Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred eno uro, Borutt pravi:

Poišči napako v policistovem ravnanju oziroma v postopku. Ugotovil je prekršek in ukrepal. Zmotil se je pri starosti osebe, kar posledično pomeni drugačen ukrep in sicer zoper mladoletno osebo ni možen hitri postopek oziroma izdaja plačilnega naloga. 

posledica zmote je pa napaka..napačno je zapisal starost osebe oz.je storil napako , ker je osebo kaznoval napačno.. torej je napaka v postopku , ker ni uporabil določene sankcije temveč neko drugo sankcijo , li pa je napačna ..storil je napako - je položnico plačal ?

pred 22 minutami, Rey pravi:

Jeb*tga...on je zmotno prebral cifre na dokumentu in je posledice nosila tista punca oz.njena mama.  :twak:

to se ne more zgoditi .. ker ko izpolnjuje zapisnik o prekršku mora vpisati EMŠO - za katero pa vemo , da je sestavljena iz dneva rojstva , meseca rojstva in zadnjih treh številk letnice ter 6mestnega števila .. dvakrat zmotil pri rojstnem datumu ? no comentario .. ni smeškota , ki bi orisal tako površnost - uradne osebe , ki za tako ne-delo prejema plačo iz državnega proračuna .. je pa možno da je bil sam pa ne šteje čez 15 ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kere bučke  Borutt hahaha vi nikoli nč krivi in nema prevzemanja odgovornosti ,ker vi ste na drugi strani kot raja,priviligirani strani ......ta naša policija je res brezmadežna  pa čeprav jih dobiš s prsti v marmeladi.......nč bat ,jaz   bom svoje zmote plačal . Se pravi ni člena in ni zakona da sankcioniraš debila ki je zaščiten z šapko in značko . Zelo zanimivo ,členu in zakonov za sankcioniranje raje pa kot solate, ne vem če ni še kakšnega člena ki zapoveduje sankcioniranje ,če pogledaš policaja narobe,pod nepravim kotom haha 

Pa ne rabiš nič replicirat,ker bo itak megla,vi nč krivi , kot ponavadi .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Rey pravi:

Jeb*tga...on je zmotno prebral cifre na dokumentu in je posledice nosila tista punca oz.njena mama. Ti pa napacno (! ne zmotno, napacno) preberes cifre na prometnem znaku in nasrkas...brez moznosti "uveljavljanja" zmote :twak:

Ti si sedaj popolnoma napačno razložil postopek. Polnoletnim osebam se napiše plačilni nalog, zoper mladoletne osebe pa obdolžili predlog. In ni nobenih posledic, kot si ti napisal, ker je takšen postopek po zakonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Je mogoče predpisana sankcija za zmoto ?

ej, zdej si me pa za jezik povleku...

Tudi jaz se zmotim, ko peljem prehitro....in fašem sankcijo...

In, policaj v uniformi mi je sam reku, da me moja nevednost in zmota ne ščitita pred zakonom...

Policaji so v drugem predalu.............

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, thumper pravi:

posledica zmote je pa napaka..napačno je zapisal starost osebe oz.je storil napako , ker je osebo kaznoval napačno.. torej je napaka v postopku , ker ni uporabil določene sankcije temveč neko drugo sankcijo , li pa je napačna ..storil je napako - je položnico plačal ?

to se ne more zgoditi .. ker ko izpolnjuje zapisnik o prekršku mora vpisati EMŠO - za katero pa vemo , da je sestavljena iz dneva rojstva , meseca rojstva in zadnjih treh številk letnice ter 6mestnega števila .. dvakrat zmotil pri rojstnem datumu ? no comentario .. ni smeškota , ki bi orisal tako površnost - uradne osebe , ki za tako ne-delo prejema plačo iz državnega proračuna .. je pa možno da je bil sam pa ne šteje čez 15 ..

