Skoči na vsebino

PIAGGIO NRG MC2/Extreme/MC3


MotoRossi

Priporočene objave

Ja sm zdej mal zrihtu slikco (obdelov) na hitr da boste mel predstavo kakšn NRG mam. Ni glih lepa sam moj je brez nalepk pa zadn blatnik mam tko odrezan k na slikci, spreden mam pa en črn k ni original in zato ni v barvi motorja je pa tud drugačne oblike (bl širok).

post-18-1061815041.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tud blatnk odrezan- sm ne ?ist. brez blatnka ful bolš zgleda. men je pr NRGju edin bedn to, d se sedež hitr strga-bom ga kmal mogu preoble?t :( mene tud to mot d nima dougih lu?i pa d je tank premejhn.

drga? je pa ql skut. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Js mam aeroxaR

arrow titanium

lazji valjčki

končna:okol 100 km/h

Nikoli HAH. Mam Mc3-ja. Pa sma dans glih z enim tekmovala k ma aeroxa on gianellijom n.r.x (brez vseh blokad) org valcki. JAz pa Z ZX-om (brez vseh blokad) PA 4,6g valcki. Pa NRG RULA HAH. do 80 nama vlece enako POL pa mu do 95km/h pocasi vlece. Men pa do 100km/h Ko noro. NRG MC3 RULEZ . HVALA LP M@T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bi se dalo naredit samo bi mogo fokus malo vrtat pa se en salter nekje pa to......skoda casa pa luci ce bi mel dva fokusa te se ti splaca da pa gres orginalnega pa skoda se ga ki pokvaris al pa zlomis....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A NRG nima dolge luči? Ja kako pa pol po temi vozš? Sploh lahko?

Žarnico dobiš na vsaki črpalki, pa kupiš malo močnejšo in se vidljivos zlo poveča. Če pa morš skos z kratko vozt je pa sploh super, ker ti zlo močno osvetljuje :)

NRG, na tvojo željo ena slikca. Sej jih mam še par, sam ful jih ne najdem od NRGjev, ne vem kako to :hmm:

post-18-1064610205.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi jas sem hoto met NRG-ja. Samo me je razočaral bencinski tank (5,5l :( ). Drugače pa mu nič ne manjka.

Ja to je res tank je res premajhn, tle ni kj.

Evo pa še neki slikc:

nrg.jpg

nrg7.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo žarnico.

Našel brez težav v Trgoavtu.

Ko sem jo izvlekel ven iz skuterčka, sem prvič videl tako žarnico in domneval, da bi bila možna težava kaj takega pri nas najti.

Pa ni, daš 516 tolarjev in je tvoja.

Že sveti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ucer sm zvedu, d pr mojmu nrg-ju šteuc do 60km/h n? ne laže :D sm to zvedu s pomo?jo radarja :P še sreca d so me naprej spustl :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M@T, a da gre tebi 100 :? :lol1: :lol1:

nobeden ne verjame pa števcu avtomobila pa 93Km/h po skuterju pa 100km/h. res z 50ccm pa samo špotrni izpuh. NIMA DOBEDEN skuter šanse 100% zagotovljeno. HVALA LP M@T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobeden ne verjame pa števcu avtomobila pa 93Km/h po skuterju pa 100km/h. res z 50ccm pa samo špotrni izpuh. NIMA DOBEDEN skuter šanse 100% zagotovljeno. HVALA LP M@T

Ja, letijo tele NRG-ji. Ampak, verjemi, tudi kakšen Aerox iz 98-99 leta je šou tolko, Runnerji tudi (no, Bonziju gre še danes :) ) itd. Danes pa so vsi ostali skuterji močno zablokirani in navadno ne presežejo 80-90km/h po cajgeru. Uf, Dunkerja sem pozabo :) 110km/h po cajgeru, torej 100 po ravnini (skoraj ko moj s 70ccm).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!