Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 5 minutami, Cartman pravi:

 

kaj si zdej tel povedat? sta se držala postopkov? slišal sem da na žalost ne. Ta dva bi morda lahko preživela, nesrečnež pri igu ni mel šans. vse je počel prav, in bil ubit.  Glede teh dveh, pa veš, a se ne zjasniš? Smisel posta je (bil, zdej si ga po svoje stolmačil in strolal), da za policiste niti ni navadnih postopkov. Da pogosto tvegajo življenja. Pa tega morda ne cenimo, ker je v uniformah precej majhnih ljudi. Ne po stasu, po pameti. In če se vrnemo par postov nazaj, k "začetku te debate" lovit biciklistko je, priznej, maloumno. in od tod naprej je šel postopek narobe. Zakaj? Ker ga je vodil maloumen policist. 

 

Moram pa jasno napisat, da že nekaj let nisem imel nekorektnega odnosa s policistom, za to so po novem zadolženi mestni redarji širom Slovenije. 

Si pokazal vse svoje znanje in poznavanje. 

Šlo je za čisto navadna postopka, kar sem ti že prej napisal. Ker v primeru, da te nekdo čaka z nabito pištolo, te ne reši nobena stvar. Lahko samo omilimo posledice z orožjem v roki pri vsakem postopku. 

Tisti postopek se je zgodil in se dogaja, ne vemo pa, zakaj je prišlo do postopka. Ko bomo to vedeli, bomo lahko lažje komentirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Si pokazal vse svoje znanje in poznavanje. 

Šlo je za čisto navadna postopka, kar sem ti že prej napisal. Ker v primeru, da te nekdo čaka z nabito pištolo, te ne reši nobena stvar. Lahko samo omilimo posledice z orožjem v roki pri vsakem postopku. 

Tisti postopek se je zgodil in se dogaja, ne vemo pa, zakaj je prišlo do postopka. Ko bomo to vedeli, bomo lahko lažje komentirali.

To ni res, reši te prav postopek ki ga izvaja Ameriška policija ..............preden se približajo ustavljenemu avtomobilu morajo biti vidne roke vseh prisotnih v ustavljenem vozilu. 

Samo tako kot si napisal, če bi tako ustavljaLI  bi bila v Sloveniji revolucija in jaz bi bil v prvih vrstah :P

Tako da tvoja trditev ne pije vode .

Mogoče lahko prilepiš kakšen člen , pravilo zakon , ki določa pravilen postopek nekoga , ki ga ustavite, lovite itd .....

Pričakujem zelo zanimiv odgovor .

Pa še lažje bomo komentirali zgornja žalostna primera smrti policista , ampak kot kaže star pregovor : vrana vrani ne izkljuje oči , zato sta vrjetno policista opravila vse postopke korektno .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Borutt said:

Si pokazal vse svoje znanje in poznavanje. 

Šlo je za čisto navadna postopka, kar sem ti že prej napisal. Ker v primeru, da te nekdo čaka z nabito pištolo, te ne reši nobena stvar. Lahko samo omilimo posledice z orožjem v roki pri vsakem postopku. 

Tisti postopek se je zgodil in se dogaja, ne vemo pa, zakaj je prišlo do postopka. Ko bomo to vedeli, bomo lahko lažje komentirali.

https://www.conrad.si/Naprava-za-meglo-ADJ-VF-400.htm?websale8=conrad-slowenien&pi=1244496&ci=SHOP_AREA_192513_1405040

 

de je en imel nož, se je skrilo v megli. 

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kmet2 pravi:

No ti si tudi zelo verodostojen, da poveš debilizme policijskega dela ne samo tožilskega !

Res je. Ni mi jasno kako lahko uradna oseba naredi tako hudo napako? O posledicah verjetno sploh ne razmišlja. Če svoj primer spredalčkam, se mi zdijo vse te odločitve namerne. Meni vse skupaj zelo smrdi po težki korupciji in mafijski obravnavi. Ko zberem finance, se bom tudi sam spravil nad Koprskega tožilca. In to do ESČP, če bo treba. Naj odgovarja za svoje odločitve baraba pokvarjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

To ni res, reši te prav postopek ki ga izvaja Ameriška policija ..............preden se približajo ustavljenemu avtomobilu morajo biti vidne roke vseh prisotnih v ustavljenem vozilu. 

Samo tako kot si napisal, če bi tako ustavljaLI  bi bila v Sloveniji revolucija in jaz bi bil v prvih vrstah :P

Tako da tvoja trditev ne pije vode .

Mogoče lahko prilepiš kakšen člen , pravilo zakon , ki določa pravilen postopek nekoga , ki ga ustavite, lovite itd .....

Pričakujem zelo zanimiv odgovor .

Pa še lažje bomo komentirali zgornja žalostna primera smrti policista , ampak kot kaže star pregovor : vrana vrani ne izkljuje oči , zato sta vrjetno policista opravila vse postopke korektno .

Verjetno pišeš na podlagi poznavanja Kataloga standardov policijskih postopkov in ne na pamet, kajne. 

