Skoči na vsebino

Lepe fotke (brez motorjev)


Priporočene objave

Naceloma Je bolj tako....bolj kot ni trotlziher fotkic, manjsa Je sansa, da bo fotka dobra, oz., da bo izpadla dobra brez editiranja.

Bolj kot Je trotl napravica, vec ona naredi namesto nas, pa naj bo to telefon Ali komapakt.  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Nearrain pravi:

Naceloma Je bolj tako....bolj kot ni trotlziher fotkic, manjsa Je sansa, da bo fotka dobra, oz., da bo izpadla dobra brez editiranja.

Bolj kot Je trotl napravica, vec ona naredi namesto nas, pa naj bo to telefon Ali komapakt.  

Saj zato pa so trotl, da je za ziher... Včasih so tudi bili tisti plastični low cost aparati, in še danes v mnogih smart aplikacijah najdeš simulacijo "nepopolnih posnetkov", kot so jih svoje dni delali na Holga, Lomo, Diana in podobna čudesa...

Fotkal sem praktično z vsemi tipi kamer. Od 2x3cm plastične škatlice brez objektiva (obscura), prek vseh analognih razredov:24x36mm, 6x6cm, 6x12cm,4x5inch... Vse na manual mode, zato tudi dandanes na digitalcu razmišljam precej analogno. Tole je ena moja fotka (ni ful lepa) na film, brez fotošopanja...pixna.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo čist obična slika z telefonom. Ni tok grozna. Ni pa full lepa. Je pa narava...božanska.

Sliko pa lahko obdelate po mili volji.

20161016_072330_HDR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalar36 pravi:

Evo čist obična slika z telefonom. Ni tok grozna. Ni pa full lepa. Je pa narava...božanska.

Sliko pa lahko obdelate po mili volji.

Najboljši fotoaparat je tisti, ki ga imaš s sabo, ko ga potrebuješ.  Kje pa si to posnel in kdaj (sončni vzhod ali zahod)? 

Ne verjamem, da se bo kdo spravil tuje fotke obdelovat. Bo pa zasigurno pomagal z nasvetom ali komentarjem, če bo kakšno zanimanje po tovrstnem feedbacku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, izibajker pravi:

Saj zato pa so trotl, da je za ziher... Včasih so tudi bili tisti plastični low cost aparati, in še danes v mnogih smart aplikacijah najdeš simulacijo "nepopolnih posnetkov", kot so jih svoje dni delali na Holga, Lomo, Diana in podobna čudesa...

Fotkal sem praktično z vsemi tipi kamer. Od 2x3cm plastične škatlice brez objektiva (obscura), prek vseh analognih razredov:24x36mm, 6x6cm, 6x12cm,4x5inch... Vse na manual mode, zato tudi dandanes na digitalcu razmišljam precej analogno. Tole je ena moja fotka (ni ful lepa) na film, brez fotošopanja...pixna.jpg

Vidim, da si bil v Trbovljah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, HD-Dyna said:

Tale pa mislim, da mi je ratala ... Bodo strokovnjaki presodili, jest sam škljocam :blush: Spet Piran, jasno ...

soncejadrnica.jpg


Odrezan vrh, sredinska postavitev, horizont ni naravnost, barvna temp. :blush:
Šalim se. No, v bistvu se ne, ampak važno je samo to, da je tebi fotografija všeč. :OK:

Če je kdo zainteresiran se lahko odpre proper tema v zvezi s fotografijo, za profesionalne in amaterske fotografe, kjer se daje nasvete/komentira/pokaže svoje stvaritve, itd. Do takrat je pa to tema o 'Ful lepih fotkah' in nima smisla komplicirati in analizirati vsako fotografijo (sploh, če tisti, kateri je prilimal fotografijo, specifično ne prosi za to).:jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Yoghurt pravi:


Odrezan vrh, sredinska postavitev, horizont ni naravnost, barvna temp. :blush:

Men je všeč :P

Zdej me bo  pa že vsak Yogurt klincal :cry:

... joke ... sprejemam kritiko, popravu se pa ne bom. Idealnih stvari za mene ni.... Voda pa tut še ni ven stekla :blush:

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, HD-Dyna said:

Men je všeč :P

That's the point. :)

3 minutes ago, HD-Dyna said:

Idealnih stvari za mene ni....

Verjemi, da ko si enkrat 100% zadovoljen z neko stvarjo, je konec. Sama vem, da ne bom nikoli popolnoma zadovoljna s stvarmi, ki jih ustvarim pa naj bo to v fotografiji, kiparstvu ali slikarstvu. In če mene vprašaš je točno to smisel vsega, da vedno stremiš k izboljšanju.
Se pa itak najde 100 drugih, ki so zadovoljni z vsako, intomislimnanajlepšimožennačin, bruharijo ki jo ustvarijo in mislijo, da so najboljši. Kar me ne bi niti približno motilo, če ne bi takšni ljudje potem zasvinjali celotno sceno in posledično odžirali delo, delali zastonj samo zato, da ga podpišejo pod fotko in pa mislijo, da je edini kriterij dobrega umetnika ta, koliko razstav/koncertov/predstav je imel. Ampak to ni tema o tem, tako da bom nehala, ker drugače bom s svojim groznim smetenjem forum naredila neberljiv. Ali kako že.... :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!