Skoči na vsebino

Lepe fotke (brez motorjev)


Priporočene objave

2 hours ago, Nearrain said:

Koncna destinacija danasnje fure.

4

Bosa :wub:

Srčki grejo tisti kači zadaj :D

Popravljeno . Popravil BolhA^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, Andrejcer said:

Bliskavica v osmih očeh.jpg

Huuuud kt pajk oz. hude fotke kt pajk.

 

Tega "orjaka"(cca 15cm) sem par let nazaj na enem potovanju v kopalnici nasel. Kopalnica je bila skor sred djungle in sva imela vsak dan enga od njegovih sorodnikov na obisku. 

Meni je bilo receno, da je to kao skeleton spider, vendar nekako nisem nasel info, katera bi to potrjevala. Ti bos verjetno vedel. Ocitno si pravi strucko za te zvadi.

IMG_3300.jpg

 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudoviti cvetličarki moja draga :inlove: in najina hčerka :inlove: in tudi amaterski fotograf Roberto ni še čisto za v odpad ...

IMG_6867.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Nearrain pravi:

Ocitno si pravi strucko za te zvadi.

Poznam nekaj domačih vrst, ta s tvoje fotografije mi je neznanka. Mislim pa, da ni težko najti vrsto glede na poročano velikost. Ni dosti tako velikih pajkov.

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še druga rožica mojih dveh najdražjih, na drugem balkonu z drugačnim ozadjem. In še cvet včerajšnje, bolj od blizu.

IMG_6879.JPG

IMG_6881.JPG

IMG_6882.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, Nearrain said:

Huuuud kt pajk oz. hude fotke kt pajk.

 

Tega "orjaka"(cca 15cm) sem par let nazaj na enem potovanju v kopalnici nasel. Kopalnica je bila skor sred djungle in sva imela vsak dan enga od njegovih sorodnikov na obisku. 

Meni je bilo receno, da je to kao skeleton spider, vendar nekako nisem nasel info, katera bi to potrjevala. Ti bos verjetno vedel. Ocitno si pravi strucko za te zvadi.

IMG_3300.jpg

 

tole?

https://www.google.com/search?q=heteropoda+venatoria&espv=2&biw=1920&bih=979&tbm=isch&imgil=hJqOEGj01LW3yM%3A%3BLtxiF-xny0Rq6M%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.biopix.com%252Fbrown-huntsman-heteropoda-venatoria_photo-86629.aspx&source=iu&pf=m&fir=hJqOEGj01LW3yM%3A%2CLtxiF-xny0Rq6M%2C_&usg=__lNJuaW7O-S9lbfSpOTfaJ13ute4%3D&dpr=1&ved=0ahUKEwjVotn0i5POAhWEVSwKHVCHDQkQyjcIggE&ei=716YV5XvD4SrsQHQjrZI#imgrc=hJqOEGj01LW3yM%3A

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 7. 2016 at 12:34, Tedybear pravi:

Glih kao aparat je bil v žepu....

 

Kje je pa ta drugi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem "bom vtaknil" včerajšnje in današnje fotografije ...

1. Včerajšnji popoldanski dež "onlajn" by Canon IXUS 200 HS..

IMG_6898.JPG


2. Še zadnja od treh cvetočih rožic moje drage in najine hčerke z "moje" okenske police v dnevni sobi.

IMG_6893.JPG

IMG_6894.JPG

IMG_6888.JPG


3. Cerkev "Snkt Antona" še nikoli doslej s sosedinega balkona, oddaljena približno 2,5 km.

IMG_6900.JPG

IMG_6903.JPG

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!