Skoči na vsebino

Nori avtomobilisti


TNT

Priporočene objave

Hmmm ...

V soboto popoldne (po 15.00 uri) sem se peljal po cesti iz Vodic proti Brniku, ko zagledam avtomobil, ki mi blenda kot nor (sigurno je vsaj 10krat poblendal). Za trenutek se zamislim, se mu zahvalim in hitro znižam hitrost na 50 km/h in glej ga hudica za naslednjim ovinkom me cakata dva policaja. Eden meri s pistolo, drugi pa je ze pripravljen z loparckom v roki (verjetno sta me slisala ko sem prihajal). Potem pa samo vidis kako se nekaj pomenita in se tisti z loparckom jezno obrne stran. (prej je stal v pripravljenosti da skoci na cesto). :P

Zakaj sem to povedal ... ker je veliko kritik na voznjo in obnasanje avtomobilistov (jih imam tudi sam), samo ocitno se najdejo tudi zelo zelo "dobri" vozniki avtov. Sicer me pa zanima ce je bil to motorist po dusi oz. kaksen motosvetovc. Tko da ce se kdo prepozna ... naj kar pove oz. ce ni to osamljen primer ...

8) TNT 8)

P.S.: Se ena stvar me zanima. Vcasih ko se peljem na Bled, srecam policista, ki veselo pozdravi. To se mi dogaja vedno na tej relaciji (na cesti pred odcepom za Bled), torej mora biti tam v sluzbi. Sedaj me zanima ali ga kdo pozna oz. ima enake izkusnje. Ker je edini (vsaj meni se tko zdi) v celi Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm ...

P.S.: Se ena stvar me zanima. Vcasih ko se peljem na Bled, srecam policista, ki veselo pozdravi. To se mi dogaja vedno na tej relaciji (na cesti pred odcepom za Bled), torej mora biti tam v sluzbi. Sedaj me zanima ali ga kdo pozna oz. ima enake izkusnje. Ker je edini (vsaj meni se tko zdi) v celi Sloveniji.

Jah mene leteči ponavadi pozdravijo... ene parkrat so mi tud tadrugi mahal z loparčkom, pa sem veselo pomahal nazaj pa se peljal naprej. Ne vem zakaj so me tako začudeno gledali. :roll: :wink: :lol:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA tud taki se najdejo, sicer zadnje case bolj poredko a so. Splosen vtis pa je, da ljudje sploh ne blendajo vec. A so res vsi ratal taki,...

Itaq ti policaj ne more dokazat blendanja, saj naj bi imeli vsi stalno prizgane luci,...

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pa zmeraj zgodil, da je policaj povesil laser, ko me je zagledal.

Možnost, da te "ustrelijo" je dokaj majhna! Kvečjemu naključje! :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pa zmeraj zgodil, da je policaj povesil laser, ko me je zagledal.

Možnost, da te "ustrelijo" je dokaj majhna! Kvečjemu naključje! :? :?

... ali pa si je mislil:

"Tudi če ga izmerim in mu pokažem, da naj ustavi, bo s to "kravo" potreboval 3.672 m za zaustavitev." :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da je glavni problem v odnosu avtomobilistov do nas motoristov predvsem v tem, da smo v večini avtomobilističnih očk zapisani kot divjaki in da je po njihovem prav, da kdaj pa kdaj pokasiramo. Že zaradi dejstva, da se malce umirimo. Po drugi strani pa menim, da je vsaka takšna gesta (opozarjanje na modrino) nenormalno pohvalna in prispeva k večji povezanosti vseh motoriziranih. Moj foter je bil vse življenje poklicni šofer in me je že od malih nog navajal na t.i."šofersko solidarnost". Če le lahko, požmrkam in opozarjam na takšne in drugačne "nevarnosti", čeprav ob kakšnem divjaškem manijaku nemalokrat tudi sam poštudiram, da bi opozarjanje najraje gladko izpustil in ga poslal satanovi modrini v oderuške kremplje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi opozarjam, vendar na smiselni razdalji, tam nekje do 500 m od peklenske naprave, oziroma polja delovanja naprave. Več se mi ne zdi smiselno.

V nedeljo sta me na prisotnost policistov ob cesti, ali je bil vpleten tudi radar/laser ne vem, ker nisem nič takega videl, opozorila dva nasproti vozeča motociklista. Eden 3 km, drugi pa 2 km pred kritično točko (to sem seveda ugotovil šele pozneje). Se jima seveda iz srca zahvaljujem, vendar je bilo malo daleč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Se ena stvar me zanima. Vcasih ko se peljem na Bled, srecam policista, ki veselo pozdravi. To se mi dogaja vedno na tej relaciji (na cesti pred odcepom za Bled), torej mora biti tam v sluzbi. Sedaj me zanima ali ga kdo pozna oz. ima enake izkusnje. Ker je edini (vsaj meni se tko zdi) v celi Sloveniji.

