Skoči na vsebino

PIAGGIO NRG MC2/Extreme/MC3


MotoRossi

Priporočene objave

Lahko kdo kaj več pove o tem skuterju?

Kolk sem slišal naj bi Piaggio NRG Extrem (isti kt navadn NRG samo da še ima obratomer pa neke druge prenose baje) šol brez blokad najbolj. Še kak kilometer hitreje kot Peugeot SF 2 in Gilera Runner.

Sam nekaj me hudo moti. Baje ima 5l tank?? Če maš gor kit + nova resonanca + brez blokad = -/+ 100km kar pa je malo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari kupi si NRG pa boš vido kak bo vse skupaj. Pa daj kit gor pa vse če pa ne boš zadovoljen pa ga prodaš pa je 8) 8) 8)

Verjetno ti ga bo kdo kupo, meni osebno NRG ni lep ne samo tudi taki obstajajo ki jim ne gre samo za lepoto :lol:

Brez zamere!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NRG je čist fest skuter, sploh pa če ga nameravaš frizirat.

Če ti je Zip premajhen in če ti Runnerca s tankom spredaj in čudnim težiščem ni všeč, pa vseeno hočeš reč pošteno sfrizirat, pol kupi NRGja.

NRG ima hudo dobre 70cc mašine pa še vzdržljiv je. Skratka, ne moreš falit.

Lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočes frizirat motor kupi Quarza, ko ga kupiš ti ostane še dnarza kose, so eni kiti ki jih polini dela za Quarza, sm slišal da zato ker so premočni za ostale, a ne vem zaka(se mi zdi da zaradi gredi) :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... s tem pa res ne vem če bi se strinjal.

Tako Quartz kot Zip, Runner in NRG imajo povsem enako Polini gus 70 mašino - z 9'8 konja pri 10'500 obratih.

Če pa si mislil kakšno aluminij mašino, da bi bila boljša od NRGjeve ali Zipove, se mi zdi pa zelo čudno da so potem na dirkah skoraj sami Zipi (no ja, je res da so lahki), kar pa ostane je Runnerjev in NRGjev. Quartza še nisem videl...

Lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Hej

V roku enga mesca bom ocitno nabavu NRGja. Nekak se odločam med Extremom in MC3. Sicer ima MC2 enako mašino kot Extreme sam ma pa Ext. boljšo 'armaturko' in barvne kombinacije..MC3 jih je pa ful malo, sam majo pa motor zakonski (Hi-Per2 pro)..

Enivej. Če ma kdo tlele slučajn keri do teh skuterjev alpa ga je že fural alpa bilokej nej mal napiše vtise, ker jest sm do zdej pelal sam MC2 in mi je kr prirasel k srcu (ok, ne rečem..sem se z SF2 in Aeroxom in SRko tut dobro pelal - sam odlokiran(nič druga natunano) leti pomoje NRG najbolj)..

Pa če kdo pozna kirega k bi prodajal Extr./MC3 nej napiše..

Hvala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj frend ma NRG-ja Mc3 pa ma gor vinčija pa druge valčke pa mu še kar vredi gre.Samo meni je prelahki nevem za kaj vedno ko se z njim peljem mam občutek da me hoče dvignit na zadnjo.Drugače pa je ta motorček še kar vredi.Aja pa motijo me tanke gume ko jih ma gor :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm..mislim da ima MC3 in nova Runnerca SP (letnik 02) gor Hi-Per2 PRO, ki ma 17.5 uplinjaš..drgač pa ne..

Ker Extreme ma Hi-Per2 motor, kot tut vse runnerce in DNAji od letnika 00 naprej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to..

Kir kit mi priporočate za to mofo? Odločam se med malossijevim Sport in polinijev sport modelom..ceni sta zlo podobni..tut zmogljivosti..s ktirimi mate boljše izkušnje?

Drgač me pa neki zanima...na scooter attack piše za polinijev sport kit naslednje

Achtung bei den neuen Piaggio/Gilera Motoren (HYPER 2) muss der Zylinderfuß 1,5 mm im Durchmesser abgedreht werden lassen damit der Zylinder montiert werden kann !

