Skoči na vsebino

Nori avtomobilisti


TNT

Priporočene objave

Fotrovega kolega sta enkrat šla izzivat 2 mulca na MZ-ju. Najprej sta vozila njemu za ritjo, potem vzporedno z njim, v glavnem tako, da mu je šlo že pošteno na živce. Potem sta ga pametnjakoviča prehitela in začela sunkovito bremzat, da bi ga prestrašila. Ko sta to naredila v tretje, nalašč ni zabremzal do konca, ampak je butil v motor. Sicer ne tolk, da bi motorista vrglo z motorja ali da bi bila kakšna škoda, problemov z njima pa ni imel več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti dejansko mislis, da se kak avtomobilist obremenjuje s tem, da ima za seboj 10 kg tezak kos plastike na dveh kolesih??? Enkrat ti bo nekdo na zavoro stopil, ceprav ne bo spustil plina - bos videl, da bos v trenutku 12 metrov za njim... ;)

LP.

da. ne mislim, VEM. k vem kok sn js zivcn ce mam koga 2 cm za ritjo. pa tud vidis takoj po reakcijah. vsak bo zacel divjat pa poskusu pobegnt.

a da bo stopu na zavoro? ja ne bo prvic, nardijo pa to le redki, konc koncev pa mam dobre reflekse (sploh v taki situaciji), bremze pa se boljse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1,2 cm nisn mislu dobesedno (doh!). 4, 5 metrov pa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1,2 cm nisn mislu dobesedno (doh!). 4, 5 metrov pa.

e....ajde onda ti to proracunaj kolko ti to iznosi kod 80-90 na sat..... <_<

.......tistih tvoji 4-5 m namrec.....

pri 90 km/h v eni sekundi prevozis = ?? m.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...=25 m/s.

dejstvo pa je, da se on ne more kr v milijoninki sekunde iz 90 ustavt do nule, in da je minimalna razdalja enaka reakcijskem casu, ne zavorni poti, poleg tega pa lahko tud mimo njega zapeljes, vglavnem moznih situacij je tolk da brezveze. js bom ze prezvel. se vedno sm. in nikol nisn mel problemov z varnostno razdaljo ali zavorno potjo.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti dejansko mislis, da se kak avtomobilist obremenjuje s tem, da ima za seboj 10 kg tezak kos plastike na dveh kolesih??? Enkrat ti bo nekdo na zavoro stopil, ceprav ne bo spustil plina - bos videl, da bos v trenutku 12 metrov za njim...  ;)

LP.

da. ne mislim, VEM. k vem kok sn js zivcn ce mam koga 2 cm za ritjo. pa tud vidis takoj po reakcijah. vsak bo zacel divjat pa poskusu pobegnt.

a da bo stopu na zavoro? ja ne bo prvic, nardijo pa to le redki, konc koncev pa mam dobre reflekse (sploh v taki situaciji), bremze pa se boljse.

gothmorg je s tem najbrž mislu da se pelješ normalno naprej, z drugo nogo pa sam pohodiš zavoro, da se prižgejo luči zadi :P

Vsaj jest tko nardim če mi kdo praska odbijač zadi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...=25 m/s.

dejstvo pa je, da se on ne more kr v milijoninki sekunde iz 90 ustavt do nule, in da je minimalna enaka reakcijskem casu, ne zavorni poti, poleg tega pa lahko tud mimo njega zapeljes, vglavnem moznih situacij je tolk da brezveze. js bom ze prezvel. se vedno sm. in nikol nisn mel problemov z varnostno razdaljo ali zavorno potjo.

povedano kot pravi profesionalec.

koliko si ze star? ...koliko kilometrov si ze prevozil?! ......in seveda si ze vse situacije na cesti dozivel & prezivel.

obcutek nesmrtnosti traja tocno samo do kontakta z steno/plehom/drevesom/whatever. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celno v tovornjak?! :huh:

