Skoči na vsebino

Lepe fotke (brez motorjev)


Priporočene objave

pred 1 uro, Yoghurt pravi:

A nista bili še nekaj časa nazaj dve temi v zvezi s fotografijo?

Temi v zvezi s fotografijo sta dve:

Ostalo / Kr neki / Ful lepe fotke (odprta leta 2003)

Motociklizem / Splošno / Fotografije (odprta leta 2015)

Vsebine teh dveh tem se včasih prekrivajo, nekatere fotke iz ene bi bolj pasale v drugo in obratno. V bistvu ni nobenega smisla niti dodane vrednosti, da imamo obe...

Absolutno se strinjam, da se tidve temi združita. Če ne bo kdo res kakšnega tehtnega argumenta proti navedel, ju bom združil. Kakšen pa bi bil najprimernejši naslov? Morda "Fotografije - takšne in drugačne"? Znotraj te (združene) teme pa lahko po mili volji objavljate linke na Instagram, fb...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da ostaneta 2 temi in sicer ena za fotke motorjev (v naravi al pa kr kje) in ena za fotke narave in ostalega lepega na tem planetu (razen motorjev in nagih bab in dedcev)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla HVALA, ker bom sedaj vedel, da moje fotografije objavljam v pravi temi.

Nekaj včerajšnjih, z mojega kolesarjenja proti Mrzli Rupi in nazaj domov.

 

IMG_0295.JPG.4f19540ecddec623e21f4d11644e790e.JPG

IMG_0299.JPG.12fcd634fc5c21f9dca713d2d3d2ad59.JPG

 

 

 

IMG_0326.thumb.JPG.aca71f089a1ebfb2a3654de19f5fbaae.JPG

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Alla pravi:

V kolikor lepite avtorske fotografije, spoštujte naslov teme...full lepe fotke... kar pomeni, da naj bodo vsaj približno ostre in da kompozicija vsaj približno štima....

Full hude fotke z motorji pa lepite tule: http://motosvet.com/tabla/topic/41237-hude-fotke-z-motorji/?page=4

Kaj pa, če nekdo za svojo fotko pošteno oceni, da ni "full lepa", pa čeprav je ostra in kompozicija štima. Ali pa če ni full huda z motorji. Kam pa naj take prilepmoi?

Sori, meni je ta označba, ki že kar vnaprej določa, da je nekaj full lepo in full hudo, malo neresna. Vsaka pokrajina in rožica pa tudi ni že kar po difoltu nek presežek...

Pa dobro bi bilo, če bi to temo premaknila iz kategorije Kr'neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!