Lahko pa vsakič opravimo varnostni pregled z uporabo sredstev za vezanje in vklepanje do konca postopka. Da bomo zadovoljili tvojo ljubezen do ameriških postopkov. 

pred eno uro, Cartman pravi:

Preberi si raje, kakšno obvestilo so dobili policisti. Da ne boš spet mešal meglo.

pred 47 minutami, Whiskey pravi:

Res je. Ni mi jasno kako lahko uradna oseba naredi tako hudo napako? O posledicah verjetno sploh ne razmišlja. Če svoj primer spredalčkam, se mi zdijo vse te odločitve namerne. Meni vse skupaj zelo smrdi po težki korupciji in mafijski obravnavi. Ko zberem finance, se bom tudi sam spravil nad Koprskega tožilca. In to do ESČP, če bo treba. Naj odgovarja za svoje odločitve baraba pokvarjena.

Kaj pa, če ima tožilec imuniteto ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt

Verjetno pišeš na podlagi poznavanja Kataloga standardov policijskih postopkov in ne na pamet, kajne. 

Lahko pa vsakič opravimo varnostni pregled z uporabo sredstev za vezanje in vklepanje do konca postopka. Da bomo zadovoljili tvojo ljubezen do ameriških postopkov. 

 

Pišem ker sem gledal veliko ameriških policijskih filmov , nimam pojma o kakšnih katalogih in postopkih , na to se spoznajo mešalci megle :lol1:

Če si boste tako ohranili življenje v službi , potem ja , naredite tako , pa če se vsi na glavo postavimo . Čeprav ne maram policije , ne maram še bolj debilov , ki streljajo na policijo ..........to ni prav način , a pri naših postopkih in debilizmih v policiji  ni izključeno da se bo to dogajalo še pogosteje . Žal :blush:

Nisi mi odgovoril .......al si mi spet odgovoril pa nisem razumel :) ali lahko vzamem za pravilen postopek tvojo zadnjo večstavčno poved ?

 

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Kmet2 pravi:

Borutt

Verjetno pišeš na podlagi poznavanja Kataloga standardov policijskih postopkov in ne na pamet, kajne. 

Lahko pa vsakič opravimo varnostni pregled z uporabo sredstev za vezanje in vklepanje do konca postopka. Da bomo zadovoljili tvojo ljubezen do ameriških postopkov. 

 

Pišem ker sem gledal veliko ameriških policijskih filmov , nimam pojma o kakšnih katalogih in postopkih , na to se spoznajo mešalci megle :lol1:

Če si boste tako ohranili življenje v službi , potem ja , naredite tako , pa če se vsi na glavo postavimo . Čeprav ne maram policije , ne maram še bolj debilov , ki streljajo na policijo ..........to ni prav način , a pri naših postopkih in debilizmih v policiji  ni izključeno da se bo to dogajalo še pogosteje . Žal :blush:

Nisi mi odgovoril .......al si mi spet odgovoril pa nisem razumel :) ali lahko vzamem za pravilen postopek tvojo zadnjo večstavčno poved ?

 

Saj sem napisal, da obstaja Katalog standardov policijskih postopkov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Borutt pravi:

Kaj pa, če ima tožilec imuniteto ?

Iščem po spletu in nekje piše o imuniteti in nekje, da imunitete nimajo. Ampak vseeno, nad našimi zakoni so zakoni EU. Greš po reglcih in ker veš, da imaš prav, se stvari rešijo v Strasbourgu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa najameš Čuk Norrisa, on je pošten, pa vedno zmaga!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz poštenega in "cool" policista/policistke še nisem srečal. Ko bom, bom to z največjim veseljem obelodanil.....(pika)!

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Yagi-san pravi:

Jaz poštenega in "cool" policista/policistke še nisem srečal. Ko bom, bom to z največjim veseljem obelodanil.....(pika)!

 

lp

če si na revežih gradijo kariero in še prav uživajo zraven! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Whiskey pravi:

Iščem po spletu in nekje piše o imuniteti in nekje, da imunitete nimajo. Ampak vseeno, nad našimi zakoni so zakoni EU. Greš po reglcih in ker veš, da imaš prav, se stvari rešijo v Strasbourgu.

Nekaj piše v zakonodaji.

(1) Državni tožilec je pri opravljanju državnotožilske službe samostojen ter vezan na ustavo in zakon. V skladu z ustavo je vezan tudi na splošna načela mednarodnega prava ter na ratificirane in objavljene mednarodne pogodbe.

(2) V odločitve državnega tožilca v konkretnih zadevah ni dovoljeno posegati, razen s splošnimi navodili in prevzemom zadeve na način, določen s temzakonom.

(3) Državni tožilec, ki meni, da je bila kršena njegova samostojnost, lahko Državnotožilskemu svetu predlaga obravnavo kršitve. Če ta ugotovi, da je predlog utemeljen, lahko kršitev glede na njeno naravo odpravi oziroma zahteva ali predlaga njeno odpravo in po potrebi objavi svojo ugotovitev.

