Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

na vseh nasih android napravah dela v chromu b.p. 

mogoce je kak keč v tem kak brskalnik kdo uporablja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kitajc, android 4.4 in ni chrome brskalik, dela dosti ok forum, iskanje dela, zadnje objave delajo, nimam težav razen tega da mam predebele prste za qwerty tipkovnico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni dela use na navadnem samsung brskalniku na s7, pa prej na s5 tudi nism meu problemou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, cikadina pravi:

na vseh nasih android napravah dela v chromu b.p. 

mogoce je kak keč v tem kak brskalnik kdo uporablja?

Jaz na tablici nimam različnih brskalnikov, kot jih imam na sobnem kompu (chrome, explorer,mozila). Na tablici imam samo ikono Internet, glede na to da ima tablica android os predvidevam da ima chrome brskalnik. Kako bi pa preveril, če je res ali ne, oz. kako bi potem spremenil, če bi se izkazalo, da ni chrome. Hvala za tip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, izibajker pravi:

Jaz na tablici nimam različnih brskalnikov, kot jih imam na sobnem kompu (chrome, explorer,mozila). Na tablici imam samo ikono Internet, glede na to da ima tablica android os predvidevam da ima chrome brskalnik. Kako bi pa preveril, če je res ali ne, oz. kako bi potem spremenil, če bi se izkazalo, da ni chrome. Hvala za tip.

po vsej verjetnosti imas brskalnik od proizvajalca tablice (samsung, asus...). Chrome je kot "domači" brskalnik samo na googlovih napravah torej nexsusih, kjer mas tudi "deviški android", ostali proizvajalci zmeri neki serjejo cez s svojimi "izboljsavami", ki so ponavadi za en k***.

torej greš v "trgovino play" in tam poisces chrome in nalozis (ce se ni nalozen).

Mi je pa motosvet najlepse delal na cm secure browser, samo ker sm chroma navajena in mi je fajn, da so zaznamki dostopni tudi na drugih  mojih napravah mam pol kr chrome. 

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, izibajker pravi:

Jaz na tablici nimam različnih brskalnikov, kot jih imam na sobnem kompu (chrome, explorer,mozila). Na tablici imam samo ikono Internet, glede na to da ima tablica android os predvidevam da ima chrome brskalnik. Kako bi pa preveril, če je res ali ne, oz. kako bi potem spremenil, če bi se izkazalo, da ni chrome. Hvala za tip.

greš v trgovino play, zdawnloudaš crome in walaaaa problemi rešeni :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

greš v trgovino play, zdawnloudaš crome in walaaaa problemi rešeni :P

 

OK tenx. Upam, da je še dovolj placa u memoriji na tablci. Če ne bo treba enpar aplikacij dol zbrisat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 7. 2016 at 12:25, izibajker pravi:

OK tenx. Upam, da je še dovolj placa u memoriji na tablci. Če ne bo treba enpar aplikacij dol zbrisat...

Te aplikacije tako malo placa zasedejo, da ni omembe vredno. Drugo so kakšni zahtevni programi in igrice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DL650 pravi:

Te aplikacije tako malo placa zasedejo, da ni omembe vredno. Drugo so kakšni zahtevni programi in igrice.

Sej igrice sem imel v mislih, v naši familiji imamo namreč samo eno tablco...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, izibajker pravi:

Sej igrice sem imel v mislih, v naši familiji imamo namreč samo eno tablco...

kaj pa uno čokoladno? Tista ma tut eno fajn igrco.. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
pred 43 minutami, RobiRoberto pravi:

Kar tukaj bom vprašal,ker ne najdem kje bi drugje bi še lahko. Ali je to "Motosvetova novost", ali se v mojem računalniku dogaja nekaj brez moje želje in mojega nadzora? Motosvet mi razen pri odpiranju novih prispevkov, vseeno eluje b.p. ...

PrSc.jpg

men tut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 4 urami, RobiRoberto pravi:

Zakaj mi je objavilo fotografiji v manjši resoluciji in zakaj svoje objave ne morem popraviti?

 

Zato, ker se slike v objavo ne dodaja s copy/paste iz okna, kjer so prikazane priponke.

Screen Shot 2016-09-20 at 15.19.48.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto možno, da ko sem iz facebooka kopiral svoje besedilo, sem zraven skopiral tudi kakšno fotografijo ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če se lahko zamenjati povezavi na temah, tako da bi krogec pred naslovom linkal na začetek teme in dejanski naslov na prvi neprebrani post ... sem se trudil spremeniti navade pa je vseeno naslov bolj intuitivno pritisniti nekoga ki pa ni prebral teme ga bo pa itak avtomatsko vrglo na začetek ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ni težava, sam mal čudno se mi zdi, da je naenkrat toliko gostov na forumu. A so kakšni hekerji na delu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

:-(   =   že kar nekaj časa se mi to dogaja in tudi sedaj sem moral "smeškota" kar sam "narisati" ..   :-(

:-(   =   tudi "fotografijo" sem moral najprej objaviti na Shrani.si ...   :-(

error.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mal problemov je danes, bo jutri bolje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da jutri tudi ne bo več kar samo citiralo mojo prejšnjo objavo !!!

 

:-(   =   že kar nekaj časa se mi to dogaja in tudi sedaj sem moral "smeškota" kar sam "narisati" ..   :-(

:-(   =   tudi "fotografijo" sem moral najprej objaviti na Shrani.si ...   :-(

error.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

dobro (zaželjeno) bi bilo, če v tej temi javite, ko opazite kako napako v smislu:

-nepopolni ali napačni naslovi tem

-manjkajoče teme predvsem v temi blagovne znamke motorjev

in kar pač opazite, predvsem drobne napake, da jih popravimo

 

Hvala

ps. napako lahko tudi vpišete kar v odgovarjajoči temi npr.:

tema: KTM duk 360

popravi naslov: pravilno KTM 360 duke r

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Nokia Lumia 830 (Windows Phone 8.1) mi konstantno zapira Motosvetovo stran. Je potrebna kakšna fora. To se dogaja zadnji 10 dni? Če ni rešitve bom telefon u graben vrgu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, tomash pravi:

Na Nokia Lumia 830 (Windows Phone 8.1) mi konstantno zapira Motosvetovo stran. Je potrebna kakšna fora. To se dogaja zadnji 10 dni? Če ni rešitve bom telefon u graben vrgu. 

Zavij u 500 € pa povej kam ga boš vrgu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!