Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

Meni večkrat niti ne spusti na motosvet.com, ker mi zahteva uporabniško ime in potem še geslo. Pa forumsko ime in geslo ne odpreta niti strani, kaj šele forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

ja, ker posodabljajo....mormo mal počakat...pa pol jokat :P

Samo povem, mogoče jim bo informacija pomagala. Saj ne težim, vseeno pa verjamem, da bodo težave odpravljene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, gretzky pravi:

Meni večkrat niti ne spusti na motosvet.com, ker mi zahteva uporabniško ime in potem še geslo. Pa forumsko ime in geslo ne odpreta niti strani, kaj šele forum.

V bistvu to ni napaka, ampak najlažja preprečitev, da nihče ne more na stran v tistih nekaj minutah kolikor pač traja nadgradnja foruma na novo verzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A hitre povezave za albume ne bo več? Mislim tista povezava, ki je pod vsako objavo na dnu podatkov:

Lokacija

Motocikel

Hitra povezava za albume.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno isti problem:

zavihek aktivnost, moji toki podatkov, vsebina ki ji sledim.....melje in melje, ma me nikamor ne pripelje....

drugi zavihki primejo al pa tut ne..včasih..kot se jim zazdi :dry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 10. 2015, Codeine pravi:

ja ne, to je sam copy/paste loga serverja, kaj je krivo, da vsake toliko časa dol pademo :D

Drugače pa zgleda takole: Tri dni nazaj je prišla ven verzija 4.1, včeraj 4.1.1, zdajle pa pravkar 4.1.2 ... in očitno je z vsako verzijo samo še slabše oz. 4.1.2 gre pravkar gor oz. sem jo pravkar namestil in da vidimo kaj bo.

Sedaj je viden gumb, puščica za gor, ne bi škodlo, da bi bil še gumb za dol, oziroma jaz bolj pogrešam gumb za dol,na konec. Na PCju ni problem, ker imaš tipko home in end, na mobilniku pa je skrolanje kar sitno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste k ste tok bukov kukr jest, pa jambrate de nimate smajlijev.

Če nečete de vas Cufa tepe (menda 3 dni vkp), :

" ... če ti kej na dela najprej probaj to.

F5

počisti cache

;)

povej naprej :D!"

 

Men na Chromu se spet smajlajo smajliji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 10. 2015, schwantz pravi:

Sem nastavil, da mi prikazuje vsebino od zadnjega obiska, pa mi ne prikaže vse te vsebine.

Danes pa takole: Neprebranih AKTIVNOSTI sploh NI.... Če se prestavim na jeziček FORUM, vidim veliko NEPREBRANE vsebine

:mad:

Prosim za uporabno rešitev.

 

MSF 1.JPG

MSF 2.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ni več možnosti predogleda posta, preden ga oddaš? ali samo pri meni ni tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Cufa pravi:

Si naredil to kar je zgoraj napisal I30?

Sem. 

Sem se vmes odjavil, zdaj čudežno dela. Preverim še tisto, kar sem prvo ''reklamiral''...

Še enkrat javljam:

1. Po prijavi izberem aktivnost: Nove objave od zadnjega ...

2. Preberem do konca, kliknem gumb ''Naloži več'', se pokaže še nekja tem. Preberem tudi te...

3. Forum je prebran. Kliknem na jeziček ''FORUM'' in odkrijem še veliko neprebranih tem!?

Rešitev je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej kako imaš naštimane nastavitve za "zadnjo aktivnost" - "uredi ta tok podatkov" ..tam imaš lahko nastavljeno da ti pokaže vse nove poste, samo tiste v temah ki si jih ti začel, tiste v katerih sodeluješ ali samo od določenega člana.

 

p.s.: ne dela "čudežno". tvoj komentar je enak temu, kot da bi jaz rekla, da sesalc "čudežno" dela po tem, ko sem odmašila zamašeno cev in polno vrečko zamenjala za novo. :D  :D

Sej vem, da vam noben ni povedal, ampak mislim, da smo o tem pisali vsaj štirikrat v zadnjih desetih dnevih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V oknu spodaj mi ostaja  citat in prejšen odgovor iz teme v kateri trenutno sploh nočem pisat... Zadeve se ne da pobrisat da bi oddal nov odgovor v povsem drugi temi.. aja.. na androidu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse objave mi podvaja :dry:

pa nism žiučn :jezik:

 

Vse objave mi podvaja :dry:

pa nism žiučn :jezik:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mojem streamu se nikakor noče odpret zadeva ?? oz se, u 9% probavanja

ce pa grem manualno od 'forum' naprej pa gre nemoteno. wtf - sam qurc k ne vem kje. so ksne teme.....

a se to se caka kake update ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič pišem v tole temo, upam, da nisem zgrešil. Preveč preverjat pa se mi ne da, ker pač vse traja predolgo.

Tale nov forum res dela zelo slabo. Ali je zelo počasen, ali pa se zadeva sploh ne premakne. Vse poste mi podvaja. Zdi se mi nepregleden, ampak ok, to je lahko tudi stvar navade. Nasploh ne razumem, kje je point nadgrajevanja foruma, če stvar dela v bistvu slabše kot prej. If it ain't broke, don't fix it

Prvič pišem v tole temo, upam, da nisem zgrešil. Preveč preverjat pa se mi ne da, ker pač vse traja predolgo.

Tale nov forum res dela zelo slabo. Ali je zelo počasen, ali pa se zadeva sploh ne premakne. Vse poste mi podvaja. Zdi se mi nepregleden, ampak ok, to je lahko tudi stvar navade. Nasploh ne razumem, kje je point nadgrajevanja foruma, če stvar dela v bistvu slabše kot prej. If it ain't broke, don't fix it

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!