Ja,na Bledu mamo enga letečmana,k je ful faca.Enkrat smo bli na Rečic(del Bleda) s prjatli,pa vsak seveda s svojo prdo.No in tko reče en prjatu tadrugmu prjatlu,če mu mal posod njegovo štirko,predelano do amena(BT-maska,lite feltne,uspredi diski-pa en kup štrlečih žic povsod)No,in un se odpele.Čez dest minut pride nazaj,za njim pa letečman.Prjatu parkira moped,letečman pa tud.Pa reče z resnim tonom,da nej lastnik mopeda pride k njemu.On pride,mu pokaže vse dokumente,on pa se v tistem trenutku začne pogovarjat z zlo prjaznim tonom.Uglavnem,mal smo se še pogovarjal,pol je pa mogu nazaj na službeno dolžnost.Tko da je možn met dobre odnose med policisti (na motorju) in motoristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na štajerskem pa nič kaj solidarsnosti po mojih izkušnjah sodeč...

o pa je ker bi drugace vsak teden kaj placal :P ! sicer pa jaz vedno blendam, tako v avtu kot na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pa zmeraj zgodil, da je policaj povesil laser, ko me je zagledal.

Možnost, da te "ustrelijo" je dokaj majhna! Kvečjemu naključje! :? :?

ne vem kje ste to pobral, da če te zadane je to naključje???

TO NI RES!

mam prjatla k je policaj in mi je povedal da z laserjem lahko pomeri tud kolesarja!!

.................ja jebiga, takle mamo! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No neki zadev sm prebral..ne vseh. Na štajerskem je solidarnost (vsaj po mojih izkušnjah ) v k. Sm se peljal čez Celje enkrat z motorjem in na srečo okrog 50 km/h, pa je bil radar ob cesti. Js sm potem lepo avtomobilom blinkal. Oni mi niso nč blinkali. Zakaj? Zato ker je bil čez 200 m še en radar! Js sm jih opzoril na prvega, prasci pa me kljub temu niso opozorili na drugega. Mislim ej, res ne vem kam gre ta svet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene so že kar nekajkrat opozorili na bližino modrine. Nekateri pač opozorijo, drugi raje vidijo, da te pocilja. Jest tud vseskozi blendam in maham, če vidim oz. vem kje so.

Tudi sam pa sem že večkrat srečal tega letečmana in tudi mene je že parkrat pozdravil. Tako da upam da me bo še naprej pozdravljal samo z roko, da ne bo uporabil kakšnega loparčka. :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Sem pred kratkim pripeljal za en avto. Čisto normalno. Ko sem hotel mimo (na majhni ravnini med ovinki), je ta začel pospeševat že z grdim sekanjem ovinka in potem juhuhu... :huh: Lokalc in je poznal cesto... Sam sem se odstrano na varno razdaljo in ga sledil....

Po nekaj ovinkih ga he kar grdo zasukalo, toda se je obdržal na cesti.... :blink: Še nekaj ovinkov je "dirkal" in to sam s sabo, ker sem bil varno odzadaj in to le vse bolj nadaleč opazoval...

Ko je uvidel, da nima "tekmeca" in da malo mogoče pretirava je popustil...

Nato sem "varno" ;) odšel mimo,... odšel sem mimo in adijo! :P

Na take avto racerje velikokrat naletim. Vedno počakam, da se umirijo in potem adijo.

Kaj pa vi, ....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za njim dokler se da, seveda dokler je vožnja še dokaj varna, sej z motorjem se še kr da šibat za takimi, če je cesta prijazna <_<

frajerje je treba provocirat, če le obstajajo možnosti :angry: :angry:

če se sesujejo pred tabo pa je happy day :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor kdaj.

Odvisno od tega, če sem tudi jaz "lokalc" :ph34r: Da mu malo pokvarim veselje, v njegovi konzervi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za njim dokler se da, seveda dokler je vožnja še dokaj varna, sej z motorjem se še kr da šibat za takimi, če je cesta prijazna <_<

frajerje je treba provocirat, če le obstajajo možnosti :angry: :angry:

če se sesujejo pred tabo pa je happy day :lol:

A si bil pri BUKSELJNU v šoli ???

Dejte fantje mal umirit hormone. Kaj pa imaš od tega. S tem, da dirkaš za njim, po moje bedaku pred teboj samo pokažeš, da je naletel na sebi enakega. Kar se pameti tiče.

Zadnja izjava je pa zelo bolna. V BUKSELJNOVEM stilu.

Ponoven dokaz zame, da bi morali za vozniški izpit obiskat tudi psihologa.

Pa brez zamere...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce potegne, ko ga prehitevam, spustim, pa se mu prilepim v rit, in uzivam, ko vidim kok se matra, da bi mi usel. ko pride pa breg ali ovinek (kjer imam jaz prednost), pa gas naprej. B) mulcke je treba naucit, da se avto z motorjem ne more primerjat. tudi s 125 cc cestakom ne. :angry: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh res čudno, da se potem kar naprej pojavljajo neki bukseljni in melone! Puste jih naprej in naj se igrajo sami s sabo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!