Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

pred 15 urami, Scarabeo 500 pravi:

Ne vem ali misliva isto povezavo.

Jaz misli to pri objavi, tudi tvoje povezave ne morem odpreti in pogledati tvoje albume.

Motocikel:GS                                                                                                                                                                                               Moj album - preko te povezave ne prideš do ničesar, včasih si lahko pogledal albume od kogarkoli.

Pa še zmeraj ne najdem v rubriki ALBUMI ( podrubriko Video albumi).

Scarabeo

Očitno so novoletni prazniki naredili" čudež", da mi link do "Moj album" v Firefox-u čudežno doda <wbr> ( http://motosvet.com<wbr>/albums/user/18055/ ). Pri IE pa čudežno doda %3cwbr%3e ( http://motosvet.com%3cwbr%3e/albums/user/18055/ ). Če omenjen "dodatek" zbrišem iz linka mi stran z albumi normalno prikaže.

Pred dnevi (lani) je delovalo brezhibno.

Upam, da admin pride kmalu z "dopusta" in me (naju) reši (imam tudi težave z nalaganje slik v album).

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob prijavi  na ms z android telefonom mi vedno javlja, da imam virus, čeprav ga nimam, saj mi antivirusni na androidu ne najde nobenega virusa...ko pa se prijavim z windows phoneom pa je ok...v čem je problem?

Hvala za odgovor:)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Akito pravi:

Ob prijavi  na ms z android telefonom mi vedno javlja, da imam virus, čeprav ga nimam, saj mi antivirusni na androidu ne najde nobenega virusa...ko pa se prijavim z windows phoneom pa je ok...v čem je problem?

Hvala za odgovor:)...

Ne prebiraj in klikaj reklam. Js mam tut full virusov :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Ne prebiraj in klikaj reklam. Js mam tut full virusov :ras:

Jih sploh ne ...vem, da so reklame ....ampak enostavno jih ne gre zapret, ker se takoj pojavita samo dve strani... ena ali druga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Akito pravi:

Jih sploh ne ...vem, da so reklame ....ampak enostavno jih ne gre zapret, ker se takoj pojavita samo dve strani... ena ali druga...

Tist so reklame, nimaš virusov. Jazjih ignoriram in normalno srfam. Na pcju doma pa crome sam ubija reklame, mogoče ima tudi v android opciji možnost blojriranja reklam. Poglej v nastavitve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Tist so reklame, nimaš virusov. Jazjih ignoriram in normalno srfam. Na pcju doma pa crome sam ubija reklame, mogoče ima tudi v android opciji možnost blojriranja reklam. Poglej v nastavitve

Vem, da so reklame in vem, da nimam virusov...roblem je v tem, da ne gre ignoritat:dry:...hvala za nasvet...bom poskusila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Akito pravi:

Vem, da so reklame in vem, da nimam virusov...roblem je v tem, da ne gre ignoritat:dry:...hvala za nasvet...bom poskusila.

Kako na znaš ignorirat, a si baba al nisi? :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 1. 2016 at 20:04, Scarabeo 500 pravi:

Ne vem ali misliva isto povezavo.

Jaz misli to pri objavi, tudi tvoje povezave ne morem odpreti in pogledati tvoje albume.

Motocikel:GS                                                                                                                                                                                               Moj album - preko te povezave ne prideš do ničesar, včasih si lahko pogledal albume od kogarkoli.

Pa še zmeraj ne najdem v rubriki ALBUMI ( podrubriko Video albumi).

Scarabeo

Pred dnevi odvzeta nedelujoča povezava Moji albumi - tako meni kot Avtomoto. Nato je Avtomoto v kratkem dobil delujočo povezavo, jaz pa je nimam več???

Pa razumi, če moreš? Že dva meseca je tako, a bo tako še naslednjega pol leta? Dajte no zrihtat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Scarabeo 500 pravi:

Pred dnevi odvzeta nedelujoča povezava Moji albumi - tako meni kot Avtomoto. Nato je Avtomoto v kratkem dobil delujočo povezavo, jaz pa je nimam več???

Pa razumi, če moreš? Že dva meseca je tako, a bo tako še naslednjega pol leta? Dajte no zrihtat.

Če se gre za kaj kar njim ne diši ali ima okus resnice te banajo ,pa tudi žaljivi so (slednje izključno leti na eno moderatorko ) za vse ostalo pa čiči pa čaki ,tako je v Slo in tako se odraža vse  tudi tu na MS .....srečno ,upam da te rešijo :-D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Pred dnevi odvzeta nedelujoča povezava Moji albumi - tako meni kot Avtomoto. Nato je Avtomoto v kratkem dobil delujočo povezavo, jaz pa je nimam več???

Pa razumi, če moreš? Že dva meseca je tako, a bo tako še naslednjega pol leta? Dajte no zrihtat.

Nepravilne povezave so bile zbrisane vsem.

Avtomoto si je novo povezavo dodal sam v nastavitvah svojega profila, slednje lahko storiš tudi ti oz. vsakdo, ki si to želi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Codeine pravi:

Nepravilne povezave so bile zbrisane vsem.