Ti se pa full spoznaš. 

pred 18 minutami, Kmet2 pravi:

Kere bučke  Borutt hahaha vi nikoli nč krivi in nema prevzemanja odgovornosti ,ker vi ste na drugi strani kot raja,priviligirani strani ......ta naša policija je res brezmadežna  pa čeprav jih dobiš s prsti v marmeladi.......nč bat ,jaz   bom svoje zmote plačal . Se pravi ni člena in ni zakona da sankcioniraš debila ki je zaščiten z šapko in značko . Zelo zanimivo ,členu in zakonov za sankcioniranje raje pa kot solate, ne vem če ni še kakšnega člena ki zapoveduje sankcioniranje ,če pogledaš policaja narobe,pod nepravim kotom haha 

Pa ne rabiš nič replicirat,ker bo itak megla,vi nč krivi , kot ponavadi .......

Kot vedno samo nabijaš. 

Sploh ne poznaš zakonodaje in še manj postopke in nekaj na pamet pišeš. Daj se malo poglobiti v zadevo, preden začneš tipkati. Ker začneš takoj nabijati, čeprav o sami stvari nimaš najmanjšega pojma.

Zelo očitno je, da te močno žulijo vse tiste pike in evri, katere si nakazal državi. Nismo policisti krivi, če so številke na števcu tvojega vozila tako majhne.

pred 5 minutami, C eagle pravi:

ej, zdej si me pa za jezik povleku...

Tudi jaz se zmotim, ko peljem prehitro....in fašem sankcijo...

In, policaj v uniformi mi je sam reku, da me moja nevednost in zmota ne ščitita pred zakonom...

Policaji so v drugem predalu.............

Zdaj pa zelo pretiravaš. Če pa misliš, da se sankcionira napako pri izpolnjevanju plačilnega naloga, nam posreduj to informacijo. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Res ?

ja, šef ga bo okaral, kaj si pa mislu, :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

 

Zdaj pa zelo pretiravaš. Če pa misliš, da se sankcionira napako pri izpolnjevanju plačilnega naloga, nam posreduj to informacijo. 

 

mi lahko pojasniš, ali bi postopek,ki je sledil imel nako nadaljevanje tudi brez napake, ki jo je storil policist?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Borutt pravi:

Ti se pa full spoznaš. 

Zdaj pa zelo pretiravaš. Če pa misliš, da se sankcionira napako pri izpolnjevanju plačilnega naloga, nam posreduj to informacijo. 

 

iz izkušenj sinko..iz izkušenj ..

točno to so naredili - nekoga drugega so sankcionirali za svojo napako .. si mogoče slišal da ne moreš nekoga kaznovati za isti prekršek dvakrat..

kazen je bila napisana narobe - torej je bila napaka v postopku ..in posledično sam postopek ni veljaven .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Borutt said:

Poišči napako v policistovem ravnanju oziroma v postopku. Ugotovil je prekršek in ukrepal. Zmotil se je pri starosti osebe, kar posledično pomeni drugačen ukrep in sicer zoper mladoletno osebo ni možen hitri postopek oziroma izdaja plačilnega naloga. 

Raje poiščem napako v tvojem razmišljanju. Vsaka zmota, ki prinese neko škodo, bi moral poravnat.

Torej če jaz zmotno ocenim širino mojega vozila in podrsam sosednjega nisem dolžan poravnat nastale škode????

Velika večina nesreč je zaradi zmote v oceni stanja (sebe in ceste) zelo malo pa res namernih.

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt

Kot vedno samo nabijaš. 

Sploh ne poznaš zakonodaje in še manj postopke in nekaj na pamet pišeš. Daj se malo poglobiti v zadevo, preden začneš tipkati. Ker začneš takoj nabijati, čeprav o sami stvari nimaš najmanjšega pojma.

Zelo očitno je, da te močno žulijo vse tiste pike in evri, katere si nakazal državi. Nismo policisti krivi, če so številke na števcu tvojega vozila tako majhne.

