Skoči na vsebino



  • Zadnje objave

    • Matjaž10
      Lepo zgleda 👍
    • DESMODUE
      Ne drži. Je podoben na zunaj in po parametrih, je pa na njem praktično vse drugače. Sestavlja in izdeluje se v tovarni Kove,predstavljen je bil na salonu v Pekingu že leta 2021. Ktm ne bi nikoli prodal licence konkurenci,kopija pa v eu ne bi dobila certifikata. Največje razlike so v glavi motorja,sistemu mazanja,sklopki,materialih,vztrajniku,sistemu vbrizgavanja. Podobno se je govorilo,da gre pri cf moto 800 za ktm.agregat, v resnici pa ima ktm 790 od letnika 2023 dalje agregat od cf moto. In od naslednjega leta bo imel novi ktm990 agregat cf moto,890 pa odhaja v pokoj.
    • pik1
      . ... odvisno od tega, kaj pričakuješ od mopeda  ... jest, pri mojih letih imam sedaj že kar dosti povdarka na asfaltu ... nekaj makadama, nekaj gozdnih poti, kakšna lužca ... in to je to ... tko da ... prav nekih hudih offroad referenc niti ne iščem ...  ... razen tega ... pričakujem od mopeda, da se samo vsedem gor in peljem ... max, kar se mi še ljubi počet, je mazanje ketne ... ne ljubi se mi pa več razmišljat o tem, a bo kaj delalo, ali bo crknlo ... in na T7 res ne rabiš tuhtat, da bo šlo kaj v maline ... razen tega ... je meni osebno Yamaha pač bolj všeč kot Aprilia .... ampak, kot rečeno ... stvar posameznika        ps. .... in, ko sem bil mlad, sem bil tudi jaz ponosni lastnik alfe, sedaj je pa pač nočem več 
    • Tedybear
      Upam, da za Givi to ne velja.
    • Andrejcer
      Cela znanost je montiranje ključavnice. Priporočam, da vam servis naredi, ni to za vsakogar. 😵‍💫  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!