Avtomoto si je novo povezavo dodal sam v nastavitvah svojega profila, slednje lahko storiš tudi ti oz. vsakdo, ki si to želi.

Poglej, po starem sem imel to urejeno in delujočo. In če ste kaj spreminjali, dajte to tako, da ne bom potreboval znanja računalništva - ker tega nimam in ne mislim ob vsaki reformi stalno nekoga prosit, da uredi - kar je bilo delujoče. Vzrok pa je bila nadgradnja foruma.

Naj povem, da še vedno ni dostopa do video rubrike (VIdeo albumi), ali lahko še na to temo kaj poveš, ali moram tudi sam za to poskrbeti?

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Poglej, po starem sem imel to urejeno in delujočo. In če ste kaj spreminjali, dajte to tako, da ne bom potreboval znanja računalništva - ker tega nimam in ne mislim ob vsaki reformi stalno nekoga prosit, da uredi - kar je bilo delujoče. Vzrok pa je bila nadgradnja foruma.

Naj povem, da še vedno ni dostopa do video rubrike (VIdeo albumi), ali lahko še na to temo kaj poveš, ali moram tudi sam za to poskrbeti?

Scarabeo

V bistvu nadgradnja foruma s tem nima nobene veze, saj albumi niso bili nikoli del foruma ampak so bili posebej napisani za motosvet.

Kopiranje URL-ja (http://motosvet.com/albums/user/12625/) v polje v tvojem profilu bolj težko definiraš kot znanje računalništva.

Glede Video albumov pa, spisati je potrebno plugin za wordpress.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Codeine pravi:

 

Glede Video albumov pa, spisati je potrebno plugin za wordpress.

Recimo v 25 poskusih mi je uspelo skopirati pravo povezavo - poskušanje. 

To zgoraj napisano tvoje besedilo, pa a ti razumeš kitajsko, jaz tudi ne. Sam toliko, vsi pač nismo računalniški tipi. Pa naj še enkrat povem, pred meseci je bilo vse delujoče in jaz nisem šaril po forumu.

Scarabeo

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a lahko dobimo nazaj klasičen ali desktop način na mobilnih napravah, ker ta mobilna verzija motosveta ni za nikamor! bog ne daj pa tipke citiraj pritisnt, pol se sploh ne da vec nc napisat!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, cikadina pravi:

a lahko dobimo nazaj klasičen ali desktop način na mobilnih napravah, ker ta mobilna verzija motosveta ni za nikamor! bog ne daj pa tipke citiraj pritisnt, pol se sploh ne da vec nc napisat!

Da. V mobilnem brskalniku zahtevaj, da stran prikaže kot Desktop verzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Codeine pravi:

Da. V mobilnem brskalniku zahtevaj, da stran prikaže kot Desktop verzijo.

ta zaheva mi ne v chromu ne cm browserju ne deluje. oz. stran se se vedno prikazuje v mobilnem načinu. 

je pa to android 6.0.1, če ima to kaj veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a daš tam v Chromu ki imaš tri pikice da ti odpre nastavitvei in ostalo imaš  Zah. za namiz. sp. mesto in obkljukaš ?

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa čisto fajn dela mobile verzija :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, cikadina pravi:

ta zaheva mi ne v chromu ne cm browserju ne deluje. oz. stran se se vedno prikazuje v mobilnem načinu. 

je pa to android 6.0.1, če ima to kaj veze.

Na žalost ne vem, niti ne morem poskusiti, kako je videti na Android telefonu, ker v življenju še nisem imel Android telefona.

Drugače pa ne gre za mobilno temo (forum je sploh nima več) ampak za Responsive Design foruma, ki se prilagaja glede na širino ekrana, kar lahko poskušiš s tem, da na računalniku zožiš okno browserja in se bo forum spremenil na enak izgled kot ga lahko vidiš na telefonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Codeine pravi:

Na žalost ne vem, niti ne morem poskusiti, kako je videti na Android telefonu, ker v življenju še nisem imel Android telefona.

Drugače pa ne gre za mobilno temo (forum je sploh nima več) ampak za Responsive Design foruma, ki se prilagaja glede na širino ekrana, kar lahko poskušiš s tem, da na računalniku zožiš okno browserja in se bo forum spremenil na enak izgled kot ga lahko vidiš na telefonu.

hvala za razlago. edino kar pr tem prilagajanju zgine so posodobitve statusa, tko da pol kdaj sploh ne vem da je petek, ker ne morem prebrat statusa od mausa :D

 

pa še to. kako je s temi "okrajšavami" za smeškote. a je treba zdej to kako drugačr napisat, ker recimo prej je :lol1: kr nrdilo smešota, zdej pa ne več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težava s citiranjem in z odgovarjanjem:

Če želim odgovoriti ali citirati, torej v obeh primerih, se mi prikaže okno zadnjega citiranja in dovoljuje pisanje le v okno zadnjega citiranja. 

Hvala za pomoč!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!