 

Jaz sem se samo zmotu ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebovasbog, pizduni nezmoztljivi:angryrant1: . Nisem mogu prebrat tele strani 282, ker se samo za jajca vlečete en druzga. Ko bi bili tako perfektni vsi v svojih poklicih, matervamjebem. Kaj se kurac drgnete okrog tega miličarja, če pojma nimate kako laufa birokracija. Zajebo, zajebo. Nej odgovarja kar je zajebu, pa mirna bosna. Tko al tko pa je šlo od njegovega hišnega obiska vse po poteh, po katerih bi itak šlo (sodišče, CSD). In to je problem, ne to, kako je (samo na začetku) zajebu plavi uniformiranec. Problem je ta kazen za 40 ojrov in drama okrog tega, ko pa pijani pizduni doma prefukavajo vse okrog sebe, šlatajo svoje lastne otroke in podobno, pa sodišče nič ne ve, ker mu CSD po parih letih še ni nič sporočil, na CSD-ju so pa lih nekaj reorganiziral in so se lih nekaj papirji založil. In ja, ko smo ravno tlele - poznam enega strašnega motorista, ki se lahko najde tlele notri, pezde usrano (ne vem, če je/je bil na forumu).

Al me razpizdite s temi forami "kolk ga jest plačujem, takoj ga vržt iz službe, šolo naredu pa se nehu izobraževat,...". Razpizdite zaradi tega, ker jaz poleg tega uniformiranca vidim težave še pri: 

- fakn električarju, katerega delovna ura je bila vredna 25 ojrov, pa še ni vedno prišel ob dogovorjenem času (moral bi se samoodpustit, ker krade poštenim državljanom, ki delamo za jebenih 6 EUR/uro neto in se ne drži dogovorov)-

- vsakega, ampak res vsakega, prodajalca, ki mi ne izkaže dolžnega spoštovanja in profesionalnega obnašanja, ko pridem k njemu zapravit svojih 6 EUR na uro. Če ima on težave doma, z zdravjem, s svojim partnerjem, s šefom, z motoristi, z vremenom, s slabo letino gob,... briga me!! Ali profesionalen odnos in nasmešek ali pa naj gre na zavod, ker ni sposoben in je žaljiv. Vi bi pa rekli, naj grem drugam. Lahko, ampak najprej njega na zavod, ko ga jebe. Dejmo naredit red v tej fakof državi.

- ste dojeli, kaj hočem povedat, ali naj vam naštejem še kakšen drug VAŠ poklic, da boste razumeli, da ste vsi ljudje in da vsi motoristi, četudi niste cariniki, policaji, dacarji, zdravniki in cerkveni veljaki - še vedno prdite v hlače! So you´re not fuckin´ perfect, right?!

Ekola, pa sem se malo izpraznil:fyou:. Da se ne bo kdo od vas poimensko iskal v mojem zgornjem pizdakanju, ker ni direkt letelo na nobenega in kot že rečeno, nisem sploh prebral celotne 282 strani tele teme. Na pimpl mi gre samo to, ker nihče nikoli ne prizna, da ga kdaj userje, če pa že prizna pa je sarkastičen, posmehljiv, se s svojim kretenskim razmišljanjem celo kiti, ali pa naredi svoj userek nepomemben/trivialen.

 

...in drgač? Ste se kaj peljali z motorji včeraj, so vas miličarji kaj ustavljali? Ne, niso. No, potem pa res ni potrebe po razdiranju teoretičnih problemov, ne :friend1:.

Ajd!

  • Všeč mi je 7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se nism najdu :(

a maš kej dobrega za poklic jebivetra?

Sicer pa, ni tok hudo kot se ti zdi (je še huj)

aja, pa ustavl so me dns 2x, en mi je celo glavo oduzad not tlaču...pol mi je pa reku srečno vožnjo :D

ta drug, je pa hotu kar 3 stvari od mene, pol se je šu skrit..čez 5 minut je pršu nazaj, tut vtaknil glavo oduzad notri, in pol je reku da je vse v redu z mano in da lah grem.

Js sm čist na koncu z živci, a prav vsak mi bo zdej glavo oduzad not utikal? Upam da ni blo napake v postopku.

No kukurkol, roba ki sem jo naložil v Zagrebu je že doma. Se pa gre za bel prah. Pakiran v vreče ppo 25kg. Bomo že razpakiral v manjše doze :P

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

js se nism najdu :(

a maš kej dobrega za poklic jebivetra?