Čelno novim dogodivščina (slajdi, jemanje prednosti, ...) naproti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko si ze star? ...koliko kilometrov si ze prevozil?! ......in seveda si ze vse situacije na cesti dozivel & prezivel.

obcutek nesmrtnosti traja tocno samo do kontakta z steno/plehom/drevesom/whatever. ;)

star sem slabih 19. imam okrog 20-25 tisoc km kot samostojen motorist + nekaj 1000 kot avtomobilist. dozivel ze vsega boga. tud taka izsiljevanja ko se marsikdo nebi resil. s plehom sem se ze 2x srecal, pa z ograjo tud. obcutek nesmrtnosti? tega pri meni ni, vem pa, kje tocno so moje meje, tak da... PAAARDOOOON ce se zvim!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao pa ne že spet nov ufuranc :rolleyes: sori Zok, ampak vsak pri teh letih misli, da ve kje so njegove meje, dokler mu fizika in matematika kakšne ne zagodeta. Saj ni rečeno, da ti jo bosta, samo so pa možnosti pri takem mišljenju veliko veliko večje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ograjo tud. obcutek nesmrtnosti? tega pri meni ni, vem pa, kje tocno so moje meje, tak da... PAAARDOOOON ce se zvim!!!

He he, pri devetnajstih letih poznas svoje meje, ja... Tudi jaz sem jih. Pa je bil dez, pa sem vozil 4 metre za vozilom pred seboj, pa sem si ob pohojeni zavori lahko zrecitiral le "Duracel - and it just keeps going and going" and BUM. ;) Še dobro, da je voznik pred menoj videl ta "and it just keeps coming and coming", tako da je pospešil in je bila škoda minimalna. Moram priznati, da sem po tistem se velikokrat prestavil te svoje meje, do kje lahko in do kje ne smem. Ni jih namrec tezko poznati v normalnih razmerah na cesti. Takoj, ko pa se razmere malcek spremenijo... Ups - kje so pa sedaj te meje??? Ne znam izracunati...

Aja, pa se nekaj je - ce sem kdaj mislil, da vecjega norca na cesti od tega, ki sem ga pravkar preklel, ni, sem se vedno ustel. Nikoli ni bilo potrebno cakati dolgo, da se je pojavil se hujsi.

Kar se pa voznje za ritjo tice. Moj znanec ima zelo prepricljivo metodo za odstranjevanje nadleznih priveskov. Skozi stresno okno vrze pest M&M-ov (tisti mali okrogli *negumijasti* bomboni). Do sedaj je se vsak popustil... Saj ves - pametnejsi odneha pa to. Kids, don't try this at home.

LP,

Andrej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam več dobrih izkušenj kot slabih z avto-vozniki ko sm na motorju. V večini mi gredo skor dol s ceste, če jih prehitevam(posebej takrat kadar se pelje mimo nasproti kakšno vozilo). Doživela sem pa tud kakšno tekmovalnost, pa nevoščljivost.. Sm avto-vozniki rules.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se se vedno zdi, d majo prometno kulturo najbolj razvito motoristi, kr kmalu za njimi pa so tovornjakarji. avtomobilisti pa so pr men na zadnjem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam z avtomobilisti več dobrih izkušenj, kot slabih. :)

Tisti odstotek slabih avtomobilistov, ki daje grenak priokus, pa večinoma ne izbira le motoristov za žrtve, ampak vse po vrsti, kar ni težje od njih. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se se vedno zdi, d majo prometno kulturo najbolj razvito motoristi, kr kmalu za njimi pa so tovornjakarji. avtomobilisti pa so pr men na zadnjem mestu.

ccccccccccccccccccc... zok, tole si pa napisal samo zato, ker je tvoj fotr faca in tudi vozi tovornjaka, kajnedele? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se se vedno zdi, d majo prometno kulturo najbolj razvito motoristi, kr kmalu za njimi pa so tovornjakarji. avtomobilisti pa so pr men na zadnjem mestu.

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!