Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

pred eno uro, Mič0 pravi:

Živijo,

po prenovi oblike foruma imam pa težave z prijavo, in sicer mi vsakič napiše da je napačno geslo. Tako moram pred vsako prijavo resetirati geslo.

 

Prosim za pomoč ter odpravo.

 

LP

kako pa resetiraš geslo ... 

jaz imam običajno teževe na eksplorerlju ... z mozilo in cromom nobenih težav 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prijavnem okecu, pod prostorom za uporabniško ime ter geslo pri sign in gumbu, je napis forgot your password na katerega klikneš in ti na e-mail pošljejo link, preko katerega nato vpišeš novo geslo

Popravljeno . Popravil Mič0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Mič0 pravi:

V prijavnem okecu, pod prostorom za uporabniško ime ter geslo pri sign in gumbu, je napis forgot your password na katerega klikneš in ti na e-mail pošljejo link, preko katerega nato vpišeš novo geslo

aha .. hvala :OK: 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še vedno nisem uspela rešiti svoje težave na tablici.

Naprimer, naredim en citat, ampak potem grem ven, ker se odločim, da ne bom odgovorila. Kadarkoli se vrnem nazaj na to temo in želim kaj odgovoriti, se mi v odgovoru zopet pojavi ta citat, ki ga nikakor ne morem izbrisati. Nekako je kar zapečen v polju za odgovor.

Kako lahko to izbrišem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz pa še vedno nisem uspela rešiti svoje težave na tablici.

Naprimer, naredim en citat, ampak potem grem ven, ker se odločim, da ne bom odgovorila. Kadarkoli se vrnem nazaj na to temo in želim kaj odgovoriti, se mi v odgovoru zopet pojavi ta citat, ki ga nikakor ne morem izbrisati. Nekako je kar zapečen v polju za odgovor.

Kako lahko to izbrišem???

pobriši citat, na pcju je lažje, na tablici pa moraš kvadrat označit, besedilo pa z backspace pobrisat

pred 12 minutami, motolover pravi:

Imam isto težavo in če se res igram, potem mi uspe pobrisati. Nisem pa še ugotovil kako. 

Enako kot prej, text s tipko delete, kvadrat citiranega pa poskusi označit, oziroma premikaj miško da se pojavijo puščice v vse smeri (ponavadi zgoraj levo na citiranem textu), nato klikni in tipka delete

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko dam "delete" me vrže ven na osnovno stran foruma in moram ponovno notri. 

Kvadratka tudi ne morem označiti. Do zdaj mi je uspelo le, če uspem spodaj kaj dopisati in potem z delete zbriše vse tudi zgornji del.

Uporabljam Maca.

Sem aktiven na nekaj IPS forumih in nikjer nimam te težave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jebiga, mac je neki posebnega :P pravkar testirano na MACu........delete briše text, potem daš kurzor miške zgoraj levo na križec in pritisneš delete, meni dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, stuhec pravi:

Kje pa najdeš motocikle ?

ja ponavad v moto trgovini :D

pred 16 urami, KARMEN1 pravi:

Jaz ne uspem niti označiti kvadratka s citatom. Mi ne prime.

torej, text zbriši s puščico nazaj. Potem ostane samo kvadratek. Dotakni se ga v zgornjem levem kotu da se pojavi mali znakec kvadrata in v njem puščice gor dol levo in desno. Nato pritisni spet brisanje (puščica nazaj) Meni dela na tablici. Uporabljam pa crome.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni se mi pojavil mali znakec :cry:. Pa sem šla v internetne nastavitve in vse izbrisala, od zgodovine, piškotkov, pa medpolnilnik in vse ostalo, kar mi je ponudilo v brisanje. 

In vsi zapečeni citati so izginili. Upam, da bo sedaj ok :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...že nekaj časa opažam...

forum berem po principu "nove teme od zadnjega obiska". Ko (v mobilnem pogledu) kliknem to funkcijo, mi potem prikaže teme. Kliknem na željeno temo in se mi vedno odpre PRVA stran. To je bilo prej bistveno boljše rešeno, ko ti je temo odprlo na prispevku, ki si ga zadnjega prebral ali na zadnjem dodanem prispevku.

Je mogoče tole kaj uredit?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Ferrarist pravi:

Hmmm...že nekaj časa opažam...

forum berem po principu "nove teme od zadnjega obiska". Ko (v mobilnem pogledu) kliknem to funkcijo, mi potem prikaže teme. Kliknem na željeno temo in se mi vedno odpre PRVA stran. To je bilo prej bistveno boljše rešeno, ko ti je temo odprlo na prispevku, ki si ga zadnjega prebral ali na zadnjem dodanem prispevku.

Je mogoče tole kaj uredit?

Lp

spremeni pogled rezultatov, potem pa klikni pri rezultatu na zvezdico ali krogec. Če le teh ne prikaže, klikni na temo potem pa na founu nazaj, pa se bo refrešalo in zvezdica (krogec) se bosta pojavila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 3 urami, Dr.SPEED pravi:

Kako se vstavi videjoposnetek,da je vidna slika posnetka,ko ga naložiš?

 

 

Ce govoriš za youtube, daš link in udariš enter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Dr.SPEED said:

Kako se vstavi videjoposnetek,da je vidna slika posnetka,ko ga naložiš?

 

 

tezko...

nekatere strani imajo tezave s https://link, tako da samo pobrises tisti s na koncu in ti ostane http://link

Tule pa ocitno tudi to ne dela.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25 Dec 2015 at 12:02, krucymucy pravi:

tezko...

nekatere strani imajo tezave s https://link, tako da samo pobrises tisti s na koncu in ti ostane http://link

Tule pa ocitno tudi to ne dela.

Na žalost dela, tako da najprej pri sebi poglej zakaj ne dela.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 11. 2015 at 22:20, Scarabeo 500 pravi:

A hitre povezave za albume ne bo več? Mislim tista povezava, ki je pod vsako objavo na dnu podatkov:

Lokacija

Motocikel

Hitra povezava za albume.

 

Scarabeo

Še zmeraj ne dela??? Moj album

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Scarabeo 500 pravi:

Še zmeraj ne dela??? Moj album

Moraš si ponastaviti (spremeniti) link svojih albumov (pri meni je bilo enako, dokler nisem spremenil - posodobil link)

 

Admin, imam težavo z nalaganjem slik v nov album . ..  ?!?!??!

Kakšna ideja ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, avtomoto pravi:

Moraš si ponastaviti (spremeniti) link svojih albumov (pri meni je bilo enako, dokler nisem spremenil - posodobil link)

 

Admin, imam težavo z nalaganjem slik v nov album . ..  ?!?!??!

Kakšna ideja ?

 

 

Ne vem ali misliva isto povezavo.

Jaz misli to pri objavi, tudi tvoje povezave ne morem odpreti in pogledati tvoje albume.

Motocikel:GS                                                                                                                                                                                               Moj album - preko te povezave ne prideš do ničesar, včasih si lahko pogledal albume od kogarkoli.

Pa še zmeraj ne najdem v rubriki ALBUMI ( podrubriko Video albumi).

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!