Sicer pa, ni tok hudo kot se ti zdi (je še huj)

 

jaz ga nisem razumel! Ne vem ali kurca policaja ali nas, ko zmeraj plačujemo kazni. :lol1:

Daj še enkrat napiši  bolj razločno. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

jaz ga nisem razumel! Ne vem ali kurca policaja ali nas, ko zmeraj plačujemo kazni. :lol1:

Daj še enkrat napiši  bolj razločno. :yea1:

sm popravil izjavo, preber še 1x

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, solorider said:

jaz ga nisem razumel! Ne vem ali kurca policaja ali nas, ko zmeraj plačujemo kazni. :lol1:

Daj še enkrat napiši  bolj razločno. :yea1:

:twak:

Lump!

 

20 minutes ago, DAMI34 said:

js se nism najdu :(

a maš kej dobrega za poklic jebivetra?

Sicer pa, ni tok hudo kot se ti zdi (je še huj)

aja, pa ustavl so me dns 2x, en mi je celo glavo oduzad not tlaču...pol mi je pa reku srečno vožnjo :D

ta drug, je pa hotu kar 3 stvari od mene, pol se je šu skrit..čez 5 minut je pršu nazaj, tut vtaknil glavo oduzad notri, in pol je reku da je vse v redu z mano in da lah grem.

Js sm čist na koncu z živci, a prav vsak mi bo zdej glavo oduzad not utikal? Upam da ni blo napake v postopku.

No kukurkol, roba ki sem jo naložil v Zagrebu je že doma. Se pa gre za bel prah. Pakiran v vreče ppo 25kg. Bomo že razpakiral v manjše doze :P

 

@DAMI34, ti pa res nimaš sreče s temi rektalnimi pregledi (res močno upam, da vedno samo pregledi vozil :OK:). O.K., kaj pa z motorjem si se kaj vozil včeraj? Da ne praviš:hmm:... Pol se ne kvalificiraš za razpravo o motorovožnji in policijskih kontrolah, sedi nazaj v klop (no, razen, če si v svoji pisarni, potem ne, ker s klopce/postle zadaj ne boš dosegu volana in bremze :lol1:).

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, GoBobi pravi:

:twak:

Lump!

 

@DAMI34, ti pa res nimaš sreče s temi rektalnimi pregledi (res močno upam, da vedno samo pregledi vozil :OK:). O.K., kaj pa z motorjem si se kaj vozil včeraj? Da ne praviš:hmm:... Pol se ne kvalificiraš za razpravo o motorovožnji in policijskih kontrolah, sedi nazaj v klop (no, razen, če si v svoji pisarni, potem ne, ker s klopce/postle zadaj ne boš dosegu volana in bremze :lol1:).

Ajd!

nism :(

pa zase se brigi, pa nehi me u depro spraulat :(

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi, nisi... Lump sem reku možakarju, ki bi ga indijanci poimenovali "ta, ki rad jezdi sam, redno" (solorider).

Ko jebe Depro @DAMI34, Bobi fajn, Bobi smešen (včasih za poslušat, zmeri pa za gledat - če ne prej, ko se skoplem na motorcajkl in me vidiš obirat ovinke :lol1:).

tkole se pa Depra spodi:

Depra šu... šu... šu... , ma spizdi bre Depro (muslimanka, pravoslavka, ... nima veze, vedno isti postopek).

 

Ajd!

Popravljeno . Popravil GoBobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, C eagle pravi:

mi lahko pojasniš, ali bi postopek,ki je sledil imel nako nadaljevanje tudi brez napake, ki jo je storil policist?

Očitno nisi prebral vsega, kar sem do sedaj napisal. Ampak bom ponovil. Ves tisti postopek, kateri se je kasneje zgodil, je pač postopek, kateri se zgodi v primeru ugotovitve prekrška, katerega stori mladoletna oseba. Je sedaj jasno ?

pred 8 urami, thumper pravi:

iz izkušenj sinko..iz izkušenj ..

točno to so naredili - nekoga drugega so sankcionirali za svojo napako .. si mogoče slišal da ne moreš nekoga kaznovati za isti prekršek dvakrat..

kazen je bila napisana narobe - torej je bila napaka v postopku ..in posledično sam postopek ni veljaven .. 