Kaj nej bi točno to pomenlo..ker nevem čist točno kaj hočejo s tistimi 1,5 mm?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti proporočam Malossijov kit :lol: Z oni 1,5mm pa jat tudi ne vem kaj mislijo.Mogoče nebo pasalo kaj skup pa je treba ki kaj dol posnet :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa mene še neki zanima...kje v celju (ok alpa na štajerskem) bi se dalo zmontirat notr kit (nima veze kir..polini alpa malossi)? ker v lj. do lindempa in v kopr se ne mislm vozt..sej ubistvo tja mi nebi bil blem..sam nazaj je križ..k ga ne smeš šponat..kk nej jest pol čez trojane pridem..ga ugasnem pa ga rinem gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Stupida idi vprašat oni delajo noter 70-ke al pa za njih dela Tomo pol maš Klemenčiča ko se je v Šerbineka zaj preselil,Pogačara maš in mislim da je to to mogoče sem še kerega pozabo :lol: :lol: samo mislim da nisem.Kaj samo kit si boš noter dal al še boš zobnike menjo.....????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pooblaščeni prodajalci

MOTO CENTER – Habjanič, Žabjak 60, Ptuj, tel. 02/ 780 0430

MOTOMANIA d.o.o., Šmarska c. 7a, Koper, tel. 05/ 625 15 01

DONACCO d.n.o., Savlje 74, Ljubljana, tel. 01/ 537 55 52

TIM MG d.o.o., Dolenjska c. 11, Ljubljana, tel. 01/ 427 2505

TMR, Tojnko Miran, Marno 45, Dol pri Hrastniku, tel. 03/ 564 8589

TRGOMOTO Krško d.o.o., CKŽ 139, Krško, tel. 07/ 492 2442

STUPIT d.o.o., Kardeljeva 53, Maribor, tel. 02/ 320 42 16

ŽIVEC MIRKO, Cilenškova 13, Ljubljana, tel. 01/ 524 2917

KLEKL ALBERT, Juša Kramarja 5, Murska Sobota, tel. 02/ 530 4480

AVTOMOTO HIŠA Vomberger, Britof 180, Kranj, tel. 04/ 234 26 01

mislim da je v hrastnik najblizje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že misliš kam pelat da ti bojo vreje naredle peli k tomotu, pod nobenim pogojom pa na ptuj k habjaniču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Stupida idi vprašat oni delajo noter 70-ke al pa za njih dela Tomo pol maš Klemenčiča ko se je v Šerbineka zaj preselil,Pogačara maš in mislim da je to to mogoče sem še kerega pozabo :lol:  :lol: samo mislim da nisem.Kaj samo kit si boš noter dal al še boš zobnike menjo.....????

Bom še vidu kak bo z dnarjem :)

Če bo dost dnarja gre Alu not pa še novi zobniki pa še kaj druga..drgač pa kr navadne gus pa nč druga razn še druzga izpuha..k bi tk z gus kitom itak mogu it okol 100-110km/h (realnih)..k ma toti pijažo notr že 17,5mm frgazer..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Stupida idi vprašat oni delajo noter 70-ke al pa za njih dela Tomo pol maš Klemenčiča ko se je v Šerbineka zaj preselil,Pogačara maš in mislim da je to to mogoče sem še kerega pozabo :lol:  :lol: samo mislim da nisem.Kaj samo kit si boš noter dal al še boš zobnike menjo.....????

Thx..sej vrjetno se bom pelal do Stupida..

Kva pa oni sploh servisirajo? Mislim, kire kite se da pr njih nabavt (kire sploh prodajajo)..al oni to sam lepo od lindempa naročijo pa je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri njih dobiš MALOSSIJA pa POLINIJA od kje pa naročajo pa ne vem.ČE boš prišo sem v Maribor du Stupida mi povej ker še ti bom lahko mogoče kaki popust zrihto,ker sem vedno tam :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorossi če hodiš kaj na irca pridi danes kaj gor na #motosvet pa se boma tam še zmenla kaj te zanima.Tam okoli kakih 9-ih :lol: Nik pa tak mam _Roba_

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa mene še neki zanima...kje v celju (ok alpa na štajerskem) bi se dalo zmontirat notr kit (nima veze kir..polini alpa malossi)? ker v lj. do lindempa in v kopr se ne mislm vozt..sej ubistvo tja mi nebi bil blem..sam nazaj je križ..k ga ne smeš šponat..kk nej jest pol čez trojane pridem..ga ugasnem pa ga rinem gor :D

Probaj poklicat k Tomotu na Titovo cesto v Maribor. Tip nekaj tunira (meni je nekaj rihtal mašino) in kar dobro nardi v dokaj kratkem času.

Glede NRG-ja:

Fajn zgleda, pelje se čisto "ok", da bi kaj odstopal od konkurence nebi mogu trdit, leti fajn (od okol 85-90km/h), verjetno zaradi aerodinamike, saj je zelo ozek, drugače pa je meni pomembnejše, da se dobro drži ceste in da se ga fino nagnit. Pazit boš pač mogo samo na štender, ker ga centrifugalna sila v ovinkih prerada podrsa po tleh (fedra je namreč bolj boga, tista, ki ga drži).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!