Skoči na vsebino

Lepe fotke (brez motorjev)


Priporočene objave

Sicer ne spada pod fotografije narave, ampak ok, ni druge izbire ane. :whistle:
Se na koncu le nisem mogla upreti, da ne bi ene fotografije objavila - fuck it, poklicna deformacija. :blush: Je zanalašč obrezana in majhne velikosti, pač za na forum.
Če koga zanima več (koncertna fotografija, moto, portreti) lahko dobi na privat link.

vk_pacnik_krizanke.jpg.4032c15c9904c2ce61b5b56e4a787735.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Alla pravi:

To ni profi galerija fotk, tko kot tista z motorji ne. Zato po mojem mnenju lahko ostane v tej kategoriji.

V kolikor se mi bo zdelo (ja, povsem subjektivno mnenje), da kakšna fotografija ne sodi sem, jo bom pač izbrisala. Ker, konec koncev to tudi ni domači album, kamor nalepimo vse kar prileti iz telefona ali fotoaparata. 

Sem prečekiral tole temo, vsako deseto stran, da zajamem nek vzorec... Odprta je 14 let, in dolgo je bila prav korektna. Nabijanje se je tudi tule začelo šele par let nazaj... Škoda, da nisi že prej začela brisat nepotreben balast, ki se tudi tu nabira. In ja, tudi moje mnenje je, da to ni domač album, kamor lahko vsakdo lepi kar mu pač prileti. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sposojena z Interneta:  Parkway Canada ... :grupni:

ParkwayCanada.thumb.jpg.6559ec7c637f00758665c7c367577484.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzgoljili sta jo moja draga in najina hčerka, za barvni kontrast sta pa poskrbela Roberto in Canon

 

IMG_0473.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se ja canon sam odločil, da bo rajši izostril zid v ozadju kako cvet ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, RobiRoberto pravi:

Očitno se ja canon sam odločil, da bo rajši izostril zid v ozadju kako cvet ... :blush:

Pa ga daj na manual mode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, RobiRoberto pravi:

Očitno se ja canon sam odločil, da bo rajši izostril zid v ozadju kako cvet ... :blush:

Naredi več fotk, ena bo že ostra. In potem objavi samo ostro.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker moj "žepni" Canon ni klasični fotoaparat z objektivom, pri katerem s "premikanje položaja leče" (leč ???) spreminjaš ostrino fotografije, mislim da tudi na "ročno" nimaš te možnosti.

Kadar se "kvadratek za izostritev prikaže tako" res ne veš kaj je izostreno, fotografijo bi pa želel narediti prav v tem položaju ...

IMG_0473.JPG.83c6321299e34944356313380e6d6f40.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 4. 2017 ob 10:33, RobiRoberto pravi:

...Kadar se "kvadratek za izostritev prikaže tako" res ne veš kaj je izostreno, fotografijo bi pa želel narediti prav v tem položaju ...

Mogoče se da pa takole. Sprožilec pritisneš do polovice (medtem je točka fokusa na cvetovih), potem pa aparat premakneš na željeno kompozicijo in pritisneš sprožilec do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sem tudi že to "prakticiral", vendar včeraj nisem opazil kaj je canon izostril ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, RobiRoberto pravi:

Mislim, da sem tudi že to "prakticiral", vendar včeraj nisem opazil kaj je canon izostril ... :blush:

Če imaš "pravi" fotoaparat, in ne na founu, mora bit neka kontrola nad ostrenjem. Ker če ne je brez veze, da ga sploh uporabljaš....

Poglej si v priročniku, kako se to naredi. Ker ostrina je pri takih fotkah zelo zaželjena...

@Alla, ti pa potem prosim pobriši te moje poste, nima smisla da ostanejo v tej temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!