Če ne poznaš zakonodaje in postopkov, ne tipkaj.

pred 8 urami, ftp pravi:

Raje poiščem napako v tvojem razmišljanju. Vsaka zmota, ki prinese neko škodo, bi moral poravnat.

Torej če jaz zmotno ocenim širino mojega vozila in podrsam sosednjega nisem dolžan poravnat nastale škode????

Velika večina nesreč je zaradi zmote v oceni stanja (sebe in ceste) zelo malo pa res namernih.

Kakšno škodo je to prineslo ? 

pred 7 urami, Kmet2 pravi:

Borutt

Kot vedno samo nabijaš. 

Sploh ne poznaš zakonodaje in še manj postopke in nekaj na pamet pišeš. Daj se malo poglobiti v zadevo, preden začneš tipkati. Ker začneš takoj nabijati, čeprav o sami stvari nimaš najmanjšega pojma.

Zelo očitno je, da te močno žulijo vse tiste pike in evri, katere si nakazal državi. Nismo policisti krivi, če so številke na števcu tvojega vozila tako majhne.

 

Jaz sem se samo zmotu ;)

Nisi se zmotil. Ti zavestno stresaš jezo na napačnega. Poleg tega ti ne gre najbolj branje mojih zapisov. Imam nečitljiv rokopis  ?

pred 7 urami, GoBobi pravi:

Jebovasbog, pizduni nezmoztljivi:angryrant1: . Nisem mogu prebrat tele strani 282, ker se samo za jajca vlečete en druzga. Ko bi bili tako perfektni vsi v svojih poklicih, matervamjebem. Kaj se kurac drgnete okrog tega miličarja, če pojma nimate kako laufa birokracija. Zajebo, zajebo. Nej odgovarja kar je zajebu, pa mirna bosna. Tko al tko pa je šlo od njegovega hišnega obiska vse po poteh, po katerih bi itak šlo (sodišče, CSD). In to je problem, ne to, kako je (samo na začetku) zajebu plavi uniformiranec. Problem je ta kazen za 40 ojrov in drama okrog tega, ko pa pijani pizduni doma prefukavajo vse okrog sebe, šlatajo svoje lastne otroke in podobno, pa sodišče nič ne ve, ker mu CSD po parih letih še ni nič sporočil, na CSD-ju so pa lih nekaj reorganiziral in so se lih nekaj papirji založil. In ja, ko smo ravno tlele - poznam enega strašnega motorista, ki se lahko najde tlele notri, pezde usrano (ne vem, če je/je bil na forumu).

Al me razpizdite s temi forami "kolk ga jest plačujem, takoj ga vržt iz službe, šolo naredu pa se nehu izobraževat,...". Razpizdite zaradi tega, ker jaz poleg tega uniformiranca vidim težave še pri: 

- fakn električarju, katerega delovna ura je bila vredna 25 ojrov, pa še ni vedno prišel ob dogovorjenem času (moral bi se samoodpustit, ker krade poštenim državljanom, ki delamo za jebenih 6 EUR/uro neto in se ne drži dogovorov)-

- vsakega, ampak res vsakega, prodajalca, ki mi ne izkaže dolžnega spoštovanja in profesionalnega obnašanja, ko pridem k njemu zapravit svojih 6 EUR na uro. Če ima on težave doma, z zdravjem, s svojim partnerjem, s šefom, z motoristi, z vremenom, s slabo letino gob,... briga me!! Ali profesionalen odnos in nasmešek ali pa naj gre na zavod, ker ni sposoben in je žaljiv. Vi bi pa rekli, naj grem drugam. Lahko, ampak najprej njega na zavod, ko ga jebe. Dejmo naredit red v tej fakof državi.

- ste dojeli, kaj hočem povedat, ali naj vam naštejem še kakšen drug VAŠ poklic, da boste razumeli, da ste vsi ljudje in da vsi motoristi, četudi niste cariniki, policaji, dacarji, zdravniki in cerkveni veljaki - še vedno prdite v hlače! So you´re not fuckin´ perfect, right?!

