Skoči na vsebino



  • Zadnje objave

    • MiNa
      400+ se jih je nabralo...
    • DAMI34
      https://novice.najdi.si/novica/01074f1687a8ad253b06407542c30b20/avto-magazin/slovenski-hard-enduro-vojaski-motor-ki-ga-je-pomagala-razviti-kar-slovenska-vojska  
    • zyra
      Živjo, na motorje se ne spoznam, ampak se zanimam za Barton Sprint 50 in me zanimajo vaša mnenja in izkušnje. Ali raje vzamem Aprilio SX 50 ali Yamaho dt 50 in na kaj naj bom pozorna pri nakupu rabljenih? To bi bil moj prvi motor (tudi vozila ga še nisem nikoli :) in okoli sebe nimam ravno ljudi, ki bi mi svetovale glede kakšnih bolj tehničnih stvari... Hvala za odgovore :)
    • DAMI34
      vsak zaliv skoraj  al pa vsaka vas, ki ima privez za čamce. Do pravih plaž lahko prideš v Starigradu če pri Konzumu zaviješ na gradsku plažu, dobesedno lah greš na pomol. 44.28349214687166, 15.44997446510117 Drgač pa je fajn, če mi poveš orientacijsko točko, kje bi rad šel do vode in ti povem najbližji punkt. 
    • DAMI34
      lahko se nabijamo do nezavesti ker kurac dela kter košček na motorju. Dejstvo je, da odgovornost nosi blagovna znamka in pa kontrola kvalitete. Za vse ostalo mi dol visi, a je delal Paksitanec, Indijec al pa Meho iz Njemačke  Me je čisto vseeno, kdo je naredil pokrov termostata na 790/890/901 če ga v treh letih niso bili sposobni popraviti. Zame je kriv izključno KTM in pri 901 Husqvarna.   V primeru Kove, nosi odgovornost za morebitne reklamacije Kove in posredno uvoznik/distributer. Kaki so problemi ali bodo (če bodo) bo potrebno še malo počakati. S prve izjaviti "kitajc" za kurac, al pa Kitajc najboljši na celmu svetu je pač neko lapanje. Bomo videli.     Ker so že prijave postov, bi prosil, da ne gremo več toliko v širino "slabih iskušenj" s Kitajci (zato obstaja druga teme) in se izključno skoncentriramo na Kove.  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!