zadaj? 240 konjski dizel s pogonom na vse štiri gre hudo dobro. 

Na ac naj gredo z njimi in najprej porihtajo vse tiste Romune in Ukrajince, ki s kombiji s prikolicami vozijo 130km/h.

kombi lahko po AC vozi 130.

Hudo naiven si, če misliš da bodo rihtal Romune. :D

Rihtal bodo vse po vrsti, mašine se morajo izplačat, preden jih amortizacija uniči :D, pa dnevno normo bodo moral izpolnit.

 

pred 13 minutami, tomash pravi:

Imaš prav, sklonim glavo in se umaknem!

ne no, pa lih tok fajn smo se mel :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

kombi lahko po AC vozi 130.

Hudo naiven si, če misliš da bodo rihtal Romune. :D

Rihtal bodo vse po vrsti, mašine se morajo izplačat, preden jih amortizacija uniči :D, pa dnevno normo bodo moral izpolnit.

 

S prikolico sme voziti 100 km/h!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motolover pravi:

S prikolico sme voziti 100 km/h!

s prkolo da, sam jih je cel kup tut brez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DAMI34 said:

s prkolo da, sam jih je cel kup tut brez.

Tako sem napisal: 

Na ac naj gredo z njimi in najprej porihtajo vse tiste Romune in Ukrajince, ki s kombiji s prikolicami vozijo 130km/h.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Nekdo je fouš :jezik:.

Sicer si pa s tem nabijanjem totalno nezanimiv, predvsem pa kažeš zamerljivost, katero nihče tukaj ne razume. 

Nismo nič fouš, imejte najboljše igračke :OK: bodite pa goli in bosi v službi! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motolover pravi:

...

Na ac naj gredo z njimi in najprej porihtajo vse tiste Romune in Ukrajince, ki s kombiji s prikolicami vozijo 130km/h.

Provide so večino časa na avtocesti. Vendar so takšni vzhodnjaki redki. Takšna vožnja je bolj domena naših pametnjakovičev. 

 

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Za Bmflne vam nkol ne bom fouš :P

Sm pa vesel, ker mate nove zadeve, kajti tiste šajtrge stare, so edin še za okol stožcev :P

 

kombi lahko po AC vozi 130.

Hudo naiven si, če misliš da bodo rihtal Romune. :D

Rihtal bodo vse po vrsti, mašine se morajo izplačat, preden jih amortizacija uniči :D, pa dnevno normo bodo moral izpolnit.

 

ne no, pa lih tok fajn smo se mel :P

 

Fouš ali pa ne fouš. Bemve je za cesto, kateem pa za blato. Je tvoj za blato ? :lol1::jezik:

Menda smo dobili dva motorja. Torej stare šajtrge ostanejo. Gre tvoj okoli stožcev ? :jezik:

Gredo lahko vsi kombiji 130 km/h po AC ? 

Ne vem, kaj ti razumeš pod pojmom rihtanje. Je to mogoče ukrepanje zoper storilce prekrškov  ? 

pred 20 minutami, solorider pravi:

Nismo nič fouš, imejte najboljše igračke :OK: bodite pa goli in bosi v službi! :lol1:

Novih avtov in motorjev je samo za vzorec. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom sem bil prisoten pri reševanju težke prometne nezgode in so policijska vozila (3 vozila) celih 6 ur delovala v prostem teku zaradi luči...  Na moje vprašanje koliko delovnih ur imajo ta vozila sem dobil odgovor, da skoraj 23 ur na dan, kilometrov pa od 60 do 200 dnevno. Lahko sem se samo nasmejal, ker ta vozila na smrt trpijo iz dneva v noč, sedem dni v tednu...  Pol se pa čudimo, če jim pet let stara vozila razpadajo.  Brez vozil pa ne morejo delovat, tako, da vidim krivdo v slabi posodobitvi voznega parka!!!  Kdo pa je za to odgovoren pa vsi vemo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!