Ekola, pa sem se malo izpraznil:fyou:. Da se ne bo kdo od vas poimensko iskal v mojem zgornjem pizdakanju, ker ni direkt letelo na nobenega in kot že rečeno, nisem sploh prebral celotne 282 strani tele teme. Na pimpl mi gre samo to, ker nihče nikoli ne prizna, da ga kdaj userje, če pa že prizna pa je sarkastičen, posmehljiv, se s svojim kretenskim razmišljanjem celo kiti, ali pa naredi svoj userek nepomemben/trivialen.

 

...in drgač? Ste se kaj peljali z motorji včeraj, so vas miličarji kaj ustavljali? Ne, niso. No, potem pa res ni potrebe po razdiranju teoretičnih problemov, ne :friend1:.

Ajd!

Dihaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, GoBobi pravi:

 

- fakn električarju, katerega delovna ura je bila vredna 25 ojrov, pa še ni vedno prišel ob dogovorjenem času (moral bi se samoodpustit, ker krade poštenim državljanom, ki delamo za jebenih 6 EUR/uro neto in se ne drži dogovorov)-

- vsakega, ampak res vsakega, prodajalca, ki mi ne izkaže dolžnega spoštovanja in profesionalnega obnašanja, ko pridem k njemu zapravit svojih 6 EUR na uro.

...in drgač? Ste se kaj peljali z motorji včeraj, so vas miličarji kaj ustavljali? Ne, niso. No, potem pa res ni potrebe po razdiranju teoretičnih problemov, ne :friend1:.

Ajd!

ka se pizdiš pezde bogatunski ?  

 

 

 

aja pelal z motorjem? ne pezde bogatunski ..ker sem delal do trdne noči nadure za tolk k maš ti uro ! 

 

ajd :fyou:

 

pred 32 minutami, Borutt pravi:

Če ne poznaš zakonodaje in postopkov, ne tipkaj. 

ja ja ..sm se prjavu na tečaj za pulcaja ..zdej sm pa u skrbeh da me naujo sprejel k vem več kt oni.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, thumper said:

ka se pizdiš pezde bogatunski ?  

aja pelal z motorjem? ne pezde bogatunski ..ker sem delal do trdne noči nadure za tolk k maš ti uro ! 

ajd :fyou:

Ker si utrujen :yawn:, si spregledal  električarjevo postavko, kajne :ras: ... Pa ob mene se je lažje obregnit pa mi fakiča kazat, ker sem majhen in okrogu, a ne?!

Sej bova že nekak, ti boš malo dlje delal, jaz bom pa prej afne guncal, pa bova oba imela enako. Važi?!

Ajd! :winkiss:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Očitno nisi prebral vsega, kar sem do sedaj napisal. Ampak bom ponovil. Ves tisti postopek, kateri se je kasneje zgodil, je pač postopek, kateri se zgodi v primeru ugotovitve prekrška, katerega stori mladoletna oseba. Je sedaj jasno ?

Got the point! 

Tnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, Borutt said:

Kakšno škodo je to prineslo ? 

Ni bil "point" točno ta dogodek, ampak vse kar delajo(te) policisti, zdravniki,..., vsi se zgovarjate na zmoto in stvar je za vas rešena.Če pa zmotno mislim da je prvapomoč ok, pa me lepo oglobite. Kakšno skodo pa naredi (razen moji denarnici) pretečena prva pomoč, manjkajoča žarnica in druge malenkosti?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ste se tukaj razpisali o tem. Še replika na te dogodke https://dnevnik.si/1042754821/slovenija/bi-morali-starsi-mladoletnika-spremljati-tudi-na-zmenek

pred 23 urami, Borutt pravi:

 

Če je pa ta zgodba resnična, potem ne vem, kaj si je tisti butec s kapo na glavi sploh mislil. 

Ne vem, kaj se zdaj spravljate na Borutta, saj je že na začetku napisal tole. Se strinjam, kaj je to tele od policaja razmišljalo? Mene predvsem moti v vsej tej zgodbi dvoje - prvič policaj res ne bi rabil naredit take kolobacije za tak bedn prekršek, drugič da zapravimo toliko enega našega denarja za take bedarije? Res je, kar pravijo, javne službe imajo prenizke plače. :wallbash: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!