(1) Funkcija državnega tožilca je trajna.

(2) Državnemu tožilcu preneha funkcija ali je lahko razrešen le v primerih in pod pogoji, ki jih določa tazakon.

(3) Državni tožilec ne sme opravljati funkcij ali dejavnosti, ki so po ustavi ali tem zakonu nezdružljive s funkcijo državnega tožilca.

(1) Pristojnosti državnega tožilca so določene z ustavo in zakonom.

(2) Državni tožilec mora pri opravljanju državnotožilske službe ravnati nepristransko, varovati ustavnost in zakonitost, načela pravne države ter človekove pravice in temeljne svoboščine.

(3) Državni tožilec mora zakonito, strokovno pravilno in pravočasno opravljati državnotožilsko službo ter varovati njen ugled.

(4) Državni tožilec mora brez nepotrebnega odlašanja reševati zadeve, ki so mu dodeljene v delo.

(1) Državni tožilec je odgovoren za kršitve pri opravljanju državnotožilske službe v skladu s temzakonom.

(2) Državnega tožilca ni mogoče obtožiti pred disciplinskim sodiščem za mnenje, ki ga je dal pri opravljanju državnotožilske službe.

(3) V disciplinskih zadevah zoper državne tožilce odločajo disciplinska sodišča po tem zakonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Yagi-san pravi:

Jaz poštenega in "cool" policista/policistke še nisem srečal. Ko bom, bom to z največjim veseljem obelodanil.....(pika)!

Hmmm, tega ne morem lajkat, saj sem naletel na večino plavih, ki so bili korektni in prva liga...

O pederčinah vmes pa ne bi razpravljal, ampak jih je blo res mal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jaz moram dodati "svojo cvetko" v to temo. V mestih in naseljih sem vedno upošteval omejitve in "prometne usmeritve", izven mest in naselij sem pa velikokrat, ali celo zmeraj upal, da ne bom naletel na radar, čeprav nisem nikoli in nikjer "tiščal do konca" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut redko tišim do konca :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

jst tut redko tišim do konca :P

Če ma člowk dolzga, si to lahko privošči :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, HD-Dyna said:

Hmmm, tega ne morem lajkat, saj sem naletel na večino plavih, ki so bili korektni in prva liga...

O pederčinah vmes pa ne bi razpravljal, ampak jih je blo res mal :blush:

Ti si gospod! Tebe se jaz vikam v zivo :) 

Pri meni jih je pa ali avto "zmotil" ali pa ne vem kaj.....! Samo en primer (pa jih je se dosti, ta je najbolj blaga verzija)...od Ruskega carja do centra...3 pihal! Ko sem pokazal najprej 1 nato 2 ustnika..."ja ja, to imate (en celo to imaŠ) od prej (vec dni staro)...ali pa, a radi pijete"!!

lp

Popravljeno . Popravil Yagi-san
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Yagi-san pravi:

Ti si gospod! Tebe se jaz vikam v zivo :) 

Pri meni jih je pa ali avto "zmotil" ali pa ne vem kaj.....! Samo en primer (pa jih je se dosti, ta je najbolj blaga verzija)...od Ruskega carja do centra...3 pihal! Ko sem pokazal najprej 1 nato 2 ustnika..."ja ja, to imate (en celo to imaŠ) od prej (vec dni staro)...ali pa, a radi pijete"!!

Ja , jeba je to,  če imaš preveč rad alkohol :P

Zvezdo si kup, pa se bojo lepše obnašal, ker ne bojo vedel al si mafijoza ali tajkun - v vsakem primeru težke veze in se ne upa preveč zajebavat, ker ne ve katerega odvetnika imaš :blush:

Drgač pa še jest sam sebe kdaj vikam v ogledalu, kdr je preveč .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, HD-Dyna pravi:

Zvezdo si kup, pa se bojo lepše obnašal, ker ne bojo vedel al si mafijoza ali tajkun - v vsakem primeru težke veze in se ne upa preveč zajebavat, ker ne ve katerega odvetnika imaš :blush:

Lahko je tebi, ki na Anderličevega Tonata sličiš (vsaj na enem selfiju, ki si ga objavu, se mi je tko zazdel). To pa je bivši politkomisarski-tajkunar, in take si noben policaj ne upa zajebavat...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HD-Dyna pravi:

:twak:

resnica boli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Saj sem napisal, da obstaja Katalog standardov policijskih postopkov. 

Pa daj prilimaj prosim no , bom prebral , obljubim . Pa ti točno veš kje to najdeš v tem katalogu standardnih policijskih postopkov .

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Pa daj prilimaj prosim no , bom prebral , obljubim . Pa ti točno veš kje to najdeš v tem katalogu standardnih policijskih postopkov .

 

on že najde, sam nekateri drugi njegovi kolegi so polpismeni (sam ne vsi) :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Kmet2 pravi:

Pa daj prilimaj prosim no , bom prebral , obljubim . Pa ti točno veš kje to najdeš v tem katalogu standardnih policijskih postopkov .

 

Te bom ob priliki seznanil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!